5,0



Na podstawie 1 opinii
Waga:
15000 g- 3000 gPokaż dostępne warianty
- 8000 gPokaż dostępne warianty
- 15000 g
Zawartość:
15 l- 3 lPokaż dostępne warianty
- 8 lPokaż dostępne warianty
- 15 l
Brit Premium by Nature Ligh, Uniwersalne, Jabłko, Kurczak, Kukurydza, Indyk, 15 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
129,99 zł
8,67 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Brit 8595602530816, Dorosły, Kaczka, 12 kg27,70 zł/1kg
332,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe31,72 zł/1kg
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive19,73 zł/1kg
295,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Brit by Nature 15kg Sucha Karma Z Kurczakiem Dla Dorosłych Psów Dużych Ras
8,93 zł/1kg
133,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Brit 8595602526444, Dorosły, Kurczak, 3 kg
17,48 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: VISO

Brit 8595602559077, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Jagnięcina, Ryż, 12 kg
15,50 zł/1kg
185,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando 560125, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
34,00 zł/1kg
424,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Brit Premium by Nature Junior L, Szczenięta, Maxi (26 - 44 kg), Kurczak, 15 kg
9,67 zł/1kg
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Fresh Chicken with Potato, Szczenięta, Kurczak, Ziemniak, 2,5 kg
24,79 zł/1kg
61,97 zł
Sprzedawca: VISO

Josera Adult Chicken&SweetPotato kurczak bataty 12,5kg
15,21 zł/1kg
191,69 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Premium by Nature Junior XL, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Kurczak, 15 kg
9,65 zł/1kg
144,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hills 606379, Uniwersalne, Kurczak, Wołowina, 1 kg
118,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Brit 8595602558926, Senior, Ziemniak, Łososiowy, 12 kg
30,25 zł/1kg
362,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Eukanuba SENIOR, Senior, Gigant (> 45 kg), Kurczak, 15 kg
42,60 zł/1kg
639,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Josera JosiDog 15 kg dorosły drób
8,61 zł/1kg
129,13 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, Ryż, 3 kg
19,33 zł/1kg
57,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Care Hypoallergenic Puppy Lamb 3kg
31,87 zł/1l
95,60 zł
Sprzedawca: VISO

Josera Adult Lamb & Rice 12,5kg+2,5kg
11,99 zł/1kg
179,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wiek zwierzęcia:
- Uniwersalne
- Smak karmy:
- Jabłko, Kurczak, Kukurydza, Indyk
- Waga produktu:
- 15 kg
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia:
- Tendencja do nadwagi
- Zawiera witaminy:
- Omega-3, Witamina A, Witamina D3, Witamina E
- Skład karmy:
- turkey 30% (dehydrated 20%, deboned 10%), chicken dehydrated (10%), oats, wheat, apples dried, bamboo lignocellulose, corn, salmon oil (2%), hydrolyzed chicken liver, chicken fat (preserved with mixed tocopherols), brewer ́s yeast, collagen, crustacean shells (a source of glucosamine, 260 mg/kg), cartilage (a source of chondroitin, 180 mg/kg), herbs & fruit (cloves, citrus, rosemary, curcuma, 150 mg/kg), mannan-oligosaccharides (150 mg/kg), fructo-oligosaccharides (100 mg/kg), Mojave yucca (100 mg/kg), chamomile dried (90 mg/kg), green-lipped mussels (a source of glycosaminoglycans, 60 mg/kg), blueberries dried (60 mg/kg).
- Dodatki do żywności dla zwierząt domowych:
- Analytical ingredients: crude protein 25.0 %, fat content 8.0 %, moisture 10.0 %, crude ash 7.6 %, crude fibre 6,5 %, calcium 1.6 %, phosphorus 1.2 %, omega 3 0.1 %, omega 6 0,7 % Nutritional composition: vitamin A (3a672a) 20 000 IU, vitamin D3 (E671) 1 200 IU, vitamin E (α-tocopherol) (3a700) 500 mg, L-carnitine (3a910) 100 mg, biotin (3a880) 0.6 mg, choline chloride (3a890) 600 mg, zinc chelate of amino acids hydrate (3b606) 90 mg, ferrous chelate of amino acids hydrate (E1) 80 mg, manganese chelate of amino acids hydrate (E5) 35 mg, potassium iodide (3b201) 0.65 mg, cupric chelate of amino acids hydrate (E4) 15 mg, organic form of Selenium produced by Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selenised yeast inactivated) (3b8.10) 0.2mg Contains EU approved antioxidants: tocopherol extracts from vegetable oil (1b306), ascorbyl palmitate (1b304) & rosemary extract
- Białko:
- 25%
- Zawartość tłuszczu:
- 8%
- Popiół surowy:
- 7,6%
- Włókna surowe:
- 6,5%
- Fosfor:
- 1,2%
- Wapń:
- 1,6%
- Metaboliczna energia (ME):
- 3180 kcal/kg
- Zawartość witaminy A:
- 20000 IU/kg
- Zawartość witaminy D3:
- 1200 IU/kg
- Zawartość witaminy E:
- 500 mg/kg
Pełnoporcjowa formuła z indykiem i owsem dla dorosłych psów z nadwagą wszystkich ras.
Skład
indyk 30% (odwodniony 20%, pozbawiony kości 10%), kurczak odwodniony 10%, owies, pszenica, suszone jabłka, lignoceluloza bambusa, kukurydza, olej łososiowy 2%, hydrolizowana wątroba z kurczaka, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli ), drożdże piwne, kolagen, skorupiaki (źródło glukozaminy, 260 mg / kg), chrząstka (źródło chondroityny, 180 mg / kg), zioła i owoce (goździki, cytrusy, rozmaryn, kurkuma, 150 mg / kg), mannanoligosacharydy 150 mg / kg, fruktooligosacharydy 100 mg / kg, juka Mojave 100 mg / kg, suszony rumianek 90 mg / kg, małże zielonowargowe (źródło glikozoaminoglikanów 60 mg / kg), suszone jagody 60 mg / kg.
Składniki analityczne:
surowe białko 25,0%, zawartość tłuszczu 8,0%, wilgotność 10,0%, surowy popiół 7,6%, surowe włókno 6,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, omega 3 0,1%, omega 6 0,7%
Dodatki:
witamina A (3a672a) 20 000 jm, witamina D3 (E671) 1 200 jm, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, L-karnityna (3a 910) 100 mg, biotyna (3a880) 0,6 mg, chlorek choliny ( 3a890) 600 mg, chelat cynkowy wodzianu aminokwasów (3b606) 90 mg, chelat żelazawy wodzianu aminokwasów (E1) 80 mg, chelat manganowy wodzianu aminokwasów (E5) 35 mg, jodek potasu (3b201) 0,65 mg, chelat miedziowy wodzianu aminokwasów (E4) 15 mg, organiczna postać selenu produkowana przez Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selenowa drożdże inaktywowane) (3b8.10) 0,2 mg
Zawiera antyoksydanty zatwierdzone przez UE: ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego (1b306), palmitynian askorbylu (1b304) i ekstrakt z rozmarynu
Dawkowanie:
| Waga psa | Dzienna porcja - utrzymanie wagi | Dzienna porcja - redukcja wagi |
| 5 kg | 80 g | 70 g |
| 10 kg | 140 g | 120 g |
| 15 kg | 190 g | 160 g |
| 20 kg | 230 g | 200 g |
| 25 kg | 280 g | 240 g |
| 30 kg | 320 g | 280 g |
| 40 kg | 400 g | 350 g |
| 50 kg | 470 g | 410 g |
| 60 kg | 550 g | 480 g |
| 70 kg | 610 g | 540 g |
| 80 kg | 680 g | 600 g |
| 90 kg | 740 g | 650 g |
Brit Premium By Nature Light Z Indykiem I Owsem 15kgBrit
Brit Premium By Nature Light Z Indykiem I Owsem 15kg - Opis Produktu
Sucha karma dla psa Brit Premium By Nature Light to doskonały wybór dla zwierząt, które borykają się z nadwagą. Karma może być podawana wszystkim dorosłym psom. Pełnoporcjowy posiłek z dietetycznym mięsem indyka i dodającym energii owsem jest nie tylko atrakcyjny w smaku, ale również łatwy do strawienia. W zależności od dawkowania może spełniać dwie role. Jest pomocna przy utrzymaniu stałej, prawidłowej wagi u psów ze skłonnością do nadwagi. Dodatkowo pomaga też zrzucić nadmiar kilogramów psom z nadwagą lub otyłym.
Skład
- Indyk 30% (dehydratyzowany 20%, odkostniony 10%)
- Dehydratyzowany kurczak (10%)
- Owies zwyczajny
- Pszenica
- Suszone jabłka
- Lignoceluloza bambusowa
- Kukurydza
- Olej z łososia (2%)
- Hydrolizowana wątróbka z kurczaka
- Tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli)
- Drożdże browarniane
- Kolagen
- Hydrolizat muszli skorupiaków (źródło glukozaminy, 260 mg/kg)
- Wyciąg z chrząstki (źródło chondroityny, 180 mg/kg)
- Wyciąg z ziół i owoców (goździki, owoce cytrusowe, rozmaryn, kurkuma, 150 mg/kg)
- Mannooligosacharydy (150 mg/kg)
- Fruktooligosacharydy (100 mg/kg)
- Jukka Mojave (100 mg/kg)
- Suszony rumianek (90 mg/kg)
- Omułek zielonowargowy (źródło glukozaminoglikanów, 60mg / kg)
- Suszone borówki (60mg/kg)
Analiza Składu
- Białko surowe 28,0%
- Zawartość tłuszczu 8,0%
- Wilgotność 10,0%
- Popiół surowy 7,6%
- Włókno surowe 6,5%
- Wapń 1,6%
- Fosfor 1,2%
- Kwasy tłuszczowe omega-3 0,1%
- Kwasy tłuszczowe omega-6 0,7%
Dodatki Na 1 kg
- Witamina A (3a672a) 20 000 IU
- Witamina D3 (E671) 1200 IU
- Witamina E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg
- L-carnityne (3a910) 100 mg
- Biotyna (3a880) 0,6 mg
- Chlorek choliny (3a890) 600 mg
- Uwodniony aminokwasowy chelat cynku (3b606) 90 mg
- Chelat żelazowo-aminokwasowy
- Hydrat (E1) 80 mg
- Aminokwasowy chelat manganowy
- Hydrat (E5) 35 mg
- Jodek potasu (3b201) 0,65 mg
- Chelat miedzi z aminokwasami
- Hydrat (E4) 15 mg
- Organiczna postać selenu wytwarzana przez Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 (3b8.10) 0,2 mg
- Ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (1b306)
- Palmitynian askorbylu (1b304)
- Wyciąg z rozmarynu
Dawkowanie
Masa ciała psa (kg) | 5 | 10 | 15 | 20 | 25 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 |
Utrzymanie wagi- Ilość dobowa (g) | 80 | 140 | 190 | 230 | 280 | 320 | 400 | 470 | 550 | 610 | 680 | 740 |
Redukcja wagi – Ilość dobowa (g) | 70 | 120 | 160 | 200 | 240 | 280 | 350 | 410 | 480 | 540 | 600 | 650 |
Dodatkowe Informacje
Zapewnia dostęp do wartościowego białka oraz wszystkich niezbędnych dla psa składników odżywczych. W przypadku psów mających problem z jedzeniem suchej karmy możesz podawać krokiety w formie zwilżonej wodą.
Niskokaloryczny produkt został wzbogacony o owoce i zioła, które wspomagają pracę układu pokarmowego i sprawiają, że Twój pies jest bardziej odporny na choroby. Za sprawą oleju łososiowego sierść zyskuje miękkość, objętość i zdrowy blask. Dodatek włókna pokarmowego powoduje, że pies odczuwa sytość nawet pomimo zmniejszonej dawki żywieniowej. Dzięki dodatkowi substancji chondroprotetycznych karma sprzyja utrzymaniu psich stawów w dobrej kondycji nawet pomimo dodatkowego obciążenia przy nadwadze.
Instrukcje dotyczące żywienia: można podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość dobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą. Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia.
Energia metaboliczna: 3180 kcal/kg
- Faza życia: Dorosły
- Specjalna potrzeba(filtr): Nadwaga
- Waga: 15000
- Wielkość pupila: Wszystkie wielkości
- Smak: Indyk z owsem
- Smak(filtr): Indyk|Owies
- Specjalna potrzeba: Nadwaga
Pełnoporcjowa karma premium z mięsem z indyka i kurczaka dla psów z nadwagą wszystkich ras. Kompletna karma dla dorosłych psów z nadwagą wszystkich ras. Cechy karmy: - Optymalna kontrola wagi - Odżywianie stawów i wsparcie mobilności - Czynnik antystresowy wspomagający pracę serca Instrukcja karmienia: patrz tabela na opakowaniu.
Składniki: 30% mięso z indyka (20% dehydratyzowane, 10% pozbawione kości), 10% dehydratyzowany kurczak, owies, pszenica, suszone jabłka, lignoceluloza z bambusa, kukurydza, 2% olej z łososia, hydrolizowana wątróbka z kurczaka, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszanką tokoferoli), drożdże browarniane, kolagen, muszle skorupiaków (źródło glukozaminy, 260 mg/kg), chrząstka (źródło chondroityny, 180 mg/kg), zioła i owoce (goździki, cytrusy, rozmaryn, kurkuma, 150 mg/kg), oligosacharydy mannanu (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), jukka, mohave (100 mg/kg), suszony rumianek (90 mg/kg), omułek zielonowargowy (źródło glikozaminoglikanów, 60 mg/kg), suszone jagody (60 mg/kg).
Cechy jakościowe: białko surowe 25%, wilgotność 10%, oleje i tłuszcze surowe 8%, popiół surowy 7,6%, włókno surowe 6,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, kwasy tłuszczowe omega-3 0,1%, kwasy tłuszczowe omega-6 0,7%, witamina A 20000 j.m./kg, witamina D3 1200 j.m./kg./ kg, witamina E (αlfatokoferol) 500 mg, L-karnityna 100 mg, biotyna 0,6 mg / kg, chlorek choliny 600 mg / kg, chelat cynku i hydrat aminokwasowy 90 mg / kg, chelat żelaza hydrat aminokwasowy 80 mg / kg, wodzian aminokwasowy chelatu manganu 35 mg/kg, jodek potasu 0,65 mg/kg, wodzian aminokwasowy chelatu miedzi 15 mg/kg, organiczna forma selenu wytwarzana przez Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 0,2 mg/kg.
Energia metaboliczna: 3180 kcal/kg.
- Rozmiar: 15 kg
- Waga: 15.0000
- Dostawca
- Rozmiar opakowania: Bigbox
Granulat pre psov Brit Premium by Nature Light 15 kg
- Waga
- 15000 g
- Zawartość
- 15 l
- Zawartość wilgoci
- inna
- Nazwa handlowa
- BRIT Premium by Nature Light 15 kg
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Nie są wymagane żadne informacje
- Dodatki
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Uwaga dotycząca stosowania
- Nie są wymagane żadne informacje
- EAN
- 8595602526604
- Numer producenta
- GSHB_action_8595602526604
- Producent
- Numer zezwolenia
- n/a
- Waga
- 15000 g
- Zawartość
- 15 l
- Zawartość wilgoci
- inna
- Nazwa handlowa
- BRIT Premium by Nature Light 15 kg
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Nie są wymagane żadne informacje
- Dodatki
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Uwaga dotycząca stosowania
- Nie są wymagane żadne informacje
- EAN
- 8595602526604
- Numer producenta
- GSHB_action_8595602526604
- Producent
- Numer zezwolenia
- n/a
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Brit by Nature 15kg Sucha Karma Z Kurczakiem Dla Dorosłych Psów Dużych Ras
8,93 zł/1kg
133,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Brit 8595602559077, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Jagnięcina, Ryż, 12 kg
15,50 zł/1kg
185,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Premium by Nature Adult M, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Jabłko, Kurczak, Kukurydza, 15 kg
7,49 zł/1kg
115,75 zł
-3,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
112,35 zł
Sprzedawca: Unizoo

Belcando 560125, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
34,00 zł/1kg
424,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
7,27 zł/1kg
108,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Premium by Nature Senior S+M, Senior, Jabłko, Kurczak, Kukurydza, 15 kg
17,75 zł/1kg
266,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Brit Premium by Nature Adult XL 15kg, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Kurczak, Łososiowy, 15 kg
9,20 zł/1kg
137,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando Adult GF Beef, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Wołowina, 12,5 kg
35,76 zł/1kg
447,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Legowisko dla dużego psa Kanapa wodoodporna Posłanie XXL - 118x78 cm
229,00 zł
Sprzedawca: ModesteSHOP

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
112,56 zł
Sprzedawca: Katomix

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg
529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Brit 8595602526444, Dorosły, Kurczak, 3 kg
17,48 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: VISO

Klatka dla psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, składana, z 2 drzwiczkami
511,99 zł
-144,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
367,10 zł
Sprzedawca: Lumarko

CARNILOVE 527533, Dorosły, Ryba, Pstrąg, 1,5 kg
70,67 zł/1kg
106,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

BRIT Premium by Nature Chicken Small Junior - sucha karma dla psów - 3 kg
24,43 zł/1l
73,30 zł
Sprzedawca: VISO

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Brit Premium by Nature Senior L+XL, Senior, Jabłko, Kurczak, Kukurydza, 15 kg
9,13 zł/1kg
136,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BRIT Care Sensitive Venison - sucha karma dla psów - 12 kg
16,58 zł/1l
198,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit 8595602558957, Szczenięta, Jagnięcina, Ryż, 12 kg
16,33 zł/1kg
195,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit Care Hypoallergenic Adult Large Lamb 3kg
28,18 zł/1l
84,53 zł
Sprzedawca: VISO

Brit Care, Szczenięta, Każda rasa, Maxi (26 - 44 kg), Ziemniak, Łososiowy, 12 kg
16,08 zł/1kg
192,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit 8595602526284, Dorosły, Kurczak, 1 kg
30,35 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: VISO

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 115x95 cm personalizowane wodoodporne zielone
140,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Brit Premium by Nature Light, Uniwersalne, Jabłko, Kurczak, Kukurydza, Indyk, 3 kg
20,78 zł/1kg
62,33 zł
Sprzedawca: VISO

Karma dla psów Dehner Best Nature, karma mokra bezzbożowa, dla dorosłych psów, wołowina / ryż / olej z ostropestu, 6 puszek po 800 g (4,8 kg)
298,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Brit 8595602559015, Dorosły, Każda rasa, Średnie (11 - 25 kg), Jagnięcina, 12 kg
15,33 zł/1kg
183,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ROYAL CANIN Mini Adult 4kg
48,62 zł/1kg
194,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Brit Premium By Nature Junior S Small 1kg
30,54 zł/1l
30,54 zł
Sprzedawca: VISO

Bellfor sucha karma dla psów z insektami bezzbożowa 7,5kg | 28439
67,81 zł/1kg
508,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Waga 15 kgZawartość 15 l
Dobry stosunek jakości do ceny Zdrowy skład
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,03 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,02 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg