Kolor:

Czarny

Braun Series 3 81702941, Golarka foliowa, Czarny, Przyciski, LED, Ładowanie, Zasilanie, AC/Bateria

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

754,00 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 15 – pon. 19 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Golarki elektryczne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Youpin 3D elektryczny golarka Enchen BlackStone, golarka elektryczna, trymer do brody dla mężczyzn, golarka akumulatorowa
Xiaomi Youpin 3D elektryczny golarka Enchen BlackStone, golarka elektryczna, trymer do brody dla mężczyzn, golarka akumulatorowa
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
113,96 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Zdjęcie produktu dla Braun Series 9 81666380, Golarka foliowa, Grafitowy, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 9 81666380, Golarka foliowa, Grafitowy, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
1 324,56 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Golarka Braun 61-N1200s Series 6
Golarka Braun 61-N1200s Series 6
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
552,65 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
861,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
207,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Braun BeardTrimmer BT7220, Zmywalny, AC/Bateria, Czarny, Szary
Braun BeardTrimmer BT7220, Zmywalny, AC/Bateria, Czarny, Szary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
640,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, LED, Zasilanie, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, LED, Zasilanie, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
993,86 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 310BT, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, Ładowanie, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 30 min
Braun Series 3 310BT, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, Ładowanie, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 30 min
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
618,12 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 3040s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, 2 x SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 3040s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, 2 x SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
605,89 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Braun Series 6 60-N1000s, Golarka foliowa, Szary, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 6 60-N1000s, Golarka foliowa, Szary, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 122
1 297,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Golarka męska Braun Series 3 3000S, zasilanie sieciowe/akumulatorowe, możliwość prania
Golarka męska Braun Series 3 3000S, zasilanie sieciowe/akumulatorowe, możliwość prania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 Shave&Style 3010BT, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, 2 SensoFoil, 1 Middle Trimmer, 5 kammen 17 mm, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 Shave&Style 3010BT, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, 2 SensoFoil, 1 Middle Trimmer, 5 kammen 17 mm, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
698,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 3000BT Shave&Style, Golarka foliowa, Szary, 2 SensoFoil, Stal nierdzewna, Przyciski, LED
Braun Series 3 3000BT Shave&Style, Golarka foliowa, Szary, 2 SensoFoil, Stal nierdzewna, Przyciski, LED
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 310s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 310s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 97
278,48 zł
-231,30 zł
47,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Philips HH1601/01, Głowa, Biały, Bateria
Philips HH1601/01, Głowa, Biały, Bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
1 046,68 zł
-33,94 zł
1 012,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Golarka elektryczna Series 9 Pro, na mokro i na sucho, akumulatorowa
Golarka elektryczna Series 9 Pro, na mokro i na sucho, akumulatorowa
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
1 605,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_
Zdjęcie produktu dla Braun Series 5 51-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, AutoSense, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 5 51-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, AutoSense, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
459,90 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3-3000 BT b
Braun Series 3-3000 BT b
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
991,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Braun Face FS1000, 1 głowic(e), Biały, Bateria, AA, Alkaliczny, 97 g
Braun Face FS1000, 1 głowic(e), Biały, Bateria, AA, Alkaliczny, 97 g
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
176,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

System golący:
Golarka foliowa
Przycinarka:
Tak
Liczba końcówek/ostrzy:
3
Kolor produktu:
Czarny
Zmywalny:
Tak
Typ kontroli:
Przyciski
Precyzyjny trymer:
Tak
Wodoodporny:
Tak
Mokry & Suchy:
Nie
Typ wyświetlacza:
LED
Precyzyjny trymer do długich włosów:
Nie
Diody LED:
Ładowanie, Zasilanie
Wskaźnik poziomu baterii:
Tak
Wskaźnik ładowania:
Tak
Źródło zasilania:
AC/Bateria
Ładowanie akumulatora:
Tak
Technologia baterii:
Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Rodzaj baterii:
Wbudowana bateria
Czas pracy:
30 min
Czas ładowania:
1 h
Szybkie ładowanie:
Tak
Szybki czas ładowania:
5 min
Napięcie wejściowe AC:
100 - 240V
Zasilany baterią:
Tak
Liczba baterii:
2
Zmienne napięcie:
Tak
Waga produktu:
364 g
Waga baterii/akumulatora:
22 g
Szerokość opakowania:
56 mm
Głębokość opakowania:
111 mm
Wysokość opakowania:
203 mm
Waga wraz z opakowaniem:
417,38 g
Rodzaj opakowania:
Pudełko
Ilość na paczkę:
1 szt.
Ładowarka:
Tak
Nasadka zabezpieczająca:
Tak
Nasadka grzebieniowa:
Broda, Ucho, Głowa, Włos
Kraj pochodzenia:
Chiny
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):
182 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):
233 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):
215 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):
2,68 kg
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
6 szt.
W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):
04210201276371


