Zawartość:

0.5 l

PetsNature 500ml Lachsöl

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

191,84 zł

383,68 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
328,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 1000ml - Olej z łososia norweskiego - dostarcza cennych składników budulcowych
1000ml - Olej z łososia norweskiego - dostarcza cennych składników budulcowych
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla AniForte A10000241, Uniwersalne, Płynny, Nasercowy, Biodro i stawy, Skóra i sierść, Dorosły, Butelka z pipetą, 500 ml
AniForte A10000241, Uniwersalne, Płynny, Nasercowy, Biodro i stawy, Skóra i sierść, Dorosły, Butelka z pipetą, 500 ml
907,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Olej z łososia
Olej z łososia
353,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
88,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver
Lunderland 250g Grünlippmuschelpulver
1 983,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
495,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla cdVetBachblüten S.O.S 20 ml
cdVetBachblüten S.O.S 20 ml
510,70 zł/1kg
51,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVetBachblüten Verlassen 20 ml
cdVetBachblüten Verlassen 20 ml
510,70 zł/1kg
51,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet MicroMineral 150 g
cdVet MicroMineral 150 g
260,80 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet feliTatz ImmunKraft 30 g
cdVet feliTatz ImmunKraft 30 g
1 856,67 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Przekąska Imunity, 100 g
Przekąska Imunity, 100 g
429,90 zł/1l
42,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp
Zdjęcie produktu dla Diarsanyl - Ceva
Diarsanyl - Ceva
8 777,00 zł/1l
87,77 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla LaPura Lachsöl, 250 ml OEL
LaPura Lachsöl, 250 ml OEL
40,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet SeniorDog 250 g
cdVet SeniorDog 250 g
465,84 zł/1kg
116,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet SeniorDog   70 g
cdVet SeniorDog 70 g
892,00 zł/1kg
62,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet DarmAktiv  250 ml
cdVet DarmAktiv 250 ml
214,60 zł/1kg
53,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet Singulares Lachsöl 250 ml
cdVet Singulares Lachsöl 250 ml
104,88 zł/1kg
26,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla cdVet ZeckEx SpotOn* - 10 ml
cdVet ZeckEx SpotOn* - 10 ml
4 581,00 zł/1kg
45,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Canina Pharma Lachsöl 500ml
Canina Pharma Lachsöl 500ml
114,68 zł/1kg
57,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Versikor - Osalia
Versikor - Osalia
359,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pets Nature olej z łososia

5-gwiazdkowy olej z łososia dla Twojego pupila!

Wiele psów i kotów uwielbia intensywny smak oleju z łososia. Możesz go użyć, aby wzbogacić posiłek swojego zwierzaka i dać mu wspaniały przysmak. Ale nasz wysokiej jakości olej może zrobić jeszcze więcej! Może mieć pozytywny wpływ na samopoczucie Twojego futrzanego przyjaciela. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu i utrzymania prawidłowej sierści. Nasz wysokiej jakości olej z łososia norweskiego jest naturalnie czysty i bardzo wysokiej jakości, ponieważ dbamy o Twojego futrzanego przyjaciela. Składa się w 100% z delikatnie ekstrahowanego oleju z łososia i jest bogaty w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe. Niektóre z nich są niezbędne dla psów i kotów.

Nasz olej z łososia jest naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które są lekkostrawne. Ma również pyszny zapach i smak. Można go używać do wspaniałego wzbogacania posiłków i porcji barf i rozpieszczania nawet wybrednych zwierząt. Wystarczy wymieszać go z dawką pokarmową zwierzęcia, a będzie ono zachwycone. Nawiasem mówiąc, nasz olej z łososia jest również cenną pomocą, jeśli chcesz zapoznać swojego dość ostrożnego futrzanego przyjaciela z nowym rodzajem karmy. Wymieszaj nową odmianę ze starą i dopraw wszystko jak zwykle olejem z łososia - smakuje wyśmienicie! Pomyśleliśmy również o Tobie i dołączyliśmy praktyczną pomoc w dozowaniu do wszystkich rozmiarów. Zapobiega to rozlaniu i ułatwia prawidłowe dozowanie.

Nasz olej z łososia pozyskujemy przy użyciu jednego z najwyższej jakości procesów ekstrakcji oleju. Ta enzymatyczna ekstrakcja jest bardzo delikatna, co sprawia, że nasz produkt jest 5-gwiazdkowym olejem premium. Oczywiście jest on również wolny od wszelkich dodatków, takich jak barwniki, aromaty czy konserwanty. Regularnie testujemy go również pod kątem obecności szkodliwych substancji i pozostałości metali ciężkich. W ten sposób zapewniamy jakość z korzyścią dla Twojego zwierzaka, ponieważ jakość odgrywa główną rolę, jeśli chodzi o oleje. Oczywiście nasza zasada Pets Nature również ma tu zastosowanie: żadnych testów na zwierzętach!

Doskonały dodatek do posiłków dla wszystkich psów i kotów. Niezbędne kwasy tłuszczowe w połączeniu z super smacznym smakiem - nasz 5-gwiazdkowy olej z łososia dla Twojego ulubieńca!

Profil kwasów tłuszczowych:

Nasycone kwasy tłuszczowe14,95
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe52,63%
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe31,48%
Kwasy tłuszczowe omega-3144mg/g
Kwasy tłuszczowe omega-614,48%
EPA26mg/g
DHA37mg/g
DPA12mg/g


Pets Nature Salmon Oil jest produktem czysto naturalnym i ma typowy łososiowy kolor.
Wiele psów i kotów uwielbia intensywny smak oleju rybnego, który doskonale nadaje się jako suplement odżywczy, a także zaspokaja wybredne nosy
nawet wybredne nosy.
Oprócz doskonałego smaku, Pets Nature Salmon Oil ma jeszcze więcej zalet:
jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które są znane ze swojego pozytywnego wpływu na organizm.

Skład:
100% olej z łososia

Składniki analityczne:
Zawartość tłuszczu 99,5%
Zalecenia żywieniowe:
Psy na 10 kg: 5 ml dziennie
Koty: 1-2 ml (5-8 kropli) dziennie

Wymiary
500ml
Zawartość
0.5 l
Zawartość wilgoci
0
Rodzaj paszy
Mieszanka paszowa uzupełniająca
Dodatki
-
EAN
4260379447219
Numer producenta
PN031219
Producent
Pets Nature Line
Numer zezwolenia
0

Wymiary
500ml
Zawartość
0.5 l
Zawartość wilgoci
0
Rodzaj paszy
Mieszanka paszowa uzupełniająca
Dodatki
-
EAN
4260379447219
Numer producenta
PN031219
Producent
Pets Nature Line
Numer zezwolenia
0
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Pets Nature olej z łososia dla psów i kotów
Pets Nature olej z łososia dla psów i kotów
452,88 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
113,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
328,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 255
129,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet
Zdjęcie produktu dla AniForte olej z łososia dla psów, kotów i koni 250 ml
AniForte olej z łososia dla psów, kotów i koni 250 ml
119,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
33,85 zł
-11%
29,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Olej z łososia
Olej z łososia
353,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
88,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla REAVET Maine Coon Complex, specjalistyczna karma uzupełniająca dla dużych kotów - karma Maine Coon, karma Maine Coon, odpowiednia dla gatunku, wszechstronna pielęgnacja
REAVET Maine Coon Complex, specjalistyczna karma uzupełniająca dla dużych kotów - karma Maine Coon, karma Maine Coon, odpowiednia dla gatunku, wszechstronna pielęgnacja
5 147,17 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
308,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Hubert 15 kg
Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Legowisko dla psa BOUTIQUE ZOO | Owalna poduszka dla psa lub kota | Odporne na zadrapania legowisko dla psa z poduszką | Kosz dla psa | Zmywalny poliester szary XL
Legowisko dla psa BOUTIQUE ZOO | Owalna poduszka dla psa lub kota | Odporne na zadrapania legowisko dla psa z poduszką | Kosz dla psa | Zmywalny poliester szary XL
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
110,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
Zdjęcie produktu dla WISFOR ortopedyczne legowisko dla psa sofa dla psa kanapa dla psa poduszka dla dużych psów miejsce do spania, wodoodporny, zmywalny pokrowiec zdejmowany L: 100x75x19cm
WISFOR ortopedyczne legowisko dla psa sofa dla psa kanapa dla psa poduszka dla dużych psów miejsce do spania, wodoodporny, zmywalny pokrowiec zdejmowany L: 100x75x19cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 341
290,89 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Zdjęcie produktu dla REAVET Olej z łososia Psy, Koty 500ml - Bogaty w Omega 3 i 6, olej rybny dla psów w wysokiej dawce I Oryginalna jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
REAVET Olej z łososia Psy, Koty 500ml - Bogaty w Omega 3 i 6, olej rybny dla psów w wysokiej dawce I Oryginalna jakość żywności bez dodatków I Świeżo butelkowane w Niemczech
537,82 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
268,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 526
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 460
121,00 zł
-17,72 zł
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 315
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 1kg dla psów i koni I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów - barf suplement diety
REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 1kg dla psów i koni I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów - barf suplement diety
602,84 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
602,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Kurnik Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm szaro-biały z wolnym wybiegiem i drewnianymi budkami lęgowymi, kurnik z wiatą, ocynkowaną siatką i tacą na odchody
Kurnik Wiltec 3100 x 1500 x 1500 mm szaro-biały z wolnym wybiegiem i drewnianymi budkami lęgowymi, kurnik z wiatą, ocynkowaną siatką i tacą na odchody
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
1 804,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Plecaki dla psów średnie duże psy torba transportowa dla psa regulowana torba transportowa plecak na wędrówki, podróże, kemping, wsparcie do 12 kg szary
Plecaki dla psów średnie duże psy torba transportowa dla psa regulowana torba transportowa plecak na wędrówki, podróże, kemping, wsparcie do 12 kg szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
125,61 zł
-2,52 zł
123,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Fotel biurowy Montreal 28216, fotel gamingowy, ergonomiczny, regulowana wysokość, wyściełany, do 120 kg, szary
Fotel biurowy Montreal 28216, fotel gamingowy, ergonomiczny, regulowana wysokość, wyściełany, do 120 kg, szary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 212
409,00 zł
-33,00 zł
376,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy   Moc szczytowa 4000 W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 655
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 219
84,89 zł
-5,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Zielony, MONOLITH 37
Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Zielony, MONOLITH 37
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 190
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
119,96 zł
Sprzedawca: Connected-Living
Zdjęcie produktu dla Ferplast kosz dla psa i kota z poduszką 52 cm beżowy
Ferplast kosz dla psa i kota z poduszką 52 cm beżowy
249,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mata ortopedyczna z pianką memory dla psa i kota 76x51 cm
Mata ortopedyczna z pianką memory dla psa i kota 76x51 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 161
210,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Parasol do prania Leifheit Linomatic 400 Easy
Parasol do prania Leifheit Linomatic 400 Easy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 358
632,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Toolandia
Zdjęcie produktu dla tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1159
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 29 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 zł
599,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt
Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość  Italy.
Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 
Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla cdVet Propolis Herbal 20 g
cdVet Propolis Herbal 20 g
68,97 zł
Sprzedawca: apohealth
3 448,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3
Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY
Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3
Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3
Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3
Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Canina V25 tabletki witaminowe 100g
Canina V25 tabletki witaminowe 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,45 zł
Sprzedawca: apohealth
464,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml
Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml
Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l