Lee Kum Kee sos Hoisin 397g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

40,78 zł

102,72 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml
24,34 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
29,84 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
31,27 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flying Goose sos hoisin ostry i słodki smak 455ml
Flying Goose sos hoisin ostry i słodki smak 455ml
53,91 zł/1l
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy
[ 368 g ] LEE KUM KEE Sos teriyaki bezglutenowy / LKK Sos teriyaki bezglutenowy
117,34 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,18 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
65,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla [ 455 ml ] FLYING GOOSE Ostry sos chili Sriracha z trawą cytrynową
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Ostry sos chili Sriracha z trawą cytrynową
128,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
58,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
167,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee Sos chilli z czosnkiem 368 ML
Lee Kum Kee Sos chilli z czosnkiem 368 ML
90,43 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
33,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
35,58 zł/1l
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 200ml - Flying Goose tajski czarny
Sos Hoi Sin 200ml - Flying Goose tajski czarny
59,45 zł/1l
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
140,20 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LKK  Sos chilli z bobem 368 ML
LKK Sos chilli z bobem 368 ML
57,07 zł/1l
21,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos Hoisin 230g - Asia Kitchen
Sos Hoisin 230g - Asia Kitchen
42,13 zł/1l
9,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Lee Kum Kee sos Hoisin 397g

 

Kod magazynowy: LKK HOISIN SAUCE 397
Stan: NOWY

 

Lee Kum Kee Hoisin Sauce 397g to klasyczny sos hoisin, który jest jednym z podstawowych składników kuchni azjatyckiej, zwłaszcza w potrawach chińskich. Sos ten charakteryzuje się bogatym, słodko-słonym smakiem i jest niezwykle wszechstronny w zastosowaniu, idealny zarówno do gotowania, jak i jako dodatek do dań.

Opis produktu:

  • Pojemność: 397 g
  • Skład: Sos hoisin Lee Kum Kee jest produkowany z takich składników jak fermentowana soja, cukier, czosnek, ocet, przyprawy, chili, a także wyciągi z różnych roślin. To wszystko tworzy harmonijną mieszankę, która nadaje temu sosowi jego charakterystyczny smak – lekko słodki, lekko ostry i bardzo aromatyczny.
  • Zastosowanie: Sos hoisin jest doskonały do dań stir-fry, grillowanych mięs, a także jako składnik marynat i dipów. Często w chińskiej kuchni do potraw z kaczki, wieprzowiny, a także do przygotowywania popularnych potraw, jak np. Peking duck. Można go również stosować jako sos do sałatek, grillowania, czy po prostu jako dip do warzyw, mięs i owoców morza.
  • Właściwości: Sos hoisin ma ciemną, gęstą konsystencję, a jego smak łączy w sobie nuty słodkie, słone i lekko pikantne. Dzięki temu nadaje potrawom wyrazisty smak i aromat.

Cechy charakterystyczne:

  1. Wyjątkowy smak: Sos hoisin Lee Kum Kee wyróżnia się charakterystycznym smakiem – słodkim i jednocześnie lekko pikantnym, co czyni go idealnym do mięs i potraw grillowanych.
  2. Wszechstronność: Jest to sos, który może być stosowany na wiele różnych sposobów – od marynat, przez dipy, po sosy do stir-fry. Dzięki swojej uniwersalności, jest niezbędnym składnikiem w kuchni azjatyckiej.
  3. Wysoka jakość: Marka Lee Kum Kee jest znana z produkcji wysokiej jakości sosów i przypraw, które są cenione na całym świecie. Sos hoisin tej marki jest w pełni naturalny, bez sztucznych dodatków.
  4. Aromatyczny: Gęsta konsystencja i intensywny smak sprawiają, że sos hoisin jest doskonałym dodatkiem do potraw, które wymagają mocnego, pełnego smaku.

Podsumowanie: Lee Kum Kee Hoisin Sauce 397g to sos, który wprowadza wyjątkowy smak do szerokiej gamy potraw, zwłaszcza kuchni chińskiej. Dzięki swojej wszechstronności i głębokiemu smakowi, jest niezastąpiony w wielu przepisach – od stir-fry, przez grillowanie, po przygotowanie klasycznych dań jak kaczka po pekińsku. Jako produkt renomowanej marki Lee Kum Kee, gwarantuje doskonałą jakość i autentyczność smaków.



Skoncentrowany sos sojowy z przyprawami, sezamem i chili. Idealny jako marynata do grillowania, dip lub dodatkowa przyprawa do pikantno-słodkich dań smażonych na patelni.
Przechowywanie i użytkowanie
Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu.
Zawartość
0.397 l
Lista składników
fermentowana soja, cukier, czosnek, ocet, przyprawy, chili, wyciągi z różnych roślin
Informacja o wartościach odżywczych
Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Średnie wartości odżywcze na 100g: Brennwert / Energia 956kJ / 226 kcal Fett / Tłuszcz 1,2g davon gesättigte Fettsäuren / w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g Kohlenhydrate / Węglowodany 51g davon Zucker / w tym cukier 49g Eiweiß / Białko 1,7g Salz / Sól 6,9g
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
Nasiona sezamu i produkty pochodne
Waga
397 g
Wymiary
-
Firma spożywcza
Lee Kum Kee
Nazwa handlowa
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Producent
LKK
Zakres dostawy
-
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
-
Numer producenta
1561
EAN
078895700022
78895700022
0078895700022

Przechowywanie i użytkowanie
Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu.
Zawartość
0.397 l
Lista składników
fermentowana soja, cukier, czosnek, ocet, przyprawy, chili, wyciągi z różnych roślin
Informacja o wartościach odżywczych
Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Średnie wartości odżywcze na 100g: Brennwert / Energia 956kJ / 226 kcal Fett / Tłuszcz 1,2g davon gesättigte Fettsäuren / w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2g Kohlenhydrate / Węglowodany 51g davon Zucker / w tym cukier 49g Eiweiß / Białko 1,7g Salz / Sól 6,9g
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Zawiera pszenicę i produkty pochodne.
Nasiona sezamu i produkty pochodne
Waga
397 g
Wymiary
-
Firma spożywcza
Lee Kum Kee
Nazwa handlowa
Lee Kum Kee sos Hoisin 397g
Producent
LKK
Zakres dostawy
-
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
-
Numer producenta
1561
EAN
078895700022
78895700022
0078895700022
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
Sos sojowy jasny Premium 500ml - Lee Kum Kee
21,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
Longlife Quick Cooking makaron szybko przygotowywany bez jajka 500 g
25,98 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
Sempio Paprika Paste ostra pasta przyprawowa do kuchni koreańskiej 500g
36,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
34,22 zł
-47%
18,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee Chiński Sos Ostrygowy Oyster Flavoured Sauce 510 ml
Lee Kum Kee Chiński Sos Ostrygowy Oyster Flavoured Sauce 510 ml
55,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
29,97 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
87,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
Sos chili słodko-ostry Cock Brand 650 ml
13,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
Kikkoman Teriyaki z prażonymi ziarnami sezamu 250ml
167,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE
65,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
[ 250 ml ] HENGSHUN Przyprawa do ryżu do sushi / Ocet do ryżu do sushi Ocet do sushi
62,60 zł/1l
15,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Olej sezamowy 100% 250ml - Diamond
Olej sezamowy 100% 250ml - Diamond
87,88 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, ciemny | Sos sojowy
20,57 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
12,81 zł
-3%
12,34 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
Majonez japoński 355 ml Kewpie do sushi i nie tylko
78,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
Flying Goose Sriracha Chilisauce scharf (200 ml)
140,20 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
Ajinomoto Glutaminian sodu 454g | Wzmacniacz smaku E621 | Przyprawa Umami
28,20 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Koszulka męska, rozmiar M - 7 sztuk - Fruit of the Loom
Koszulka męska, rozmiar M - 7 sztuk - Fruit of the Loom
80,50 zł
Sprzedawca: VitoPrice
Zdjęcie produktu dla SEMPIO SSAMJANG Koreańska Pasta Sojowa z Przyprawami 54K
SEMPIO SSAMJANG Koreańska Pasta Sojowa z Przyprawami 54K
86,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
Cook Brand Pasta Curry czerwona do prawdziwej kuchni azjatyckiej 400g
201,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Koreańska pasta z chilli 170 GR
SEMPIO Koreańska pasta z chilli 170 GR
64,53 zł/1l
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla [FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli cream pikantno-ostry
[FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli cream pikantno-ostry
48,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
35,44 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Mieszanka przyprawowa - 5 przypraw kuchni chińskiej 40g
Mieszanka przyprawowa - 5 przypraw kuchni chińskiej 40g
346,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 293
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla [ 500 ml ] PEARL RIVER BRIDGE Superior Ciemny sos sojowy / Dark Soy Sauce
[ 500 ml ] PEARL RIVER BRIDGE Superior Ciemny sos sojowy / Dark Soy Sauce
72,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Recenzje klientów

Na podstawie 6 opinii
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 8 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lipca 2023 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos rybny Red Boat 250 ml
Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
Słodki sos sojowy Kecap Manis 600ml - ABC
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
26,12 zł
-31%
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos rybny 700ml - Squid
Sos rybny 700ml - Squid
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,56 zł/1l