Wick WH200E4, Inhalator do nosa, Biały, Niebieski, 40 ml, 130 mm, 130 mm, 225 mm

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

177,45 zł

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Inhalatory i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Vulpes Goods Elektryczny inhalator | Poręczne inhalatory dla dorosłych i dzieci | Przenośny inhalator z nebulizatorem W zestawie 3 ustniki i torba pod
Vulpes Goods Elektryczny inhalator | Poręczne inhalatory dla dorosłych i dzieci | Przenośny inhalator z nebulizatorem W zestawie 3 ustniki i torba pod
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
121,02 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VulpesGoods
Zdjęcie produktu dla Inhalator Nebulizator Dla Dzieci Dorosłych Siateczkowy Przenośny
Inhalator Nebulizator Dla Dzieci Dorosłych Siateczkowy Przenośny
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MediSleep
Zdjęcie produktu dla Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
233,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla 5053 Vapore Nebulizator Siateczkowy
5053 Vapore Nebulizator Siateczkowy
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Neno_Official
Zdjęcie produktu dla VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Wick WH7, Aroma pads, Biały, 7 szt., 26 g, 15 mm, 75 mm
Wick WH7, Aroma pads, Biały, 7 szt., 26 g, 15 mm, 75 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
46,34 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Inhalator Nebulizator Nebulizator aerozolowy kompletny zestaw 2 maski  Nebulizator  Ustnik  Przewód  5 filtrów  Panda
Inhalator Nebulizator Nebulizator aerozolowy kompletny zestaw 2 maski Nebulizator Ustnik Przewód 5 filtrów Panda
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
158,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Wick 2545032EG723629 Wick W 1300 DE Inhalationsgerät
Wick 2545032EG723629 Wick W 1300 DE Inhalationsgerät
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Esperanza ECN002, Prąd przemienny, 220 V, 50 Hz, 0.8 A
Esperanza ECN002, Prąd przemienny, 220 V, 50 Hz, 0.8 A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
79,00 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla Sauna do twarzy Servocare, biała | sztuka (1 sztuka)
Sauna do twarzy Servocare, biała | sztuka (1 sztuka)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,60 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla Przenośny nebulizator siatkowy Inhalator dla dzieci i dorosłych Cichy inhalator Nebulizator Dwie maski Ustnik Zestaw nebulizatora USB 2x AA Kompaktowy
Przenośny nebulizator siatkowy Inhalator dla dzieci i dorosłych Cichy inhalator Nebulizator Dwie maski Ustnik Zestaw nebulizatora USB 2x AA Kompaktowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
112,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Wick WUL575E4, Biały, Niebieski, Biały, 1,83 m, 25 W, 220-240 V, 50-60 Hz
Wick WUL575E4, Biały, Niebieski, Biały, 1,83 m, 25 W, 220-240 V, 50-60 Hz
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
274,87 zł
Sprzedawca: Di-Life
Zdjęcie produktu dla Nebulizator oparów Beurer SI40
Nebulizator oparów Beurer SI40
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
191,22 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Wolketon inhalator ręczny nebulizator nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
Wolketon inhalator ręczny nebulizator nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Brinkmann inhalator plastikowy biały, 1 szt. Środek wspomagający inhalację
Brinkmann inhalator plastikowy biały, 1 szt. Środek wspomagający inhalację
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
22,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Inhalator Kompresor Inhalator Aerozol Omnibus Zielony
Inhalator Kompresor Inhalator Aerozol Omnibus Zielony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
151,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Inhalator Nebuliser Przenośny inhalator Nebuliser z ustnikiem dla dzieci i dorosłych, ultradźwięki przy chorobach układu oddechowego, astmie, kaszlu Skuteczny
Inhalator Nebuliser Przenośny inhalator Nebuliser z ustnikiem dla dzieci i dorosłych, ultradźwięki przy chorobach układu oddechowego, astmie, kaszlu Skuteczny
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla PARI NaCl roztwór do inhalacji, 60 szt. Ampułki
PARI NaCl roztwór do inhalacji, 60 szt. Ampułki
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
71,83 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Beurer Zubehörset IH 55 Yearpack , Aufsatz weiß (60211)
Beurer Zubehörset IH 55 Yearpack , Aufsatz weiß (60211)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
204,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla WICK Inhalation Pen N, 1 długopis
WICK Inhalation Pen N, 1 długopis
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,42 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Typ produktu:
Inhalator do nosa
Kolor produktu:
Biały, Niebieski
Objętość napełniania:
40 ml
Łatwy w użyciu:
Tak
Moc:
65 W
Szerokość produktu:
130 mm
Głębokość produktu:
130 mm
Wysokość produktu:
225 mm
Waga produktu:
500 g


Kompaktowy inhalator z intuicyjną obsługą za pomocą jednego przycisku, miękką, elastyczną maską i zmienną regulacją intensywności pary. Ten elektryczny inhalator do zatok może być szybko , ma pojemnik o pojemności 40 ml i automatyczne wyłączanie, gdy nie ma już wody. Możliwe jest również umieszczenie do dwóch wkładek VapoPads z olejkami eterycznymi we wkładce zapachowej, aby uwolnić kojące opary.

Szczegóły techniczne:

NazwaWartość
TypWH200E4
Numer artykułu producentaWH200E4
WersjaInhalator
Kolor podstawowybiały
Podłączone obciążenie65 W
Napięcie220 do 240 V
ZasilanieSieć
Kolor producentabiały/niebieski


Gotowy do użycia w ok. 5 minut i łatwy do założenia Miękka, elastyczna maska Zmienna regulacja pary umożliwiająca dostosowanie intensywności pary

Wick elektryczny inhalator do zatok 1 szt - Temat: Inhalatory
Waga
0.5 kg
Zawiera baterie
Nie
Składniki
wysokiej jakości urządzenie medyczne
Producent
Wick
Zakres dostawy
1
EAN
4022167652003
04022167652003
Numer producenta
WH200E4

Waga
0.5 kg
Zawiera baterie
Nie
Składniki
wysokiej jakości urządzenie medyczne
Producent
Wick
Zakres dostawy
1
EAN
4022167652003
04022167652003
Numer producenta
WH200E4
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Wick WH7, Aroma pads, Biały, 7 szt., 26 g, 15 mm, 75 mm
Wick WH7, Aroma pads, Biały, 7 szt., 26 g, 15 mm, 75 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
46,34 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Hartmann Cosmopor E Plastry na rany sterylne 50 sztuk 7,2 x 5 cm
Hartmann Cosmopor E Plastry na rany sterylne 50 sztuk 7,2 x 5 cm
895,69 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
64,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy   Moc szczytowa 4000 W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 655
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 554
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet
Zdjęcie produktu dla VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
VINGO Inhalator Inhalatory nebulizator ultradźwiękowy inhalator ręczny nebulizator dla dorosłych dzieci nano nebulizator
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
166,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Wick WBR7, Aroma pads, Biały, 7 szt., 20 g, 70 mm, 130 mm
Wick WBR7, Aroma pads, Biały, 7 szt., 20 g, 70 mm, 130 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
52,07 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 403
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz bezprzewodowy Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/do 80 min pracy na akumulatorze, z 6-warstwowym filtrem HEPA, przyjazny dla zwierząt domowych, do dywanów i twardych podłóg
Odkurzacz bezprzewodowy Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/do 80 min pracy na akumulatorze, z 6-warstwowym filtrem HEPA, przyjazny dla zwierząt domowych, do dywanów i twardych podłóg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 368
539,99 zł
-30,00 zł
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE
Zdjęcie produktu dla Inhalator Nebulizator Nebulizator aerozolowy kompletny zestaw 2 maski  Nebulizator  Ustnik  Przewód  5 filtrów  Panda
Inhalator Nebulizator Nebulizator aerozolowy kompletny zestaw 2 maski Nebulizator Ustnik Przewód 5 filtrów Panda
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
158,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
Zdjęcie produktu dla JBL Tune 510BT, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
JBL Tune 510BT, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
199,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Akumulatorowa kosiarka do trawy Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo
Akumulatorowa kosiarka do trawy Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
560,16 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Zdjęcie produktu dla Severin AS 9578, Prąd elektryczny, 1,5 cm, Czarny, Plastik, 100 W, 331 mm
Severin AS 9578, Prąd elektryczny, 1,5 cm, Czarny, Plastik, 100 W, 331 mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 119
