Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Black Cat U-Float Tree 15g fluo gelb
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,10 zł
10 620,00 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Spławiki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Black Cat Splávek Float 100g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Spławiki wędkarskie Black Cat U Black 20 g
2 655,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Micro U-Float 1,5g schwarz
35 400,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Vibro Unterwasserpose , Tragkraft:15g
3 540,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Spławiki wędkarskie Black Cat U Black 5 g Black 5 g
10 620,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MADCAT Chemical Light Float 200 g Spławik
6 370,00 zł/1kg
63,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Splávek Hard Core Float 100g
645,50 zł/1kg
64,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Saenger splávek Competition White Tiger 1g
16,97 zł
Sprzedawca: Rybina

Westin Pike Waggler 12 g 12,5 cm
4 425,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Splávek Hard Core Float 400g
228,20 zł/1kg
91,28 zł
Sprzedawca: Rybina

Black Cat Calamar 20g U-Float yellowzombie
3 190,00 zł/1kg
63,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Saenger splávek Competition White Tiger 2g
17,71 zł
Sprzedawca: Rybina

Spławiki wędkarskie Maver Medelana Blue 6 g Blue 6 g
265 500,01 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lineaeffe Kastingblei Green 35 g Green 35 g
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Preston Innovations Carp Shallow Angeln Schwimmt Orange 12 Orange 12
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Spławiki wędkarskie Preston Innovations Kerry Black 1,25 g Black 1,25 g
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zebco Slider Waggler, wędka wagglerowa, 8g
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Spławiki wędkarskie Kinetic Bombette White 8 g White 8 g
6 637,50 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Spławiki wędkarskie Black Cat Hard Core Orange 50 g
1 252,00 zł/1kg
62,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Grzechotka podwodna Black Cat - 20g
2 655,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tree-U-Pose wyprodukowany w Niemczech. Ta specjalna pozycja w kształcie litery U generuje niepokojące zawirowania prądu i dodatkowe zawirowania bezpośrednio przed przynętą i może być używana jako spławik do martwych ryb, żywych ryb i przynęt alternatywnych. Przepływająca woda przepływa przez Tree-U-Pose i tworzy pojedyncze małe kanały prądowe, które przemieszczają się nad rybą bezpośrednio za nią. Sumy to uwielbiają!Waga: 15 gKolor: żółty fluoZawartość: 1 sztuka
- Producent
- Waga
- 0.005 kg
- EAN
- 4029569265251
- Numer producenta
- 5532115
- Producent
- Waga
- 0.005 kg
- EAN
- 4029569265251
- Numer producenta
- 5532115
Pasuje również do tego

Black Cat U-Float Tree 20g fluo gelb
10 620,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Catextreme 85 Welsrolle
876,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Czarna kotka śmigło U-Float Wallerpose Tr.-Kr. g: 20
61,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat U-Float 'Tree' 10g fluo rot
5 310,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HOME DELUXE - Nadmuchiwana łódź Pike Small - Materiał: wytrzymałe PVC - Wymiary: dł. x szer. ok. 230 x 128 cm - dla maksymalnie 3 osób I Ponton, motorówka, łódź wiosłowa
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Shimano Naviják FX 4000 FC
90,37 zł
Sprzedawca: Rybina

Black Cat U-Float Tree 10g fluo gelb
10 620,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Háčky Power Rig Hook DG Coat 6ks 5/0
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat U-Float Tree 15g fluo rot
3 540,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Black Cat Rolnička Hells Bells 3ks
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
139,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH

Black Cat Posilovač Flavour Spray 100ml Krwawy Robak
77,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Háček Gripper DG Coating 6 ks 3/0
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łódź wędkarska GPS, łódź z przynętą, 180 punktów pozycjonowania, odległość zdalnego sterowania 800, obciążenie 6,6 funta, inteligentny rejs, automatyczny powrót, 20000 mAh
1 570,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Składany podbierak Xq Max - 180 cm
182,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Wielofunkcyjna ławka do ćwiczeń Physionics, udźwig 200 kg
458,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Black Cat S-Line 400m 0.45mm 50kg 110lbs gelb
0,43 zł/1m
170,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rhino Black Cat Propeller U-Pose X-Strong 10g czarna pozycja podwodna
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Black Cat Micro U-Float 1,5g pomarańczowy
35 400,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rhino Black Cat Propeller U-Pose X-Strong podwodna pozycja, kolor: Neon Uv Active, udźwig g: 20,0
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kuchenka kempingowa na gaz butanowy
215,76 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 411,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.