5,0



Na podstawie 2 opinii
100% NATURALNY olej marchewkowy 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,88 zł
275,52 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Zestawy do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml341,32 zł/1l
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All in One 10w1, 6x150ml244,43 zł/1l
219,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml251,09 zł/1l
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Rozmarynowo-miętowy multiwitaminowy krem do codziennej stylizacji Mielle Organics172,54 zł/1l
41,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Yari 100% czysty olejek rycynowy / cudowny olejek z drzewa rycynowego do skóry i włosów
120,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Olejek do włosów Vatika Naturals z oliwą z oliwek i olejkiem migdałowym
149,95 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

100% CZYSTY olej migdałowy 250ML
255,96 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: somnia24

100% NATURALNY olej z orzechów shea 250ml
277,96 zł/1l
69,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Cantu 856017000089, Serum do włosów, 180 ml, Kobiety, Włosy łamliwe, Włosy suche, Nawilżający, Naprawa, Glycine Soja Oil (Soybean), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate,...
194,67 zł/1l
35,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

300 ml oleju kokosowego VATIKA
95,97 zł/1l
28,79 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Olejek do włosów Vatika, 150ml
119,87 zł/1l
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

100% CZYSTY olej migdałowy 110ml
531,82 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: somnia24

FOR NATURAL HAIR olej kokosowy 237ml
369,03 zł/1l
87,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel do włosów Cachos, 1000g
59,46 zł/1kg
80,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Dax Pomade 397g
106,60 zł/1kg
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

DAX Olej kokosowy wzbogacony witaminą E 397g
301,50 zł/1l
120,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

As I Am CocoShea Spray Moisturiser 120ml
441,67 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Odżywka kokosowa, 150 g
1 364,30 zł/1l
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Lets Dred Coconut Oil 4oz.
336,90 zł/1kg
38,07 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

100% CZYSTY olej rycynowy 110ml
508,91 zł/1l
55,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj naturalną pielęgnację YYari 100% Naturalny Olej Marchewkowy - dla promiennej skóry i zdrowych, lśniących włosów!
Doskonała pielęgnacja dla skóry: Yari 100% Naturalny Olej Marchewkowy jest bogaty, regenerujący i głęboko skuteczny. Intensywnie odżywia skórę, chroni ją i dodaje jej witalności. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i pokrywa ją ochronnym filmem. Szczególnie w przypadku skóry suchej, odwodnionej lub dojrzałej przywraca elastyczność i jędrność oraz pomaga zapobiegać rozstępom.
Cud pielęgnacji włosów: Udowodniono, że olej marchewkowy sprawia, że włosy stają się bardziej miękkie, jedwabiste i lśniące. Jest to idealna odżywka, która może leczyć rozdwojone końcówki i ujarzmiać puszące się włosy. Jest bardzo łatwy w użyciu: wmasuj kilka kropli we włosy i natychmiast skorzystaj z jego odżywczych właściwości.
Gładka i lśniąca stylizacja: Olej marchewkowy jest doskonałym środkiem do stylizacji, który ujarzmia puszenie się włosów i nadaje im zdrowy połysk. Po wysuszeniu nałóż kilka kropli na dłonie i przeczesz włosy, aby uzyskać idealnie ułożone, lśniące wykończenie.
Moc przeciwstarzeniowa: Olejek marchewkowy nie tylko nawilża, ale także nadaje skórze młodzieńczy blask i wyraźnie redukuje zmarszczki. Dzięki działaniu przeciwutleniającemu jest doskonałym produktem przeciwstarzeniowym. Przywraca skórze elastyczność, sprawia, że wygląda na bardziej jędrną i miękką oraz łączy nawilżanie i działanie przeciwstarzeniowe w jednym.
Naturalne składniki: Yari 100% Naturalny Olej Marchewkowy to prawdziwa skarbnica antyoksydantów, witamin i kwasów tłuszczowych. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych i jest produktem czysto naturalnym. Spróbuj - nie pożałujesz!
Marka | Yari |
|---|---|
Rodzaj produktu | Olejek do włosów |
Rodzaj włosów | Wszystkie rodzaje włosów. |
Uwaga |
|
Dla kogo? | Unisex |
| Konsystencja: | Tłusta |
Obszar zastosowania | Włosy i ciało. |
Korzyści |
|
Składniki
Prunus amygdalus dulcis oil, carrot oil.
Naturalne składniki mogą różnić się kolorem i konsystencją.
Producent:
Yari BV, Edisonstraat 7, 2652XS Berkel en Rodenrijs, NL.
Podmiot odpowiedzialny:
UE RP: Yari BV, Edisonstraat 7, 2652XS Berkel en Rodenrijs, NL.
Delikatny olejek marchewkowy do skóry i włosów.
Należy zachowaćostrożność: olej marchewkowy ma pomarańczowy kolor, więc nie należy używać go zbyt dużo, ponieważ może zabarwić skórę. Jednak właściwość barwiąca jest często postrzegana jako pozytywna, ponieważ sprawia, że skóra wygląda na lekko opaloną.
Bez plastiku, w szklanej butelce nadającej się do recyklingu.
250 ml.
- Marka - YARI - - YARI
- Rodzaj produktu - Olejek do ciała
- Produkt dla każdego, kobiety i mężczyzny,
Yari 100 Natural Carrot Oil - Olej Marchewkowy 250mlMarchew zawiera wiele składników odżywczych, które są dobre dla włosów, takich jak witaminy A i E. Wspomaga wzrost włosów, zapobiegając ich wypadaniu. Olejek marchewkowy YARI jest bogaty w witaminę A, zapewnia opaloną i równomierną cerę, zmiękcza i nawilża skórę. Idealny dla skóry podrażnionej, suchej i dojrzałej.
- Wymiary
- 250 ml
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Prunus Amygdalus Dulcis Oil, olej z marchwi (Daucus Carota Sativa)
- Producent
- EAN
- 8717931602402
- Numer producenta
- 940330
- Wymiary
- 250 ml
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Składniki
- Prunus Amygdalus Dulcis Oil, olej z marchwi (Daucus Carota Sativa)
- Producent
- EAN
- 8717931602402
- Numer producenta
- 940330
Pasuje również do tego

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

100% NATURALNY olej z papai 250ml
273,36 zł/1l
68,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Yari 100% czysty olejek rycynowy / cudowny olejek z drzewa rycynowego do skóry i włosów
120,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Przenośna prostownica parowa 1500W 32 g/min stałej pary, zbiornik na wodę 280ml do użytku w podróży i w gospodarstwie domowym, szybkie nagrzewanie, kompaktowa parownica, 230V - Retoo
67,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Urządzenie do usuwania woskowiny z uszu, czyścik do uszu - EARSIO
47,45 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

100% NATURALNY olejek aloesowy 250ml
274,44 zł/1l
68,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Namiot plażowy 145x100x70cm - turkusowo - szary
64,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

100% NATURALNY olej z witaminą E 250ml
273,36 zł/1l
68,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Butter Skin Therapy Oil with Vitamin E, Olej, Wygładzający, Skóra sucha, Skóra uniwersalna, 150 ml, 1 szt.
498,27 zł/1l
74,74 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

100% NATURALNY olej arganowy 250ml
275,52 zł/1l
68,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g
59,93 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Hulajnoga balansowa vento unicorn kidwell
173,44 zł
Sprzedawca: Seleo

Kativa Argan Oil 4 Oils Olejek arganowy do włosów, 60 ml
896,67 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 412,00 zł/1kg
270,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

100% NATURALNY olej cebulowy 250 ml
321,28 zł/1l
80,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Mydło Kurkumowe Świętego Lamy w Liściach Palmowych - zestaw 2 szt. - 100 G
66,44 zł/1kg
208,99 zł
-142,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,44 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

100% CZYSTY olej migdałowy 250ML
255,96 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Sensalou Kissenbezug 2er Set Doppelpack wasserdicht - Kopfkissen Bezüge 80x80 cm
101,74 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Mister Sandman – nakładka na materac z pianki żelowej premium – 180 x 200 cm – wysokość 5 cm – wyprodukowana w Niemczech – nakładka na materac
689,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Masło shea 1 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
72,93 zł/1kg
72,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Wodoodporny ochraniacz na materac 70 x 140 - bezpieczna ochrona materaca
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Olejek do włosów Vatika Cactus, 200 ml
149,95 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

PLANÈTE 300347821, Olejek migdałowy, 100 ml, Szklana butelka, Pieczenie, Gotowanie, Sałatka, Europa, 828 kcal
383,10 zł/1l
38,31 zł
Sprzedawca: taleoo

A.S. Création tapeta włókninowa Life 4 tapeta szary metalik 10,05 m x 0,53 m 300943 30094-3
15,17 zł/1m²
80,79 zł
Sprzedawca: DIMEX-ART

BRUBAKER Zestaw 3 Olejków Rozmarynowych - Koncentracja, Kreatywność i Lepsze Powietrze - Zestaw Upominkowy Olejków Eterycznych do Aromaterapii 3 x 10 ml Olejek Rozmarynowy Naturalny i Wegański
31,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Bioxcin Forte Serum przeciw silnemu wypadaniu włosów - 96% zawartości ziół
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Zestaw pościeli dla niemowląt Schardt, 4 częściowy, z ochraniaczem na łóżeczko, kołdrą, baldachimem i poduszką # 002
126,74 zł
Sprzedawca: ac-handel-hanau
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetny olejek do skóry...
Od dawna szukałam olejku do skóry, który wchłania się stosunkowo szybko, ale odżywia skórę na dłuższą metę. Znalazłam to w tym olejku, a dodatkowo cudownie podkreśla moją opaleniznę ♡.
Oceniono dnia 8 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
427,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 711,96 zł/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
400,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 673,27 zł/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
341,32 zł/1l

Revlon Uniq One All in One 10w1, 6x150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
219,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
244,43 zł/1l

Maszyna do pielęgnacji włosów ozonowa maszyna do terapii włosów parownica 360° obrotowa dysza salonowa parownica do włosów
395,60 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
879,11 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
197,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
263,99 zł/1l

Australian Gold SPF 50 Lotion 237ml + Australian Gold Rapid Tanning Intensifier Lotion 250ml
160,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
591,96 zł/1l

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych – maszynki do strzyżenia psów i kotów
484,50 zł
Sprzedawca: Easybuy

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Szampon 250ml + Odżywka 250ml + Maska 500ml
168,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
675,96 zł/1l

Szampon i maska z olejem rycynowym i biotyną z minerałami z Morza Martwego Zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrostuu
199,90 zł
Sprzedawca: TotesMeerProdukte
285,57 zł/1l

Nioxin System 4 Trial Kit SMALL 340ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
146,99 zł
-39,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,97 zł/1kg

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
251,09 zł/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - szampon 250ml + odżywka 250ml
145,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
224,60 zł/1kg

Nioxin System 3 Light Thinning Kit
133,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
37 996,67 zł/1l

Schwarzkopf Osis Upload Volume Cream 2x 200ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
329,95 zł/1l

Żel do stylizacji Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
245,36 zł/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratin Smoothing Treatment (BOX)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
172,47 zł/1kg

Olivia Garden Blowout Speed White & Grey 45 mm
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zestaw nożyczek fryzjerskich: 2 nożyczki proste, 20 cm, 1 nożyczki rozczesujące, 18 cm, stal nierdzewna 440C, kolor tytanowy czarny
407,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 359,83 zł/1kg

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
36,47 zł
Sprzedawca: MFETradeShop
243,13 zł/1l