4,9



Na podstawie 10 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
IdHAIR Fiber Wax, Wosk do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
216,22 zł
2 162,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Woski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g430,81 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
American Crew - Defining Paste 85.0g749,83 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Texture Clay, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie1 751,33 zł/1l
131,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
CrazyBull Bull Blaster Water Pomade 100 g321,82 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
391,69 zł/1kg
62,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Schwarzkopf Taft 2123284, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Modelowanie, 24 h
557,20 zł/1l
41,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dear Barber Fibre, Wosk do włosów, 20 ml, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Utrwalanie
772,00 zł/1l
15,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Depot No. 303 Modelling Wax wosk modelujący do stylizacji 100 ml
546,80 zł/1l
54,68 zł
Sprzedawca: Glampact

Nishman Hair Styling Wax wosk do włosów z keratyną Keratin 150 ml
182,93 zł/1l
27,44 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Got2b 1994915, Pasta do włosów, Mężczyźni, Modelowanie, Słoiczek
1 364,30 zł/1l
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Wosk do stylizacji w sprayu (Texturizing Styling Wax) 200 ml
613,10 zł/1l
122,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balmain Wosk nabłyszczający do modelowania włosów, 100ml
3 090,20 zł/1l
348,00 zł
-38,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
309,02 zł
Sprzedawca: Katomix

BarberTime Fibre Pomade Spider
993,00 zł/1l
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

BarberTime Wosk do włosów Clay Matte Pomade 150ml
939,67 zł/1l
140,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Hairgum 3426354085567, Wosk do włosów, 40 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Utrwalanie
1 497,50 zł/1kg
59,90 zł
Sprzedawca: somnia24

L3VEL3 - Sculpting Clay - Glinka do włosów 150ml
260,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Gummy Fiber Styling Wax Spider, 150 ml
761,20 zł/1l
123,93 zł
-9,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Agiva Styling – żel-wosk do włosów – czarny 155 ml
1 138,39 zł/1l
176,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pomada Reuzel Red 35 g, pomada do stylizacji włosów
24,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wosk Schwarzkopf Osis+ Texture Flexwax
2 148,59 zł/1l
182,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Wosk do włosów
- Pojemność:
- 100 ml
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów
- Typ dozownika:
- Słoiczek
- Efekt:
- Modelowanie
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Krem do stylizacji zapewniający mocny, ale elastyczny wygląd, który można zmienić w dowolnym momencie. Rozpuszczalny w wodzie, bez parabenów.
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Woda, wazelina, Euphorbia Cerifera Cera, Ceteareth-25, Poligliceryl-3 Polyricinoleate, Copernicia Cerifera Cera, uwodorniona wosk mikrokrystaliczny, kopolimer Vp/va, uwodorniony olej rycynowy Peg-40, sorbitol, alkohol denat, mirystynian izopropylu, Polyquaternium-10, benzoesan sodu, Peg-90m, fenoksyetanol, alkohol benzylowy, sorbinian potasu, glikol kaprylowy, kumaryna, salicylan benzylu, limonen, perfumy.
- Producent
- IdHAIR
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5704699872638
- Numer producenta
- KA
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Woda, wazelina, Euphorbia Cerifera Cera, Ceteareth-25, Poligliceryl-3 Polyricinoleate, Copernicia Cerifera Cera, uwodorniona wosk mikrokrystaliczny, kopolimer Vp/va, uwodorniony olej rycynowy Peg-40, sorbitol, alkohol denat, mirystynian izopropylu, Polyquaternium-10, benzoesan sodu, Peg-90m, fenoksyetanol, alkohol benzylowy, sorbinian potasu, glikol kaprylowy, kumaryna, salicylan benzylu, limonen, perfumy.
- Producent
- IdHAIR
- Zakres dostawy
- 1
- EAN
- 5704699872638
- Numer producenta
- KA
Pasuje również do tego

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

DETEX® Osłona balkonowa, odporna na warunki atmosferyczne, 5 m, odporna na promieniowanie UV, okładzina ogrodowa i balkonowa, osłona przeciwwiatrowa o wysokości 90 cm, osłona balkonowa bez konieczności wiercenia, pasy osłonowe, ogrodzenie imitujące kamień
30,21 zł/1m
151,04 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

AVANA iPhone 14 Pro Max szkło pancerne ochrona ekranu 9H antyszpiegowska ochrona ekranu 2 szt
43,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Philips AquaClean CA6903/22 2x Antywapienny filtr wody, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plastik, Plastik, 2 szt., 70%, 130 mm
88,37 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
1 624,50 zł/1l
162,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nd12_12789 Sciereczki Z Mikrofibry - Zestaw 12Szt
374,39 zł/1m²
21,34 zł
Sprzedawca: ProTechShop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
996,78 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
391,69 zł/1kg
62,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zestaw Leifheit CLEAN TWIST Mop dyskowy Ergo
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
243,13 zł/1l
36,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Wózek sklepowy BRINKUM bremermann - pojemno?? 45 l, wózek r?czny, wózek sklepowy z wyjmowan? torb?, czarny
232,22 zł
Sprzedawca: eluno24

INTEX Plac zabaw Mały dinozaur 57166NP 21810
172,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Philips CA6705/10 Środek do czyszczenia obiegu mleka, Odkamieniacz, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Szary, 6 szt., 70%
525,30 zł/1kg
52,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun Silk-épil 9 81688635, Biały, Złoto, 40 pęset(y), Pacha, Bikini, Przednia część ud, Wewnętrzna część ramion, Zewnętrzna część ramion, Golenie, LED, 0,5 mm
1 617,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Red One Black Aqua – Żel do włosów w wosku, 150 ml – Wosk do włosów typu żel, zapewniający mocne utrwalenie, efekt mokrych włosów, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do fryzur, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
243,13 zł/1l
36,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Vasagle ULWS33BX, Półka pływająca, Do montażu na ścianie, Metal, Płyta wiórowa, Czarny, Brązowy, Uniwersalne, 5 kg
84,33 zł
Sprzedawca: Houseland

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy wosk do włosów
To mój ulubiony. Bardzo polecany do cienkich włosów. Napisano, że jest przeznaczony dla mężczyzn, ale jako kobieta mogę go używać równie dobrze. Bardziej znane i znacznie droższe produkty nie mogą z nim konkurować.
Oceniono dnia 1 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka wysyłka, najwyższa jakość
Polecony przez mojego fryzjera, po wielu niekończących się wcześniejszych testach różnych żeli i wosków w końcu znalazłem prawie optymalny produkt. Tylko nie używaj za dużo na raz, wtedy jest idealny
Oceniono dnia 16 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu świetny!
Najlepszy wosk do włosów - nie tylko dla mężczyzn! Świetny również do krótkich fryzur damskich! Nie klei się, jest wart swojej ceny.
Oceniono dnia 16 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dobrze i tak trzymać
Znam go od jakiegoś czasu, więc dobrze
Oceniono dnia 23 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
optymalne utrwalenie włosów
nie ma nic lepszego
Oceniono dnia 19 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Włóknisty wosk do stylizacji X-tra Class
Oceniono dnia 14 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – lekkie utrwalenie – zestaw 3 sztuk
199,00 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – 100 ml – lekkie utrwalenie – zestaw 2 sztuk
145,90 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

BASTOUR, aktywator loków do włosów kręconych Ochrona loków do stylizacji z awokado
69,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,25 zł/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
430,81 zł/1kg

Orientfashion, Sztyft do włosów, Gładka powierzchnia, Stylizacja włosów, Wosk do stylizacji włosów
39,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
533,20 zł/1l

American Crew - Defining Paste 85.0g
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
749,83 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax Kremowy wosk do włosów, 85 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
364,59 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up Pasta matująca, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,90 zł/1l

Wosk w płynie KMS Wachs Hair Play Style



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 416,00 zł/1l

Moroccanoil Texture Clay, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
131,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 751,33 zł/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
108,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 447,47 zł/1l

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 510,40 zł/1l

American Crew Classic Fiber 85ml Styling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,50 zł/1kg

American Crew Cream Pomade 85ml Stylizacja
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,50 zł/1kg

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,50 zł/1kg

Wella EIMI Rugged Texture Krem modelujący75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
983,60 zł/1l

Goldwell StyleSign Texture Mattifying Paste pasta z formułą matującą 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
68,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
520,61 zł/1kg

GUMMY_PROFESSIONAL_Beard_and_ Moustache_wax_50_ml
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

American Crew Classic Krem formujący do stylizacji 50ml
61,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
767,00 zł/1kg