4,8



Na podstawie 9 opinii
Max Factor Miracle Touch, Słoiczek, Proszek, Uniwersalne, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Odcień medium skin, Brąz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
87,45 zł
7 287,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Podkłady do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Phyto-Teint Primer Matte, Skóra uniwersalna, 30 ml, Krem, Tubka, Matujący, Wygładzający, Matowy14 950,33 zł/1l
448,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Phyto-Teint Perfection, Butelka, Płynny, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Matujący, Nawilżający, Kojąca, Odcień medium skin, Neutralny849,80 zł/100ml
254,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Max Factor Facefinity Compact Foundation SPF 20 (02 Ivory) 10 g632,14 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Max Factor X Facefinity All Day Flawless 3-W-1 Foundation 102 Czekoladowy298,00 zł/1l
14,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Max Factor Miracle Touch, Kompaktowa obudowa, Proszek, Uniwersalne, Zapobiega zaczerwienieniom, Nawilżający, Świecący, Wygładzający, Tonizujący, Creamy Ivory, Matowy
4 073,50 zł/1kg
81,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor Miracle Touch, Słoik, Proszek, Wygładzający, Beżowy, Sand, Kobiety
740,34 zł/1kg
130,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Max Factor Miracle Second Skin Podklad nawilzajacy SPF 20, 04 Light Medium, 30ml
1 172,00 zł/1l
35,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Max Factor Miracle Veil, Skóra uniwersalna, Wszystkie odcienie skóry, Translucent, Półprzezroczysty, Słoiczek, Proszek
1 723,50 zł/1kg
34,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Max Factor Facefinity Compact, Kompaktowa obudowa, Proszek, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Ochrona, Wygładzający, Odcień medium skin, Natural
20 661,00 zł/1l
206,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Max Factor Lasting Performance, Butelka, Płynny, Skóra uniwersalna, Matujący, Wygładzający, Odcień medium skin, Natural Bronze
3 145,71 zł/1l
110,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Essence Skin Tint, Tubka, Płynny, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Brązowy, Naturalny
1 069,00 zł/1l
32,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GOSH Foundation Plus+, Tubka, Płynny, Uniwersalne, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Wszystkie odcienie skóry, Ivory
2 780,33 zł/1l
83,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Clarins Skin Illusion, Buteleczka z kroplomierzem, Płynny, Uniwersalne, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Odcień medium skin, Honey
7 154,00 zł/1l
214,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Terracotta Joli Teint, Tubka, Płynny, Skóra uniwersalna, Spulchnianie, Ochrona, Brąz, Bronze
8 413,33 zł/1l
252,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Max Factor Miracle Pure Hydratint Essence, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Nawilżający, Odżywiający, Elastyczność, Odcień medium skin, Beżowy
2 862,33 zł/1l
85,87 zł
Sprzedawca: somnia24

GOSH Foundation Plus+, Tubka, Płynny, Uniwersalne, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Wszystkie odcienie skóry, Tan
2 780,33 zł/1l
83,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor Pan Stik, Pałeczka, Krem, Skóra uniwersalna, Przeciw niedoskonałościom, Przeciw wągrom, Wygładzający, Cool Copper, Naturalny
3 790,00 zł/1kg
34,11 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

GOSH X-Ceptional Wear, Tubka, Płynny, Uniwersalne, Przeciwstarzeniowy, Nawilżający, Wszystkie odcienie skóry, Porcelain
1 250,29 zł/1l
43,76 zł
Sprzedawca: LeMont

Dr. Hauschka 420005910, Tubka, Płynny, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odcień light skin, Neutralny
2 456,33 zł/1l
73,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Max Factor - Miracle Pure Skin-Improving Foundation SPF30 30 ml
2 391,33 zł/1l
71,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ dozownika:
- Słoiczek
- Materiał:
- Proszek
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Uniwersalne
- Efekt pielęgnacji:
- Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający
- Odcień skóry:
- Odcień medium skin
- Grupa kolorów:
- Brąz
- Barwa:
- 080
- Nazwa koloru:
- Bronze
- Efekt:
- Radiant
- Ochrona przed słońcem:
- Tak
- Pojemność:
- 12 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
- 30
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Niezatykający porów:
- Tak
- Skład:
- Cyclopentasiloxane, Aqua, Tridecyl Neopentanoate, Titanium Dioxide, Mica, Butylene Glycol, Niacinamide, Talc, Acetyl Glucosamine, Silica, Candelilla Cera, Ozokerite, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Camellia Sinensis, Glycerin, Allantoin, Dimethicone/Methicone Copolymer, Zinc Oxide, Hydroxyapatite, Aluminum Hydroxide, Methicone, Disodium EDTA, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Benzyl Alcohol, Sodium Acetate, Propylparaben, Methylparaben, [+/- CI 77492, CI 77491, CI 77499]
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 67 mm
- Głębokość opakowania:
- 67 mm
- Wysokość opakowania:
- 26 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 70 g
Miracle Touch Cream Make-up przekształca się w kontakcie ze skórą w miękką, płynną konsystencję, która zapewnia wysoki stopień krycia, równomierny koloryt skóry i półmatowy, aksamitny efekt.
Max Factor Miracle Touch Foundation Makeup Compact Body Powder 11 5 g
Max Factor Miracle Touch Skin Perfecting Foundation Spf30 080 Bronze
- Kolor
- Brązowy
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 12 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614227962897
- Numer producenta
- 99350029450
- Kolor
- Brązowy
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 12 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3614227962897
- Numer producenta
- 99350029450
Pasuje również do tego

Max Factor Miracle Touch, Słoiczek, Krem, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Odcień medium skin, Golden
4 425,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Max Factor Miracle Touch, Kompaktowa obudowa, Proszek, Uniwersalne, Zapobiega zaczerwienieniom, Nawilżający, Świecący, Wygładzający, Tonizujący, Creamy Ivory, Matowy
4 073,50 zł/1kg
81,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor Miracle Touch, Słoiczek, Proszek, Uniwersalne, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Odcień light skin, Warm Almond
7 040,83 zł/1l
84,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Max Factor Miracle Touch, Kompaktowa obudowa, Proszek, Uniwersalne, Zapobiega zaczerwienieniom, Nawilżający, Świecący, Wygładzający, Tonizujący, Blushing Beige, Matowy
5 661,00 zł/1kg
56,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Max Factor Miracle Touch, Słoiczek, Krem, Uniwersalne, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Odcień medium skin, Natural
9 941,67 zł/1l
119,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Max Factor Miracle Touch, Słoik, Proszek, Wygładzający, Beżowy, Sand, Kobiety
740,34 zł/1kg
130,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Max Factor Miracle Second Skin Podklad nawilzajacy SPF 20, 04 Light Medium, 30ml
1 172,00 zł/1l
35,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

WOLTU Zasłony z taśmą marszczącą przezroczysta zasłona o lnianym wyglądzie 140x245 cm biały
62,03 zł/1m
444,99 zł
-293,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,98 zł
Sprzedawca: TR8

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Max Factor Miracle Touch, Słoik, Proszek, Wygładzający, Beżowy, Blushing Beige, Kobiety
5 535,50 zł/1kg
110,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Max Factor Miracle Veil, Skóra uniwersalna, Wszystkie odcienie skóry, Translucent, Półprzezroczysty, Słoiczek, Proszek
1 723,50 zł/1kg
34,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Bomann PC-DKP 1211, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 64 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 2 stref(y)
407,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Biała zasłona 140 x 245 cm z oczkami – zasłona nieprzezroczysta z mikrosatynu (100% poliester), przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji i zachowująca swój kształt
20,75 zł/1m
50,84 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
477,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 635,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Krzesło biurowe Yaheetech krzesło biurowe ergonomiczne krzesło obrotowe krzesło wykonawcze z siatką funkcja bujania czarny
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Agent Provocateur Provocateur Woda perfumowana, 200 ml
660,25 zł/1l
132,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bomann PC-EKP 1210, Czarny, Stal nierdzewna, Blat, 36 cm, Ceramiczna, Szkło ceramiczne, 1 stref(y)
216,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 160x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
344,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Samochód elektryczny dla dzieci Audi RS e-tron GT, 12V, z funkcją muzyki, szerokim siedzeniem i regulowanym pasem bezpieczeństwa, kolor czarny
660,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Remington D5706, DC, 90 m³/h, Czarny, Różowe złoto, Monochromatyczny, Kółko do wieszania, 2200 W
203,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pawroy

Dywan z delikatną strukturą linii – idealny do salonu, sypialni lub biura,Rozmiar: 160 x 230 cm, Kolor: Czarny-9
594,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Carpettex

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Hydrauliczny mini przepływowy podgrzewacz wody STIEBEL ELTRON DNM 3 tylko do umywalki, 3,5 kW, z wtyczką 230 V, bezciśnieniowy, test VDE
839,97 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+ do FSprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Towar dostarczony zgodnie z opisem
Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Góra
Bardzo zadowolony!
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller



Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.

Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.

Vichy Dermablend 3D Correction podkład o przedłużonej trwałości przeciw niedoskonałościom skóry 55 Bronze 30 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
106,10 zł
Sprzedawca: apohealth
106 099,99 zł/1kg

#250 Sand La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF20
1 329,09 zł
Sprzedawca: VogueVista
44 303,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień light skin, Neutralny, 1W2



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
427,47 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 249,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 1W1 Bone, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
466,36 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 545,33 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 3C3 Sandbar, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
459,61 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 320,33 zł/1l

Vichy Dermablend Fluid korygujący Opal 15 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
103,35 zł
Sprzedawca: apohealth
3 445,00 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup SPF20 Podkład 1C1 Cool Bone, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
538,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
17 940,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance, podkład do twarzy 3w1, odcień Tawny, 30 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
467,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 595,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Podkład do twarzy 2C3 Fresco, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
461,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 398,67 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
405,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
13 508,00 zł/1l

Sisley Sisleya Le Teint, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Ujędrniający, Wygładzający, Zmiękczający, Nawilżający, Spulchnianie, Odcień fair skin, 0R
440,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
14 666,67 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
372,37 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 412,33 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
361,17 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 039,00 zł/1l

Sisley Phyto-Hydra Teint, Tubka, Krem, Skóra uniwersalna, Wygładzający, Nawilżający, Ochrona, Opalona skóra, Beżowy
391,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
979,62 zł/100ml

Sisley Phyto-Touche Gel Glow, Twarz, 30 ml, Skóra uniwersalna, Wszystkie odcienie skóry, Damski, Tubka
363,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 117,67 zł/1l

TOM FORD Shade And Illuminate Soft Radiance Foundation SPF50, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra normalna, Odżywiający, Dusk, Radiant
457,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
15 265,00 zł/1l

Sisley Phyto-teint Perfection, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Nawilżający, Wygładzający, Kojąca, Ciepły, Beżowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
311,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 386,33 zł/1l

Guerlain Parure Gold Skin Matte Intensywnie korygujący podkład z formułą no-transfer 1C, 35 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
294,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 403,14 zł/1l

Guerlain Parure Gold Skin Rejuvenating Radiance Foundation - 24h Care & Wear, Buteleczka z pompką, Krem, Skóra uniwersalna, Pouczający, Naturalny, 2N
292,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 363,14 zł/1l

Guerlain Foundation Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 3N 35ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 911,43 zł/1l