4,5



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Ajmal - Silver Shade EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
102,00 zł
1 020,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Armaf - Excellus Men EDP 100ml1 099,00 zł/1l
109,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ajmal Wisal Dhahab Woda perfumowana, 50 ml
3 340,40 zł/1l
167,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ajmal Wisal, Kobiety, 50 ml, Floral Fresh, Spicy Floral, Piżmo, Różowy, Floral Musky
1 806,00 zł/1l
90,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
1 548,90 zł/1l
154,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
997,00 zł/1l
89,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
820,00 zł/1l
82,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 321,50 zł/1l
132,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ajmal Kuro Woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
1 040,56 zł/1l
93,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ajmal - Gray EDP 100ml
749,60 zł/1l
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Ajmal Carbon 100Ml Woda Perfumowana Dla Mężczyzn Perfumy Męskie
582,00 zł/1l
58,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ajmal Shine woda perfumowana dla kobiet 75 ml
1 605,47 zł/1l
120,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Craze for Men EDP 100 ml M
796,40 zł/1l
79,64 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AJMAL SILVER SHADE 100ML WODA PERFUMOWANA DLA MĘŻCZYZN PERFUMY MĘSKIE
Nuty zapachowe:
- Nuty głowy: Cytrusy, lawenda – orzeźwiające cytrusy, które w połączeniu z lawendą wprowadzają poczucie świeżości i lekkości.
- Nuty serca: Goździk, fiołek – delikatne kwiatowe nuty, które nadają zapachowi zmysłowej elegancji i subtelności.
- Nuty bazy: Drzewo sandałowe, piżmo, ambra, fasolka tonka – ciepłe, drzewne akordy z zmysłowym piżmem i ciepłą ambra, które zapewniają głębię i trwałość zapachu.
Ajmal Silver Shade to wyjątkowa woda perfumowana, która łączy w sobie elegancję z nowoczesnym akcentem. Została zaprojektowana z myślą o mężczyznach poszukujących wyjątkowego zapachu, który pozostawia niezatarte wrażenie. Dzięki połączeniu świeżych i zmysłowych nut, Silver Shade oferuje subtelną równowagę pomiędzy energią a głębią. Doskonała na codzienne wyjścia oraz specjalne okazje, ta kompozycja łączy klasykę z nowoczesnością, zapewniając trwałość i wyjątkowy charakter przez cały dzień.
Energetyczny zapach Silver Shade otwierają nuty liści fiołka, śliwki, czarnej porzeczki, limonki, bergamotki i cytryny. Serce wypełniają kwiatowe nuty róży, jaśminu i irysa. Drzewo cedrowe, sandałowe, bób tonka, piżmo, bursztyn i cywet otulają zapach, utrzymując go w nienaruszonym stanie. Zapach, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, został wprowadzony na rynek w 2012 roku.
Silver Shade to słodkie i kobiece perfumy, które idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Został wprowadzony na rynek w 2012 roku przez Ajmal, firmę założoną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Owocowe nuty głowy są intrygujące i składają się z bergamotki, cytryny, czarnej porzeczki, limonki, śliwki i liści fiołka
Ajmal - Silver Shade EDP 100ml Standard package. Unisex.
Woda perfumowana Silver Shade marki Ajmal została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Ajmal Silver Shade 100 ml Typ zapachu: drzewny, roślinny Nuty głowy: bergamotka, jeżyna, limonka, liście fiołka, cytryna Nuty serca: irys, jaśmin, róża Nuty bazy: bursztyn, piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka, cedr
Woda perfumowana Silver Shade marki Ajmal została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Perfumy > Zapachy
- Producent
- Ajmal
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6293708005352
- Numer producenta
- 129321
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Perfumy > Zapachy
- Producent
- Ajmal
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6293708005352
- Numer producenta
- 129321
Pasuje również do tego

Afnan - Supremacy In Heaven EDP 100ml
1 548,90 zł/1l
154,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ajmal Wisal Dhahab Woda perfumowana, 50 ml
3 340,40 zł/1l
167,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 321,50 zł/1l
132,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 429,80 zł/1l
242,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
1 477,14 zł/1l
155,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
621,00 zł/1l
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Incense Woda perfumowana, 100 ml
2 741,30 zł/1l
274,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
997,00 zł/1l
89,73 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 676,10 zł/1l
167,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

ARMAF Tres Nuit Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Irys, Cytryna, Werbena, Lawenda, Przyprawy, Fioletowy, Drzewo sandałowe, Spray
792,60 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Ajmal Wisal, Kobiety, 50 ml, Floral Fresh, Spicy Floral, Piżmo, Różowy, Floral Musky
1 806,00 zł/1l
90,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rasasi - Al Wisam Day EDP 100ml
1 283,40 zł/1l
128,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
737,50 zł/1l
73,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 507,60 zł/1l
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku, dziękuję bardzo
Wszystko w porządku, dziękuję
Oceniono dnia 5 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE