5,0



Na podstawie 1 opinii
AROMASE - Anti-Hair Loss Essential Shampoo, 90ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,00 zł
744,44 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml241,98 zł/1l
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Fanola Keraterm Szampon 3x1000ml46,66 zł/1l
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Felps Brazilian Nuts Clarifying Shampoo 250ml403,96 zł/1l
100,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml612,08 zł/1l
153,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

AROMASE - Anti-Dandruff Essential Shampoo, 400ml
362,50 zł/1l
145,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

AROMASE - Anti-Sensitive Essential Shampoo, 90ml
744,44 zł/1l
67,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

AROMASE - Hair Volumizing Shampoo, 90ml - szampon zwiększający objętość włosów
555,44 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pantene Miracle Anti Frizz Champú 250ml
131,45 zł/1kg
45,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,12 zł
Sprzedawca: Scentist

Seboradin Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy, 400 ml
55,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Sulsena Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy, 150ml
230,33 zł/1l
34,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kerasilk Essential Repairing Shampoo 750ml
287,67 zł/1l
215,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos Caviar Restorative Hair Shampoo 1000 ml
14,11 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Seboradin Anti Dandruff Szampon do włosów przeciwłupieżowy, 200 ml
43,31 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Framesi Morphosis Sublimis Oil Shampoo 1000ml
214,00 zł/1l
214,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Alpecin Medicinal Shampoo Concentrate Anti-Dandruff 200 ml
18,50 zł/100ml
36,99 zł
Sprzedawca: VISO

Keune, 1922 By J.M. Keune, Hair Shampoo, Refreshing, 1000 ml
276,00 zł/1l
276,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Kerasilk Essential Taming Shampoo 750ml
333,33 zł/1l
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Triphasic Anti-Hair Loss Shampoo (szampon przeciw wypadaniu włosów), 50 ml
734,40 zł/1l
36,72 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Matrix Biolage SmoothProof Szampon do włosów puszących się, 250ml
360,08 zł/1l
96,08 zł
-6,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
254,44 zł/1l
251,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AROMASE - Anti-Hair Loss Essential Shampoo, 90ml
To specjalistyczny szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów wypadających i osłabionych. Formuła szamponu została opracowana na bazie naturalnych składników, które wspierają zdrowy wzrost włosów, wzmacniają je od nasady aż po same końce i redukują ich wypadanie. Produkt jest idealny do codziennego stosowania, zapewniając włosom i skórze głowy odpowiednią pielęgnację i ochronę. Szampon działa wielokierunkowo, poprawiając kondycję włosów oraz wspierając zdrowy wzrost. Zawiera składniki aktywne, takie jak ekstrakty roślinne, aminokwasy i witaminy, które wzmacniają cebulki włosowe, pobudzają krążenie krwi w skórze głowy oraz poprawiają strukturę włosa. Szampon pomaga również w utrzymaniu równowagi hydrolipidowej skóry głowy, zapewniając jej zdrowy wygląd. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, szczególnie tych wypadających i osłabionych. Regularne stosowanie zapewnia uczucie czystości, świeżości i komfortu, pomagając utrzymać włosy w zdrowym i pięknym stanie.
Korzyści dla skóry głowy i włosów:
Redukcja wypadania włosów: Szampon wzmacnia cebulki włosowe i redukuje wypadanie włosów, wspierając ich zdrowy wzrost.
Wzmacnianie włosów: Składniki aktywne poprawiają strukturę włosa, czyniąc go mocniejszym i bardziej odpornym na uszkodzenia.
Pobudzenie krążenia: Formuła szamponu pobudza krążenie krwi w skórze głowy, dostarczając cebulkom włosowym niezbędnych składników odżywczych.
Nawilżenie i odżywienie: Szampon nawilża i odżywia skórę głowy oraz włosy, zapobiegając ich przesuszeniu i łamliwości.
Zdrowa skóra głowy: Regularne stosowanie wspiera zdrowie skóry głowy, poprawiając jej kondycję i wygląd.
Sposób użycia:
Nałóż odpowiednią ilość szamponu na mokrą skórę głowy i włosy. Delikatnie masuj skórę głowy opuszkami palców, aby uzyskać pianę i równomiernie rozprowadzić produkt. Pozostaw szampon na skórze głowy przez kilka minut, aby składniki aktywne mogły zadziałać. Następnie dokładnie spłucz włosy ciepłą wodą. Stosuj szampon regularnie, 2-3 razy w tygodniu, aby uzyskać najlepsze efekty.
AROMASE szampon przeciw wypadaniu włosów 90ml
- Wymiary
- 90 ml
- Model
- Anti-Hair Loss Essential Shampoo
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Lauramidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Oleth-12, Glycyrrhetinic Acid (kwas glicyretynowy), L-Menthol (mentol), Panthenol (pantenol), Stearamidopropyl Dimethylamine, Citric Acid (kwas cytrynowy), Hydrolyzed Wheat Protein (hydrolizowane białko pszenicy), Polyquaternium-10, Serenoa Serrulata Fruit Extract (wyciąg z owoców palmy sabałowej), 4-Terpineol, Butyl Avocadate (awokadan butylu), Caramel, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed (olejek z czerwonej pomarańczy), Commiphora Myrrha Gum Oil (olejek mirrowy), Juniperus Communis Fruit Oil (olejek z owoców jałowca), Mentha Piperita Oil (olejek miętowy), Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate (pochodna wit. E), Citrus Paradisi Oil (olejek ze skórek grapefruita), Lavandula Angustifolia Oil (olejek lawendowy), Farnesol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (olejek rozmarynowy), Salvia Sclarea Flower Oil (olejek z szałwii muszkatołowej), Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice (sok z liści aloesu), Limonene.
- Producent
- EAN
- 8416010182360841601018236
- Numer producenta
- Aromase Anti-Hair Loss Essential Shampoo
- Wymiary
- 90 ml
- Model
- Anti-Hair Loss Essential Shampoo
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Lauramidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Ammonium Lauryl Sulfate, Oleth-12, Glycyrrhetinic Acid (kwas glicyretynowy), L-Menthol (mentol), Panthenol (pantenol), Stearamidopropyl Dimethylamine, Citric Acid (kwas cytrynowy), Hydrolyzed Wheat Protein (hydrolizowane białko pszenicy), Polyquaternium-10, Serenoa Serrulata Fruit Extract (wyciąg z owoców palmy sabałowej), 4-Terpineol, Butyl Avocadate (awokadan butylu), Caramel, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed (olejek z czerwonej pomarańczy), Commiphora Myrrha Gum Oil (olejek mirrowy), Juniperus Communis Fruit Oil (olejek z owoców jałowca), Mentha Piperita Oil (olejek miętowy), Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate (pochodna wit. E), Citrus Paradisi Oil (olejek ze skórek grapefruita), Lavandula Angustifolia Oil (olejek lawendowy), Farnesol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (olejek rozmarynowy), Salvia Sclarea Flower Oil (olejek z szałwii muszkatołowej), Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice (sok z liści aloesu), Limonene.
- Producent
- EAN
- 8416010182360841601018236
- Numer producenta
- Aromase Anti-Hair Loss Essential Shampoo
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

