4,7



Na podstawie 15 opinii
STAHLWERK drut spawalniczy MIG/MAG Ø 0,8mm stal SG2 ER70S-6 1 kg szpula drutu zestaw 2 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
459,99 zł
4 181,73 zł / 1m
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Druty spawalnicze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Drut Spawalniczy Sg2 Mig/Mag Migomat 0,8 1Kg D10015,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO

Więcej informacji o reklamie
Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 0,8mm AlMg5 0,5kg Szpula53,00 zł/1kg
26,50 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO

Więcej informacji o reklamie
INE Szpula drutu spawalniczego Mig-Mag Ø0,8 mm 5 kg54,22 zł/1kg
271,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Profesjonalny Drut Spawalniczy Vevor Mig 0 6 Mm Er70S-6 4 5 Kg Szpula143,32 zł/1kg
128,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

STAHLWERK Drut spawalniczy MIG MAG Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 S100/D100 szpula drutu 1 kg
3 699,91 zł/1m
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut rdzeniowy MIG/MAG Ø 0,8 mm E71T-GS S100/D100 szpula drutu 1 kg zestaw 2 szt.
4 181,73 zł/1m
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VECTOR WELDING MIG MAG drut spawalniczy Dodatkowy drut E71T-GS Ø 0,8 mm 3 KG Zestaw 3 sztuk 1 kg NoGas
155,33 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Zestaw 3 drutów rdzeniowych FLUX E71T-GS 0,9 mm 0,45 kg Szpula drutu D100 MIG MAG
4 236,27 zł/1m
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Drut spawalniczy MIG MAG stal nierdzewna ER 307 Si 0,8 mm 1 kg szpula drutu
1 613,30 zł/1m
483,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG CuSi3 1,0 mm 1 kg szpula drutu
2 266,63 zł/1m
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drát Svářecí Sg2 5Kg/0,8Mm Oce
578,19 zł/1m
121,42 zł
Sprzedawca: RICOMsecure

STAHLWERK Prety spawalnicze TIG ER307Si wysokostopowa stal nierdzewna Ø 1,6 mm x 500 mm
1 073,98 zł/1m
536,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG szpula drutu aluminiowego ER4043 Si5 1,2 mm S200 D200 2 kg
1 707,33 zł/1m
256,10 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK drut rdzeniowy FLUX E71T-GS 0,8 mm 5 kg szpula drutu D200 Drut spawalniczy MIG MAG
1 123,95 zł/1m
224,79 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK Prety spawalnicze TIG ER4043Si5 aluminium wysokostopowe Ø 2,4x 500 mm 1kg
895,98 zł/1m
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drut spawalniczy Güde z rdzeniem topnikowym 0,9 mm 900g do spawarek bez gazu osłonowego
649,60 zł/1m
64,96 zł
Sprzedawca: egenta-shop

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG aluminium ER4043 AlSi5 1,0 mm 0,45 kg szpula drutu
3 179,93 zł/1m
476,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut rdzeniowy FLUX stal nierdzewna E308LFC 0,8 mm 0,45 kg szpula drutu szpula drutu
2 986,60 zł/1m
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drut spawalniczy ze stali nierdzewnej INOX MIG MAG 308LSi 0,8mm 1kg D100 mm
62,99 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Drut spawalniczy, stal, 1,2 mm, 15 kg, do spawania MIG/MAG
493,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MarktKontor
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
STAHLWERK Drut spawalniczy MIG/MAG ø 0,8 mm, stal SG2 ER70S-6, na szpuli 1 kg D100 z trzpieniem 16 mm
Wysokiej jakości drut spawalniczy do prawie wszystkich urządzeń MIG/MAG. Szpula drutu z uchwytem szpuli z trzpieniem 16 mm.
Uniwersalny niestopowy drut elektrodowy do spawania stali w osłonie gazów ochronnych. Niski rozprysk dzięki wysokiej czystości chemicznej zapewnia najlepsze wyniki spawania. Nieosłonięty drut spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG. Wysoka obciążalność prądowa i niska ilość odprysków. Nietopliwa elektroda z drutu litego pokrytego miedzią zapewnia łatwą obsługę i kontrolę. Obniżona zawartość baru i wysoka czystość chemiczna.
Charakterystyka produktu:
- Normy: AWS A-5.18, ER70S-6
- Pozycje spawania: PA / PB / PC / PD / PE
- Biegunowość: DC
- ø drutu: 0,8 mm
- ø trzpienia: 16 mm
- Analiza chemiczna: C-0,08% ; Si-0,9% ; Mn-1,5% ; P-0,015% ; S-0,012%
- Gaz osłonowy: np. argon 4,6, argon 4,8, CO2, MIX 18
- Granica plastyczności, Rp 0,2%: =21%
- Wytrzymałość na rozciąganie, Rm: = 590 MPa
- Opakowanie: szpula S100/D100
- Zewnętrzna średnica szpuli: 100 mm
- Waga cewki: 1kg
- Materiały: S185 - P275JR, S355J0 - S335, P255N - P355N, P235GH, P265GH, P310GH, P295Gh, S460N, S460M
Zakres dostawy:
- 2 x drut spawalniczy STAHLWERK MIG MAG ER70S-6 SG2 ø 0,8 mm / 1 kg szpula drutu S100/D100
Uwaga: Nasze szpule drutu spawalniczego 1 kg mają uchwyt trzpienia szpuli o średnicy 16 mm i nie mogą być używane z urządzeniem spawalniczym STAHLWERK MIG 270 ST lub STAHLWERK MIG MAG 200 z podwójnym pulsem Pro.
- Wymiary
- 105 x 105 x 45 cm
- Długość
- 0.11 m
- Waga
- 2 kg
- Model
- ER70S-6 SG2
- Zakres dostawy
- 2 x drut spawalniczy STAHLWERK MIG MAG ER70S-6 SG2 ø 0,8 mm / 1 kg rolka drutu S100/D100
- EAN
- 4260294085121
- Numer producenta
- 5512
- Producent
- Wymiary
- 105 x 105 x 45 cm
- Długość
- 0.11 m
- Waga
- 2 kg
- Model
- ER70S-6 SG2
- Zakres dostawy
- 2 x drut spawalniczy STAHLWERK MIG MAG ER70S-6 SG2 ø 0,8 mm / 1 kg rolka drutu S100/D100
- EAN
- 4260294085121
- Numer producenta
- 5512
- Producent
Pasuje również do tego

Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
1 526,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

STAHLWERK drut spawalniczy MIG/MAG stal Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 szpula 5 kg
790,14 zł/1m
165,93 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Spawarka Wiltec MIG z falownikiem IGBT do spawania MIG/MMA, odpowiednia do drutu i elektrod rdzeniowych, spawarka elektrodowa
633,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

STAHLWERK Drut spawalniczy MIG MAG stal nierdzewna ER 307 Si 0,8 mm 1 kg szpula drutu
1 613,30 zł/1m
483,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Reduktor ciśnienia STAHLWERK ARGON CO2 mieszanka gazów osłonowych do 315 bar Urządzenia spawalnicze
301,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

STAHLWERK Drut spawalniczy MIG MAG Ø 0,8 mm ER70S-6 SG2 S100/D100 szpula drutu 1 kg
3 699,91 zł/1m
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Spawarka Kraft&Dele KD1882 MIG/MMA/TIG 3w1
363,00 zł
Sprzedawca: Luxtom

Sprężarka Einhell TH-AC 240/50/10 OF
1 098,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

STAHLWERK drut rdzeniowy MIG/MAG Ø 0,8 mm E71T-GS S100/D100 szpula drutu 1 kg zestaw 2 szt.
4 181,73 zł/1m
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Części zużywające się do palnika plazmowego AG 60 SG 55 Akcesoria 25 części
489,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Żywica epoksydowa Żywica epoxy do odlewania uniwersalna | 1 KG | Odlewanie do 5 cm | Pourpoxy | Krystalicznie czysta | Zawiera bloker UV
128,04 zł/1kg
128,04 zł
Sprzedawca: Pourpoxy

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 10 kg
59,50 zł/1kg
594,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Spawarka Półautomat Spawalniczy Migomat Tig Mig/Mag Mma 250A Igbt Stamos Germany + Drut 5Kg
1 384,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

BGS technic Combination Spanner Set, 5,2 kg
227,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Spawarka STAHLWERK MIG/MAG 200 z podwójnym impulsem Pro - 200 A, funkcja impulsu i podwójnego impulsu, możliwość spawania metodą MMA (E-hand), z uchwytem spawalniczym MIG/MAG AK25/MB25
6 749,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Zestaw 4 oslon przednich do przylbic spawalniczych ST 450 R RC
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maszynka do mielenia mięsa Bosch MFW68660
828,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG ER70S-6 0,8 mm 1 kg D100 szpula drutu zestaw 3 szt.
4 727,18 zł/1m
519,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG ER70S-6 SG2 Ø 1,0 mm S100/D100 1kg zestaw 3 drutów
4 618,09 zł/1m
507,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG ER70S-6 SG2 Ø 1,0 mm 1 kg D100 zestaw 2 szt.
4 127,18 zł/1m
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VECTOR WELDING MIG MAG drut spawalniczy Dodatkowy drut E71T-GS Ø 0,8 mm 3 KG Zestaw 3 sztuk 1 kg NoGas
155,33 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK drut spawalniczy MIG MAG ER70S-6 SG2 Ø 1,0 mm S200/D200 szpula drutu 5 kg
771,33 zł/1m
161,98 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

STAHLWERK Spawarka Mini FLUX 120 ST Digital - w pełni wyposażona - spawanie drutem proszkowym bez gazu osłonowego do 120 A, funkcja Lift-TIG i MMA
1 236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

spawarka łukowa 3w1 200A drut proszkowy MIG/MAG spawanie elektrodą TIG 13963
3 147,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Spawarka 3 w 1 Combi AC/DC TIG 200 Pulse CUT ST - 200 A, odpowiednia do MMA, aluminium i cienkich blach, z funkcją CUT 45 A
4 885,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Części zużywające się MIG MAG 28-częściowy palnik spawalniczy AK15/MB15 AK14/MB14
568,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Zestaw 3 drutów rdzeniowych FLUX E71T-GS 0,9 mm 0,45 kg Szpula drutu D100 MIG MAG
4 236,27 zł/1m
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Spawarka łukowa w osłonie gazu 2 w 1 Combi DC TIG 200 Puls Pro - TIG & MMA do 200 A, funkcja spawania impulsowego, cienkie blachy, stal, stal nierdzewna, miedź, mosiądz
2 422,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

STAHLWERK Spawarka łukowa w osłonie gazów 2 w 1 kombi AC/DC TIG 200 ST - w pełni wyposażona - TIG i MMA do 200A, tryb 2T i 4T, spawanie AC TIG aluminium
3 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, z przyjemnością ponownie
Waga 5 kg
Szybkie, nieskomplikowane przetwarzanie, chętnie ponownie. Nie próbowałem jeszcze spawania.
Oceniono dnia 8 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko pasuje
Waga 5 kg
Wynik spawania jest naprawdę bardzo dobry, materiał dobrze się obrabia
Oceniono dnia 12 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Drut spawalniczy
Waga 5 kg
Dobry drut spawalniczy w najlepszej cenie. Super szybka dostawa!!!
Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny materiał
Waga 5 kg
Wszystko jest super, chętnie skorzystam ponownie.
Oceniono dnia 27 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Waga 5 kg
Obciążenie drutem zgrzewa się pięknie Jestem zadowolony
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko I .O.
Waga 5 kg
Tip top
Oceniono dnia 13 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza dostawa
Waga 1 kg
Top
Oceniono dnia 1 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
?
Waga 5 kg
Genau richtig
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 0,8mm AlMg5 0,5kg Szpula
26,50 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
53,00 zł/1kg

Elektrody Spawalnicze 3,2x350 mm 5 kg Rutylowe Spawanie
39,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
7,80 zł/1kg

Elektrody Spawalnicze 2,5x350 mm 2,5 kg Rutylowe Spawanie
22,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
8,80 zł/1kg

Elektrody Spawalnicze 3,2x350 mm 2,5 kg Rutylowe Spawanie
21,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
8,40 zł/1kg

Elektrody Spawalnicze 2,5x350 mm 5 kg Rutylowe Spawanie
42,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
8,40 zł/1kg

Drut Aluminiowy Spawalniczy MIG 1.0mm AlMg5 0,5kg Szpula
26,50 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
53,00 zł/1kg

Drut Spawalniczy Aluminium TIG ALMg5 1,6 mm 1kg Prosty Pręt
53,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
53,00 zł/1m

Drut spawalniczy TIG Nierdzewny 308LSi 2.4 mm INOX 1Kg
45,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
45,00 zł/1m

Drut Spawalniczy Sg2 Mig/Mag Migomat 0,8 1Kg D100
15,00 zł
Sprzedawca: EURO-KUTNO
15,00 zł/1kg

SucceBuy Drut spawalniczy z rdzeniem topnikowym, E71T-GS 0,035 cala, 10 funtów, bezgazowy drut MIG ze stali miękkiej, niski rozprysk, do spawania łukowego we wszystkich pozycjach, do użytku na zewnątrz
130,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
29,11 zł/1kg

Drut spawalniczy CuSi3 do lutowania twardego 1,0 mm 5 kg D200 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
580,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
116,20 zł/1kg

Drut spawalniczy SucceBuy MIG 0,6 mm, drut pełny ER70S-6, rolka 4,5 kg, drut spawalniczy z gazem ochronnym o wysokiej zawartości środków odtleniających do spawania w różnych pozycjach
125,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
28,00 zł/1kg

Drut rdzeniowy, 1,0 mm, rdzeń spawalniczy MIG, stal węglowa, samoosłonowy, 1 kg, do spawania bez gazu



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
99,40 zł
Sprzedawca: Zanjo24
99,40 zł/1kg

Przewód OK, przewód nawojowy, przewód połączeniowy, 30AWG, przewód miedziany cynowany
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
384,88 zł/1kg

Złącze kabla spawalniczego, szybkozłącze kabla spawalniczego, para szybkozłączy kabla spawalniczego, złącze kabla spawalniczego, złącze drutu spawalniczego
86,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
299,66 zł/1kg

Drut spawalniczy CuSi3 do lutowania twardego 0,8 mm 2 kg D200 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
298,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 494,95 zł/1m

A Forged Tool 01200151
282,57 zł
Sprzedawca: PolisElectro
11,30 zł/1m

50szt Mosiężny drut spawalniczy Elektroda 1.6mm * 250mm Pręt lutowniczy Nie potrzeba proszku lutowniczego
82,45 zł
Sprzedawca: Zanjo24
392,62 zł/1kg

5szt 0.1mm Drut emaliowany Drut nawojowy miedziany Drut naprawczy emaliowany Długość 12m
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
3 310,00 zł/1kg

Materiały eksploatacyjne do palnika spawalniczego - rura podająca drut MIG do spawarki OTC (500A)
74,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
246,67 zł/1kg