Odkryj doskonałość golenia z Braun Series 3 Shave&Style 300BT, golarką elektryczną 3 w 1, która na nowo definiuje rutynę pielęgnacji. To innowacyjne urządzenie w kolorze czarnym łączy niemiecką precyzję z wszechstronnością, którą może zaoferować tylko Braun.

Braun Series 3 to nie tylko golarka, ale prawdziwy osobisty system do stylizacji. Dzięki zaawansowanej technologii oferuje:

  • Nieskazitelne golenie dzięki trzem elastycznym ostrzom
  • Precyzyjne przycinanie dzięki zintegrowanemu trymerowi
  • Wszechstronną stylizację dzięki 5 grzebieniom dołączonym do zestawu
  • 100% wodoodporność dla łatwego czyszczenia pod bieżącą wodą
  • Akumulator zapewniający 30 minut pracy

Głowica golarki elektrycznej Braun została zaprojektowana tak, aby dopasowywać się do konturów twarzy, zapewniając komfortowe golenie bez podrażnień. System Shave&Style umożliwia przejście od dokładnego golenia do definiowania zarostu za pomocą prostego gestu.

Dla mężczyzn lubiących precyzję golarka Braun Series 3 300BT oferuje pełną kontrolę nad długością zarostu. Regulowane grzebienie pozwalają uzyskać wygląd od trzydniowego zarostu po bardziej zdefiniowane style, o długości od 1 do 7 mm.

Technologia MicroComb kieruje dłuższe włoski w stronę ostrzy, zapewniając skuteczne golenie nawet najtrudniejszego zarostu. Dzięki temu golarka Braun Series 3 jest idealna dla osób poszukujących golarki elektrycznej, która poradzi sobie z każdym rodzajem zarostu.

Akumulator NiMH zapewnia stałą wydajność i szybkie ładowanie. Wystarczy 5 minut ładowania, aby uzyskać wystarczającą moc do pełnego golenia, idealną dla tych, którzy są zawsze w biegu.

BestDigit z dumą oferuje ten wysokiej jakości produkt, który reprezentuje zaangażowanie firmy Braun w innowacje i doskonałość w męskiej pielęgnacji. Golarka Braun Series 3 Shave&Style 300BT to idealny wybór dla nowoczesnego mężczyzny, który poszukuje wszechstronności i precyzji w codziennej rutynie.

Nie zadowalaj się zwykłą golarką. Wybierz Braun Series 3 i zamień golenie w stylowe doświadczenie. teraz w BestDigit i przenieś swoją rutynę pielęgnacyjną na nowy poziom doskonałości!



Akumulatorowa golarka elektryczna Braun Series 3 Shave&Style to idealne narzędzie do golenia 3 w 1 dla mężczyzn. Możesz wybierać między czystym goleniem, precyzyjnym przycinaniem brody lub stylizacją, po prostu zamieniając nasadkę urządzenia na jedną z pięciu nasadek grzebieniowych. Dzięki temu możesz uzyskać dokładnie taką długość zarostu, jakiej potrzebujesz.

W zestawie:
1 x golarka elektryczna
1 x głowica goląca, 5 nasadek grzebieniowych: 1, 2, 3, 5, 7 mm
1 x nasadka ochronna
1 x wtyczka SmartPlug




Braun Series 3 Shave & Style 300BT Golarka 3 w 1 Golarka męska z precyzyjnym trymerem do brody i 5 grzebieniami, akumulatorowa i bezprzewodowa. Kolor czarny.

Akumulatorowa golarka Braun Series 3 Shave & Style to doskonałe narzędzie do pielęgnacji 3 w 1 dla mężczyzn. Wybierz między czystym goleniem a precyzyjnym przycinaniem i stylizacją, zmieniając głowicę urządzenia i zakładając jedną z 5 nasadek grzebieniowych, aby uzyskać pożądaną długość strzyżenia.



O pakowanie zawiera: 1 x golarkę 1 x głowicę trymera, 5 nasadek grzebieniowych:




1, 2, 3, 5, 7 mm 1x osłona ochronna 1 x wtyczka SmartPlug - Ta wszechstronna golarka i trymer do brody 3 w 1 dla mężczyzn służy do golenia, przycinania i przycinania krawędzi - Zawiera głowicę 3-Flex zapewniającą

głowicę 3-Flex zapewniającą wydajność i komfort skóry, głowicę do przycinania zarostu oraz pięć grzebieni do brody i zarostu (1-7 mm) - Golarka i trymer do brody do czystego golenia lub przycinania brody i zarostu od 1 do 7 mm - Trwała, bezprzewodowa golarka i trymer do brody.
Opracowana i zaprojektowana w Niemczech przez firmę Braun - Dwa akumulatory NiMH o długiej żywotności. Pełne naładowanie w zaledwie 1 godzinę wystarcza na 30 minut przycinania i golenia



Dzięki golarce Braun Series 3 Shave&Style jesteś gotowy na wszechstronne golenie. To urządzenie 3 w 1 umożliwia golenie, przycinanie i wykańczanie. Posiada trzy czułe elementy golące zapewniające skuteczność i komfort skóry, precyzyjną głowicę trymera do brody i pięć grzebieni do pielęgnacji zarostu od 1 do 7 mm. Trzy ruchome elementy tnące dostosowują się do konturów twarzy, nawet w przypadku 3-dniowego zarostu. Precyzyjna głowica trymera umożliwia łatwe kształtowanie bokobrodów i wąsów dzięki ostrym ostrzom Braun opracowanym zgodnie z najwyższymi standardami.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na swobodny 3-dniowy zarost, czy zadbaną 3-dniową brodę, ta głowica goląca zapewnia maksymalny kontakt ze skórą, nawet w delikatnych obszarach, takich jak okolice ust, i jest delikatna dla skóry, ponieważ wrażliwe na nacisk ostrza automatycznie chowają się, aby chronić skórę. Urządzenie można opłukać pod bieżącą wodą w celu łatwego czyszczenia i jest zasilane akumulatorem Ni-MH, który można w pełni naładować w ciągu zaledwie 1 godziny, aby uzyskać 30 minut przyjemności golenia, a pojedyncze golenie wymaga nawet 5-minutowego szybkiego ładowania. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi zapewniającemu intuicyjną obsługę i niemieckiemu wzornictwu golarka Braun Series 3 Shave&Style oferuje wszystko, czego potrzebujesz do bezproblemowego golenia i przycinania.



Elektryczna golarka foliowa Series 3 marki Braun jest wytrzymała i delikatna dla skóry. 3 wrażliwe na nacisk elementy tnące idealnie dopasowują się do każdego konturu twarzy i intuicyjnie golą proste linie. Golarka Braun Series 3 charakteryzuje się trwałością.

Podwójna folia goląca i zintegrowany trymer środkowy golą coraz dokładniej. Razem golą zarówno długie, jak i krótkie włosy za jednym pociągnięciem - nawet trudny 3-dniowy zarost.



Środkowy trymer z łatwością przycina również dłuższe i problematyczne włoski 100% wodoodporność Golarka Braun Series 3 posiada certyfikat IPX7 i można ją bez problemu zanurzyć w wodzie na głębokość 5 metrów. Oznacza to, że można go łatwo opłukać pod bieżącą wodą w celu wyczyszczenia.




A utomatycznie dostosowuje się do istniejącego napięcia s ieciowego Zasilacz z automatycznym dostosowaniem do napięcia od 100 V do 240 V umożliwia korzystanie z golarki Braun podczas podróży w dowolnym miejscu na świecie Bezprzewodowe golenie

  • 100% wodoodporność (do 5 m)
  • 3-kierunkowy system golenia z trymerem środkowym
  • Dla optymalnej regulacji konturów i trudnych włosów
  • żywotność akumulatora 20 min, funkcja szybkiego ładowania i wskaźnik akumulatora LED
  • Nasadka do przycinania zarostu, regulacja długości 1-7 mm


Braun | Shaver | 300BT Shave&Style | Operating time (max) 30 min | Black/GreenBraunDesign:
kolor - Black/Green

Technical details:
Producer product name - 300BT Shave&Style
Producer product family - Shaver
Producer - Braun

Zarządzanie energią:
Czas pracy - 30

Pozostałe właściwości:
Zawiera przycinacz do włosów w nosie - No

Praca:
Mokry & Suchy - No

  • Package features / Gross depth (mm): 111.00 mm
  • Package features / Gross height (mm): 203.00 mm
  • Package features / Gross width (mm): 56.00 mm
  • Package features / Packing quantity: 1.00 szt.
  • Package features / Paper/Pasteboard: 57 g
  • Package features / PET: 0.60 g
  • Package features / Plastic (No PET): 3 g
  • Package features / Tare weight (kg): 0.06 kg
  • Package features / Volume (m3): 0.00 m³
  • Package features / Embeeded battery: Yes
  • Package features / WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
  • Package features / TI weight (kg): 0.033 kg
  • Package features / Composition of battery: CL127:KT:2016-12-09
  • Package features / Classification of battery: CL126:NE:2016-12-09
  • Package features / Type of battery: Accumulator
  • Package features / Palette Qty: 1369 szt.
  • Package features / Inner carton packing Qty: 3.00 szt.
  • Package features / Gross depth master carton: 540 mm
  • Package features / Gross width master carton: 165 mm
  • Package features / Gross height master carton: 273 mm
  • Package features / Net weight master carton: 4.407 kg
  • Package features / Tare weight master carton: 0.414 kg
  • Technical details / Gross weight: 0.42 kg
  • Technical details / Net weight: 0.36 kg
  • Technical details / Producer product name: 300BT Shave&Style
  • Technical details / Producer product family: Shaver
  • Technical details / Akcesoria w zestawie: Trimmer head, Combs (1, 2 mm), Combs (3, 5, 7 mm), Protective cap, SmartPlug
  • Technical details / Kraj pochodzenia: Germany
  • Technical details / Ergonomiczny uchwyt: Yes
  • Technical details / Producer: Braun
  • Design / kolor: Black/Green
  • Opis ogólny / Bezprzewodowy: Yes
  • Zarządzanie energią / Czas ładowania: 1 godz
  • Zarządzanie energią / Czas pracy: 30 min
  • Zarządzanie energią / Szybkie ładowanie: Yes
  • Pozostałe właściwości / Zawiera przycinacz do włosów w nosie: No
  • Pozostałe właściwości / Ładowanie akumulatora: Yes
  • Praca / Mokry & Suchy: No
  • Praca / Pranie w pralce: Yes
  • : 24 miesiąc


Elektryczna golarka foliowa Series 3 Shave&Style - 300BT firmy Braun to idealne narzędzie 3 w 1 do golenia. Możesz wybierać pomiędzy czystym goleniem, precyzyjnym przycinaniem zarostu lub prostą stylizacją, po prostu wymieniając nasadkę na urządzeniu na jedną z pięciu nasadek grzebieniowych. Pięć nasadek grzebieniowych trymera do brody umożliwia przycinanie zarostu od 1 do 7 mm. 3 czułe na nacisk elementy tnące idealnie dopasowują się do każdego konturu twarzy i intuicyjnie golą proste linie. Razem golą zarówno długie, jak i krótkie włosy za jednym pociągnięciem - nawet trudny 3-dniowy zarost. Golarka Braun Series 3 Shave&Style - 300BT charakteryzuje się trwałością.



Braun
Golarka męska
SERIES 3-300BT czarna
Zasilanie akumulatorowe, 2 akumulatory Ni-MH o długiej żywotności
1 godzina pełnego ładowania wystarcza na 30 minut przycinania bez golenia
Elastyczny, 3-kierunkowy system golenia zapewnia wydajność i komfort skóry
Głowica goląca i pięć nasadek grzebieniowych
Gładkie golenie
Do przycinania brody i 3-dniowego zarostu od 1 do 7 mm
Zupełnie nowy od wyspecjalizowanego dealera Braun!


Golarka Braun Shaver Series 3 300BT Black zapewnia wyjątkową wydajność i komfort skóry dzięki głowicy 3-Flex. Do golarki dołączona jest także głowica trymera do brody, która zapewnia wszechstronne zastosowanie. Idealny do gładkiego i wygodnego golenia za każdym razem.

Główne cechy System golenia Foliowa skrobaczka Trymer Tak Liczba głowic golących/ostrzy 3 Przyciski sterujące Trymer precyzyjny Tak Wet & dry Nie Precyzyjny trymer do długich włosów Nie Wzornictwo Kolor produktu Czarny Zmywalny Tak Wodoodporny Tak Typ wyświetlacza LED Wskaźniki LED Ładowanie, Wydajność Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora Tak Wskaźnik naładowania akumulatora Tak Wydajność Źródło zasilania Akumulator Tak Technologia akumulatora Akumulator niklowo-wodorkowy (NiMH) Typ akumulatora/akumulatora Zintegrowany akumulator Czas pracy 30 min Czas ładowania 1 h Szybkie ładowanie Tak Czas szybkiego ładowania 5 min Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V Zasilanie akumulatorowe Tak Liczba obsługiwanych akumulatorów 2 Zmienne napięcie Tak Waga i wymiary Waga 364 g Waga akumulatora 22 g Zakres dostawy Ładowarka Tak Nasadka ochronna Tak Dodatkowe grzebienie Broda, Dane opakowania Typ opakowania Pudełko Szerokość opakowania 56 mm Głębokość opakowania 111 mm Wysokość opakowania 203 mm Waga opakowania 423,88 g Dane logistyczne Szerokość pudełka transportowego 18,2 cm Długość pudełka transportowego 23,3 cm Wysokość pudełka transportowego 21,5 cm Waga pudełka transportowego 2,72 kg Ilość w pudełku transportowym 6 sztuk Pudełko główne GTIN (EAN/UPC) 04210201276371 Inne funkcje Kraj pochodzenia Chiny

Gładkie golenie dzięki 3 elastycznym ostrzom 3 niezależnie poruszające się elementy maszynki (elastyczny system 3-fold) dopasowują się do każdego konturu twarzy - dla maksymalnego kontaktu ze skórą. Testowane na trudnym, 3-dniowym zaroście. Precyzyjne kontury Podłącz głowicę trymera do precyzyjnego przycinania bokobrodów i wąsów. Dożywotnio ostre ostrza Braun są wysokiej jakości. Trymer do brody z 5 nasadkami grzebieniowymi Załóż jedną z 5 nasadek grzebieniowych (od 1 do 7 mm), aby uzyskać ulubiony styl zarostu: 3-dniowy zarost lub swobodny zarost. Cienka głowica goląca Zapewnia maksymalny kontakt ze skórą, nawet w trudno ch miejscach, takich jak okolice ust. Delikatne dla skóry Ostrza Braun automatycznie dostosowują się do każdego konturu twarzy, chroniąc skórę. Zapewniają delikatne golenie i miękkość skóry. Możliwość mycia Można ją łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Akumulator NiMH Golarka Braun Series 3 Shave&Style Ra

Golarka elektryczna dla mężczyzn Braun Series 3 Shave Style w eleganckiej czerni oferuje nie tylko dokładne golenie, ale także opcję przycinania i stylizacji dzięki konstrukcji 3 w 1. Ruchome głowice golące idealnie dopasowują się do konturów twarzy i zapewniają gładkie golenie. Precyzyjne kontury i detale można stylizować za pomocą precyzyjnego trymera. Wodoodporna konstrukcja umożliwia użytkowanie pod prysznicem. Wydajny akumulator zapewnia szybkie ładowanie i długotrwałe użytkowanie. Wszechstronna golarka dla wymagających mężczyzn W zestawie golarka, nasadka trymera, przewód zasilający, szczoteczka do czyszczenia i torba do przechowywania. Nadaje się do golenia na sucho i na mokro. Przestroga: Przed czyszczeniem należy odłączyć urządzenie od zasilania.

Sportowe bermudy z elastycznym sznurkiem Szorty te mają duże kieszenie boczne i wygodny elastyczny pas, który rośnie wraz z brzuszkiem do 6 cm, nie będąc zbyt ciasnym. Oddychający materiał jest wyjątkowo przewiewny i praktycznie odporny na zagniecenia. Duży komfort noszenia dzięki elastycznej talii. Szerokość do 6 cm Dwie kieszenie boczne z siateczkową podszewką Rozmiar L ma ok. 55 cm długości Materiał: 100% poliester

Golarka Braun Series 3 81702941. System golenia: zgarniacz folii, Elementy sterujące: przyciski. Kolor produktu: Czarny, Typ wyświetlacza: LED, Wskaźniki LED: Ładowanie, Zasilanie. Źródło zasilania: AC/akumulator, Technologia akumulatora/baterii: Niklowo-wodorkowa (NiMH), Typ akumulatora/baterii: Zintegrowana bateria. Waga: 364 g, Waga akumulatora: 22 g. Dodatkowe grzebienie: broda, uszy, głowa, wąsy

Braun 276357 Braun Series 3 300 BT czarny

POMIAR: Przed pierwszym pomiarem ciśnienia krwi należy odpocząć przez 5 minut, w przeciwnym razie mogą wystąpić odchylenia. WYKRYWANIE ARYTMII: Automatyczne wykrywanie arytmii ostrzega o wszelkich zaburzeniach rytmu serca, a kolorowa skala pomaga sklasyfikować wartości ciśnienia krwi. KONTROLA CIŚNIENIA MANKIETU: Jeśli mankiet jest zbyt luźny lub zbyt ciasny, symbol kontrolny wskazuje to - dla jeszcze większego bezpieczeństwa podczas pomiaru i wiarygodnych wartości ciśnienia krwi, klinicznie zatwierdzone urządzenie medyczne. UNIWERSALNY MANKIET: Indywidualnie regulowany mankiet BM 27 firmy Beurer zapewnia, że ciśnieniomierz naramienny pasuje do każdego użytkownika o obwodzie ramienia od 22 do 42 cm. 4 PAMIĘCI UŻYTKOWNIKA: Ciśnieniomierz ma 4 x 30 miejsc w pamięci, dzięki czemu można porównywać zmierzone wartości w czasie bez ryzyka pomyłki z innymi użytkownikami; zmierzone wartości można wywołać za pomocą przycisku "M", nawet gdy urządzenie jest wyłączone.

Golarka Braun Series 3 oferuje idealne połączenie precyzyjnego golenia i łatwej pielęgnacji. System golenia 3 w 1 zapewnia najwyższą wszechstronność. Technologia MicroComb wychwytuje więcej włosów za jednym pociągnięciem, a precyzyjne elementy tnące zapewniają dokładne golenie. Dzięki smukłej, ergonomicznej konstrukcji golarka wygodnie leży w dłoni i umożliwia precyzyjną stylizację. Funkcja golenia na mokro i sucho zapewnia elastyczność użytkowania. golarkę Braun Series 3 już teraz i doświadcz golenia i stylizacji na nowym poziomie! W zestawie golarka, głowica goląca, nasadka do przycinania, stacja ładująca i szczoteczka do czyszczenia.
Kolor
Czarny
Wodoodporność
Tak
Waga
0.364 kg
Napięcie
240 V
Zawiera baterie
Tak
Rodzaj golarki
Golarka foliowa
Producent
Liczba sztuk
1
Liczba elementów golących
3
Grupy docelowe
Mężczyźni
Możliwość golenia na mokro
Tak
EAN
4210201276357
Stopień ochrony IP
IPX7
Numer producenta
81702941

Kolor
Czarny
Wodoodporność
Tak
Waga
0.364 kg
Napięcie
240 V
Zawiera baterie
Tak
Rodzaj golarki
Golarka foliowa
Producent
Liczba sztuk
1
Liczba elementów golących
3
Grupy docelowe
Mężczyźni
Możliwość golenia na mokro
Tak
EAN
4210201276357
Stopień ochrony IP
IPX7
Numer producenta
81702941
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
207,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Braun 81697104, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, 18 mies., Braun, Series 5/6
Braun 81697104, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, 18 mies., Braun, Series 5/6
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
298,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 214
21,89 zł
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
477,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Bestseller
Zdjęcie produktu dla TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 294
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Braun Series 7 70-N1000s, Golarka foliowa, Czarny, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 7 70-N1000s, Golarka foliowa, Czarny, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 122
2 860,06 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_
Zdjęcie produktu dla Płyta szklano-ceramiczna AREBOS 77 cm | 5 stref gotowania 8700 W | Sensor Touch
Płyta szklano-ceramiczna AREBOS 77 cm | 5 stref gotowania 8700 W | Sensor Touch
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 267
650,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Philips S1151/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Niebieski, Bateria, 40 min, 8 h, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Philips S1151/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Niebieski, Bateria, 40 min, 8 h, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
160,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Braun Series 5 51-B1000s
Braun Series 5 51-B1000s
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
502,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
Braun Series 5 50-M1000s, Golarka foliowa, Czarny, Niebieski, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
861,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Szczoteczka Elektryczna Oral-B Pro 3 3900 Czarna + Biała Dwupak
Szczoteczka Elektryczna Oral-B Pro 3 3900 Czarna + Biała Dwupak
3 029,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 111
1 196,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zestaw nożyczek do włosów Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Nożyczki fryzjerskie z etui Nożyczki fryzjerskie Premium Nożyczki do depilacji Mężczyźni Kobiety Dzieci Stal nierdzewna Retoo
Zestaw nożyczek do włosów Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Nożyczki fryzjerskie z etui Nożyczki fryzjerskie Premium Nożyczki do depilacji Mężczyźni Kobiety Dzieci Stal nierdzewna Retoo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
29,89 zł
-10%
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Intex 28000, Skimmer powierzchniowy, Niebieski, Szary, PCW, Polipropylen (PP), Chiny, 2,13 kg, 1 szt.
Intex 28000, Skimmer powierzchniowy, Niebieski, Szary, PCW, Polipropylen (PP), Chiny, 2,13 kg, 1 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 155
103,99 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Zdjęcie produktu dla Kärcher RM 500 koncentrat do mycia szyb o zapachu białej lilii 750 ml, 6.296-170.0
Kärcher RM 500 koncentrat do mycia szyb o zapachu białej lilii 750 ml, 6.296-170.0
28,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
29,63 zł
-29%
21,00 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Clatronic WK 3462, 1 l, 900 W, Biały, Wskaźnik poziomu wody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Bezprzewodowy
Clatronic WK 3462, 1 l, 900 W, Biały, Wskaźnik poziomu wody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Bezprzewodowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
36,33 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
210,64 zł
Sprzedawca: SovaMax
Zdjęcie produktu dla tillvex cool box electric 40L szary z kółkami | mini lodówka 230 V i 12 V do samochodu kempingowego | chłodzi i ogrzewa | tryb ECO
tillvex cool box electric 40L szary z kółkami | mini lodówka 230 V i 12 V do samochodu kempingowego | chłodzi i ogrzewa | tryb ECO
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
507,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Żelazko parowe Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, turkusowy
Żelazko parowe Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, turkusowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
526,94 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Bosch Serie 2 SPV2IKX10E, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
2 181,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
139,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT, Osobisty, Analogowe i cyfrowe, DAB+, FM, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 10 W
TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT, Osobisty, Analogowe i cyfrowe, DAB+, FM, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 10 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 127
706,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ambit
Zdjęcie produktu dla HI LED świeca choinkowa bezprzewodowa, model 406138
HI LED świeca choinkowa bezprzewodowa, model 406138
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
173,27 zł
Sprzedawca: Di-Life

Recenzje klientów

Na podstawie 67 opinii
Oceniono dnia 12 listopada 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobry artykuł, wysyłka
Kolor Czarny
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Golarka bardzo dobrej jakości
Kolor Czarny
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko i dobrze
Kolor Czarny
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Kolor Czarny
Oceniono dnia 17 września 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko idealnie
Kolor Czarny
Oceniono dnia 23 czerwca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Braun seria 3
Kolor Czarny
Oceniono dnia 10 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Golarka
Kolor Czarny, Zielony
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Golarka
Kolor Czarny
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Philips i9000 Prestige XP9201/33 Golarka elektryczna — na sucho i na mokro z SkinIQ, Golarka rotacyjna, Niebieski, Triple-Action Lift & Cut System; Dual SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91
Philips i9000 Prestige XP9201/33 Golarka elektryczna — na sucho i na mokro z SkinIQ, Golarka rotacyjna, Niebieski, Triple-Action Lift & Cut System; Dual SteelPrecision blades, LED, GroomTribe; Connects via Bluetooth, Replace every 2 yrs with SH91
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 313,97 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1000S Czarny 3 ostrza z możliwością mycia i ładowania
Golarka elektryczna Braun Series 5 51-W1000S Czarny 3 ostrza z możliwością mycia i ładowania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
495,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla vidaXL Hydrauliczny stół trymerski dla zwierząt domowych, psów, kotów
vidaXL Hydrauliczny stół trymerski dla zwierząt domowych, psów, kotów
1 625,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Philips JC303/50, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml
Philips JC303/50, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
209,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla Podkaszarka akumulatorowa WAHL Fidela
Podkaszarka akumulatorowa WAHL Fidela
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
386,14 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
Philips 1000 series S1131/41, Golarka rotacyjna, Niebieski, PowerCut blade system, Przyciski, Ładowanie, Replace every 2 yrs with SH30
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
518,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszynka do golenia ciała i brody T-blade – golenie na mokro i na sucho, 4 nasadki, bezprzewodowa, zasilana przez USB – FullBodyShaver
Elektryczna maszynka do golenia ciała i brody T-blade – golenie na mokro i na sucho, 4 nasadki, bezprzewodowa, zasilana przez USB – FullBodyShaver
66,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Philips Golarka Seria 3000 S3343/13 Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Chrom, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 lat(a), Bateria
Philips Golarka Seria 3000 S3343/13 Golarka elektryczna do golenia na mokro i na sucho, Golarka rotacyjna, Czarny, Chrom, PowerCut blade system, For best results, replace shaving heads every 24 months. Use SH30 replacement heads, sold..., 2 lat(a), Bateria
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
298,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
Philips X3052/00, Golarka rotacyjna, Czarny, Zielony, PowerCut blade system, Replace every 2 yrs with SH30, 2 lat(a), Bateria
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
249,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Elektryczna maszynka do golenia na mokro i na sucho, bez podrażnień, precyzyjne golenie całego ciała, ładowanie przez USB – GlideShaver
Elektryczna maszynka do golenia na mokro i na sucho, bez podrażnień, precyzyjne golenie całego ciała, ładowanie przez USB – GlideShaver
52,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Trymer do brody Manchester United Durablade MB055
Trymer do brody Manchester United Durablade MB055
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
128,80 zł
Sprzedawca: KOKA
Zdjęcie produktu dla Elektryczne golarki dla kobiet do twarzy, ciała i okolic intymnych, wodoodporne, bezprzewodowe, ładowalne – Shavy
Elektryczne golarki dla kobiet do twarzy, ciała i okolic intymnych, wodoodporne, bezprzewodowe, ładowalne – Shavy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Golarka - Golarka do ubrań - Golarka elektryczna - Akumulator - Zasilanie sieciowe - USB-C X2
Golarka - Golarka do ubrań - Golarka elektryczna - Akumulator - Zasilanie sieciowe - USB-C X2
29,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Golarka Męska Maszynka Trymer do Golenia Głowy Włosów Nosa 7D Bezprzewodowa Zenwire MasterBlade YK312-7
Golarka Męska Maszynka Trymer do Golenia Głowy Włosów Nosa 7D Bezprzewodowa Zenwire MasterBlade YK312-7
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Philips - Scherkopf RQ32/20, numer produktu: 209781
Philips - Scherkopf RQ32/20, numer produktu: 209781
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,27 zł
Sprzedawca: Phonmatic
Zdjęcie produktu dla Wahl Pro Pet Easy Pro+ Clipper – maszynka do strzyżenia psów rasy małej
Wahl Pro Pet Easy Pro+ Clipper – maszynka do strzyżenia psów rasy małej
276,50 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Wahl 1400, 230 V, 520 g
Wahl 1400, 230 V, 520 g
266,07 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
511,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Golarka Bezprzewodowa Elektryczna Męska Podgolarka Podróżna Usb Trymer
Golarka Bezprzewodowa Elektryczna Męska Podgolarka Podróżna Usb Trymer
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
Zdjęcie produktu dla Maszynka Golarka Foliowa Męska do Golenia Brody Głowy Włosów Bezprzewodowa Zenwire  ZCB140
Maszynka Golarka Foliowa Męska do Golenia Brody Głowy Włosów Bezprzewodowa Zenwire ZCB140
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Zenwire
Zdjęcie produktu dla Głowica lampy do twarzy do depilatora światłem pulsacyjnym Remington i-Light 732735 IPL6250 IPL6500 IPL6750
Głowica lampy do twarzy do depilatora światłem pulsacyjnym Remington i-Light 732735 IPL6250 IPL6500 IPL6750
215,84 zł
Sprzedawca: PG-Service