AROMASE - Anti-Dandruff Essential Shampoo, 400ml
362,50 zł/1l
145,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

AROMASE - Anti-Dandruff Essential Shampoo, 90ml
533,22 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
1 792,40 zł/1kg
46,51 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,81 zł
Sprzedawca: Katomix

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Zlewozmywak kuchenny Zlewozmywak wbudowany ze stali nierdzewnej Czarny zlewozmywak z ociekaczem
425,70 zł
Sprzedawca: Easybuy

Medik8 crystal retina 6
1 230,77 zł/100ml
369,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

AROMASE - Hair Volumizing Shampoo, 90ml - szampon zwiększający objętość włosów
555,44 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Łóżko tapicerowane Flieks 160x200cm z 4 szufladami, podwójne łóżko młodzieżowe ze stelażem listwowym, drewniane łóżko do przechowywania klasyczne łóżko, wełna owcza, białe
1 522,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

COSTWAY 4 w 1 trójkąt wspinaczkowy & łuk wspinaczkowy & drabinka & zjeżdżalnia, rampa wspinaczkowa z dwustronną rampą, trójkąt szczebelkowy do wspinaczki, zjeżdżania i huśtawki, dla maluchów od 1 roku życia
280,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Milan 260cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Kaszmir 2,6 m
1 399,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Materac z zimnej pianki 180 x 200 cm - wysokość 15 cm - H2 i H3 - ergonomiczny, oddychający i elastyczny punktowo
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zadowolony
Zawartość 0,09 l
Jestem zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l