4,6



Na podstawie 11 opinii
Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
132,83 zł
531,32 zł / 1kg
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Lakiery do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml114,26 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 6x500ml72,33 zł/1l
227,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy - Session Spray Flex 400ml319,97 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
LIMBA SPRAY GLANCE nabłyszczenie włosów 120ml791,58 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Color Wow - Raise the Roots Thicken + Lift Spray 150ml
861,53 zł/1l
129,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Color Wow - Xtra Large Bombshell Volumizer 200ml
671,65 zł/1l
134,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
134,12 zł/1l
33,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
233,05 zł/1kg
46,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Color Wow One Minute Transformation Krem do stylizacji włosów, 120 ml
983,33 zł/1l
118,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
177,35 zł/1l
35,47 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nanoil Heat Protectant Spray Termoochronny spray do włosów, 200ml
310,30 zł/1l
62,06 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

L'Oréal Elseve Dream Long Wygładzający Spray Przeciw Puszeniu Włosów 150ml
78,90 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Plantur 21, Oh Wow!, Spray termoochronny, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
447,70 zł/1l
44,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Lakier do włosów mocno utrwalający, 500 ml
73,98 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Color Wow - Color Control Purple Toning + Styling Foam ( blond hair ) 200ml
525,40 zł/1kg
131,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
139,95 zł/1l
28,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Pantene - PRO-V Perfect Volume Hairspray 250ml
129,27 zł/1kg
38,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kevin Murphy - Bedroom Hair Flexible Texturing Hairspray 250ml
832,60 zł/1l
208,15 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kevin Murphy Doo.Over Dry Powder Finishing Hairspray 178 g
688,93 zł/1kg
206,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Colour Wow Styling Dream Coat Supernatural Spray 200 ml
Spray nadający włosom sprężystość
Substancje chemiczne stosowane w koloryzacji sprawiają, że włosy stają się porowate i podatne na wilgoć. Niebezpieczna wilgoć przenika do wnętrza włosa - włosy stają się napuszone, puszą się!
Dream Coat, zainspirowany nową technologią tekstylną, pokrywa każde pasmo włosów niewidoczną, wodoodporną powłoką. To absolutna konieczność dla każdego, kto chce zwalczyć puszenie się włosów lub uzyskać charakterystyczne szklane fryzury Chrisa Appletona.
Właściwości:
- Aktywowany ciepłem polimer kompresuje, wzmacnia i uszczelnia pasma włosów
- Włosy są nadnaturalnie gładkie, elastyczne i jedwabiste
- Silna ochrona przed wilgocią, która utrzymuje się do trzech myć
- nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
- Aktywowany przez ciepło, efekty utrzymują się przez 3 do 4 myć szamponem
- Bez alkoholu i siarczanów
- Przyspiesza czas suszenia włosów
"Kluczem do walki z puszeniem się włosów jest kontrolowanie poziomu nawilżenia i utrzymywanie naskórka tak szczelnego i gładkiego, jak to tylko możliwe. W przeciwieństwie do typowych formuł zwalczających wilgoć na bazie serum lub olejków, które nakładają ciężką warstwę na powierzchnię włosów (co zmniejsza objętość i sprawia, że włosy stają się tłuste), Dream Coat wykorzystuje przełomową technologię polimerową aktywowaną ciepłem, która jest lżejsza niż piórko.dream Coat losowo rozprasza maleńkie kropelki na powierzchni włosów, a po podgrzaniu suszarką kropelki te łączą się i sieciują w niewidoczną, hydrofobową matrycę, która robi dwie rzeczy:
- Ściska każde pasmo, nadając mu gładki, jedwabisty kształt
- Pokrywa każde pasmo lekką, niewyczuwalną powłoką, która odpycha wilgoć
Stosowanie:
- Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy po umyciu szamponem i nałożeniu odżywki
- Nie nakładaj żadnych innych produktów do stylizacji na wilgotne włosy.
- Wysuszyć włosy szczotką, aby je napiąć.
- Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj co trzecie mycie włosów.
- Dream Coat powinien być ostatnim produktem nakładanym na wilgotne włosy. W przypadku stosowania innych produktów do stylizacji przed Dream Coat, najlepiej ograniczyć ich użycie do Cocktails i Raise the Root, aby nie zakłócać działania Dream Coat. Inne produkty do stylizacji można również stosować, gdy włosy są suche.
Colour Wow Styling Dream Coat Supernatural Spray 200 ml:
Czy jest bezpieczny/zdrowy dla włosów?
Tak, jest bezpieczny dla włosów. Polimer jest w rzeczywistości środkiem termoochronnym i chroni powierzchnię włosów przed uszkodzeniami termicznymi. Dream Coat zawiera również ekstrakt z nagietka o właściwościach nawilżających, idealny do włosów suchych oraz ekstrakt z rumianku, który chroni kolor włosów i zwiększa ich blask.
Jakie są odczucia na włosach?
Włosy są niezwykle jedwabiste, całkowicie naturalne (supernaturalne!) Ultracienka, odporna na wilgoć matryca pokrywająca włosy jest praktycznie niewyczuwalna i nie przetłuszcza ani nie obciąża włosów.
Jeśli jest wodoodporny, jak mogę go usunąć z włosów?
Szampon usuwa produkt, a efekty utrzymują się od 3 do 4 myć szamponem.
Jak go używać?
- Po umyciu włosów szamponem i nałożeniu odżywki, nałóż Dream Coat na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy (w razie potrzeby przed Dream Coat można użyć odżywki bez spłukiwania Colour Wow Cocktail)
- Podziel włosy na sekcje i dokładnie spryskaj każdą z nich (zarówno na powierzchni, jak i pod spodem), aby w pełni nasycić włosy. Przeczesz grzebieniem, aby równomiernie rozprowadzić produkt
- Wysusz włosy sekcja po sekcji, trzymając każdą sekcję napiętą szczotką i kierując ciepło suszarki (ustawionej na średnio-wysoką temperaturę) na długość włosów, aż sekcja będzie całkowicie sucha
- Dream Coat wystarcza na 3 do 4 myć szamponem
Czy mogę używać innych produktów z Dream Coat - zarówno na mokro, jak i na sucho?
Przed nałożeniem Dream Coat można użyć niewielkiej ilości koktajlu Color Wow. Nie zalecamy nakładania innych produktów na mokre lub wilgotne włosy przed nałożeniem Dream Coat. Po wyschnięciu włosów można użyć zwykłych produktów do stylizacji. Możesz użyć innych produktów do stylizacji na mokro przy następnym myciu włosów.
Czy muszę suszyć włosy Dream Coat?
Ten produkt jest aktywowany ciepłem. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wysuszyć włosy szczotką i napiąć je. Pewne korzyści przyniesie suszenie powietrzem lub suszenie szorstką suszarką, a następnie prostowanie prostownicą.
Czy można używać tego produktu, jeśli włosy zostały poddane zabiegowi keratynowemu?
Oczywiście, kuracja keratynowa działa we włosach, Dream Coat działa tylko na powierzchni, nie zakłóci brazylijskiego suszenia.
O Color Wow:
- Color Wow słynie z inteligentnych rozwiązań dla włosów farbowanych, szczególnie w przypadku odrostów.
- Portfolio produktów Color Wow obejmuje klasyczne produkty do pielęgnacji włosów, takie jak szampony i odżywki.
- Jednak em marki jest specjalny puder do włosów, który zdobył już wiele nagród od najważniejszych magazynów kosmetycznych.
aqua (woda), propylene glycol, phenyl trimethicone, persea sima (avocado) oil, glycerin, isostearyl palmitate, glyceryl stearate, c12-15 alkyl benzoate, pvp, ethylhexyl methoxycinnamate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, phenoxyethanol, dmdm hydantoin, aminomethyl propanol, sorbitan oleate, parfum (zapach), mryistamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate, linalool, steardimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein, butylene glycol, sodium chloride, iodopropynyl butylcarbamate, hexyl cinnamal, limonene, citronellol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehide, ethylhexylglycerol
Ten rewolucyjny spray nadaje włosom niesamowity połysk i sprawia, że stają się odporne na działanie wilgoci. Jego lekka formuła nie obciąża włosów ani nie powoduje ich przetłuszczania się. Aktywowany ciepłem polimer napina i uszczelnia każde pasmo włosów, tworząc efekt ""wodoodpornej osłony"". Odmienia strukturę włosów, nadając im lustrzanego połysku oraz zabezpiecza je przed wilgocią, skracając czas ich schnięcia. Wegańska formuła bez silikonów i parabenów.
Sposób użycia: Umyte włosy podziel na sekcje. Spryskaj obficie i równomiernie wilgotne (nie mokre) włosy. Nie nakładaj innych produktów do stylizacji, gdy włosy są mokre. Następnie osusz włosy. /Produkt można nakładać także po zakończeniu suszenia suszarką. /
Innowacyjny, ultralekki spray (do wszystkich rodzajów włosów) nie obciąża włosów i nie pozostawia na nich tłustego osadu - sprawia wrażenie, jakby na włosy nie został nałożony żaden produkt do stylizacji.
- Natychmiastowa jedwabista i gładka tekstura z nadnaturalnym połyskiem
- Zainspirowany przemysłem tekstylnym, aktywowany ciepłem polimer ściska, napina i uszczelnia każde włókno "wodoodporną powłoką"
- Potężna ochrona przed wilgocią, która utrzymuje się do trzech myć
- Przyspiesza suszenie włosów
- Bez alkoholu i siarczanów
[Aplikacja]
- Użyj szamponu i odżywki i podziel osuszone ręcznikiem włosy na sekcje
- Spryskaj obficie i równomiernie wilgotne (nie mokre) włosy
- Dream Coat powinien być ostatnim produktem nakładanym na wilgotne włosy. Dodatkowe produkty do stylizacji można stosować, gdy włosy są suche
- Wysusz każdą sekcję włosów pod napięciem
- W razie potrzeby użyj lokówki po wysuszeniu, aby uzyskać lśniące, odporne na wilgoć fale
- Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosować po co trzecim myciu włosów
Składniki
Woda, glikol dipropylenowy, polisilikon-29, silikon Quaternium-18, gliceryna, trideceth-6, ekstrakt z kwiatów rumianku pospolitego (Matricaria), ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego (Calendula Officinalis), sorbinian potasu, fenoksyetanol, trideceth-12, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Potassium Benzoate, Disodium EDTA, Citric AcidWater, Dipropylene Glycol, Polysilicone-29, Silicone Quaternium-18, Glycerin, Trideceth-6, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Trideceth-12, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Potassium Benzoate, Disodium EDTA, Citric AcidWater, Dipropylene Glycol, Polysilicone-29, Silicone Quaternium-18, Glycerin, Trideceth-6, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Trideceth-12, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Potassium Benzoate, Disodium EDTA, Citric Acid
Spray do wygładzania włosów ColorWoW dream coat, 200ml
Stan produktu:
Przedmiot należy do kategorii A - NOWY. NOWOŚĆ.
Szampon nawilżający InSight Anti Frizz został opracowany specjalnie z myślą o włosach falowanych.Jego formuła pomaga nawilżyć włosy, jednocześnie redukując nieprzyjemny efekt puszenia się spowodowany niekontrolowaną objętością.Po użyciu szamponu włosy będą miękkie, lśniące i łatwe do ułożenia.
Właściwości.
- Kontrola puszenia się włosów: Pomaga kontrolować puszenie się włosów i redukować nieprzyjemny efekt puszenia się włosów.
- Redukcja objętości: szampon redukuje nadmierną objętość i nadaje włosom gładszy wygląd.
- Połysk.
Składniki:Aqua (woda), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betain, Sodium Chloride, Glycerin, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Polyquaternium-7, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capricr Flyceride , Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dinatrium EDTA, Polyquaternium-10, Panthenol, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch.
- Marka
- Pojemność: 200 ml
Colour Wow Dream Coat Supernatural Spray Ten wyjątkowy produkt został opracowany specjalnie dla włosów, które wymagają ochrony przed wodą. Stylizacja i modelowanie włosów nie jest bardzo trudne, ale włosy są doskonale wymodelowane. Pielęgnacja jest trudniejsza, zwłaszcza gdy włosy mają kontakt z wodą. Po użyciu tego produktu można spacerować w deszczu bez obawy, że włosy nie pozostaną na swoim miejscu. Stosowanie Nałożyć produkt przed ułożeniem włosów. Stylizuj włosy za pomocą suszarki do włosów lub innego urządzenia grzewczego, a włosy pozostaną na miejscu, nawet jeśli wejdą w kontakt z wodą
Lekki spray do stylizacji, który wygładza włosy, chroni je przed wilgocią i szkodliwym promieniowaniem UV oraz zabezpiecza kolor przed wypłukiwaniem. Nawilża i przywraca elastyczność oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją na gorąco. Eliminuje puszenie się włosów i nadaje im naturalny połysk.
Unikalny spray pokrywa każdewłókno włosa niewidzialną wodoodporną powłoką, pozostawiając włosy wyjątkowo gładkie i jedwabiste. Aktywowany ciepłem polimer ściska i uszczelnia włókna włosów, wygładzając wszelkie załamania, dzięki czemu włosy pozostają elegancko miękkie. Chroni przed wilgocią, ale nie osadza się na włosach, nie obciąża ich ani nie przetłuszcza. efekt utrzymuje się przez 2 do 3 myć szamponem.
Sposób użycia. Rozpyl produkt równomiernie na pasma. Nie nakładać żadnych innych produktów do stylizacji. Wysuszyć każde pasmo suszarką i szczotką, aby włosy były napięte. Aby aktywować produkt, należy użyć suszarki. Stosować co trzecie użycie szamponu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml Cosmetics. For women.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Spraye do stylizacji marki Color Wow z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy farbowane.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Spraye do stylizacji z kolekcji marki zostały stworzone z myślą o włosach farbowanych specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 200 ml.
- Wymiary
- 10 x 10 x 10 cm
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Dream Coat Supernatural Spray
- Wersja
- Standard
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Color Wow Dream Coat Spray do włosów, 200 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 506015018527405060150185274
- Numer producenta
- 47452
- Wymiary
- 10 x 10 x 10 cm
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Dream Coat Supernatural Spray
- Wersja
- Standard
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Color Wow Dream Coat Spray do włosów, 200 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 506015018527405060150185274
- Numer producenta
- 47452
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Color Wow - Raise the Roots Thicken + Lift Spray 150ml
861,53 zł/1l
129,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 maska odżywcza do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
2 175,40 zł/1l
217,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 412,00 zł/1kg
270,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
8 042,67 zł/1l
120,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
730,68 zł/1l
182,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Color Wow - Dream Coat For Curly Hair 200ml
531,32 zł/1kg
132,83 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 750,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex, No.9 Bond Protector, Antioxidants, Hair Serum, For Nourishing, 90 ml
1 448,33 zł/1l
130,35 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lustro Hollywood COSTWAY 62,5x51 cm z oświetleniem, lustro do makijażu z inteligentnym ekranem dotykowym i lustrem powiększającym, 3 kolory światła i 4 jasności światła
301,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
334,60 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

LEGO Friends Łódź mieszkalna na kanale, Zestaw do budowania, 7 lat(a), Plastik, 0 szt., 1,31 kg
395,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Słuchawki APPLE AirPods (3. generacja)
557,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Philips HX6068/12, 8 szt., Biały
305,97 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Kodak PIXPRO FZ55, 16 MP, 4608 x 3456 px, CMOS, 5x, Full HD, Czarny
703,25 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Szampon nawilżający GK HAIR Global Keratin, przeznaczony do włosów farbowanych (100 ml) – do codziennego stosowania. Delikatnie oczyszcza włosy, nadaje się do włosów suchych i normalnych. Bez siarczanów i parabenów – odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów
270,80 zł/1l
27,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
213,90 zł/1l
213,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Etui ochronne dla Apple iPhone 11 Case Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna ochrona, świetny połysk
Zawartość 0,2 l
Nie obiecywano zbyt wiele. Jestem całkowicie zachwycony. Produkt, który zapewnia ochronę i połysk, nie mogło być lepiej. Włosy są zdrowe i dobrze się układają.
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Zawartość 0,2 l
Bardzo dobry, w pełni spełnił moje oczekiwania.
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wow spray
Zawartość 0,2 l
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie warto kupować
Zawartość 0,2 l
Brak efektu specjalnego. W tym przypadku wystarczy tani termoochraniacz z drogerii, bo po pożądanym efekcie "szklanych włosów" nie ma śladu. Nie warto. Sprzedawca również niechętny do współpracy. Powodzenia w marketingu tego produktu.
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 16 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
155,98 zł/1l

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
274,95 zł/1l

Balmain Session Spray Strong, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
158,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
526,73 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
114,26 zł/1kg

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
83,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
182,42 zł/1kg

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 6x500ml
227,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 6x500ml
210,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,88 zł/1l

Goldwell Hair Lacquer 3 x 600 ml zestaw lakierów do włosów o bardzo mocnym utrwaleniu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
53,33 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 2x500ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
71,99 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
69,99 zł/1l

Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
96,63 zł/1l

LIMBA SPRAY GLANCE nabłyszczenie włosów 120ml
94,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
791,58 zł/1l

Kevin Murphy - Session Spray Flex 400ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
319,97 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,32 zł/1l

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
231,96 zł/1l