5,0



Na podstawie 1 opinii
Artègo Rain Dance Hydra Shampoo nawilżający szampon dla połysku i miękkości włosów 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,17 zł
90,17 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 1000 ml329,73 zł/1l
329,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Oribe Brilliance & Shine Supershine Szampon nawilżający 250 ml1 000,88 zł/1l
250,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sebastian Hydre – szampon intensywnie nawilżający 1000 ml235,99 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Szampon regenerujący Sebastian Penetraitt 1000 ml235,99 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Artègo Rain Dance Hydra Shampoo szampon nawilżający do włosów miękkich i lśniących 250 ml
157,48 zł/1l
39,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Volume Shampoo szampon nadający objętość i połysk 250 ml
112,00 zł/1l
28,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Rain Dance Color Shampoo szampon rozjaśniający do włosów farbowanych 1000 ml
103,33 zł/1l
103,33 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alcina Nutri Shine Shampoo odżywczy szampon dla połysku i miękkości włosów 500 ml
229,60 zł/1l
153,00 zł
-38,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,80 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Wella Professionals Oil Reflections Shampoo odżywczy szampon dla połysku i miękkości włosów 500 ml
116,84 zł/1l
59,80 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apivita Hydration Moisturizing Shampoo – odżywczy szampon o działaniu nawilżającym, 250 ml
187,80 zł/1l
61,20 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,95 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Lazartigue, Nourish, Vegan, Hair Shampoo, For Nourishing, 250 ml
217,96 zł/1l
54,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Glynt Pure Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 40 g
738,60 zł/1kg
36,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Oway Moisturizing Hair Bath Nawilżająca kąpiel do włosów, 240 ml
544,83 zł/1kg
158,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Kevin Murphy, Young Again Wash, Hair Shampoo, Restores, 40 ml
1 069,25 zł/1l
42,77 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Phyto Softness Shampoo wygładzający szampon do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
172,80 zł/1l
86,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apivita Hyaluronic Hydra Moisturizing Shampoo 250 ml
216,00 zł/1l
54,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Joico HydraSplash Hydrating Shampoo odżywczy szampon nawilżający do włosów 300 ml
159,83 zł/1l
47,95 zł
Sprzedawca: Glampact

CHI Magnified Volume Shampoo 355 ml
202,82 zł/1l
72,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lakmé Teknia Scalp Care Pure Shampoo szampon do włosów przetłuszczających się 1000 ml
113,64 zł/1l
113,64 zł
Sprzedawca: Tersorte

CHI HydrateCare Szampon nawilżający 355 ml
126,73 zł/1l
52,22 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,99 zł
Sprzedawca: LeMont
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Artégo Rain Dance Hydra Shampoo. Idealny do wszystkich rodzajów włosów. Pozostawia włosy jedwabiste i lśniące.
Ma właściwości odżywcze i naprawcze: Tsubaki, Argan i Camellia to olejki eteryczne, które zapewniają nawilżenie i efekt zmiękczający. Proteiny jedwabiu wzmacniają włosy, a mieszanka aminokwasów nawilża.
Produkty Artégo Rain Dance są wykonane z naturalnych składników.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Znajdujące się w kolekcji szampony marki zostały stworzone z myślą o wszystkich rodzajach włosów, specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Artègo z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Artègo
- EAN
- 8032605270702
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Artègo
- EAN
- 8032605270702
Pasuje również do tego

Artègo Rain Dance Hydra Conditioner nawilżająca odżywka nadająca miękkość i połysk 1000 ml
103,33 zł/1l
103,33 zł
Sprzedawca: Tersorte

Artègo Rain Dance Volume Shampoo Szampon nadający objętość i połysk 1000 ml
115,33 zł/1kg
126,52 zł
Sprzedawca: Tersorte

Artègo Rain Dance Hydra Conditioner odżywka nawilżająca dla połysku i miękkości włosów 250 ml
157,48 zł/1l
39,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Hydra Shampoo szampon nawilżający do włosów miękkich i lśniących 250 ml
157,48 zł/1l
39,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Hydra Booster maska nawilżająca ułatwiająca rozczesywanie 250 ml
192,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Rain Dance Hydrating Milk Spray odżywka w sprayu bez spłukiwania dla nawilżenia włosów 150 ml
305,07 zł/1l
45,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Color Conditioner odżywka do włosów farbowanych 250 ml
177,32 zł/1l
44,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Touch Beauty Primer Restoring Equaliser Fluid rewitalizujący krem zwiększający objętość 200 ml
210,35 zł/1l
42,07 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Rain Dance Rich Serum Oil ochronny olejek do termicznej stylizacji włosów 75 ml
620,40 zł/1l
46,53 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Easy Care T Rescue Shampoo szampon ochronny przeciw wypadaniu włosów 1000 ml
65,64 zł/1l
65,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Color Shampoo szampon rozjaśniający do włosów farbowanych 1000 ml
103,33 zł/1l
103,33 zł
Sprzedawca: Tersorte

Artègo Rain Dance Volume Shampoo szampon nadający objętość i połysk 250 ml
112,00 zł/1l
28,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Rain Dance Color Conditioner odżywka rozjaśniająca do włosów farbowanych 1000 ml
91,55 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Rain Dance Replenishing Cream krem do stylizacji do ochrony włosów przed ciepłem i wilgocią 150 ml
443,60 zł/1l
66,54 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Artègo Good Society 46 Nourishing Shampoo odżywczy szampon do cienkich, osłabionych i łamliwych włosów 1000 ml
61,35 zł/1l
61,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Touch Curl Must No-Frizz Curl Shaping Cream modelujący krem do włosów falowanych i kręconych 100 ml
255,63 zł/1kg
36,81 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Good Society 02 Color Glow Shampoo odżywczy szampon nadający połysk i chroniący włosy farbowane 250 ml
111,56 zł/1l
30,28 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
702,30 zł/1kg
140,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Artègo Easy Care T Clarity Shampoo odświeżający szampon przeciw łupieżowi 1000 ml
64,35 zł/1l
64,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 maska odżywcza do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
2 175,40 zł/1l
217,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Artego Rain Dance maska regenerująca Deep Repair 250 ml
218,44 zł/1l
60,47 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Good Society 46 Nourishing Boost Maska odżywcza do włosów cienkich, słabych i łamliwych 500 ml
127,56 zł/1l
63,78 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Artègo Touch Rock Me Wet Effect Gel żel do włosów mocno utrwalający 200 ml
191,30 zł/1l
38,26 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Artègo Easy Care T Dream Mask maseczka odżywcza o działaniu regenerującym 150 ml
182,80 zł/1l
27,42 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.nl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.nl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l