5,0



Na podstawie 3 opinii
DEUKA Dietetyczna karma dla psów 15 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
577,99 zł
38,53 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe31,72 zł/1kg
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Acana Dog Adult Dog176,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
CARNILOVE 508839, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 1,5 kg81,81 zł/1kg
122,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 200044, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe11,04 zł/1kg
137,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Deuka Dog Sensikost 15 kg ziemniaki i kaczka bez zbóż.
39,80 zł/1kg
596,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Classic Dog Jagnięcina z ryżem 15kg
37,67 zł/1kg
577,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

DEUKA Naturkost karma dla psów 15 kg
38,53 zł/1kg
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Deuka Dog Karma dla szczeniąt 15 kg
38,27 zł/1kg
573,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Landfleisch Dog – miękkie kawałki z kurczakiem, 5 kg
99,00 zł/1kg
546,99 zł
-52,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
494,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bosch 15kg miękkie kawałki My Friend
34,47 zł/1kg
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sucha karma dla psa BOSCH Active dla psów aktywnych 15kg
10,50 zł/1kg
158,01 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Vollmers Crossis 5kg
94,40 zł/1kg
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
5,99 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bewi DOG Basic 25kg, Dorosły, Kukurydza, Drób, 25 kg
27,84 zł/1kg
695,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Belcando Adult Active, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), 12,5 kg, Bez laktozy
38,67 zł/1kg
483,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Adult Multi-Croc, 12,5 kg
34,48 zł/1kg
501,99 zł
-71,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
430,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Forza10 Gastroenteric 10kg - Vet Diet
34,99 zł/1kg
349,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ekodog

Monge Monoprotein dla psów – indyk, 2,5 kg
75,47 zł
Sprzedawca: Barazzoni-Shop

OptiVital Karma dla psa Jagnięcina 2,4 kg
29,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Deuka Dog dieta lekkostrawna 15 kg
- Wysokiej jakości błonnik zawarty w karmie deuka dog Schonkost wspomaga trawienie i pracę jelit psa.
- Formuła o obniżonej kaloryczności zapobiega otyłości.
- Karma jest w pełni witaminizowana i mineralizowana, dzięki czemu w pełni pokrywa dzienne zapotrzebowanie psa.
- Dodatek żelatyny wspomaga również syntezę kolagenu w stawach, a tym samym wspiera tworzenie chrząstki, zapewniając większą witalność i mobilność, nawet u starszych psów.
Składniki
| Białko | 19,00% |
| Zawartość tłuszczu | 8,00% |
| Włókno surowe | 2,50% |
| Popiół surowy | 7,50% |
Zawartość poszczególnych składników odżywczych i składników może się nieznacznie różnić w zależności od dostawcy.
Lista składników
Pszenica, ryż 19,00%, mączka z mięsa drobiowego 13,60%, kukurydza, suszona pulpa buraczana (odcukrzona), tłuszcz drobiowy 3,80%, hydrolizat białka, żelatyna 2,00%, fosforan jednowapniowy, węglan wapnia, drożdże piwne (suszone), chlorek sodu, chlorek potasu
Zawartość poszczególnych składników odżywczych i składników może się nieznacznie różnić w zależności od dostawcy.
Witaminy
| Witamina A | 14.000.00 I.U./kg |
| Witamina D3 | 1.400,00 I.U./kg |
| Witamina E | 75,00 mg/kg |
Zawartość poszczególnych składników odżywczych i składników może nieznacznie różnić się w zależności od dostawcy.
Pierwiastki śladowe
| Jod | 2,00 mg/kg |
| Miedź | 12,00 mg/kg |
| Selen | 0,20 mg/kg |
| Cynk | 82,00 mg/kg |
Zawartość poszczególnych składników odżywczych i składników może się nieznacznie różnić w zależności od dostawcy.
Zalecenia żywieniowe dla dorosłych psów
| Waga psa | Dieta lekkostrawna |
| 2,5-5,0 kg | 55-95 g |
| 5,0-10,0 kg | 95-160 g |
| 10,0-15,0 kg | 160-220 g |
* Wymagania żywieniowe psa zależą od jego rasy, wydajności, temperamentu, wieku i temperatury otoczenia. Wszystkie zalecenia żywieniowe są zatem jedynie średnimi wartościami orientacyjnymi. Ważną zasadą jest: "Oko właściciela karmi psa"
Zawsze należy zapewnić psu świeżą wodę pitną.
- Waga
- 15000 g
- Zawartość wilgoci
- zobacz tekst artykułu
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- zobacz tekst artykułu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4025428711150
- Producent
- Deuka
- Numer zezwolenia
- DE-NW-1-13882
- Waga
- 15000 g
- Zawartość wilgoci
- zobacz tekst artykułu
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- zobacz tekst artykułu
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4025428711150
- Producent
- Deuka
- Numer zezwolenia
- DE-NW-1-13882
Pasuje również do tego

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Deuka Dog Sensikost 15 kg ziemniaki i kaczka bez zbóż.
39,80 zł/1kg
596,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Classic Dog Jagnięcina z ryżem 15kg
37,67 zł/1kg
577,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

DEUKA Vitalkost karma dla psów 15 kg
36,47 zł/1kg
546,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

DEUKA Naturkost karma dla psów 15 kg
38,53 zł/1kg
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Barf Complete Dog Powder 1,2kg - Barf dla psów, suplement Barf Complete, minerały i witaminy, Barf Dog
317,02 zł/1kg
380,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
5,99 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sucha karma dla psa BOSCH Active dla psów aktywnych 15kg
10,50 zł/1kg
158,01 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Deuka Dog Karma dla szczeniąt 15 kg
38,27 zł/1kg
573,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
129,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne ciemnoszare
170,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Valora-Shop

Landfleisch Dog – miękkie kawałki z kurczakiem, 5 kg
99,00 zł/1kg
546,99 zł
-52,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
494,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bewi DOG Basic 25kg, Dorosły, Kukurydza, Drób, 25 kg
27,84 zł/1kg
695,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Deuka Körner extra 25kg Pasza dla drobiu Pasza zbożowa Pasza dla kurcząt wolna od GMO
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
874,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

FREILAND-SCHMAUS - Kurczak - bez zbóż (6,0 kg)
92,83 zł/1kg
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Belcando Adult Active, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), 12,5 kg, Bez laktozy
38,67 zł/1kg
483,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Canon PIXMA TS3450, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
890,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Bosch ADULT MENUE, Dorosły, 15 kg
9,13 zł/1kg
136,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pasza dla przepiórek Deuka schłodzona 25 kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Deuka Geflügel | Legekorn 25 kg - Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla kur niosek
18,92 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Metalowy kaganiec dla psa Skórzany kaganiec dla dużych psów Gryzący i bezpieczny dla większości psów
115,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
193,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

AVANA smycz dla psa z krótkim paskiem odblaskowym | 2 wyściełane pętle na ręce | 1,5 metra smyczy dla dużych i średnich psów - czarna
63,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Sensipur - 12 kg (karma dla psów, sucha karma)
65,17 zł/1kg
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 115x95 cm personalizowane wodoodporne czarne
163,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Liczba sztuk 15
Wszystko działało idealnie od zamówienia do dostawy. Towar jak zawsze na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 15
Oceniono dnia 17 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,65 zł/1kg

Brit Care Dog Hypoallergenic z jagnięciną Senior 12 kg
405,32 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
45,61 zł/1kg

ORIJEN Regional Red sucha karma dla psa 11,4kg
497,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
43,30 zł/1kg

Ochrona Natury Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - sucha karma dla szczeniąt - 10 kg
237,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
23,79 zł/1l

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera 15 kg JosiDog Jagnięcina Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,05 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

ACANA sucha karma dla psa Grass-fed Lamb 17kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,32 zł/1kg

ORIJEN sucha karma dla psa Original Dog 11,4kg
355,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,96 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Pokusa Premium Selection Wołowina z łososiem dla dorosłych psów - sucha karma dla psów - 12 kg
225,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg