Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Yves Saint Laurent Woda toaletowa Parfum Y Pour Homme
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
500,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,00 zł-151zł
3 490,00 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 643,55 zł/1l
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml4 206,44 zł/1l
378,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 891,13 zł/1l
433,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml3 304,00 zł/1l
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista

Yves Saint Laurent Y Eau de Toiltte 60ml
5 750,00 zł/1l
373,93 zł
-28,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
345,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
4 113,40 zł/1l
411,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trussardi Uomo The Red woda toaletowa spray 30 ml
11 641,33 zł/1l
349,24 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Yves Saint Laurent L´Homme woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
3 053,50 zł/1l
610,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Woda toaletowa, 200 ml
4 659,95 zł/1l
931,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme woda toaletowa 50ml
4 493,60 zł/1l
224,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Yves Saint Laurent L'Homme Woda toaletowa, 200ml
2 519,00 zł/1l
503,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme, Woda toaletowa, 50ml
7 769,00 zł/1l
388,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Woda toaletowa Perfumy Y Live
8 048,33 zł/1l
493,90 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
482,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
2 942,80 zł/1l
147,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Gucci Guilty Eau pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
7 860,00 zł/1l
393,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

YSL L'Homme Edt Spray
2 614,50 zł/1l
522,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Libre Woda toaletowa, 50ml
8 359,00 zł/1l
417,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Yves Saint Laurent Kouros Woda toaletowa, 50 ml
7 735,40 zł/1l
386,77 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Ferragamo Homme - Salvatore Ferragamo woda toaletowa spray 50 ml
4 139,20 zł/1l
206,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 30ml
2 889,00 zł/1l
86,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Y Eau Fraîche to drzewny, aromatyczny zapach dla mężczyzn. Nutami głowy tego zapachu są cytryna, pieprz i imbir. Nutami serca są geranium, mięta, jałowiec i lawenda. Nutami bazy są olibanum i cedr. Perfumy zostały wprowadzone na rynek w 2020 roku.
Yves Saint Laurent Y Eau Fraiche EDT M 100 ml
Yves Saint Laurent Y Eau Fraiche EDT M 100 ml
- Wymiary
- 100 ml
- Waga
- 0.495 kg
- Rodzaj zapachu
- zitrisch
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL ˑ PARFUM/FRAGRANCE ˑ AQUA/WATER ˑ LIMONENE ˑ LINALOOL ˑ ETHYLHEXYL SALICYLATE ˑ BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ˑ CITRAL ˑ ALPHA-ISOMETHYL IONONE ˑ HEXYL CINNAMAL ˑ CITRONELLOL ˑ GERANIOL ˑ COUMARIN ˑ CI 60730/EXT. VIOLET 2 ˑ CI 42090 BLUE 1
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614272883093
- Numer producenta
- 883093
- Wymiary
- 100 ml
- Waga
- 0.495 kg
- Rodzaj zapachu
- zitrisch
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL ˑ PARFUM/FRAGRANCE ˑ AQUA/WATER ˑ LIMONENE ˑ LINALOOL ˑ ETHYLHEXYL SALICYLATE ˑ BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ˑ CITRAL ˑ ALPHA-ISOMETHYL IONONE ˑ HEXYL CINNAMAL ˑ CITRONELLOL ˑ GERANIOL ˑ COUMARIN ˑ CI 60730/EXT. VIOLET 2 ˑ CI 42090 BLUE 1
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3614272883093
- Numer producenta
- 883093
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Giorgio Armani Code Profumo 60ml edp
15 565,00 zł/1l
1 557,00 zł
-623,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
933,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Manifesto 50ml edp
14 498,00 zł/1l
724,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Kenzo Homme Woda perfumowana, 110ml
2 598,45 zł/1l
285,83 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 885,07 zł/1l
141,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 320,00 zł/1l
432,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 594,67 zł/1l
119,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Cartier L'Envol, Mężczyźni, 50 ml, Spray, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL..., 1 szt.
13 934,80 zł/1l
696,74 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula
6 421,70 zł/1l
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Thierry Mugler Cologne Come Together woda toaletowa unisex 100 ml
3 016,20 zł/1l
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 351,33 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 671,40 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
557,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 579,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l