4,8



Na podstawie 6 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
95,09 zł
95,09 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe średnie 500g251,60 zł/1kg
125,80 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Lorenz 4018077764011119,64 zł/1kg
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Edamame, prażony i solony 250g200,08 zł/1kg
50,02 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe100g BIOPLANET275,36 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,11 zł/1kg
42,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
488,99 zł/1kg
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
359,22 zł/1kg
64,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lorenz 77570 Erdnüsse Ger. Ges. 1,0kg
100,13 zł/1kg
100,13 zł
Sprzedawca: somnia24

XOX Nerkowce prażone i bez soli Źródło białka i magnezu 500g
90,82 zł/1kg
45,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
66,01 zł/1kg
66,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Nic Nac's, Arachid, 125 g, 533 kcal, 2217 kcal, Plastikowe pudełko
91,46 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

ultje Orzeszki ziemne prazone i solone 50g Opakowanie na batony
80,80 zł/1kg
4,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Öz Natural | Naturalne jądra migdałów 800g
101,59 zł/1kg
81,27 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH330 g - TERRASANA
75,18 zł/1kg
24,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KoRo WALNU_001, 700 kcal, 2929 kJ, 8,5 g, 16 g, 4,8 g, 5,3 g
557,99 zł/1kg
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Orzeszki ziemne Ültje Jumbo prażone i solone ekstra duże 200g
62,95 zł/1kg
12,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 457149006 ültje Bar Mix geröstet & gesalzen Nüsse 1,0 kg, 1 St.
72,51 zł/1kg
72,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Studentenfutter 7308 1kg
101,27 zł/1kg
101,27 zł
Sprzedawca: somnia24

XOX Orzeszki ziemne prażone i solone chrupiące o smaku pikantnym 50g
86,00 zł/1kg
4,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje 5385395008 ültje Erdnüsse geröstet & ungesalzen 180,0 g, 1 St.
374,11 zł/1kg
67,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
XOX Orzeszki ziemne solone delikatnie prażone chrupiące pyszne 1000g
Przegląd produktów
Prażone i solone orzeszki ziemne XOX w opakowaniu 1 kg zapewniają długotrwałą przyjemność z podjadania na każdą okazję. Delikatnie prażone w wysokiej jakości oleju roślinnym i uszlachetnione delikatną nutą soli morskiej, łączą orzechowy prażony smak z obfitą chrupkością - idealne na imprezy, do biura lub jako bogata w białko przekąska między posiłkami.
Kluczowe cechy
- Prażone w piekarniku w oleju roślinnym: Delikatne prażenie zachowuje naturalny smak orzeszków ziemnych i zapewnia dodatkową chrupkość.
- Delikatnie solone: Subtelna szczypta soli morskiej podkreśla orzechowy smak, nie przytłaczając go.
- Opakowanie zbiorcze (1000 g): Idealne do robienia zapasów lub dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi.
- Źródło białka i błonnika: Dostarcza białka pochodzenia roślinnego i cennego błonnika zapewniającego długotrwałe uczucie sytości.
- Wegańskie i bezglutenowe: Wolne od dodatków pochodzenia zwierzęcego oraz bez glutenu, laktozy i soi.
Wskazówki dotyczącestosowania
- Delektuj się w czystej postaci - Prosto z torebki, aby uzyskać chrupiący, prażony smak.
- Twórz mieszanki przekąsek - Połącz z migdałami, orzechami nerkowca lub suszonymi owocami, aby uzyskać większą różnorodność.
- Topping moment - Pokrusz sałatki, zupy lub potrawy z piekarnika, aby uzyskać dodatkową chrupkość i słoną nutę.
Często zadawane pytania
Czy orzeszki ziemne są bardzo słone?
Nuta soli jest celowo łagodna, aby naturalny smak orzeszków ziemnych pozostał na pierwszym planie.
Czy orzeszki ziemne pozostają chrupiące przez długi czas?
Dzięki zamykanemu opakowaniu pozostają świeże i chrupiące aż do otwarcia; po otwarciu należy je spożyć w ciągu tygodnia.
Czy orzeszki ziemne zawierają dodatki?
Nie, XOX używa wyłącznie czystych ziaren orzeszków ziemnych i soli morskiej - bez sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.
Instrukcje dotyczące przechowywania
Po otwarciu szczelnie zamknij opakowanie i przechowuj w chłodnym, suchym miejscu, aby zachować chrupkość do ostatniego ziarenka.
XOX oferuje popularne argentyńskie orzeszki ziemne w świeżym, zamkniętym opakowaniu próżniowym. Aby zachować cenne składniki odżywcze i typowy delikatny, orzechowy smak, solone orzeszki ziemne XOX są szczególnie delikatnie prażone w wysokiej jakości oleju roślinnym - dla pełnego, okrągłego i chrupiącego smaku. Produkty te nadają się nie tylko do przekąsek, ale także jako dodatek do sałatek i do gotowania (np. w kuchni azjatyckiej).
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Orzeszki ziemne, olej słonecznikowy, sól kuchenna. Może zawierać ORZECHY KASZTANOWE i śladowe ilości ALMONDS, PISTAZIA, HAZELNUTS i PARANUTS.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2545 kj Energia kcal 614 kcal Tłuszcz 51GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,6GRM Węglowodany 5,9GRM Węglowodany, w tym cukier 3,6GRM Białko 28GRM Sól 1GRM
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Nazwa handlowa
- Orzeszki ziemne, solone, delikatnie prażone
- Producent
- XOX Gebäck
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 85004
- EAN
- 4031446850030
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Orzeszki ziemne, olej słonecznikowy, sól kuchenna. Może zawierać ORZECHY KASZTANOWE i śladowe ilości ALMONDS, PISTAZIA, HAZELNUTS i PARANUTS.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2545 kj Energia kcal 614 kcal Tłuszcz 51GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 7,6GRM Węglowodany 5,9GRM Węglowodany, w tym cukier 3,6GRM Białko 28GRM Sól 1GRM
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodne
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Nazwa handlowa
- Orzeszki ziemne, solone, delikatnie prażone
- Producent
- XOX Gebäck
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 85004
- EAN
- 4031446850030
Pasuje również do tego

Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Rolka kuchenna racon Premium K-2 B220xL250ca.mm biała 2-warstwowa, perforowana 4 szt./opak
79,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,57 zł/1kg
88,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
53,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g
33,54 zł/1kg
33,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tea house brzoskwinia marakuja egzotyczna słodka herbata owocowa 38 torebek 76g
15,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

12 sztuk zestawu do parzenia herbaty 6423, herbata miętowa marokańska - 20 torebek
1 458,06 zł/1kg
52,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Solarna latarnia uliczna LED z czujnikiem ruchu, lampa ogrodowa, dekoracyjna lampa ścienna, lampa zewnętrzna, wodoodporna IP65, Retoo
197,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,11 zł/1kg
42,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karl Krüger SAP, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Resistium, Czarny, Szkło, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita
324,69 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

XOX Orzechy nerkowca sól morska 85028 500g
90,82 zł/1kg
45,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77570 Erdnüsse Ger. Ges. 1,0kg
100,13 zł/1kg
100,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
66,01 zł/1kg
66,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
89,50 zł/1kg
5,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
123,02 zł/1kg
123,02 zł
Sprzedawca: somnia24

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,21 zł/1kg
55,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g
67,08 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Öz Natural | Naturalne jądra migdałów 800g
101,59 zł/1kg
81,27 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Pringles Original, Czipsy, 200 g, Naturalny, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
75,42 zł/1kg
14,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naturalne i zdrowe
Orzechy smakują jak świeżo wyjęte ze skorupki. Bez prażenia, soli czy oleju... po prostu całkowicie naturalnie. Używam ich na wiele sposobów, np. do sałatek, warzywnych stir-frytek, smoothie lub po prostu do skubania.
Oceniono dnia 3 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra wartość, smaczne orzeszki ziemne
Te orzeszki ziemne są przyjemnie lekko solone - naprawdę smaczne - z pewnością zamówię je ponownie.
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość i dostarczany w istniejącej próżni
Produkt wystarcza na wiele miesięcy.
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
76,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
75,41 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
167,88 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Maryland polepszacz do sałatek z orzeszkami pinii 3 ziarna mix Zawartość 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,77 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,01 zł/1kg

Schluckwerder marcepan ziemniaczany z mielonych migdałów 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,10 zł/1kg

MAX Premium, pistacje prażone i solone, opakowanie 225g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
40,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
178,67 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Groszek zielony z Wasabi 140g - Khao Shong



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,40 zł/1kg

Chrumky Chrupki kukurydziane z orzeszkami 60 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,17 zł/1kg