5,0



Na podstawie 1 opinii
Seni care krem ochronny do skóry z 10% mocznikiem bezzapachowy 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,35 zł
53,35 zł / 100ml
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam ochronny Linola 50 ml126,90 zł/100ml
63,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Krem z bepantolem do skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień z677,30 zł/1kg
67,73 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Cavilon krem do długotrwałej ochrony skóry 3392g1 376,09 zł/1kg
126,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
CORYT Protect krem ochronny do skóry, 100 ml krem85,45 zł/100ml
85,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Seni Care krem ochronny do skóry z argininą 1x200 ml
14,19 zł/100ml
28,38 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Krem mocznikowy 10% Pullach Hof 250 ml
139,26 zł/1kg
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Nawilżający balsam do mycia Seni Care, 500 ml
131,62 zł/1l
65,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Multilind Care krem ochronny na rany, 200 ml kremu
75,57 zł/100ml
75,57 zł
Sprzedawca: apohealth

CORYT Protect krem ochronny do skóry, 20 ml krem
1 398,08 zł/1kg
36,35 zł
Sprzedawca: apohealth

preval Dermatica Lipogel nawilżający żel ochronny do skóry, bezzapachowy, 50 g
546,34 zł/1kg
38,79 zł
Sprzedawca: apohealth

LINDESA K krem ochronno-pielęgnacyjny do skóry z rumiankiem, krem 50 ml
317,31 zł/1kg
21,26 zł
Sprzedawca: apohealth

FAGRON Vaselinum maść ochronna dla zestresowanej skóry, 100 g maści
241,67 zł/1kg
27,55 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Ph5 Lotion do skóry wrażliwej 400 ml
25,03 zł/100ml
100,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermasence Adtop Krem z 10% mocznikiem 200 ml
411,64 zł/1kg
92,62 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola Skin Milk Dozownik 500 ml
270,00 zł/1l
135,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Allergika Hydrolotio sensitive 200 ml
384,23 zł/1kg
97,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Maść propolisowa 35 ml
45,97 zł/100ml
16,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Krem ochronny do skóry LINDESA K, 50 ml
29,38 zł/100ml
14,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kelofibrase krem do pielęgnacji blizn i zestresowanej skóry, 25 ml kremu
2 148,05 zł/1kg
88,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Sensilind krem ochronny do skóry, 1X100 ml CRE
21,27 zł/100ml
21,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem ochronny do skóry Seni Care 10% mocznika
Krem ochronny do skóry Seni Care z 10% zawartością mocznika został opracowany specjalnie do suchych i zrogowaciałych obszarów skóry. Obszary te wymagają intensywnego nawilżenia i pielęgnacji, aby ułatwić proces złuszczania. Krem intensywnie nawilża, wygładza skórę, dostarcza jej ważnych składników odżywczych i pozostawia ją aksamitnie miękką.
Krem ochronny do skóry Seni Care jest łatwy i skuteczny w użyciu. Nałożyć krem na czystą, suchą skórę i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Krem należy stosować rano i wieczorem, aby uzyskać optymalne rezultaty. Należy pamiętać, że kremu nie należy nakładać na otwarte rany lub zranione obszary skóry.
Składniki kremu ochronnego do skóry Seni Care obejmują 10% mocznik, a także biokompleks oleju lnianego, pantenol, kwas mlekowy, lanolinę i witaminę E. To połączenie składników odżywczych i nawilżających zapewnia ukierunkowaną pielęgnację suchej i szorstkiej skóry.
Produkt jest dostarczany w poręcznej tubce o pojemności 100 ml. Poręczny rozmiar sprawia, że idealnie nadaje się do podróży i regularnego stosowania. Seni Care Skin Protection Cream jest szczególnie polecany osobom o bardzo suchej skórze, które szukają skutecznego rozwiązania do pielęgnacji i ochrony swojej skóry.
Ogólnie rzecz biorąc, Seni Care Skin Protection Cream z 10% mocznikiem zapewnia ukierunkowaną i intensywną pielęgnację suchej i szorstkiej skóry. Stosując go regularnie, można nawilżyć i wygładzić skórę oraz zachować jej elastyczność i miękkość. Zaufaj sprawdzonej jakości Seni i ciesz się przyjemnym uczuciem na skórze, jakie zapewnia krem ochronny do skóry Seni Care.
Seni care krem ochronny do skóry z 10% mocznikiem bezzapachowy 100 ml - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
Krem do skóry suchej i szorstkiej z 10% mocznikiem, polecany do pielęgnacji szczególnie suchych partii ciała, skłonnych do rogowacenia. Szczegóły produktu: reguluje proces złuszczania i rogowacenia naskórka | skóra staje się miękka i elastyczna | odżywia i nawilża skórę | nie zawiera barwników i alergenów | najlepsze efekty uzyskuje się przy codziennym stosowaniu, rano i wieczorem | bezzapachowy. Dane techniczne: Zawartość tubki 100 ml | opakowanie jednostkowe 1 szt.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 10% mocznik, biokompleks z lnu, lanolina, witamina E, pantenol, gliceryna, kwas mlekowy
- Producent
- Seni-TZMO Deutschland
- EAN
- 590051665146605900516651466
- Numer producenta
- SE-231-T100-25D
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 10% mocznik, biokompleks z lnu, lanolina, witamina E, pantenol, gliceryna, kwas mlekowy
- Producent
- Seni-TZMO Deutschland
- EAN
- 590051665146605900516651466
- Numer producenta
- SE-231-T100-25D
Pasuje również do tego

Seni Care balsam pielęgnacyjny do skóry suchej - 200 ml | opakowanie (200 ml)
189,80 zł/1l
37,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Seni care nawilżająca emulsja do ciała 500 ml
172,54 zł/1kg
98,35 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Seni Care krem ochronny do skóry z argininą 1x200 ml
14,19 zł/100ml
28,38 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Seni Care Krem z 3% UREA, 500 ml XDG XDG
150,90 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Seni care krem do rąk z 3% mocznikiem 100 ml
378,60 zł/1l
37,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana z żelu memory, poduszka na kość ogonową
54,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Nawilżający balsam do mycia Seni Care, 500 ml
131,62 zł/1l
65,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem mocznikowy 10% Pullach Hof 250 ml
139,26 zł/1kg
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Seni Care Waschcreme Krem myjący 3 w 1 z 3% mocznikiem - 1000 ml | Opakowanie (1 litr)
114,72 zł/1l
114,72 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Seni pianka pielęgnacyjna dla osób z nietrzymaniem moczu 500 ml
114,98 zł/1l
57,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel ze śluzem ślimaka 125 ml
27,41 zł/100ml
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+ do FSprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Money Maker portfel damski z prawdziwej skóry z ochroną RFID szary 9x3x13 portmonetka OPJ701K
107,94 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Karnisz z zaciskami 80–120 cm, biały (1 szt.), rozciągalny karnisz bez wiercenia, metalowy karnisz z systemem śrubowym i przyssawkami, antypoślizgowy, Ø 10 mm
25,44 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Półka kuchenna VASAGLE z 6 haczykami w kształcie litery S, stojak na przyprawy, ciemny brąz
420,27 zł
Sprzedawca: Lumarko

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Walizka RGL S-020 L Walizka materiałowa 4 kółka Rozszerzana Rozmiar: L Kolor: Granatowy
99,87 zł
Sprzedawca: Hurtowniawalizek

Chodzik Vital 51035, aluminiowy, z siedziskiem, składany, lekki, z regulacją wysokości, 65 x 68 x 80 do 98 cm
542,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Poduszki na palety Poduszki zewnętrzne Poduszki na plecy 40x120 cm - Poduszki na europalety Sofa z palet i meble z palet Poduszki na palety
97,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
79,99 zł
Sprzedawca: homerci
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg