5,0



Na podstawie 4 opinii
Royal Canin Mini Ageing 12+, Dorosły, 85 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,24 zł
567,53 zł / 1l
+ wysyłka od 12,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
BRIT Care Mini Chicken&Tuna - Mokra karma dla psów - 85 g24,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 30002464, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 400 g79,12 zł/1kg
31,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
animonda 82662, Senior, 150 g122,95 zł/1kg
24,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Pedigree 5900951015946, Junior, Kurczak, 400 g102,24 zł/1kg
25,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Royal Canin 9003579008690, Dorosły, 85 g
52,08 zł/1kg
52,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Urinary Care, Dorosły, 85 g
57,60 zł/1kg
57,60 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Chihuahua Adult, Dorosły, 85 g
51,23 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dolina Noteci Superfood, Dorosły, Cielęcina, 800 g
0,02 zł/1kg
20,66 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: DNStore

Bozita 4262, Dorosły, Kurczak, 370 g
12,74 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pedigree 5900951015908, Dorosły, Marchewkowy, Kurczak, 400 g
16,42 zł/1kg
10,56 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,39 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

RINTI 4000158910806, Dorosły, Cielęcina, 800 g, Bez soi
34,12 zł/1kg
27,30 zł
Sprzedawca: VISO

Royal Canin Hypoallergenic (can), Dorosły, 400 g
18,53 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pedigree 5900951017322, Dorosły, Kurczak, 100 g
20,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pedigree 5900951262616, Dorosły, Wołowina, Marchewkowy, Jagnięcina, Indyk, 100 g
26,67 zł/1kg
13,86 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dolina Noteci Superfood, Dorosły, Wołowina, 800 g
4,76 zł/1kg
23,16 zł
-38%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: DNStore

ROYAL CANIN Dog hypoallergenic puszka 200 g
43,96 zł/1kg
11,32 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Rena, 200 g
44,95 zł/1kg
9,26 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bozita 9118249, Dorosły, Wołowina, 370 g
6,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ANIMONDA GranCarno Adult z kaczką 400g
11,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pedigree 5900951015830, Dorosły, Wołowina, 400 g
18,72 zł/1kg
8,52 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Royal Canin Mini Ageing 8+ 12x85g Karma Mokra Kawałki W Sosie
Dla Psów Dojrzałych Po 8 Roku Życia Ras Małych
→ UTRZYMANIE PRAWIDŁOWEJ MASY CIAŁA. Optymalny poziom kalorii dla utrzymania prawidłowej kondycji psa
→ MOCNE I ZDROWE KOŚCI. Składniki pokarmowe sprzyjające utrzymaniu mocnych i zdrowych kości.
→ WSPOMAGANIE WITALNOŚCI. Receptura wzbogacona w składniki pokarmowe kluczowe dla utrzymania witalności psa przez całe życie.
→ ZDROWA SKÓRA I SIERŚĆ. Receptura wzbogacona w kombinację składników pokarmowych sprzyja połyskowi włosa i zdrowiu skóry.
Wraz z wiekiem potrzeby pokarmowe psów starszych zmieniają się w porównaniu do potrzeb szczeniąt czy młodych dorosłych psów. Na tym etapie życia, ważna jest karma dostosowana do wielkości, która pomoże utrzymać starzejącego się psa w zdrowiu.
ROYAL CANIN® Mini Ageing w formie kawałków w sosie to pełnoporcjowa karma, o recepturze prawidłowo zbilansowanej pod względem składników pokarmowych i opracowanej specjalnie z uwzględnieniem szczególnych potrzeb starszych psów ras małych. Karma przeznaczona dla dorosłych psów ras małych (masa ciała do 10 kg, w wieku powyżej 8 lat).
Nawet starsze psy ras małych potrzebują sporo kalorii, aby pokryć wysokie zapotrzebowanie na energię. Specjalnie opracowana receptura dzięki optymalnej zawartości kalorii pokrywa potrzeby energetyczne i utrzymuje optymalną kondycję psów starszych.
Psy ras małych potrzebują karmy, która wspiera ich układ ruchu. Receptura karmy zawiera kombinację składników pokarmowych, które pomagają psom starszych utrzymać mocne i zdrowe kości.
Niezależnie od rasy jakość sierści psa jest kwintesencją jego piękna. Receptura karmy wzbogacona kombinacją wybranych składników pokarmowych pomaga utrzymać zdrowie skóry oraz połysk włosa u psów starszych.
Specjalnie opracowana receptura wzbogacona w niezbędne witaminy i inne składniki pokarmowe, takie jak EPA i DHA, wspomaga witalność psów starszych.
Karmę mokrą ROYAL CANIN® Mini Ageing kawałki w sosie można stosować z karmą suchą ROYAL CANIN® Mini Ageing 12+ (karmienie mieszane). Zdolności kognitywne u starszych psów stopniową słabną wiekiem, dlatego stosowanie karmienia mieszanego (karma mokra i sucha) sprzyja zwiększeniu smakowitości.
Karma sucha zapewnia efekt mechanicznego czyszczenia, co pomaga zachować zdrowie zębów, a wysoka zawartość wody w karmie mokrej karmie sprzyja nawodnieniu organizmu i zdrowiu układu moczowego psa dorosłego.
Wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą surowe kontrole, co gwarantuje najwyższą jakość karmy.
Nasz zespół naukowców opracowuje receptury dostosowane do specyficznych potrzeb żywieniowych psów starszych, wykorzystując wysokiej jakości składniki pokarmowe oraz i uwzględniając zasady zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.
Skład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, drożdże
Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 180 UI, Witamina C: 70 mg, Żelazo (3b103): 9 mg, Jod (3b202): 0,23 mg, Miedź (3b405, 3b406): 1,8 mg, Mangan (3b502, 3b503, 3b504): 2,8 mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 28mg Dodatki technologiczne: : Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g
Składniki analityczne: Białko surowe: 8,0% - Włókno surowe: 0,9% - Oleje i tłuszcze surowe: 5,1% - Popiół surowy: 1,5% - Wilgotność: 80,3% - EPA/DHA: 0,12%
Energia metaboliczna: 886 kcal/kg.
Sposób użycia: patrz tabela. Najlepiej wykorzystać przed: patrz data ważności. Data ważności, numer partii i numer rejestracyjny zakładu znajdują się na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Pojemność:
- 85 g
- Białko:
- 8%
- Zawartość tłuszczu:
- 5,5%
- Włókna surowe:
- 1,1%
- Popiół surowy:
- 1,3%
- Zawartość wilgoci:
- 80%
- Ilość na paczkę:
- 12 szt.
ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ 12x85gRoyal Canin
ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ 12x85g - Opis Produktu
Karma dla psów starszych powinna zawierać wszystkie niezbędne składniki sprzyjające zdrowiu. Prawidłowe żywienie jest niezwykle ważne na każdym etapie życia psa. Jednak każdy etap życia charakteryzuje się innymi potrzebami pokarmowymi. Karma mokra ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ została opracowana specjalnie dla psów ras małych, o masie do 10 kg, powyżej 12 roku życia.
Skład
- Mięso i produkty pochodne pochodzenia zwierzęcego
- Zboża
- Roślinne ekstrakty białkowe
- Oleje i tłuszcze
- Pochodne pochodzenia roślinnego
- Minerały
- Drożdże
- Warzywa
- Różne cukry
Analiza Składu
- Białko: 8,0%
- Zawartość tłuszczu: 5.5%
- Popiół surowy: 1.3%
- Włókna surowe: 1.1%
- Wilgotność: 80,0%
- Fosfor: 0.16%
- EPA i DHA: 0.12%
Dodatki
- Witamina D3: 200 IU
- E1 (Żelazo): 6 mg
- E2 (Jod): 0,24 mg
- E4 (Miedź): 1,9 mg
- E5 (Mangan): 2 mg
- E6 (Cynk): 20 mg
- Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g
Dawkowanie
| Waga psa | Saszetki | Karma mokra + sucha |
|---|---|---|
| 2 kg | 2+1/4 saszetki | 1 saszetka + 26 g |
| 4 kg | 3+3/4 saszetki | 1 saszetka + 59 g |
| 5 kg | 4+1/2 saszetki | 1 saszetka + 74 g |
| 6 kg | 5 saszetki | 1 saszetka + 88 g |
| 8 kg | 6+1/4 saszetki | 1 saszetka + 115 g |
| 10 kg | 7+1/2 saszetki | 1 saszetka + 140 g |
Dodatkowe Informacje
Karma ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ w sosie zawiera unikalny kompleks przeciwutleniaczy, który pomaga organizmowi w walce z wolnymi rodnikami.
Dzięki odpowiedniemu poziomowi fosforu, karma ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ sprzyja prawidłowej pracy nerek. Skóra i sierść psa wymaga wsparcia przez całe życie, jednak u psów starszych wymaga to szczególnej uwagi.
Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3, w tym EPA i DHA, sprzyja utrzymaniu zdrowej i odżywionej skóry oraz pięknej sierści. Misją ROYAL CANIN jest zapewnianie rozwiązań żywieniowych dostosowanych do potrzeb zwierząt.
Wszystkie nasze produkty przechodzą liczne kontrole jakości, aby sprostać najwyższym standardom marki i dostarczyć psu pokarm dostosowany do jego potrzeb żywieniowych i trybu życia. ROYAL CANIN Mini Ageing 12+ w sosie jest karmą pełnoporcjową.
Zawiera kwasy tłuszczowe EPA-DHA i unikalny kompleks przeciwutleniaczy, który chroni przed działaniem wolnych rodników.
Odpowiedni poziom fosforu sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu nerek.
Receptura zawierająca substancje odżywcze sprzyjające utrzymaniu zdrowej skóry. Wzbogacona w kwasy tłuszczowe EPA-DHA.
- Waga: 1020
- Faza życia: Senior
- Wielkość pupila: Rasy małe i miniaturowe
Pełnoporcjowa karma dla psów - dla małych psów (od 1 do 10 kg) w 2. połowie życia - od 12. roku życia.
SKŁAD: Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, roślinne produkty uboczne, minerały, drożdże, warzywa, cukier. DODATKI (na kg): Dodatki odżywcze: Witamina D3: 200 IU, E1 (żelazo): 6 mg, E2 (jod): 0,24 mg, E4 (miedź): 1,9 mg, E5 (mangan): 2 mg, E6 (cynk): 20 mg - Dodatki technologiczne: klinoptylolit pochodzenia osadowego: 2 g. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko: 8,0% - Zawartość tłuszczu: 5,5% - Popiół surowy: 1,3% - Włókno surowe: 1,1% - Wilgotność: 80,0% - Fosfor: 0,16% - EPA i DHA: 0,12%. SPOSÓB UŻYCIA: patrz tabela. Numer zatwierdzenia i numer referencyjny partii, najlepiej spożyć przed: patrz nadruk. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
ROYAL CANINE SENIOR MINI POUCH BOX 12X85GR
- Waga
- 85 g
- Zawartość
- 0.085 l
- Zawartość wilgoci
- NA
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Dodatki
- Kwasy tłuszczowe omega-3
- Liczba sztuk
- 12
- EAN
- 9003579008287
- Numer producenta
- NEW-3158
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
- Waga
- 85 g
- Zawartość
- 0.085 l
- Zawartość wilgoci
- NA
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Dodatki
- Kwasy tłuszczowe omega-3
- Liczba sztuk
- 12
- EAN
- 9003579008287
- Numer producenta
- NEW-3158
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
Pasuje również do tego

Royal Canin Mini Adult, Dorosły, 85 g
41,76 zł/1kg
41,76 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Medium Puppy karma mokra w sosie dla szczeniąt do 12 miesiąca, ras średnich 10 x 140 g, Szczenięta, Każda rasa, Średnie (11 - 25 kg), Mięso, 140 g
470,00 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Mini Puppy, Szczenięta, 85 g
48,24 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Dermacomfort, Dorosły, 85 g
60,99 zł/1kg
60,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Sterilised Care, Dorosły, 85 g
53,40 zł/1kg
53,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Digestive Care 12 x 85 g, Uniwersalne, Każda rasa, Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), XS (<4 kg), Mięso, Warzywo, 85 g
811,65 zł/1kg
68,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

CDGlobal szafa, szafa 69 x 136 x 50 cm (szer. x wys. x gł.), łatwy montaż, składana szafa wielofunkcyjna z drzwiami magnetycznymi, szafa do salonu, sypialni, biała
504,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Royal Canin Mini Puppy, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), Drób, Ryż, 4 kg
98 190,00 zł/1l
98,19 zł
Sprzedawca: Unizoo

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Cesar miska kuchni wiejskiej z drobiem i warzywami w pysznym sosie 150g
50,20 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Royal Canin Mini Puppy, Szczenięta, Drób, 2 kg
36,50 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Zielony, MONOLITH 37
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno

Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24

Miękki dywan z krótkim włosiem - Cozy Kremowy
657,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Volero

Royal Canin Medium Puppy, Szczenięta, Kukurydza, Drób, 4 kg
23,60 zł/1kg
94,38 zł
Sprzedawca: Unizoo

PEDIGREE Protection VITAL Adult dla psa 40x100g
15,14 zł/1kg
60,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Półka narożna 21093, półka do przechowywania, wykonana z ocynkowanego metalu, z 5 półkami, 180 x 70 x 40 cm
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Wieszak na pranie EASYmaxx 12719
132,51 zł/1m
104,68 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Royal Canin Mini Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych 800g
50,25 zł/1kg
40,20 zł
Sprzedawca: VISO

Zestaw mopów płaskich MaxiClean z wiadrem czyszczącym 2 w 1 Zestaw mopów 5,7 l Mop podłogowy Mop System czyszczenia 360°
103,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

DH630SL, recyrkulacja powietrza, 60 cm, 35 kWh/rok, czarny
792,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: NovaMBSmart

Kosmetyczka AREBOS 4 w 1 z 4 przegrodami i 1 szufladą | Wózek na kółkach 360
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
569,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dolina Noteci Rafi mokra karma dla psa żołądki wołowe szynka borówka 500g
237,02 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Superfood kangur i wołowina puszka 800 g
186,12 zł
Sprzedawca: superbrandshop
232,65 zł/1kg

Mokra karma dla psa Dolina Noteci RAFI Adult bez zbóż 32x400g MIX smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

RAFI Karma Mokra dla Psów 40 × 300 g w saszetkach – Mix 4 Smaków, Saszetki: Jagnięcina, Wołowina, Indyk, Dziczyzna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Brit VD Dog GF konz. Gastrointestinal Low Fat 400g
169,55 zł
Sprzedawca: superbrandshop
423,87 zł/1kg

Uniszki Unismak 24x400g Bezzbożowa Mokra Karma dla Psa Mix Smaków Jagnięcina Królik Wołowina
184,48 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hepatic 24x200g Mokra Karma Pasztet Dla Psów z Niewydolnością Wątroby
181,92 zł
-6,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
175,44 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra karma premium dla psów, monobiałkowa, bezzbożowa, jakość BARF (czysta wołowina, 6 x 400 g), kompletna karma dla dorosłych psów
85,31 zł
Sprzedawca: Wildfang
34,12 zł/1kg

Rafi - Mokra karma dla psów, 16×400 g (puszki), 8 smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
11,24 zł/1l

ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina, kurczak, indyk i biała ryba w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
102,49 zł
-2,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
99,50 zł/1kg

Dolina Noteci Premium Mokra Karma Dla Psa Jagnięcina 12x400g
86,40 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,64 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin VHN Dog Gastrointestinal Loaf 12x200g Karma Mokra Pasztet Dla Psa Ograniczenie Zaburzeń Wchłaniania Jelitowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
97,92 zł
Sprzedawca: Unizoo
40,80 zł/1kg

Royal Canin VHN Dog Gastrointestinal Loaf 6x400g Karma Mokra Pasztet Dla Psa Ograniczenie Zaburzeń Wchłaniania Jelitowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,20 zł
Sprzedawca: Unizoo
43,00 zł/1kg

RAFI Karma Mokra dla Psów 12 × 300 g w saszetkach – Mix 4 Smaków, Saszetki: Jagnięcina, Wołowina, Indyk, Dziczyzna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
18,04 zł/1kg

Mokra karma dla psa RAFI z WOŁOWINĄ saszetka 10x500 g, ZESTAW 10 saszetki WOŁOWINA 5kg
65,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

RAFI Karma Mokra dla Psa Zestaw 8x300g Mix 4 Smaki Saszetki
49,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Pedigree Junior Saszetka 48x100g Mokra Karma W Galaretce Dla Psa Mix Czterech Smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
97,80 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,37 zł/1kg

RAFI Mokra Karma dla Psów 10 × 300 g w saszetkach – Wołowina, Saszetki Dolina Noteci z Wołowiną
56,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Baltica Królik z Marchewką 6x400g Monoproteinowa Hipoalergiczna Bezzbożowa Mokra Karma Dla Psa
84,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

OPTIVITAL Kęs z wołowiną, dziczyzną i marchewką w sosie - mokra karma dla psów - 1250 g
8,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
6 610,29 zł/1kg