179,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla WUNDmed® 02-134 WUNDmed® Wärmepflaster Nacken 02-134 weiß 9,5 x 30,0 cm, 1 St.
WUNDmed® 02-134 WUNDmed® Wärmepflaster Nacken 02-134 weiß 9,5 x 30,0 cm, 1 St.
204,84 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
19,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 221
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
477,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 228
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
330,44 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kuchenka kempingowa na gaz butanowy
Kuchenka kempingowa na gaz butanowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
215,76 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 zł
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Materac składany ELONEO, materac gościnny, materac składany 3-częściowy, pianka o zwiększonej grubości (15 cm), kostka międzykręgowa, składany, materac składany, (szary)
Materac składany ELONEO, materac gościnny, materac składany 3-częściowy, pianka o zwiększonej grubości (15 cm), kostka międzykręgowa, składany, materac składany, (szary)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 218
330,50 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELONEO
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla 2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
54,81 zł
-2%
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Grill kontaktowy Tefal OptiGrill GC705D
Grill kontaktowy Tefal OptiGrill GC705D
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 486
695,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów płaskich MaxiClean z wiadrem czyszczącym 2 w 1 Zestaw mopów 5,7 l Mop podłogowy Mop System czyszczenia 360°
Zestaw mopów płaskich MaxiClean z wiadrem czyszczącym 2 w 1 Zestaw mopów 5,7 l Mop podłogowy Mop System czyszczenia 360°
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
103,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Podświetlenie LED tła telewizora Taśma świetlna USB Paski RGB 2m
Podświetlenie LED tła telewizora Taśma świetlna USB Paski RGB 2m
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 105
154,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Vileda Mixer 3, Stojak podłogowy, Stal, Biały, 30 m, 710 mm, 710 mm
Vileda Mixer 3, Stojak podłogowy, Stal, Biały, 30 m, 710 mm, 710 mm
147,57 zł/1m
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 98
191,84 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Inhalator Terapia inhalacyjna Nebulizator Kompresor inhalacyjny Omnibus zielony
Inhalator Terapia inhalacyjna Nebulizator Kompresor inhalacyjny Omnibus zielony
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
139,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics
Zdjęcie produktu dla Vulpes Goods Przenośny nebulizator do inhalacji, ładowalny cichy nebulizator, przenośny mini inhalator, przenośny nawilżacz do problemów z oddychaniem u dzieci i dorosłych, w zestawie 3 ustniki i torba podróżna
Vulpes Goods Przenośny nebulizator do inhalacji, ładowalny cichy nebulizator, przenośny mini inhalator, przenośny nawilżacz do problemów z oddychaniem u dzieci i dorosłych, w zestawie 3 ustniki i torba podróżna
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
129,68 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: VulpesGoods
Zdjęcie produktu dla Vulpes Goods Elektryczny inhalator | Poręczne inhalatory dla dorosłych i dzieci | Przenośny inhalator z nebulizatorem W zestawie 3 ustniki i torba pod
Vulpes Goods Elektryczny inhalator | Poręczne inhalatory dla dorosłych i dzieci | Przenośny inhalator z nebulizatorem W zestawie 3 ustniki i torba pod
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
121,02 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: VulpesGoods
Zdjęcie produktu dla Nebulizator Laica NE2010
Nebulizator Laica NE2010
315,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS
Zdjęcie produktu dla medisana 54535 medisana IN 535 Inhalationsgerät
medisana 54535 medisana IN 535 Inhalationsgerät
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
383,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla Medisana 54545, Biały, 6 ml, 0,2 ml/min, 5 µm, 54 mm, 36 mm
Medisana 54545, Biały, 6 ml, 0,2 ml/min, 5 µm, 54 mm, 36 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
340,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla Medisana IN 600, Inhalator parowy, Szary, Półprzezroczysty, Przezroczysty, Biały, 72 mm, 108 mm, 44 mm, 220 g
Medisana IN 600, Inhalator parowy, Szary, Półprzezroczysty, Przezroczysty, Biały, 72 mm, 108 mm, 44 mm, 220 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
339,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla Inhalator Nebulizator Dla Dzieci Dorosłych Siateczkowy Przenośny
Inhalator Nebulizator Dla Dzieci Dorosłych Siateczkowy Przenośny
129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MediSleep
Zdjęcie produktu dla Medisana IN 510, Prąd przemienny, 30 min, 180 mm, 140 mm, 94 mm, 1,45 kg
Medisana IN 510, Prąd przemienny, 30 min, 180 mm, 140 mm, 94 mm, 1,45 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
275,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
Medisana IN 500, Prąd przemienny, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
233,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: medisana
Zdjęcie produktu dla Inhalator pediatryczny MicroDrop® Calimero2
Inhalator pediatryczny MicroDrop® Calimero2
485,60 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla 5053 Vapore Nebulizator Siateczkowy
5053 Vapore Nebulizator Siateczkowy
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Neno_Official
Zdjęcie produktu dla Przenośny inhalator i nebulizator – Cichy ultradźwiękowy inhalator siateczkowy dla dzieci i dorosłych, ładowanie USB Type-C - Zielony
Przenośny inhalator i nebulizator – Cichy ultradźwiękowy inhalator siateczkowy dla dzieci i dorosłych, ładowanie USB Type-C - Zielony
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Baskany
Zdjęcie produktu dla Alvita Inhalator T 2000, 1 St
Alvita Inhalator T 2000, 1 St
307,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla E5 970 Inhalator ultradźwiękowy Nebulizator ultradźwiękowy, mikromgiełka 5 µm
E5 970 Inhalator ultradźwiękowy Nebulizator ultradźwiękowy, mikromgiełka 5 µm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
368,34 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla Nebulizator Devilbiss AirForce One do aerozoloterapii dzieci i dorosłych z akcesoriami
Nebulizator Devilbiss AirForce One do aerozoloterapii dzieci i dorosłych z akcesoriami
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
232,02 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla Przenośny inhalator nebulizator z siatką, zasilany USB, dla dzieci i dorosłych, cichy (<30dB), z 2 maskami, ustnikiem, automatycznym wyłączaniem i funkcją samooczyszczania
Przenośny inhalator nebulizator z siatką, zasilany USB, dla dzieci i dorosłych, cichy (<30dB), z 2 maskami, ustnikiem, automatycznym wyłączaniem i funkcją samooczyszczania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
42,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
Zdjęcie produktu dla mini Air 360+ dystrybuowany przez OMRON | Przenośny, cichy inhalator dla dorosłych i dzieci | Inhalator zawierający dwie maski + ustnik | Ulga w kaszlu i przeziębieniu | Ładowanie przez micro USB
mini Air 360+ dystrybuowany przez OMRON | Przenośny, cichy inhalator dla dorosłych i dzieci | Inhalator zawierający dwie maski + ustnik | Ulga w kaszlu i przeziębieniu | Ładowanie przez micro USB
254,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla INHALATOR NEBULIZATOR PRZENOŚNY siateczkowy mesh USB cichy dla dzieci i dorosłych z maskami i ustnikiem
INHALATOR NEBULIZATOR PRZENOŚNY siateczkowy mesh USB cichy dla dzieci i dorosłych z maskami i ustnikiem
23,17 zł
Sprzedawca: Przydasie
Zdjęcie produktu dla 6× inhalatorów do nosa Tiger Balm o silnym zapachu eukaliptusa
6× inhalatorów do nosa Tiger Balm o silnym zapachu eukaliptusa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE