Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - czerwony

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
197,90 zł

184,90 zł-13zł

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 7 – czw. 8 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Karmniki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Maxi domek dla ptaków ze stojakiem 50 x 52 cm zielony typ 34
Maxi domek dla ptaków ze stojakiem 50 x 52 cm zielony typ 34
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
423,67 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Duża budka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, kolor czerwony, typ 5
Duża budka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, kolor czerwony, typ 5
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
405,81 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Karmnik z podstawką 47 x 33 cm, niebieski, typ 4
Karmnik z podstawką 47 x 33 cm, niebieski, typ 4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
338,84 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Domek dla ptaków Maxi, domki dla ptaków typ czerwony 34
Domek dla ptaków Maxi, domki dla ptaków typ czerwony 34
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
312,06 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Zestaw do budowy domku dla ptaków (duży), kolor: czerwony (jak ogon bobra)
Zestaw do budowy domku dla ptaków (duży), kolor: czerwony (jak ogon bobra)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
214,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof
Zdjęcie produktu dla Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
292,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10020086_469, Wiszące, Drewno, Drewno, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
Relaxdays 10020086_469, Wiszące, Drewno, Drewno, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
140,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Karmnik dla ptaków z LED i timerem, wodoodporny dom ogrodowy 120 cm
Karmnik dla ptaków z LED i timerem, wodoodporny dom ogrodowy 120 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
197,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe
Zdjęcie produktu dla Karmnik dla ptaków PAWHUT D3-0006 - B
Karmnik dla ptaków PAWHUT D3-0006 - B
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
210,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10026060, 1 szt.
Relaxdays 10026060, 1 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla domek dla ptaków XXL z oświetleniem słonecznym, absolutnie przyciągający wzrok, drewniany karmnik dla ptaków, V13 XXL ze stojakiem, kolor: brązowo-czarny
domek dla ptaków XXL z oświetleniem słonecznym, absolutnie przyciągający wzrok, drewniany karmnik dla ptaków, V13 XXL ze stojakiem, kolor: brązowo-czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
1 148,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Karmnik Relaxdays z podstawą, drewniany, nieimpregnowany, stojący, zestaw do montażu karmnika, wymiary: 117 x 50 x 50 cm, brązowy
Karmnik Relaxdays z podstawą, drewniany, nieimpregnowany, stojący, zestaw do montażu karmnika, wymiary: 117 x 50 x 50 cm, brązowy
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Budka dla ptaków z brązowymi gontami drewnianymi, typ 37
Budka dla ptaków z brązowymi gontami drewnianymi, typ 37
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
222,77 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - zielony
Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - zielony
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
175,90 zł
-4,00 zł
171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla Dobar 21052FSC, Wolnostojący, Zielony, Drewno, Drewno, 460 mm, 460 mm, 820 mm
Dobar 21052FSC, Wolnostojący, Zielony, Drewno, Drewno, 460 mm, 460 mm, 820 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla vidaXL Karmnik dla ptaków ze stojakiem 37x28x100 cm z litego drewna jodłowego
vidaXL Karmnik dla ptaków ze stojakiem 37x28x100 cm z litego drewna jodłowego
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Solidny stojak na karmnik dla ptaków, trójnóg wykonany z drewna, 60 x 60 x 90 cm, sosna
Solidny stojak na karmnik dla ptaków, trójnóg wykonany z drewna, 60 x 60 x 90 cm, sosna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10038399, 1 szt.
Relaxdays 10038399, 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Mucola domek dla ptaków stojak trójnóg stojak 1,05 m domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa karmnik dla ptaków - biały
Mucola domek dla ptaków stojak trójnóg stojak 1,05 m domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa karmnik dla ptaków - biały
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
132,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla Stojak na domek dla ptaków Mucola Stojak na domek dla ptaków Karmnik dla ptaków Drewniana willa dla ptaków 1,05 m XXL Karmnik dla ptaków Luksusowe domki dla ptaków Standard
Stojak na domek dla ptaków Mucola Stojak na domek dla ptaków Karmnik dla ptaków Drewniana willa dla ptaków 1,05 m XXL Karmnik dla ptaków Luksusowe domki dla ptaków Standard
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
141,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Piękny domek dla ptaków XXL - bez stojaka

Zima jest tuż za rogiem. Zapewnij pożywienie i schronienie naszym rodzimym, migrującym lub zimującym ptakom podczas mroźnych dni. Czy to deszcz, czy śnieg - małe ptaszki będą dobrze chronione w nowym domku dla ptaków. Zamień swój ogród w mały raj dla ptaków!

Opis artykułu:

  • perfekcyjny do ogrodu, na patio i balkon
  • łatwy w montażu
  • starannie wykonany ręcznie
  • i widoczny ze wszystkich stron
  • Gont dachowy glazurowany na czerwono
  • Naturalne wykończenie domu
  • Dostarczany zdemontowany, jako zestaw
  • Domek dla ptaków jest wstępnie przygotowany do użytku na zewnątrz. Zaleca się jednak zastosowanie środka do konserwacji drewna przed wystawieniem domku na działanie czynników atmosferycznych.
  • Ze względu na użycie naturalnych materiałów mogą występować niewielkie różnice w kolorze i wymiarach.

Wymiary:

  • Domek: ok. 44 x 34 x 37 cm (dł. x szer. x wys.)

Zakres dostawy:

  • 1 x domek dla ptaków
  • Materiał montażowy i instrukcja montażu

Wszystkie zalety w skrócie

Zapraszająca oaza dla ptaków - Nasz karmnik dla ptaków w naturalnym wykończeniu/czerwony tworzy zachęcające miejsce dla ptaków w Twoim ogrodzie. Przekształć swój teren zewnętrzny w raj dla pierzastych przyjaciół.

  • Wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne - ten karmnik dla ptaków jest wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu może wytrzymać żywioły i zachować swój urok. Pozwól ptakom ucztować niezależnie od pogody.
  • Łatwe napełnianie i czyszczenie - Duży otwór ułatwia napełnianie karmą dla ptaków. Czyszczenie jest równie łatwe. Utrzymuj domek w czystości, aby promować zdrowie ptaków.
  • Kolorowy design - dzięki naturalnemu wyglądowi i czerwonym akcentom, ten domek dla ptaków harmonijnie wtapia się w krajobraz ogrodu i przyciąga wzrok.
  • Obserwacja przyrody i relaks - Ciesz się uspokajającym efektem obserwacji ptaków we własnym ogrodzie. Obserwuj różne gatunki ptaków i przeżyj chwile spokoju i relaksu.

Rozpieszczaj ptaki w swoim ogrodzie i jednocześnie upiększaj swoje otoczenie dzięki naszemu karmnikowi dla ptaków w naturalnym wykończeniu/czerwonym. Zamów teraz i doświadcz radości obserwowania natury we własnym ogrodzie.

Wysokość
37 cm
Szerokość
34 cm
Długość
44 cm
Waga
3.5 kg
Materiał
Drewno
Kolor
Naturalny
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
Domek dla ptaków
EAN
4250357314183
Numer producenta
50001188
Producent
Mucola

Wysokość
37 cm
Szerokość
34 cm
Długość
44 cm
Waga
3.5 kg
Materiał
Drewno
Kolor
Naturalny
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
Domek dla ptaków
EAN
4250357314183
Numer producenta
50001188
Producent
Mucola
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Stojak na domek dla ptaków Mucola Stojak na domek dla ptaków Karmnik dla ptaków Drewniana willa dla ptaków 1,05 m XXL Karmnik dla ptaków Luksusowe domki dla ptaków Standard
Stojak na domek dla ptaków Mucola Stojak na domek dla ptaków Karmnik dla ptaków Drewniana willa dla ptaków 1,05 m XXL Karmnik dla ptaków Luksusowe domki dla ptaków Standard
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
141,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla Zestaw do budowy domku dla ptaków (duży), kolor: czerwony (jak ogon bobra)
Zestaw do budowy domku dla ptaków (duży), kolor: czerwony (jak ogon bobra)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
214,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof
Zdjęcie produktu dla Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
292,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla MONZANA® Lampka nocna zestaw 2 lampek 32cm tkanina szary taupe antracyt biały salon sypialnia lampka lampka stolik lampka nocna lampka stolik
MONZANA® Lampka nocna zestaw 2 lampek 32cm tkanina szary taupe antracyt biały salon sypialnia lampka lampka stolik lampka nocna lampka stolik
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - zielony
Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - zielony
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
175,90 zł
-4,00 zł
171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla 10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 204
127,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla 200 szt. Kluski Lyra Pet® bez siatki, 90 g każda = 18 kg
200 szt. Kluski Lyra Pet® bez siatki, 90 g każda = 18 kg
27,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 541
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 219
84,89 zł
-5,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
743,54 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
96,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
59,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 229
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
108,75 zł
-2,18 zł
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla 25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
25 kg karmy Lyra Pet® na ściółkę
18,92 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 517
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla BigDean zestaw 4 skrzynek na kwiaty do balustrad balkonowych - rattanowy wygląd - antracyt - skrzynki balkonowe z metalowym uchwytem - 39 x 15,5 x 14 cm
BigDean zestaw 4 skrzynek na kwiaty do balustrad balkonowych - rattanowy wygląd - antracyt - skrzynki balkonowe z metalowym uchwytem - 39 x 15,5 x 14 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 443
53,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 400
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 183
238,00 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla Dywan z wysokim włosiem Pokój dzienny Dywan futrzany imitacja skóry  Kudłaty Puszysty
Dywan z wysokim włosiem Pokój dzienny Dywan futrzany imitacja skóry Kudłaty Puszysty
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 164
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 229
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Brubaker 77-częściowy zestaw bombek choinkowych Ozdoby choinkowe czerwony/srebrny
Brubaker 77-częściowy zestaw bombek choinkowych Ozdoby choinkowe czerwony/srebrny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
157,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Zdjęcie produktu dla Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 303
99,26 zł
-4,96 zł
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Szczotka ssawkowa pasująca do odkurzaczy Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Akcesoria 966489-08 Miękka szczotka walcowa Dysza walcowa Turboszczotka
Szczotka ssawkowa pasująca do odkurzaczy Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Akcesoria 966489-08 Miękka szczotka walcowa Dysza walcowa Turboszczotka
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
653,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Zdjęcie produktu dla Garaż rowerowy Skuter Motorower Rower elektryczny Pokrowiec ochronny na rower Plandeka Pełny garaż
Garaż rowerowy Skuter Motorower Rower elektryczny Pokrowiec ochronny na rower Plandeka Pełny garaż
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
83,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 214
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Rubus idaeus 'Autumn Bliss' malina 30 cm
Rubus idaeus 'Autumn Bliss' malina 30 cm
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Einhell Odkurzacz Do Liści Gc-El 3024 E
Einhell Odkurzacz Do Liści Gc-El 3024 E
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
199,00 zł
Sprzedawca: Einhell_Polska
Zdjęcie produktu dla Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 386
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse

Recenzje klientów

Na podstawie 42 opinii
Oceniono dnia 1 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Domek dla ptaków Mucola
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 28 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Piękny karmnik
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 20 października 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mogę tylko polecić domek dla ptaków.
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 14 maja 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mogę polecić każdemu
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 25 marca 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mała biżuteria o praktycznej wartości
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 18 sierpnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny karmnik dla ptaków
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 13 grudnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Domek dla ptaków
Kolor Naturalny
Oceniono dnia 3 sierpnia 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Domek dla ptaków
Kolor Naturalny
Polecane dla Ciebie
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Karmnik dla wiewiórek WISFOR, z przezroczystą powierzchnią akrylową, drewniana stacja dokarmiania wiewiórek
Karmnik dla wiewiórek WISFOR, z przezroczystą powierzchnią akrylową, drewniana stacja dokarmiania wiewiórek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
120,81 zł
-4,83 zł
115,98 zł
Darmowa wysyłka6% zniżki
Sprzedawca: WISFOR
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10033858, 1 szt.
Relaxdays 10033858, 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
197,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Pudełko na sowy płomykówki Esschert Design; NK43
Pudełko na sowy płomykówki Esschert Design; NK43
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
782,76 zł
Sprzedawca: Cactula
Zdjęcie produktu dla Esschert Design Forest Owl Box; NK42
Esschert Design Forest Owl Box; NK42
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
651,57 zł
Sprzedawca: Cactula
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Karmnik dla ptaków Relaxdays z podstawą, dach odporny na warunki atmosferyczne, drewniany karmnik, wymiary: 120 x 62 x 55 cm, karmnik dla dzikich ptaków, brązowy
Karmnik dla ptaków Relaxdays z podstawą, dach odporny na warunki atmosferyczne, drewniany karmnik, wymiary: 120 x 62 x 55 cm, karmnik dla dzikich ptaków, brązowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Domki dla ptaków Karmnik dla ptaków na balkon, odporny na warunki atmosferyczne, ręcznie robiony karmnik dla ptaków, karmnik z naturalnego drewna, brązowy, 20x25x20 cm
Domki dla ptaków Karmnik dla ptaków na balkon, odporny na warunki atmosferyczne, ręcznie robiony karmnik dla ptaków, karmnik z naturalnego drewna, brązowy, 20x25x20 cm
129,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alinco
Zdjęcie produktu dla Karmnik XXL z podstawką 67 x 45 cm, czarny, typ 5.1
Karmnik XXL z podstawką 67 x 45 cm, czarny, typ 5.1
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
504,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla VidaXL 3294912, Srebrny, Stal galwanizowana, 1950 mm, 2300 mm
VidaXL 3294912, Srebrny, Stal galwanizowana, 1950 mm, 2300 mm
1 350,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Gniazdo nietoperzy na fasadzie
Gniazdo nietoperzy na fasadzie
701,45 zł
Sprzedawca: Shoproither
Zdjęcie produktu dla Domek dla ptaków z podstawą i panelem słonecznym, czarny, typ 4
Domek dla ptaków z podstawą i panelem słonecznym, czarny, typ 4
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Klatka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, czerwona, typ 4
Klatka dla ptaków z podstawką i panelem słonecznym, czerwona, typ 4
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Karmnik Drewniany 30 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Karma Pokarm dla Ptaków 0,5 kg
Karmnik Drewniany 30 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Karma Pokarm dla Ptaków 0,5 kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
167,39 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Duża budka dla ptaków z podstawką, 58 x 38 cm, czarna, typ 5
Duża budka dla ptaków z podstawką, 58 x 38 cm, czarna, typ 5
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
379,02 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla Klatka dla ptaków, klatki dla ptaków, klatka dla ptaków z podstawką, zielona, typ 23
Klatka dla ptaków, klatki dla ptaków, klatka dla ptaków z podstawką, zielona, typ 23
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
338,84 zł
Sprzedawca: meinHolzdekoladen
Zdjęcie produktu dla SCHWEGLER kula lęgowa dla strzyżyka Wymiary: Ø 18,5 cm, drewno-beton
SCHWEGLER kula lęgowa dla strzyżyka Wymiary: Ø 18,5 cm, drewno-beton
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
239,16 zł
Sprzedawca: Shoproither
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Karmnik Drewniany 28,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Sześciokątnym Karmnik z Dozownikiem Karmy Karma Pokarm dla Ptaków 0,5 kg
KOTARBAU® Karmnik Drewniany 28,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Sześciokątnym Karmnik z Dozownikiem Karmy Karma Pokarm dla Ptaków 0,5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,25 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany 21,5 X 23,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli do Zawieszenia Biały Szary Karma 0,5 kg
KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany 21,5 X 23,5 cm Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli do Zawieszenia Biały Szary Karma 0,5 kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
114,93 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
Mucola domek dla ptaków karmnik dla ptaków drewniana willa dla ptaków domki dla ptaków karmnik silos karmnik budka lęgowa domek dla ptaków - biały / szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 172
292,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli do Zawieszenia Biały Antracyt + Karma 0,5 kg
KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli do Zawieszenia Biały Antracyt + Karma 0,5 kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
78,60 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Szyba Pleksi Karma 0,5 kg
KOTARBAU® Karmnik dla Ptaków Drewniany Budka dla Ptaków z Daszkiem Domek dla Wróbli Szyba Pleksi Karma 0,5 kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
74,23 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU