5,0



Na podstawie 1 opinii
Orzeszki ziemne Golden Turtle w panierce wasabi, chrupiące i pikantne 140 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,07 zł
129,07 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe średnie 2kg239,75 zł/1kg
479,49 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe100g BIOPLANET275,36 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
ültje Kettle Nuts Paprika Orzeszki ziemne w polewie paprykowej 40g104,50 zł/1kg
4,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
NicNac’s 310967 NicNac’s NACHO CHEESE 110,0 g121,36 zł/1kg
13,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Khao Shong orzeszki ziemne wasabi snack culture dla miłośników ostrych przypraw 140g
128,71 zł/1kg
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Beskidzkie Orzeszki O Smaku Wasabi 70 G
75,57 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH330 g - TERRASANA
74,55 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Nicnac's Curry Explosion Orzeszki Ziemne W Chrupiącej Panierce 110 G
105,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lorenz 121455002 Orzeszki ziemne - 200 g, solone
334,45 zł/1kg
66,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Orzeszki piniowe 100g
627,90 zł/1kg
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Nicnac?S Orzeszki Ziemne W Chrupiącej Panierce Prażone 40 G
133,75 zł/1kg
5,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Orzeszki piniowe 100g
403,40 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Orzeszki ziemne prażone, solone 200g
89,50 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g
41,41 zł/1kg
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Orzeszki ziemne prażone i solone chrupiące o smaku pikantnym 50g
86,00 zł/1kg
4,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nicnac?S Burn Hot & Spicy Orzeszki Ziemne W Chrupiącej Panierce 110 G
105,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Orzeszki piniowe 15 g - GI.AN.
466,33 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Orzeszki ziemne GT Wasabi
Przekąski te stanowią doskonałe połączenie pikantnego, orzechowego smaku orzeszków ziemnych i ostrego, pikantnego smaku wasabi. Idealne jako smaczna przekąska między posiłkami lub jako pikantny dodatek do dań kuchni azjatyckiej, zapewniają ekscytujące doznania smakowe.
Nie jesteśmy w stanie podać żadnych informacji na temat ostrości produktu. Podamy jednak wszystkie informacje od producenta w opisie produktu, który znajduje się na produkcie. Nie wszystkie pikantne produkty są takie same, ponieważ każdy postrzega pikantność inaczej. Prosimy o wyrozumiałość.
Składniki:
Orzeszki ziemne64%, mąka pszenna, modyfikowana skrobia kukurydziana, cukier surowy, olej palmowy, sól, maltodekstryna, przyprawy (wasabi japonica 0,07, chrzan, glukoza maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: E551 [nano]), barwnik: E141
Informacje dla alergików:
Orzeszki ziemne, pszenica
Masa netto/zawartość netto:
140g
Importer/producent:
Importer: Heuschen & Schrouff OFT B.V., P.O. Box 30202 / 6370KE Landgraaf, Holandia
Przechowywanie/wymagania dotyczące przechowywania:
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, unikać bezpośredniego światła słonecznego.
Kraj pochodzenia:
Chiny
Termin przydatności do spożycia:
MFG=manufacturing date=data produkcji
Data produkcji jest wydrukowana na wielu produktach, nie należy jej mylić z datą przydatności do spożycia.
Co najmniej 3 miesiące od wysyłki. Zwykle dłużej. Prosimy o o dokładną datę.
Przygotowanie:
-
Informacje ogólne:
Drodzy klienci, wszyscy producenci zmieniają opakowania produktów i etykiety (naklejki) co kilka lat. Może się zdarzyć, że nie zawsze będziemy na bieżąco, ale zawsze natychmiast je zaktualizujemy.
Średnie informacje o wartościach odżywczych na 100g
| Wartość kaloryczna | 2162 kJ 515 kcal |
| Tłuszcz - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 31 g 7 g |
| Węglowodany - w tym cukier | 41 g 9 g |
| Błonnik pokarmowy | 4 g |
| Białko | 18 g |
| Sól | 1 g |
| Dodatek 1 | g/mg |
| Dodatek 2 | g/mg |
| Ekstra 3 | g/mg |
Orzeszki ziemne Golden Turtle w chrupiącej i pikantnej panierce wasabi 140g
Orzeszki ziemne w chrupiącej, pikantnej panierce wasabi.
Producent / Dystrybutor:Heuschen and Schrouff Oriental Foods Trading BVSperwerweg 16374 AG Landgraaf- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- ORZECHY PEANUTS 64%, mąka PSZENNA, modyfikowana skrobia kukurydziana, cukier trzcinowy, olej kokosowy, sól, dekstryna, przyprawy (wasabi japonica 0,07%, chrzan, maltodekstryna, glukoza, substancja przeciwzbrylająca: E551 [nano]), barwnik: E141. Ten produkt może zawierać śladowe ilości musztardy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2162 kj Energia kcal 515 kcal Tłuszcz 31GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7GRM Węglowodany 41GRM Węglowodany, w tym cukier 9GRM Białko 18GRM Sól 1GRM
- Alergeny
- Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
- Waga
- 140 g
- Firma spożywcza
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVHeuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
- Nazwa handlowa
- Orzeszki ziemne z chrupiącą powłoką wasabi
- Producent
- Heuschen & Schrouff
- Numer producenta
- 700000785
- EAN
- 8717703615418
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- ORZECHY PEANUTS 64%, mąka PSZENNA, modyfikowana skrobia kukurydziana, cukier trzcinowy, olej kokosowy, sól, dekstryna, przyprawy (wasabi japonica 0,07%, chrzan, maltodekstryna, glukoza, substancja przeciwzbrylająca: E551 [nano]), barwnik: E141. Ten produkt może zawierać śladowe ilości musztardy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2162 kj Energia kcal 515 kcal Tłuszcz 31GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7GRM Węglowodany 41GRM Węglowodany, w tym cukier 9GRM Białko 18GRM Sól 1GRM
- Alergeny
- Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
- Waga
- 140 g
- Firma spożywcza
- Heuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BVHeuschen und Schrouff Oriental Foods Trading BV
- Nazwa handlowa
- Orzeszki ziemne z chrupiącą powłoką wasabi
- Producent
- Heuschen & Schrouff
- Numer producenta
- 700000785
- EAN
- 8717703615418
Pasuje również do tego

Pringles Sweet Paprika chrupki o słodko-pikantnym smaku 40g
113,00 zł/1kg
7,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
350,93 zł/1kg
52,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Miara krawiecka 150cm kolorowa w przezroczystym pudełku 5x2cm
5,99 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Homann Snack Sauce Holland Classic o kremowo-pikantnym smaku 875ml
34,23 zł/1l
29,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
19,92 zł/1kg
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Khao Shong orzeszki ziemne wasabi snack culture dla miłośników ostrych przypraw 140g
128,71 zł/1kg
18,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 194010, Ziarna słonecznika, 500 g, Paczka
22,96 zł/1kg
11,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Lorenz 77158 Lorenz WASABI Erdnüsse 1,0 kg
113,44 zł/1kg
90,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Orzeszki piniowe średnie 500g
251,60 zł/1kg
125,80 zł
Sprzedawca: DryFruit

Groszek zielony z Wasabi 140g - Khao Shong
87,40 zł/1kg
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lorenz Nic Nac's, Arachid, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastikowe pudełko
91,46 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
372,83 zł/1kg
67,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ültje Studentenfutter Original 7291 200g
354,60 zł/1kg
70,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

ültje Studentenfutter 7308 1kg
100,99 zł/1kg
100,99 zł
Sprzedawca: somnia24

ültje GeNuss Mix prażonych i solonych 4 różnych rodzajów orzechów 150g
158,73 zł/1kg
23,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.
72,51 zł/1kg
72,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka orzechów Ültje pure 7271 nieprażone niesolone 150g
174,27 zł/1kg
26,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bio orzechy paranasskie, 1 kg
198,19 zł/1kg
198,19 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Kamelur

ultje 10052793, Snack bars, Rodzynki, 50 g, Niemcy, 1131 kJ, 536 kcal
121,20 zł/1kg
6,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 121455002 Orzeszki ziemne - 200 g, solone
334,45 zł/1kg
66,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
![Zdjęcie produktu dla [150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[150g ] BIN BIN Reiscracker oryginalny / Krakersy ryżowe oryginalny smak / Przekąska
432,20 zł/1kg
64,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,10 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g
123,00 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77570 Erdnüsse Ger. Ges. 1,0kg
99,94 zł/1kg
99,94 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemna ostrość
Szczególnie podobało mi się to, że wokół orzeszków ziemnych nie ma grubej grudki bułki tartej. Warstwa wasabi jest cienka i bardzo aromatyczna, ale nie dominuje. Bardzo smaczne.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
76,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
75,41 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Orzechy włoskie 1kg Brat.pl



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Maryland polepszacz do sałatek z orzeszkami pinii 3 ziarna mix Zawartość 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,77 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
72,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,51 zł/1kg

Groszek zielony z Wasabi 140g - Khao Shong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,40 zł/1kg

MAX Premium, pistacje prażone i solone, opakowanie 225g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
40,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
178,67 zł/1kg