Biofresh Rose of Bulgaria krem pod oczy z wod ran 25 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

29,43 zł

98,10 zł / 100ml

+ 27,01 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 7 – pon. 12 października
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla La Mer – odmładzający krem pod oczy
La Mer – odmładzający krem pod oczy
5 005,33 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g
MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g
13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
Zdjęcie produktu dla Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
457,87 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
Zdjęcie produktu dla Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
2 369,93 zł/100ml
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
Zdjęcie produktu dla Bulgarian Rose Rose Original Q10 Eye Cream, 15 ml
Bulgarian Rose Rose Original Q10 Eye Cream, 15 ml
520,00 zł/1kg
30,40 zł
-14%
26,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Krem pod oczy-My Rose-Lavena-20ml
Krem pod oczy-My Rose-Lavena-20ml
235,20 zł/100ml
47,04 zł
Sprzedawca: Emerosa
Zdjęcie produktu dla Kruterhof krem pod oczy 20 ml
Kruterhof krem pod oczy 20 ml
482,55 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
96,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Juvena Spray 15Ml Promienna Pielęgnacja Oczu
Juvena Spray 15Ml Promienna Pielęgnacja Oczu
1 208,53 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
181,28 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Avène kojący krem pod oczy dla wrażliwych oczu, 15 ml krem
Avène kojący krem pod oczy dla wrażliwych oczu, 15 ml krem
10 793,00 zł/100ml
107,93 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Hialuronowy krem pod oczy, 15 ml
Hialuronowy krem pod oczy, 15 ml
559,40 zł/100ml
83,91 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Christian Breton Liftox 360 Krem pod oczy 10 ml
Christian Breton Liftox 360 Krem pod oczy 10 ml
1 087,20 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
163,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Sebamed Przeciwstarzeniowy krem pod oczy 15 ml
Sebamed Przeciwstarzeniowy krem pod oczy 15 ml
287,47 zł/100ml
43,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla RYOR Intensywnie pielęgnujący żel pod oczy 30 ml
RYOR Intensywnie pielęgnujący żel pod oczy 30 ml
100,83 zł/100ml
33,33 zł
-9%
30,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Filorga Pielęgnujący krem pod oczy, 15ml
Filorga Pielęgnujący krem pod oczy, 15ml
2 506,67 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
376,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal
Zdjęcie produktu dla Frezyderm Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy 15 ml
Frezyderm Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy 15 ml
279,36 zł/100ml
139,68 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Ujędrniający krem pod oczy Lavera, 15 ml
Ujędrniający krem pod oczy Lavera, 15 ml
456,00 zł/100ml
68,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml
Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml
167,96 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Zdjęcie produktu dla Krem pod oczy Surviva Vital Eyes, 15 ml
Krem pod oczy Surviva Vital Eyes, 15 ml
1 233,13 zł/100ml
184,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Zdjęcie produktu dla Equilibra, Różany Liftingujący Krem pod oczy, 15 ml
Equilibra, Różany Liftingujący Krem pod oczy, 15 ml
2 303,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,60 zł
-3%
46,07 zł
Sprzedawca: MANADA

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

SKŁADNIKI
Wymiary
5,5 x 5,5 x 6,0 cm
Waga
70 g
Zawartość
30 ml
Składniki
agua, woda kwiatowa z róży damasceńskiej, gliceryna, olej z nasion simmondsia chinensis, olej z nasion makadamia ternifolia, polimetakrylan glicerolu, glikol propylenowy, palmitoyl pripeptide-1, kopolimer akryloilodimetylo taurynianu hydroksyetylu/akrylanu sodu, fenoksyetanol, glikol kaprylowy, octan tokoferylu, hydroksyacetofenon, kopolimer akrylanów c10-30 alkilowych, trietanoloamina, ekstrakt z liści kamelii chińskiej, parfum, bht, geraniol, cytronelol
Producent
Biofresh Cosmetics
Zakres dostawy
30 ml
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3800200962798
Numer producenta
113004

Wymiary
5,5 x 5,5 x 6,0 cm
Waga
70 g
Zawartość
30 ml
Składniki
agua, woda kwiatowa z róży damasceńskiej, gliceryna, olej z nasion simmondsia chinensis, olej z nasion makadamia ternifolia, polimetakrylan glicerolu, glikol propylenowy, palmitoyl pripeptide-1, kopolimer akryloilodimetylo taurynianu hydroksyetylu/akrylanu sodu, fenoksyetanol, glikol kaprylowy, octan tokoferylu, hydroksyacetofenon, kopolimer akrylanów c10-30 alkilowych, trietanoloamina, ekstrakt z liści kamelii chińskiej, parfum, bht, geraniol, cytronelol
Producent
Biofresh Cosmetics
Zakres dostawy
30 ml
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3800200962798
Numer producenta
113004
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria krem na dzie 50 ml
Biofresh Rose of Bulgaria krem na dzie 50 ml
95,56 zł/100ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
47,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Biofresh - Zestaw upominkowy (may) el pod prysznic, mydo rane i krem na dzie Rose of Bulgaria
Biofresh - Zestaw upominkowy (may) el pod prysznic, mydo rane i krem na dzie Rose of Bulgaria
424,69 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Biofresh - Krem na noc z olejkiem ranym 50 ml Regina Roses
Biofresh - Krem na noc z olejkiem ranym 50 ml Regina Roses
61,00 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,50 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Biofresh Cosmetics Rose of Bulgaria Krem do rk 75 ml
Biofresh Cosmetics Rose of Bulgaria Krem do rk 75 ml
48,19 zł/100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
36,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Pomadka do ust ROSE 5ml BIOFRESH
Pomadka do ust ROSE 5ml BIOFRESH
7 352,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla ROSE Krem przeciwzmarszczkowy z Q10 50 ml BIOFRESH
ROSE Krem przeciwzmarszczkowy z Q10 50 ml BIOFRESH
99,62 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
49,81 zł
Sprzedawca: Emerosa
Zdjęcie produktu dla Biofresh - Krem na dzie z olejkiem ranym 50 ml Regina Roses
Biofresh - Krem na dzie z olejkiem ranym 50 ml Regina Roses
115,42 zł/100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
57,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose Oil of Bulgaria Anti Age Q10 krem do rk 50 ml
Biofresh Rose Oil of Bulgaria Anti Age Q10 krem do rk 50 ml
48 653,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
36,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria el pod prysznic el pod prysznic 330 ml
Biofresh Rose of Bulgaria el pod prysznic el pod prysznic 330 ml
134,79 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
44,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Biofresh Total Lifting Concentrate z olejkiem ranym - przeciwstarzeniowa pielgnacja skry o dziaaniu oczyszczajcym 30 ml
Biofresh Total Lifting Concentrate z olejkiem ranym - przeciwstarzeniowa pielgnacja skry o dziaaniu oczyszczajcym 30 ml
229,57 zł/100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
68,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Eveline Cosmetics Koenzym Q10 – krem do twarzy, nawilżenie, ukojenie
Eveline Cosmetics Koenzym Q10 – krem do twarzy, nawilżenie, ukojenie
40,50 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,25 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Biofresh - Mydło do rąk Bukiet Róż 50 gr Róża Bułgarska
Biofresh - Mydło do rąk Bukiet Róż 50 gr Róża Bułgarska
351,79 zł/1kg
27,44 zł
Sprzedawca: Emerosa
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria nawilajcy krem do twarzy na dzie 100 ml
Biofresh Rose of Bulgaria nawilajcy krem do twarzy na dzie 100 ml
39,35 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
39,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose Oil of Bulgaria Luksusowa woda perfumowana Regina Roses 50 ml
Biofresh Rose Oil of Bulgaria Luksusowa woda perfumowana Regina Roses 50 ml
1 733,20 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
86,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Zdjęcie produktu dla ROSE Woda rana z atomizerem 230 ml BIOFRESH
ROSE Woda rana z atomizerem 230 ml BIOFRESH
77,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla ROSE OF BULGARIA Biofresh Cosmetics Woda perfumowana 50 ml
ROSE OF BULGARIA Biofresh Cosmetics Woda perfumowana 50 ml
78,00 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
39,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria krem na noc 50 ml
Biofresh Rose of Bulgaria krem na noc 50 ml
95,16 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
47,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Liftingujcy krem pod oczy z olejkiem ranym
Liftingujcy krem pod oczy z olejkiem ranym
149,23 zł/100ml
44,77 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria Balsam do ciaa i odywczy balsam do ciaa z wod ran 330 ml
Biofresh Rose of Bulgaria Balsam do ciaa i odywczy balsam do ciaa z wod ran 330 ml
139,91 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
46,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 403
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla 60 płatków pod oczy, Aloe Vera Collagen Gel Eye Pads na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, łagodzi zmęczenie
60 płatków pod oczy, Aloe Vera Collagen Gel Eye Pads na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, łagodzi zmęczenie
144,48 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
72,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Trendy-Shop
Zdjęcie produktu dla Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
114,62 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Rozjaniajca kremowa woda z wody ranej
Rozjaniajca kremowa woda z wody ranej
120,02 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Biofresh Rose of Bulgaria Mleczko oczyszczajce ze 100% naturaln wod ran 330ml
Biofresh Rose of Bulgaria Mleczko oczyszczajce ze 100% naturaln wod ran 330ml
140,48 zł/1l
46,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla Zestaw upominkowy Ra Bugarska  perfumy 25 ml + mydo glicerynowe 40 g
Zestaw upominkowy Ra Bugarska perfumy 25 ml + mydo glicerynowe 40 g
1 051,60 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,05 zł
-46%
26,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn
Zdjęcie produktu dla Przeciwzmarszczkowy krem do skry z olejkiem ranym
Przeciwzmarszczkowy krem do skry z olejkiem ranym
860,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Plecak podróżny Delgeo dla mężczyzn i kobiet, duży plecak na bagaż podręczny, rozszerzana torba na bagaż podręczny, 17-calowy plecak na laptopa do podróży, beżowy
Plecak podróżny Delgeo dla mężczyzn i kobiet, duży plecak na bagaż podręczny, rozszerzana torba na bagaż podręczny, 17-calowy plecak na laptopa do podróży, beżowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 229
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Zdjęcie produktu dla Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 281
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Krem pod oczy-My Rose-Lavena-20ml
Krem pod oczy-My Rose-Lavena-20ml
235,20 zł/100ml
47,04 zł
Sprzedawca: Emerosa

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml
JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
209,34 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,60 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml
StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
174,02 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
580,07 zł/100ml
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml
Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
15 673,00 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie
Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
280,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 869,47 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 zł
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml
Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
892,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 947,07 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml
Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
92,37 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.
Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust
Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
795,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 976,60 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml
Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
696,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 644,00 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml
Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
829,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 530,20 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 563,73 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla La Mer – odmładzający krem pod oczy
La Mer – odmładzający krem pod oczy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 005,33 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml