4,9



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Eau Thermale Avene, Cicalfate, Krem regenerująco-ochronny, 40 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
56,78 zł
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml608,80 zł/100ml
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
ULTRATIME przeciwzmarszczkowy krem regenerujący 50 ml952,90 zł/100ml
492,28 zł
-15,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
476,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Payot Suprême Absolu Krem odmładzający 50ML739,20 zł/100ml
369,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Cicalfate+ Krem regenerujący 15 ml
1 335,00 zł/1kg
32,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Eau Thermale Avene, Cicalfate+ Żel na blizny, 30 ml
51,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Cicalfate+ Nawilżająca emulsja regenerująca, 40 ml
134,77 zł/100ml
53,91 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Avene Cleanance Comedomed Koncentrat przeciw zanieczyszczeniom 30 ml
298,07 zł/100ml
89,42 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Hyaluron Activ B3, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, 40 ml
398,30 zł/100ml
159,32 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Tolérance Control Creme, Krem BB do ciała, 40 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Tubka
218,62 zł/100ml
87,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Avene Cicalfate+ Intensives Serum, Serum do oczu, 30 ml, Kobiety, Nawilżający, Nawilżający, Wzmacniający, Przywraca równowagę, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 1 szt.
435,00 zł/100ml
139,57 zł
-9,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Eau Thermale Avene DermAbsolu serum przywracające kontur twarzy 30ml
943,33 zł/100ml
283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

ROSAMED chronic rötungen koncentrat 30 ml
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy - Minéral 89 Skin Serum 50ml
2 113,33 zł/1kg
126,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 389,80 zł/1kg
238,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avene Anti-Aging Sun Care SPF 50+ 50ml
391,64 zł/100ml
195,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ducray Melascreen krem ochronny Spf 50+ 50 ml
134,02 zł/100ml
67,01 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Bioderma, Cicabio Restor, krem ochronno-regeneracyjny, 100 ml
2 725,56 zł/1kg
122,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Cicalfate+ Regenerujący krem ochronny to produkt powstały z myślą o podrażnieniach skóry całej rodziny. Jeszcze większa skuteczność i natychmiastowe ukojenie dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych:
REGENERUJE
[C+-Restore] to pierwszy postbiotyczny składnik aktywny wyizolowany z Wody termalnej Avène, ktory wspomaga regenerację naskórka.
OCZYSZCZA
Połączenie siarczanu miedzi i siarczanu cynku ogranicza ryzyko namnażania się bakterii.
KOI
Przynosi ukojenie wrażliwej j skórze dzięki zawartości Wody termalnej Avène.
Formuła Cicalfate+ Regenerującego kremu ochronnego została opracowana, aby przynieść ukojenie suchym, niesączącym się podrażnieniom u dorosłych, dzieci i niemowląt.
Stosuj na skórę lub zewnętrzne błony śluzowe. W przypadku pytań dotyczących konkretnego wskazania skonsultuj się z lekarzem przed użyciem produktu.
Cicalfate+ Regenerujący krem ochronny był testowany pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną i ginekologiczną w grupie 83 osób z powierzchownymi zmianami skórnymi przez okres 21 dni, 2 razy dziennie:
- Wykazano bardzo dobrą tolerancję skórną
- Udowodniono kojący efekt już od pierwszej aplikacji
- Lekarze zaobserwowali skuteczność w regeneracji już po 48h stosowania
Regenerujący, ochronny i wysoce tolerancyjny Cicalfate+ to krem do podrażnionej i uszkodzonej skóry dla całej rodziny. Dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych zapewnia natychmiastowe ukojenie i większą skuteczność.
Składniki
WODA TERMALNA AVENE (AVENE AQUA). TRÓJGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRYNOWY. OLEJ MINERALNY (PARAFFINUM LIQUIDUM). GLICERYNA. UWODORNIONY OLEJ ROŚLINNY. TLENEK CYNKU. GLIKOL PROPYLENOWY. SESKWIIZOSTEARYNIAN POLIGLICEROLU-2. KOPOLIMER PEG-22/DODECYLOGLIKOL. STEARYNIAN GLINU. AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRAT. ARGINES. WOSK PSZCZELI (CERA ALBA). SIARCZAN MIEDZI. STEARYNIAN MAGNEZU. SIARCZAN MAGNEZU. WOSK MIKROKRYSTALICZNY (CERA MICROCRISTALLINA). TROMETAMINA. SIARCZAN CYNKU.
Avene Cicalfate Reparaturcreme 40 ml
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Avène o objętości 40 ml został stworzony specjalnie unisex. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Avène Cicalfate Acute Care Cream chroni i pielęgnuje skórę całej rodziny podczas leczenia drobnych ran, podrażnień skóry, powierzchownych otarć i atopowego zapalenia skóry. Krem jest idealny po drobnych zabiegach chirurgicznych i do pielęgnacji blizn. Zawiera połączenie siarczanu miedzi i siarczanu cynku, który ma silne działanie przeciwbakteryjne i grzybobójcze na skórę i jest odpowiedni zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i dorosłych. Sucralfate Cicalfate wspomaga naturalne gojenie się ran. Stosowanie: Przed nałożeniem kremu należy dokładnie oczyścić skórę. Nakładać krem raz lub dwa razy dziennie na leczone obszary skóry.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Avène jest sklasyfikowany jako krem do ciała i został stworzony specjalnie dla płci pięknej. Opakowanie zawiera 40 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Avene Cicalfate+ Naprawczy krem ochronny - Wspomaga naturalne gojenie się ran - Wspomaga pielęgnację suchej, podrażnionej skóry - Odpowiedni zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i dorosłych Antybakteryjny, łagodzący i regenerujący krem do skóry podrażnionej. Odpowiedni dla całej rodziny.
Avene Cicalfate+ Naprawczy krem ochronny
Avene Cicalfate+ Naprawczy krem ochronny 322822 - CNK3806924 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 40 ml
- Wymiary
- NIE DOTYCZY
- Model
- CICALFATE+
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Eau Thermale Avene, Cicalfate, Krem regenerująco-ochronny, 40 ml
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- UnisexDzieci
- EAN
- 328277020466703282770204667
- Numer producenta
- 19167955
- Wymiary
- NIE DOTYCZY
- Model
- CICALFATE+
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Eau Thermale Avene, Cicalfate, Krem regenerująco-ochronny, 40 ml
- Producent
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- UnisexDzieci
- EAN
- 328277020466703282770204667
- Numer producenta
- 19167955
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Eau Thermale Avene Cicalfate+ Krem regenerująco-ochronny 100 ml
71,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

La Roche-Posay Cicaplast Emulsja łagodząca Baume B5+ 40 ml
167,65 zł/100ml
67,06 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Eau Thermale Avene, Cicalfate+ Żel na blizny, 30 ml
51,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

BANILA CO Clean it Zero balsam oczyszczająco-rewitalizujący 100 ml
86,52 zł/100ml
86,52 zł
Sprzedawca: HMKT

AVANA iPhone 14 Pro Max szkło pancerne ochrona ekranu 9H antyszpiegowska ochrona ekranu 2 szt
43,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
32,39 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Avene Cicalfate, Regenerujący krem do rąk, 100 ml
55,98 zł
Sprzedawca: VISO

Vasagle
109,00 zł
Sprzedawca: homerci

Rower 20 cali dla dziewczynki 6 biegów Shimano Heart Bike różowy Sun Baby
989,77 zł
-104,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
885,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Babyboutik

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Braun LF40
34,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Relaxdays 10027276, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Esstisch >Naperville< in Strukturbeton Nachbildung - 138x74x80cm (BxHxT)
611,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Aktenschrank >Trio< in Weiß - 57x113x34,5cm (BxHxT)
391,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Avene Cicalfate+ Nawilżająca emulsja regenerująca, 40 ml
134,77 zł/100ml
53,91 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Czarny
16 608,19 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Avene Cleanance Reinigungsgel, Żel pod prysznic, 400 ml, Dorośli, Unisex, Ciało/twarz, Skóra trądzikowa
83,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Tolérance Control Balsam, Krem BB do ciała, 40 ml, Biały, Nawilżający, Skóra sucha, Tubka
259,47 zł/100ml
103,79 zł
Sprzedawca: MANADA

10m LED Strip Stripe RGB taśma świetlna 230V ciepła biel zdalne sterowanie ściemnianie
157,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku!
Krem jest świetny dla mojej suchej skóry w niektórych miejscach!
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gut Producer
To było bardzo dobre
Oceniono dnia 27 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
top
świetny produkt
Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,30 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,39 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Sisley Supremÿa La Nuit, Krem pod oczy, Kobiety, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający,..., Słoik, AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA)...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 000,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 670,73 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Valmont V-Lift krem liftingujący do szyi 50 ml
890,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 780,32 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter Krem przeciwzmarszczkowy 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
265,22 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 768,13 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml

Kedma PLATINUM ULTIMATE CREAM 50g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
223,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
446,00 zł/100ml