5,0



Na podstawie 1 opinii
Felce Azzurra Nourishing Amber and Argan, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Jaśmin, Olej arganowy, 300 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,89 zł
32,97 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
12h 52m 46s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml845,00 zł/1l
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Delikatny żel pod prysznic NEROLI JASMINE338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Mydło W Płynie Tesori D'oriente Kwiat Lotosu 300 Ml49,63 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia 8003510019601, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Kolor Aqua, 300 ml, 1 szt.
24,50 zł/1l
7,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło w płynie VIDAL - dzikie białe piżmo 300 ml
29,93 zł/1l
9,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Muschio Bianco 300 Ml
42,73 zł/1l
14,99 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

BRUBAKER Cosmetics 6-pak płyn do mycia rąk mydło w płynie kokos - 6 x 240 ml w praktycznym dozowniku - delikatnie oczyszcza i nawilża - jako ochrona i higienicznie czyste ręce
31,22 zł/1l
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Tesori d'Oriente, Mydło w płynie Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
43,90 zł/1l
13,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

PALMOLIVE 150290 Mydło w płynie HYGIENE-PLUS SENSITIVE 300 ml(T)
29,80 zł/1l
11,70 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Elina 40985 Mydło w płynie AloeVera - 500 ml
145,54 zł/1l
72,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Prawdziwy Miód Marsylski Seife 150gr - Nesti Dante
58,53 zł/1l
8,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Palmolive 2642960007 Mydło w płynie Naturals Mleko i Migdał - 300 ml
145,10 zł/1l
43,53 zł
Sprzedawca: somnia24

DermoMed 8032680390807, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Argan, 1000 ml, 1 szt.
9,94 zł/1l
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dozownik mydła do rąk Argan & Oudh - mydło do rąk 500 ml
170,59 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Płynne mydło arganowe 5 l – Dermomed
10,99 zł/1l
54,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yope, Zmiękczające mydło w płynie Creamy Amber, 300 ml
96,97 zł/1l
29,09 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
Zapach
Musujące cytrusowe nuty połączone ze słodkim migdałowym
olejkiem stopniowo odsłaniają ciepłe i zmysłowe aromaty arganu, ambry oraz białych kwiatów. Zostały one zrównoważone nutami zapachowymi wanilii i drzewa sandałowego.
NUTA GŁOWY: OLEJEK MIGDAŁOWY, KWIATY MORELI
NUTA SERCA: JAŚMIN, AMBRA I OLEJEK ARGANOWY
BAZA: WANILIA I DRZEWO SANDAŁOWE
Formuła
Dzięki ekskluzywnej formule bogatej w naturalne składniki, mydło w płynie Felce Azzurra jest niezwykle łagodne dla Twojej skóry i zachowuje przy tym jej naturalną równowagę. Produkt można używać zarówno do mycia rąk, jak i twarzy.
Mydło w płynie Sapone 300ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra
Mydło w płynie Sapone 300ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra to niezwykle pachnący i odżywczy płyn do mycia rąk, który zabierze Cię w podróż do śródziemnomorskiego ogrodu. Teraz możesz cieszyć się świeżym i czystym zapachem przez cały dzień!
To mydło w płynie jest perfekcyjnie skomponowane z naturalnym składnikiem - ambrowym olejkiem. Dzięki niemu twoje dłonie będą nie tylko czyste, ale także wyjątkowo miękkie i nawilżone. Zapomnij o suchości i szorstkości skóry! Nutirente Ambra sprawia, że twoje dłonie będą wyglądały i czuły się jeszcze lepiej.
Oprócz niezwykłego zapachu i świetnych właściwości pielęgnacyjnych, to mydło w płynie jest również bardzo wydajne. Płyn doskonale się pieni i zmywa zanieczyszczenia, pozostawiając ślad swojego cudownego zapachu. Dlatego też ten 300ml butelka starczy na bardzo długo, a Ty będziesz cieszyć się świeżością przez długi czas.
Nie zwlekaj, zamów już teraz Mydło w płynie Sapone 300ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra i odkryj nowy wymiar czystości i pielęgnacji Twoich rąk. Gwarantujemy, że zakochasz się w tym fantastycznym zapachu i nie będziesz mógł się nim nacieszyć!
Zawartość opakowania: - Mydło w płynie Sapone 300ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra
Przeznaczenie: - Do codziennego mycia rąk - Do pielęgnacji suchej i szorstkiej skóry
Skład: - Ambrowy olejek naturalny
Pojemność: - 300ml
Producent: - Felce Azzurra, Włochy
Przyjemność ze śródziemnomorskiego ogrodu teraz na wyciągnięcie Twoich rąk!
- Przeznaczenie:
- Rąk
- Model:
- Mydło w płynie
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Zapach:
- Jaśmin
- Perfumowany:
- Tak
- Główne składniki:
- Olej arganowy
- Pojemność:
- 300 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Zamów już dziś Felce Azzurra Amber & Argan i poczuj na swoich dłoniach! teraz i ciesz się aksamitną gładkością!
Felce Azurra Flüssigseife 300Ml Ambra&Amp;Argan
- Jednostka miary: szt
- Wysokość: 17.00
- Szerokość: 5.00
- Długość: 8.00
Zanurz się w luksusie i elegancji z mydłem w płynie Felce Azzurra Ambra e Argan! Subtelne nuty cytrusowe, słodki olejek migdałowy i ciepłe serce białych kwiatów, bursztynu i arganu otulą Cię głębokimi tonami wanilii i drzewa sandałowego. Ekskluzywna formuła z ekstraktem arganowym nie tylko delikatnie oczyszcza skórę, ale także pielęgnuje ją, szanując jej naturalną równowagę. Wybierz Felce Azzurra Ambra e Argan i oddaj się chwili relaksu i luksusu podczas codziennej pielęgnacji.
Odkryj zmysłowy zapach z Felce Azzurra Ambra e Argan - Zamów teraz i poczuj się wyjątkowo każdego dnia!
Pojemność: 300 ml
PAGLIERI Blue Fern Nourishing Amber and Argan Flüssigseife 300 ml
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Woda (Aqua), Soduim Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-200 Hydrogentated Glyceryl Palmate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Producent
- Zakres dostawy
- 300 ml
- EAN
- 8001280024245
- Numer producenta
- 502340
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Woda (Aqua), Soduim Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Argania Spinosa Kernel Oil, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-200 Hydrogentated Glyceryl Palmate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Producent
- Zakres dostawy
- 300 ml
- EAN
- 8001280024245
- Numer producenta
- 502340
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia 8003510019601, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Kolor Aqua, 300 ml, 1 szt.
24,50 zł/1l
7,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
625,00 zł/1kg
187,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280032004, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Cyjan, Różowy, Sosna, 250 ml, 250 g, Spray w puszce
58,36 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Doccia Classico, Żel pod prysznic, 250 ml, Ciało, 1 szt.
23,72 zł/1l
5,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Gold & Spices, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24649, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Orchidea
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do higieny intymnej Sapone Intimo Ultra Protezione 250ml - Felce Azzurra
155,36 zł/1l
38,84 zł
Sprzedawca: TR8

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
9,70 zł/100ml
29,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Spray do prasowania 750 ml
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Casa Spray Muschio Bianco 250 ml
121,80 zł/1l
30,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Argan, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło w płynie VIDAL - dzikie białe piżmo 300 ml
29,93 zł/1l
9,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Muschio Bianco 300 Ml
42,73 zł/1l
14,99 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dezodorant spray Classico 150ml - Felce Azzurra
99,13 zł/1l
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dezodorant spray Muschino Bianco 150ml - Tesori d'Oriente
200,73 zł/1l
30,11 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Talk perfumowany Pelle Morbida e Vellutata 200g - Spuma di Sciampagna
49,85 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

el pod prysznic Doccia Talco Setificante 300ml - Malizia
21,93 zł/1l
6,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Kwiat Lotosu 300 Ml
49,63 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Felce Azzurra Amber
Przyjemny zapach
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Mydlany Bukiet Kwiatowy - Niebieskie Wesele
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
224,75 zł/1kg

Mydlany Bukiet Kwiatowy - Różowe Róże i Goździki
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
179,80 zł/1l

Pomarańczowy Bukiet Mydlany w Pudełku
89,90 zł
Sprzedawca: toprezent
299,67 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l