4,7



Na podstawie 23 opinii
Zawartość:
50 ml- 50 ml
- 100 ml
By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
951,31 zł
19 026,20 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 26m 02s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana w sprayu (30 ml)18 126,00 zł/1l
543,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
By Kilian, Good Girl Gone Bad Extreme, Eau De Parfum, For Women, 50 ml20 887,20 zł/1l
1 044,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kilian Straight to Heaven woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml15 801,00 zł/1l
790,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
By Kilian Moonlight in Heaven Woda perfumowana, 50 ml23 983,40 zł/1l
1 199,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 135,40 zł/1l
413,54 zł
Sprzedawca: Sykz

Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 50 ml
16 570,00 zł/1l
828,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By Kilian Love Don't Be Shy woda perfumowana dla kobiet 50 ml
18 876,20 zł/1l
943,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

By Kilian Rolling in Love Woda perfumowana, 50 ml
20 131,60 zł/1l
1 006,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Kilian Angels' Share woda perfumowana unisex 50 ml
16 173,60 zł/1l
808,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 506,60 zł/1l
750,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Kilian Good girl gone Bad woda perfumowana 100 ml
10 700,00 zł/1l
1 070,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

By Kilian, Voulez-Vous Coucher Avec Moi, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
15 923,40 zł/1l
796,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu

Ex Nihilo Narcotic Flower woda perfumowana 100 ml
8 990,00 zł/1l
899,00 zł
Sprzedawca: Bestperfume

By KILIAN Moonlight in Heaven Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 50ml
17 181,20 zł/1l
859,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Unisex Woda perfumowana, 200 ml
12 189,15 zł/1l
2 437,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

By Kilian Woman In Gold Woda perfumowana, 50 ml
21 900,20 zł/1l
1 095,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Good Girl Gone Bad to woda perfumowana od marki /By Kilian. Kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa wydana w 2012 roku. Zapach tajemniczy i niezwykle uwodzicielski... /
Dámská parfémová voda
jasmín,vonokvětka,růže
tuberóza,narcis
jantar,cedr
Good Girl Gone Bad marki Kilian został wprowadzony na rynek w 2012 roku. Są to perfumy oparte głównie na białych akordach kwiatowych. Nutami głowy są róża majowa, osmantus i jaśmin.
Woda perfumowana Good Girl Gone Bad marki Kilian została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Kilian Good Girl Gone Bad Edp Spray
Nuty głowy: Osmanthus, róża majowa, jaśmin: Nuty środkowe: Narcyz, Indyjska tuberoza: Nuty bazy: Bursztyn, Cedr
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- By Kilian
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobietyDziewczynki
- EAN
- 3700550218197
- Numer producenta
- N3E3010000
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- By Kilian
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobietyDziewczynki
- EAN
- 3700550218197
- Numer producenta
- N3E3010000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 135,40 zł/1l
413,54 zł
Sprzedawca: Sykz

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 506,60 zł/1l
750,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 50 ml
16 570,00 zł/1l
828,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kilian Angels' Share woda perfumowana unisex 50 ml
16 173,60 zł/1l
808,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance woda perfumowana 100ml
15 750,00 zł/1l
1 575,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Makeup Revolution London Adventskalender 2024
272,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
13 978,80 zł/1l
1 397,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Pure Chemical | Nadwęglan Sodu - 5 Kg - Aktywny Tlen - Właściwości Utleniające - Detergent Do Użytku Domowego
16,67 zł/1l
83,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 540,50 zł/1l
154,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
6 219,50 zł/1l
621,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Nishane Hundred Silent Ways Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
10 203,40 zł/1l
510,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Parfums de Marly Delina EDP 30 ml W
22 363,33 zł/1l
670,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By Kilian Rolling in Love Woda perfumowana, 50 ml
20 131,60 zł/1l
1 006,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 023,50 zł/1l
102,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By KILIAN Moonlight in Heaven Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 50ml
17 181,20 zł/1l
859,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
19 552,00 zł/1l
586,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
1 603,30 zł/1l
160,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

By Kilian Love Don't Be Shy woda perfumowana dla kobiet 50 ml
18 876,20 zł/1l
943,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena
Zawartość 0,05 l
Znałam już te perfumy z innego sklepu, więc zdecydowanie mogę je polecić – są bardzo kobiece, oryginalne, trwałe i uzależniające. Zwróciłam je tylko dlatego, że postanowiłam kupić zamiast nich wersję Extreme.
Oceniono dnia 11 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny flakon i opakowanie, długo się utrzymuje.
Zawartość 0,05 l
Wspaniały zapach - to nie tylko zapach, bawi się różnymi niuansami.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Zawartość 0,05 l
Dostawa była bardzo szybka Jakość artykułu jest doskonała
Oceniono dnia 4 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa była dość szybko.
Zawartość 0,05 l
Produkt oryginalny, opakowania całe. Polecam
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,05 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 22 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pani
Zawartość 0,05 l
Serh zadowolony, działał naprawdę dobrze, to jest mój gust. Dziękuję!
Oceniono dnia 9 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Zawartość 0,05 l
Nie ma nic lepszego niż to
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l