5,0



Na podstawie 13 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Thalgo Prodige Des Océans krem regenerujący Le Créme 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
526,95 zł
1 053,90 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Valmont V-Lift intenzivní omlazující sérum 30 ml3 318,43 zł/100ml
995,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
HYALURON ACTIV PROCEDURE RETINAL 0.1 Krem liftingujący 30 ml759,93 zł/100ml
234,37 zł
-6,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
227,98 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ahava Halobacteria Odbudowujący krem na dzień o działaniu odżywczym 50 ml481,42 zł/100ml
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic Serum, koncentrat 30 ml20 433,00 zł/100ml
209,01 zł
-4,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
204,33 zł
Sprzedawca: apohealth

Serum Thalgo Prodige Des Oceans Serum
1 861,40 zł/100ml
558,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
662,82 zł/100ml
331,41 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Night Care 50 ml
572,58 zł/100ml
286,29 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Imperfector Concealer 15ml
529,00 zł/100ml
79,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DERMASENCE Adtop Cream, krem 50 ml
564,02 zł/1kg
46,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Sesderma Retises 0 5 Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy 30ml
653,97 zł/100ml
196,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rigenera Wygładzający koncentrat przeciwzmarszczkowy 2 x 10 ml
1 746,30 zł/100ml
174,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml
966,40 zł/100ml
483,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byphasse Retinol Crema Antiarrugas 50ml
179,32 zł/100ml
89,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Avene Cicalfate+ Krem regenerujący 15 ml
1 335,00 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Synchroline Thiospot Intensive Cream 30 ml
12 878,00 zł/100ml
128,78 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

La Prairie Cellular Softening And Balancing Lotion
278,74 zł/100ml
696,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ISDIN ISDINCEUTICS Koncentrat hialuronowy, 30 ml XPK
496,67 zł/100ml
149,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sensilis Coffret Eternalist A.G.E
7 813,33 zł/100ml
234,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
531,40 zł/100ml
106,28 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
941,31 zł/1kg
164,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Thalgo jest sklasyfikowany jako krem do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Ostateczna regeneracja Thalgo Prodige Des Oceans Cream
Thalgo Prodige Des Oceans Cream Ultimate Regeneration VT16012 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 50 ml
Ostateczna regeneracja Thalgo Prodige Des Oceans Cream
Thalgo Prodige Des Oceans Cream Ultimate Regeneration VT16012 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 50 ml
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3525801659068
- Numer producenta
- 58030
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3525801659068
- Numer producenta
- 58030
Pasuje również do tego

Inne-pielęgnacja twarzy Thalgo Hyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Rich Cream
945,06 zł/100ml
472,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Prodige Des Océans Maska odżywcza Le Masque 50 ml
9 394,00 zł/1l
469,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Serum Thalgo Prodige Des Oceans Serum
1 861,40 zł/100ml
558,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Pureté Marine Powder Lotion 200 ml
100,43 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Intensive Lifting & Firming Serum 30 ml
381,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Maska Thalgo Spiruline Boost Rediance Peeling Pro Mask
2 496,80 zł/1l
124,84 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Night Care 50 ml
572,58 zł/100ml
286,29 zł
Sprzedawca: VISO

Kamień mentolowy, kamień migrenowy, odświeżający i chłodzący makaron mentolowy do smarowania czoła i karku 2x6g
43 600,00 zł/1kg
261,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
120,98 zł/100ml
60,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

60 płatków pod oczy, płatki pod oczy ze złotym kolagenem na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza opuchliznę, łagodzi zmęczenie
240,80 zł/1kg
72,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Trendy-Shop

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
662,82 zł/100ml
331,41 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Source Marine Revitalising Night Cream 50 ml
457,22 zł/100ml
228,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Spa olejek do masażu Mer Des Indes Soothing Massage Oil 100 ml
1 840,00 zł/1l
184,00 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Podkład Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
452,70 zł/100ml
181,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Exception Marine Intensive Redensifying Serum vyživující krém Redensifying Rich Cream 50 ml
662,82 zł/100ml
331,41 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Source Marine Hydrating Melting Cream 50 ml
331,86 zł/100ml
165,93 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Cold Cream – krem odżywczo-zmiękczający z ekstraktami morskimi
312,42 zł/100ml
156,21 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Rich Cream 50 ml
615,76 zł/100ml
307,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Imperfector Concealer 15ml
529,00 zł/100ml
79,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thalgo Lumiere Marine sérum Rozjaśniające serum korygujące 30 ml
994,83 zł/100ml
298,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thalgo Peeling Marin Micro-Peeling Water Essence 125 ml
1 349,04 zł/1l
168,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml
1 000,17 zł/100ml
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista

Thalgo Lumiére Marine Cream Krem rozjaśniający 50 ml
522,10 zł/100ml
261,05 zł
Sprzedawca: VISO

Aromatyczny olejek pod prysznic Thalgo Spa Mer Des Indes
506,05 zł/1l
101,21 zł
Sprzedawca: VISO

Lumiere Marine Clarifying Lotion and Spray for Women 125 - Thalgo
130,64 zł/100ml
163,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Silicium Marin Krem liftingująco-ujędrniający 50 ml
508,94 zł/100ml
254,47 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo, Age Defense, Sun Protection, Sunscreen Lotion, SPF 15, 150 ml
120,75 zł/100ml
181,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Thalgo Pureté Marine Absolute Purifying Mask 40 ml
2 298,00 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łagodny produkt
Zawartość 0,03 l
Ten produkt z kwasami owocowymi jest bardzo łagodny, ale skuteczny.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,008 l
Świetny produkt i bardzo szybka wysyłka
Oceniono dnia 10 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stosować od czasu do czasu na noc!
Zawartość 0,03 l
Żel na to, gotowe
Oceniono dnia 5 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko super
Zawartość 0,05 l
Idealny
Oceniono dnia 28 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 27 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,008 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,30 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,24 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 670,73 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,32 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Sisley Sunleÿa Soin Solaire Anti-Âge SPF50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
783,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 566,98 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml