5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Malizia 8003510006403, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Turkusowy, 300 ml, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,16 zł
23,87 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Delikatny żel pod prysznic NEROLI JASMINE338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Sagrotan Aksamitne mydło w piance Kwiat wiśni i róża 250 ml opakowanie 6 sztuk91,29 zł/1l
136,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SAGROTAN® 3025760 Wkład z aloesem85,72 zł/1l
21,43 zł
Sprzedawca: apohealth

MALIZIA mydo w pynie, proteiny mleka ZAPAS 1litr
43,68 zł/1kg
45,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Malizia 8003510019601, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Kolor Aqua, 300 ml, 1 szt.
23,87 zł/1l
7,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml
103,99 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Malizia 8003510005864, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Brązowy, Wanilia, 300 ml
23,87 zł/1l
7,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dettol Mydło do rąk - Hipoalergiczne - Skóra wrażliwa - 250 ml - 1 szt
562,80 zł/1l
179,13 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
140,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Płyn do mycia twarzy – Delikatny, 200 ml | SONETT
67,05 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

DermoMed 8032680390807, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Argan, 1000 ml, 1 szt.
9,94 zł/1l
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło w płynie Sapone Aloe 300ml - Palmolive
26,63 zł/1l
8,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Unicura Mydło w płynie do rąk łagodne 250 ml - 1 szt
562,80 zł/1l
179,13 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
140,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Dettol mydło w płynie z pompką 250 ml - Harmanček
260,76 zł/1l
65,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Frosch 5715, Mydło w płynie, 500 ml
141,02 zł/1l
70,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Speick 615, Skóra, Kostka mydła, Odżywiający, 100 g, 1 szt.
143,60 zł/1kg
14,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Sebamed emulsja myjąca w płynie z dozownikiem 200 ml
112,88 zł/1kg
27,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermomed Mydło w płynie Białe piżmo, 1 l
9,99 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Yope, Mydło Rabarbar i Róża 98%, 500 ml
75,32 zł/1l
40,58 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,66 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Przeznaczenie:
- Skóra
- Model:
- Mydło w płynie
- Efekt pielęgnacji:
- Zmiękczający
- Kolor produktu:
- Turkusowy
- Pojemność:
- 300 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Mydło w płynie Sapone TE'Verde Antibatt. 300ml - Malizia
Mydło w płynie Sapone TE'Verde Antibatt. 300ml - Malizia to fantastyczny produkt do codziennej pielęgnacji skóry. Ta płynna formuła mydła zapewnia ochronę przed zarazkami, jednocześnie pozostawiając skórę nawilżoną i odświeżoną. Teraz możesz cieszyć się czystością, zdrowym wyglądem skóry i przyjemnym aromatem zielonej herbaty za każdym razem, gdy korzystasz z tego niezwykłego mydła.
To niezwykle skuteczne mydło zawiera naturalne ekstrakty z zielonej herbaty, które są znane ze swoich właściwości antybakteryjnych. Dzięki temu Twoja skóra będzie odpowiednio chroniona przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami, które mogą powodować infekcje skóry. Ponadto, formuła tego mydła została opracowana tak, aby nie wysuszać skóry, zapewniając jej optymalne nawilżenie i elastyczność. Po każdym użyciu poczujesz, że Twoja skóra jest oczyszczona, odżywiona i gotowa na nowe wyzwania.
Mydło w płynie Sapone TE'Verde Antibatt. 300ml - Malizia to nie tylko wysokiej jakości produkt do pielęgnacji skóry, ale także pięknie zapakowany przedmiot, który zostanie ozdobą Twojej łazienki. Butelka o pojemności 300 ml jest wygodna w użyciu i wystarcza na długi czas. Spróbuj tego niezwykłego mydła już dzisiaj i przekonaj się, jak dużo może zdziałać dla Twojej skóry.
- Waga
- 350 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- 100% naturalny
- Producent
- EAN
- 8003510006403
- Numer producenta
- A.8.1
- Waga
- 350 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- 100% naturalny
- Producent
- EAN
- 8003510006403
- Numer producenta
- A.8.1
Pasuje również do tego

MALIZIA mydo w pynie, proteiny mleka ZAPAS 1litr
43,68 zł/1kg
45,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Płyn do higieny intymnej Sapone Intimi Delicato/Protett. 200ml - Malizia
48,30 zł/1l
9,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia 8003510005864, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Brązowy, Wanilia, 300 ml
23,87 zł/1l
7,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Doccia Muschio Bianco Rilassan 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia 8003510019601, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Kolor Aqua, 300 ml, 1 szt.
23,87 zł/1l
7,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml
103,99 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Mydło w płynie VIDAL - dzikie białe piżmo 300 ml
29,93 zł/1l
9,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Intesa, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna
92,50 zł/1l
9,92 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

el pod prysznic Doccia Mora&Muschio Avvolgente 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia | Żel pod prysznic z ekstraktem z bawełny i talkiem - 1 litr - każdy rodzaj skóry - łagodny - działanie kojące
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka do golenia Schiuma Barba Vetyver 300ml - Malizia
35,50 zł/1l
10,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka elowa do kpieli Bagno Schiuma Bath Foam Muschio Bianco 1l - Malizia
10,49 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Denver BPS-250, 3,81 cm (1.5"), 20,3 cm (8"), 40 W, Bezprzewodowy, Przenośny głośnik stereo, Czarny
337,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Antyperspirant Deodorante Spray Vanilla Donna 100ml - Malizia
92,50 zł/1l
9,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Interaktywny piesek labrador Meggy DKO0877
184,09 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,09 zł
Sprzedawca: MATFEL

Antyperspirant Deodorante Spray Secret Musk Donna 100ml - Malizia
103,50 zł/1l
10,35 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

HI 90045 Regał na buty z 4 półkami 54 x 26 x 52 cm
95,72 zł
Sprzedawca: Bebodealz76
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Kojie San Nawilżające Mydło 2 sztuki „Skin Lightening Soap” - Mydło pod prysznic z olejkiem kokosowym i olejkiem z drzewa herbacianego



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
91,42 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
677,19 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l