5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Nusuk Ana Al Awwal Women Woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,98 zł
589,80 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1501)Liczba wystawionych ocen: 1501




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2423)Liczba wystawionych ocen: 2423




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1006)Liczba wystawionych ocen: 1006




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(135)Liczba wystawionych ocen: 135




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(340)Liczba wystawionych ocen: 340




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Ard Al Zaafaran Jazzab Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Al Bashiq 100 ml1 940,00 zł/1l
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Fasio Pour Femme by Emper woda perfumowana dla kobiet 100 ml863,10 zł/1l
86,31 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Nusuk Fawah woda perfumowana unisex 80 ml
1 011,88 zł/1l
80,95 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Nusuk Al Mukhtalif Signature czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
981,60 zł/1l
98,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Vanilla Voyage 100ml Maison Asrar woda perfumowana - dla kobiet
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Adyan Nesmat Al Oud woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
1 624,50 zł/1l
97,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rasasi Oud Al Ilhaam woda perfumowana unisex 100 ml
1 063,00 zł/1l
113,90 zł
-7,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Al Wataniah Al Daiem woda perfumowana dla kobiet 75 ml
1 186,67 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Risala Meydan woda perfumowana dla kobiet 100 ml
691,20 zł/1l
69,12 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nusuk Al Mukhtalif For Women czyste perfumy dla kobiet 100 ml
910,90 zł/1l
95,67 zł
-4,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Anfar Al Riysh woda perfumowana unisex 100 ml
986,60 zł/1l
98,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Al Haramain Kawthar Olejek perfumowany dla kobiet 12 ml
6 605,00 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Riiffs Mystère Woda perfumowana dla kobiet 80 ml
1 089,75 zł/1l
87,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nusuk Ana Al Awwal woda perfumowana spray 100 ml
Woda perfumowana marki została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana marki Nusuk została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Model
- Ana Al Awwal Golden
- Waga
- 0.745 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Nusuk
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6291107455235
- Numer producenta
- 2064849
- Model
- Ana Al Awwal Golden
- Waga
- 0.745 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Nusuk
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6291107455235
- Numer producenta
- 2064849
Pasuje również do tego

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 371,67 zł/1l
82,30 zł
Sprzedawca: Tersorte

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

AFNAN Delicious Bouquet EDP 80ml
1 766,13 zł/1l
141,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Artisan Ethnique, Kobiety, 100 ml
1 196,80 zł/1l
119,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elysia Vanilla By Fragrance World - woda perfumowana 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 956,67 zł/1l
146,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nusuk Mahab czyste perfumy unisex 100 ml
1 051,00 zł/1l
105,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zimaya Sharaf Blend Ekstrakt perfum, 100 ml
1 271,30 zł/1l
127,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Vanilla 01 Extrait De Parfum 75ml
4 566,40 zł/1l
228,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: K6_Werkzeuge

Lattafa Perfumes - Leen EDP 100ml
1 214,50 zł/1l
121,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj Karus Oud Secret Musk woda perfumowana unisex 100 ml
878,00 zł/1l
87,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ameerat Al Arab Prive Rose EDP 100ml
948,90 zł/1l
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 848,89 zł/1l
166,40 zł
Sprzedawca: Glampact

Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Woda perfumowana, 100 ml
799,10 zł/1l
79,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 029,80 zł/1l
102,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

PARIS CORNER Minya Coco Lush EDP 100ml
795,50 zł/1l
79,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blumtal 30-częściowy, oszczędzający miejsce wieszak z aksamitną osłoną - antypoślizgowy wieszak premium z uchwytem na krawat, obracany o 360°, czarny
63,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Antique EDP 100ml
1 096,80 zł/1l
121,93 zł
-12,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Kobiety, 100 ml
1 412,10 zł/1l
141,21 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Kobiety, 60 ml
1 039,17 zł/1l
62,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 024,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
602,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 046,60 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
368,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 371,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(498)Liczba wystawionych ocen: 498
278,99 zł
Sprzedawca: motivoo
2 789,90 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(587)Liczba wystawionych ocen: 587
409,99 zł
Sprzedawca: motivoo
6 833,17 zł/1l