5,0



Na podstawie 6 opinii
Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dorosły, Kaczka, 10 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
102,60 zł
10,26 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Sucha karma dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna38,74 zł/1kg
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
JosiCat Chrupiący kurczak 18kg322,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg42,59 zł/1kg
229,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Dzik, 1,8 kg102,66 zł/1kg
184,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Drób, Ryż, Łososiowy, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
11,29 zł/1kg
112,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dorosły, Wołowina, 10 kg
10,17 zł/1kg
101,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 4032254754992, Kocięta, Drób, 10 kg
21,18 zł/1kg
211,76 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Josera JosiCat Crispy Duck 18 kg sucha karma dla dorosłych kotów
17,64 zł/1kg
317,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Josera LÉGER, Dorosły, Drób, 10 kg
18,30 zł/1kg
183,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Marinese, Dorosły, Ziemniak, Łososiowy, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
21,10 zł/1kg
210,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Josicat Rind 18kg
8,83 zł/1kg
158,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera SensiCat, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Wątróbka, Drób, Ryż, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
14,19 zł/1kg
175,90 zł
-34,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Senior, Senior, Każda rasa, Kukurydza, Wątróbka, Ryż, 10 kg
15,89 zł/1kg
184,04 zł
-25,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
158,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dorosły, Kurczak, 800 g
65,94 zł/1kg
52,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Josera 9362, Dorosły, Kurczak, Gruszka, Drób, Słodki ziemniak, 2 kg, Nie zawiera ziarna
30,16 zł/1kg
60,31 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera DailyCat, Dorosły, Drób, 10 kg
19,14 zł/1kg
197,85 zł
-6,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
191,39 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Josera 9802 cats dry food 2 kg Adult Potato, Rice, Salmon
33,00 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Catelux, Dorosły, Kaczka, Drób, 2 kg
29,82 zł/1kg
59,64 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 4032254755005, Kocięta, Drób, 2 kg
33,02 zł/1kg
66,04 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Kitten, Kocięta, Każda rasa, Drób, Ryż, Łososiowy, 2 kg
40,08 zł/1kg
80,16 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.
Trochę wybredny? Dzięki karmie JosiCat Crispy Duck wymagające koty mają gwarancję, że dostaną to, na co zasługują! Zbilansowana receptura zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, których kot potrzebuje do codziennych przygód.
Uczciwa karma dla zwierząt domowych z Odenwald.
JOSI. Najlepsze składniki i dużo troski. To doświadczone rzemiosło. To zdrowa, smaczna karma dla psów i kotów w przystępnej cenie. Bo jeśli jest jedna rzecz, którą zawsze robiliśmy w Odenwald, to trzymanie się ziemi.
Dzięki urokowi Dolnej Frankonii i 85-letniemu doświadczeniu w żywieniu zwierząt zapewniamy Twoim psom i kotom prawdziwą, regionalną różnorodność. Niezależnie od tego, czy są to nieokiełznane młode, dzikie drapieżniki czy czworonożni dżentelmeni w starszym wieku. &bdquo-Bassd scho!" W JosiCat i JosiDog napełniamy każdą miskę. I to nie sztucznymi barwnikami, aromatami czy konserwantami. Ale z wielką miłością do szczegółów, do naszych czworonożnych przyjaciół i do naszego domu.
Bo szczerze mówiąc: w domu nadal smakuje najlepiej!
Składniki:
Zboża, mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (suszone białko z kaczki 4,0%), roślinne produkty uboczne, ryby i rybne produkty uboczne, tłuszcz surowy, minerały
Składniki analityczne:
Białko surowe 27,0%, tłuszcz surowy 9,0%, włókno surowe 2,7%, popiół surowy 7,3%, wapń 1,55%, fosfor 1,15%
Dodatki:
Witamina A mg/kg 15000, witamina D3 mg/kg 1500, witamina E mg/kg 100, witamina B1 mg/kg 10, witamina B2 mg/kg 15, witamina B6 mcg/kg 15, witamina B12 mg/kg 90, D-pantotenian wapnia mg/kg 40, niacyna mg/kg 70, kwas foliowy mg/kg 4, biotyna mg/kg 250, tauryna mg/kg 1000, Żelazo (monohydrat siarczanu żelaza[II]) mg/kg 135, Cynk (hydrat chelatu cynku z glicyną (stały)) mg/kg 120, Mangan (tlenek manganu[II]) mg/kg 14, Miedź (hydrat chelatu glicyny z miedzią[II] (stały)) mg/kg 16, Jod (bezwodny jodan wapnia) mg/kg 1.80, Selen (selenin sodu) mcg/kg 0.25
Zalecenia żywieniowe:
| Ilość karmy JosiCat Crispy Duck / 24 h | |
|---|---|
| 2 - 3 kg | 45 - 60 g |
| 3 - 4 kg | 60 - 85 g |
| 4 - 5 kg | 85 - 100 g |
| 5 - 7 kg | 100 - 120 g |
Należy pamiętać, że podane ilości są jedynie wskazówkami i powinny być dostosowane do warunków żywieniowych i poziomu aktywności zwierzęcia. Należy zawsze podawać zwierzęciu świeżą wodę pitną. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od 2 do 6°C i spożyć .
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Smak karmy:
- Kaczka
- Waga produktu:
- 10 kg
- Zawiera witaminy:
- Witamina D3
- Efekty zdrowotne:
- Zdrowie ogólne
- Białko:
- 72%
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Waga wraz z opakowaniem:
- 10 kg
Jeśli szukasz nowych produktów na rynku, przedstawiamy Ci Karma dla kota Josera dla dorosłych 10 kg!
- Domowy pupil: Kot
- Rodzaj: Karma dla kota
- Zalecany wiek: Dorośli
- Ważne informacje: Bez dodawanych barwników
- Główny składnik:
- Wapń
- Ryba
- Tłuszcz
- Fosfor
- Mięso
- Błonnik
- Białko
- Pojemność: 10 kg
Koty - Sucha karma JosiCat Crispy Duck
Dzięki JosiCat Crispy Duck wymagające aksamitne łapy mają gwarancję, że ich pieniądze są warte swojej ceny!
Zbilansowana receptura zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, których kot potrzebuje do codziennych przygód.
Kompletna karma dla dorosłych kotów.
Składniki
- Zboża; mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (suszone białko z kaczki 4,0%); produkty uboczne pochodzenia roślinnego; ryby i produkty uboczne pochodzenia rybnego; oleje i tłuszcze; minerały.
Składniki analityczne
- Białko 27,0%; zawartość tłuszczu 9,0%; włókno surowe 2,7%; popiół surowy 7,3%; wapń 1,55%; fosfor 1,15%; tauryna 1000 mg. Energia przeliczeniowa: MJ/kg 14,6 - kcal/kg 3494.
Dodatki odżywcze na kg
- Witamina A 15,000 I.U.; Witamina D3 1,500 I.U.witamina E 100 mg; witamina B1 10 mg; witamina B2 15 mg; witamina B6 15 mg; witamina B12 90 mcg; D-pantotenian wapnia 40 mg; niacyna 70 mg; kwas foliowy 4 mg; biotyna 250 mcg; żelazo (siarczan żelaza (II), monohydrat) 135 mg; Cynk (glicynowy chelat cynku, hydrat) 120 mg; mangan (tlenek manganu (II)) 14 mg; miedź (glicynowy chelat miedzi (II), hydrat) 16 mg; jod (bezwodny jodan wapnia) 1,80 mg; selen (selenin sodu) 0,25 mg.
Dodatki technologiczne:
- Przeciwutleniacz.
Zalecenia żywieniowe
| Waga paszy | Ilość paszy/dzień |
| 2-3 kg | 45-60 g |
| 3-4 kg | 60-85 g |
| 4-5 kg | 85-100 g |
| 5-7 kg | 100-120 g |
Należy pamiętać, że podane ilości są jedynie wskazówkami i powinny być dostosowane do stanu odżywienia i poziomu aktywności zwierzęcia.
- Należy zawsze podawać kotu świeżą wodę pitną.
Zbilansowana receptura zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, których kot potrzebuje do codziennego dobrego samopoczucia.
Składniki
Zboża; mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (suszone białko z kaczki 4,0%); produkty uboczne pochodzenia roślinnego; ryby i produkty uboczne pochodzenia rybnego; oleje i tłuszcze; minerały.
Dzięki JosiCat Crispy Duck zarówno wybredne jak i łapczywe koty będą zadowolone! Odpowiednia formuła zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze takie jak witaminy i minerały, których potrzebuje Twój kot
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- Należy zwrócić uwagę na informacje producenta.
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- Bez dodatków
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4032254753360
- Numer producenta
- 359688
- Producent
- Josera.
- Numer zezwolenia
- --
- Waga
- 10000 g
- Zawartość wilgoci
- Należy zwrócić uwagę na informacje producenta.
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- Bez dodatków
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4032254753360
- Numer producenta
- 359688
- Producent
- Josera.
- Numer zezwolenia
- --
Pasuje również do tego

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Drób, Ryż, Łososiowy, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
11,29 zł/1kg
112,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dorosły, Wołowina, 10 kg
10,17 zł/1kg
101,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
108,75 zł
-2,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Barry King | Żwirek bentonit dla kota | naturalny 5L
6,79 zł/1l
46,09 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

4PCS Gąbka do filtra fontanny do picia Wymienna pianka do filtra fontanny do picia Miski do picia dla kotów
86,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Greenmill sekator profesjonalny gr6201
19,98 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Materac 140x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
779,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Dr.Beckmann Kafijas automatu tirisanas tabletes 6gb 182872
14,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Josera JosiCat Crispy Duck 18 kg sucha karma dla dorosłych kotów
17,64 zł/1kg
317,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Karma dla psów Dehner Premium, karma mokra bezzbożowa, dla starszych psów, wołowina / jagnięcina / ziemniaki, 6 puszek po 800 g (4,8 kg)
152,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hulajnoga dziecięca 24622, z kołami XXL, nóżką, hamulcem ciernym tylnego koła, niebieska
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,47 zł/1l
229,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dorosły, Kurczak, 800 g
65,94 zł/1kg
52,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: superbrandshop

Remmers biały RAL 9016, wiadro 5 litrów
76,33 zł/1l
381,67 zł
Sprzedawca: Artisan

torba podróżna travelite Basic Active Trolley Torba podróżna Marine / Red niebieska czerwona 70cm
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
18,75 zł/1kg
375,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg Pasza zbożowa Premium PLUS dla kurcząt, gęsi i kaczek
5,46 zł/1kg
136,56 zł
Sprzedawca: boni-shop

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

VL Crispy Muesli dla królików 2,75kg
69,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sucha karma dla kotów
Waga 0,65 kg
Smakuje beduchskatze. Należny zbiera trochę każdego dnia. 'Meow'
Oceniono dnia 3 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna cena = świetny sklep
Waga 10 kg
Dobre jedzenie w dobrej cenie. Dostawa przyszła w ciągu jednego dnia. Czego chcieć więcej?
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Radość z jedzenia
Waga 10 kg
Mogę współczuć, jak dobrze lubią to moje dwa koty.
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Oceniono dnia 14 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,65 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
455,16 zł
Sprzedawca: superbrandshop
45,52 zł/1kg

Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,66 zł
Sprzedawca: superbrandshop
166,65 zł/1kg

Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
462,14 zł
Sprzedawca: superbrandshop
115,54 zł/1kg

CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,82 zł
Sprzedawca: superbrandshop
159,55 zł/1kg

Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
387,40 zł
Sprzedawca: superbrandshop
38,74 zł/1kg

Hills 605877, Kurczak, Wołowina, 3 kg
263,87 zł
Sprzedawca: superbrandshop
87,96 zł/1l

JosiCat Chrupiący kurczak 18kg
322,71 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Orijen Tundra, Dorosły, Koza, Dzik, Kaczka, 5,4 kg
371,56 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
68,81 zł/1kg

Royal Canin Digestive Care 10kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych Wspomagająca Przebieg Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
335,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
33,60 zł/1kg

Josicat Crunchy Poultry 10Kg
202,06 zł
Sprzedawca: superbrandshop
19,97 zł/1kg

Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
306,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,68 zł/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
229,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
42,59 zł/1kg

Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Dzik, 1,8 kg
184,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
102,66 zł/1kg

Orijen Regional Red, Każda rasa, Wołowina, Jagnięcina, Wieprzowina, 1,8 g
175,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
97 611,11 zł/1kg

Josera Marinese, Dorosły, Ziemniak, Łososiowy, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
210,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
21,10 zł/1kg

ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
176,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
38,06 zł/1kg

Acana Wild Prairie Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
168,49 zł
-3,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
164,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
35,48 zł/1kg

Applaws 5060333435653, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 7,5 kg



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
146,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
19,60 zł/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kocięta, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 1,8 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
144,39 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
80,22 zł/1kg

Applaws 5060333439637, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Łososiowy, 7,5 kg



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
137,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,39 zł/1kg