4,6



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
FLOID - płyn po goleniu 400ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
141,83 zł
354,57 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Floïd The Genuine, Balsam po goleniu, do wszystkich rodzajów skóry, 400 ml, nawilżający, odświeżający, łagodzący, o kwiatowym zapachu, 1 sztuka369,30 zł/1l
147,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Więcej informacji o reklamie
207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu231,84 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml2 159,80 zł/1l
215,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
313,02 zł/1l
125,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

JOOP! Homme, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 75 ml, Odżywiający, Kojąca, Allantoina, 36 mies.
977,07 zł/1l
73,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
676,70 zł/1l
67,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Pitralon Polar AS 100 ml M
292,30 zł/1l
29,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Balsam po goleniu Clubman Pinaud Reserve Brandy Spice
401,07 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

PRORASO RED Odżywcza woda po goleniu 400ml
324,00 zł/1l
129,60 zł
Sprzedawca: somnia24

intesa pour Homme - Balsam odświeżający po goleniu 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Williams Expert Aqua Velva After Shave 100ml
51,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Floïd Floïd The Genuine Balsam po goleniu 150 ml
185,09 zł/100ml
277,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Floid After Shave THE GENUINE NEW Rasierwasser 400 ml
288,62 zł/1l
115,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pitralon Original AS 100 ml M
254,40 zł/1l
25,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 400,01 zł/1kg
70,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Antonio Puig Brummel Woda Po Goleniu Dla Mężczyzn 250ml
298,32 zł/1l
74,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Pino Silvestre Classico Woda po goleniu 125 ml
644,24 zł/1l
80,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
FLOID AFTER SHAVE THE GENUINE 400 ML : Produkt historycznej marki Floïd, który odniósł sukces na całym świecie. Unikalna formuła przeznaczona do delikatnej pielęgnacji skóry. Po goleniu łagodzi podrażnioną skórę i zapewnia przyjemne uczucie świeżości.
FLOID Genuine After Shave 400ml w rozmiarze profesjonalnym - styl włoski - oldschoolowy płyn po goleniu w swojej klasie. "The Genuine" to hołd dla korzeni marki Floid. dambiroZapach jest lekko słodki, a jednocześnie orzeźwiający dzięki ekstraktom z mentolu.Płyn po goleniu łagodzi i odświeża skórę po goleniu. Specjalnie opracowany dla męskiej skóry. Nasza rada: Polecamy zestaw z pasującym atomizerem. Doświadczenie jest niesamowite. Kliknij tutaj, aby kupić FLOID Genuine After Shave from Italy 400ml rozmiar profesjonalny + atomizer
- Model
- Genuine
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- pływak
- Producent
- Floid
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- EAN
- 8007376300026
- Numer producenta
- 22517
- Model
- Genuine
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- pływak
- Producent
- Floid
- Zakres dostawy
- 400 ml.
- EAN
- 8007376300026
- Numer producenta
- 22517
Pasuje również do tego

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
377,90 zł/1l
37,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 75 ml
1 733,47 zł/1l
130,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Floid After Shave THE GENUINE NEW Rasierwasser 400 ml
288,62 zł/1l
115,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Floïd Floïd The Genuine Balsam po goleniu 150 ml
185,09 zł/100ml
277,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Floïd The Genuine, Balsam po goleniu, do wszystkich rodzajów skóry, 400 ml, nawilżający, odświeżający, łagodzący, o kwiatowym zapachu, 1 sztuka
369,30 zł/1l
147,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
313,02 zł/1l
125,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw do golenia Merkur z brzytwą regulowaną, chromowany, w etui Ecrin Rasoir
484,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
676,70 zł/1l
67,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 150 ml, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Słoiczek
129,07 zł/1l
19,36 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Pitralon Original AS 100 ml M
254,40 zł/1l
25,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

JOOP! Homme, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 75 ml, Odżywiający, Kojąca, Allantoina, 36 mies.
977,07 zł/1l
73,28 zł
Sprzedawca: Glampact

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk
338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Balsam po goleniu Clubman Pinaud Reserve Brandy Spice
401,07 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Proraso - Sensitive, Linia Biała - Mydło Do Golenia Do Skóry Wrażliwej, Łagodzący 150 ml
129,07 zł/1l
19,36 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Williams Expert Aqua Velva After Shave 100ml
51,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Proraso - Shaving Brush - Pędzel Do Golenia Z Naturalnej Szczeciny
35,08 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,78 zł
Sprzedawca: Katomix

PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
31,94 zł/100ml
34,98 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
379,00 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Mydło Do Golenia Do Skóry Normalnej 150 ml
130,53 zł/1l
19,58 zł
Sprzedawca: TR8

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tüff No.1 sensitive bezzapachowy 100ml
1 505,30 zł/1l
150,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Proraso - Refreshing - Balsam Do Brody 100 ml
46,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Astra - Superior Platinum Double Edge - Żyletki Do Golenia 100 szt.
69,42 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,49 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pino Silvestre Classico Woda po goleniu 125 ml
644,24 zł/1l
80,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Proraso Cypress And Vetiver Krem do golenia Rasiercreme 275 ml
201,27 zł/1l
55,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JBL Tune 510BT, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
198,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 400,01 zł/1kg
70,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
20%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Klasyczna włoska woda po goleniu, bardzo dobra
Ta sama marka sprzedaje również hiszpańską wodę po goleniu, która jest nieco ostrzejsza. Uważam, że włoska wersja jest bardziej zrównoważona i bardzo przyjemna. Klasyczny zapach fryzjerski.
Oceniono dnia 6 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony!
Super produkt. Super cena
Oceniono dnia 1 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W porządku
Ok do codziennego użytku
Oceniono dnia 20 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybko. Przedmiot jak na zdjęciu.
Bardzo dobry
Oceniono dnia 13 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
FLOID z Hiszpanii jest lepszy, z Włoch nie tak dobry
FLOID Genuine z Włoch nie jest tak dobry Nadal mam FLOID Genuine z Hiszpanii, który jest lepszy.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 870,30 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 873,60 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
270,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 161,28 zł/1l

Balsam po goleniu Armani Acqua Di Gio Pour Homme



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
252,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 944,23 zł/1kg

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml
256,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 051,12 zł/1l

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
236,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
908,77 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
215,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 159,80 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 073,90 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
211,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 111,70 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 375,80 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 164,20 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l

Nivea Men HydroCare Płyn po goleniu do skóry normalnej, 100 ml, zestaw 3 sztuk
167,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
557,20 zł/1l