4,8



Na podstawie 5 opinii
BaByliss 38 mm Curling Tong, Lokówka, Ciepły, 160 °C, 210 °C, 45 s, Czarny, Różowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
149,00 zł
+ wysyłka od 8,50 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
5h 39m 10s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Lokówki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Więcej informacji o reklamie
BaByliss BAB2369TTE, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Do wszystkich włosów, 140 °C, 210 °C257,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods

Więcej informacji o reklamie
BaByliss C6688E, lokówka automatyczna, Ciepły, Przyciski, 150 °C, 200 °C, Metaliczny448,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BaByliss Pro 180 Sublim’Touch 25 mm, Lokówka, Ciepły, Do wszystkich włosów, 110 °C, 180 °C, 60 s
94,00 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BaByliss 19 mm Curling Tong, Lokówka, Ciepły, Włosy suche, 160 °C, 210 °C, 40 s
175,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss 25mm Curling Tong, Lokówka, Ciepły, 160 °C, 210 °C, 45 s, Czarny, Różowe złoto
146,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adler AD 2112, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Czarny, Złoto różowe, Ceramika, Zasilanie
49,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss The Crimper, Prostownica do teksturyzacji, Ciepły, Proste w kształcie beczki, 120 °C, 210 °C, 30 s
114,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BaByliss Count. Pęseta do włosów.32mm BAB2174TTE
216,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Remington CI9532, Lokówka, Ciepły, 150 °C, 210 °C, Czarny, 3 m
174,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss BAB2275TTE, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Kolorowe włosy, Kręconych włosów, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Grube włosy, Cienkie włosy, 100 °C, 200 °C
394,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss Hydro-Fusion Hydro Fusion Air Styler, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Kolor Aqua, Czarny, Metaliczny, Chiny, 2,5 m, 700 W
206,99 zł
-23,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lokówka Salon Brilliance Conical C458E
302,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lokówka owalna BaByliss Warm Black 57 W 98,4" (2,5 m)
154,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss AS960E, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Do wszystkich włosów, Złoto różowe, 2,25 m, 1000 W
328,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ProfiCare PC-HAS 3132, Suzarko-lokówka, Ciepły, Czarny, Złoto różowe, Srebrny, 1000 W, Prąd przemienny, 220-240 V
178,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Esperanza EBL014, Ciepły, 180 °C, Czarny, 1,8 m, 25 W, Prąd przemienny
18,90 zł
Sprzedawca: Remedial

Remington CI91AW, Lokówka, Ciepły, 210 °C, 30 s, Czarny, Złoto różowe, 3 m
175,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Remington S8670, Multistyler, Ciepły, 60 s, Czarny, 1,8 m, 220 - 240 V
194,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Profesjonalna lokówka 38 mm do wyrazistych loków
Odkryj najlepsze narzędzie do stylizacji dzięki naszej profesjonalnej lokówce 38 mm, zaprojektowanej z myślą o łatwym tworzeniu wyrazistych loków. Ta lokówka jest wyposażona w korpus z ceramiki kwarcowej i łatwy w użyciu zacisk, który zapewnia gładkie i długotrwałe loki za każdym razem. Wyjątkowo długa tuleja idealnie nadaje się do kręcenia dłuższych włosów, umożliwiając osiągnięcie w domu efektów jak z salonu.
- Wałek z ceramiki kwarcowej zapewniający gładkie loki
- Średnica 38 mm dla wyrazistych loków
- System ogrzewania Advanced Ceramics™
- 6 cyfrowych ustawień ogrzewania do 210°C
- Wyjątkowo długa lufa do dłuższych włosów
Wyposażona w sześć cyfrowych ustawień grzania w zakresie od 160°C do 210°C, ta lokówka zaspokoi wszystkie rodzaje włosów i potrzeby stylizacyjne. System ogrzewania Advanced Ceramics™ utrzymuje stałą, wysoką temperaturę przez cały proces stylizacji, zapewniając szybką i łatwą stylizację wszystkich partii włosów. Ta funkcja nie tylko przyspiesza rutynową stylizację, ale także gwarantuje, że każdy lok będzie idealnie uformowany i będzie się dłużej utrzymywał.
Bezpieczeństwo i wygoda są najważniejszymi elementami konstrukcji tej lokówki. Posiada funkcję automatycznego wyłączania zapewniającą spokój ducha oraz obrotowy przewód o długości 2,5 m, który umożliwia łatwe manewrowanie podczas stylizacji. Dodatkowo termoodporna mata zapewnia bezpieczne miejsce do odłożenia lokówki podczas użytkowania, chroniąc powierzchnie przed uszkodzeniami cieplnymi.
- Automatyczne wyłączanie dla bezpieczeństwa
- Obrotowy przewód o długości 2,5 m zapewnia elastyczność
- W zestawie mata odporna na ciepło
Dzięki powłoce kwarcowo-ceramicznej i zaawansowanej technologii ogrzewania ta profesjonalna lokówka jest idealnym narzędziem do uzyskania eleganckich, zdefiniowanych i trwałych loków. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się na specjalną okazję, czy po prostu chcesz dodać odrobiny blasku swojemu codziennemu wyglądowi, ta lokówka zapewni profesjonalne rezultaty przy każdym użyciu.
Profesjonalna lokówka 38 mm zapewniająca luźne loki i naturalną objętość.
Włosy są mocowane za pomocą klipsa i owijane wokół pręta kwarcowo-ceramicznego w celu uzyskania naturalnych, dużych loków.
Bardzo długa rura jest szczególnie odpowiednia do kręcenia dłuższych włosów.
Cyfrowy wyświetlacz temperatury z 6 ustawieniami do 210°C i systemem grzewczym Advanced Ceramics™ zapewniającym równomierne, stałe rozprowadzanie ciepła.
- Do 210°C
- obrotowy kabel o długości 2,5 m
- Mata chroniąca przed przegrzaniem
- 3 lata gwarancji
- średnica lokówki 38 mm
- Powłoka kwarcowo-ceramiczna
- Szybkie nagrzewanie
- System grzewczy Advanced Ceramics
- 6 cyfrowych ustawień temperatury: 160°C - 210°C
- Bardzo długa różdżka
- Przycisk włączania/wyłączania
- Automatyczne wyłączanie
Cechy ogólne
Typ lokówki
Lokówka
Technologia kręcenia loków
Ciepło
Temperatura (min)
160 °C
Kolor produktu
Czarny, różowy
Materiał płyty
Ceramika
Kraj pochodzenia
Chiny
Długość kabla
2,5 m
Automatyczne wyłączanie po
60 min
Automatyczne wyłączanie
Tak
Źródło zasilania
AC
Szerokość
330 mm
Głębokość
57 mm głębokość
Wysokość
wysokość 48 mm
Wydajność
Typ
Lokówka
Technologia
Ciepło
Prostowanie włosów
Nie
Kręcenie włosów
Tak
Teksturyzacja włosów
Nie
Suszenie włosów
Nie
Funkcja jonizacji
Nie
Ceramiczny system grzewczy
Nie
Regulowana temperatura
Tak
Liczba poziomów ogrzewania
6
Temperatura (min)
160 °C
Temperatura (maks.)
210 °C
Czas nagrzewania
45 s
Kolor projektu
Kolor produktu
Czarny, różowy
Materiał płyty
Ceramika
Powłoka ceramiczna
Tak
Obrót pod spodem o 360
Tak
Kraj pochodzenia
Chiny
Ergonomia
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Automatyczne wyłączanie
Tak
Włącznik/wyłącznik
Tak
Automatyczne wyłączenie po
60 min
Bezprzewodowy
Nie
Długość kabla
2,5 m
Złącze kablowe
Tak
Niebezpieczne dla środowiska
Nie
Wyświetlacz temperatury
Tak
Źródło energii
Źródło energii
AC
Waga i wymiary
Szerokość
330 mm
Głębokość
57 mm
Wysokość
wysokość 48 mm
Waga
263 g
Średnica lufy
3,8 cm
Zakres dostawy
Stacja dokująca w zestawie
Nie
Nasadki ochronne
Nie
Cool Shot
Tak
Etui
Nie
Torba transportowa
Nie
Instrukcja obsługi
Tak
Mocowanie grzebienia
Nie
Etui podróżne
Nie
Uchwyt
Nie
Mata grzewcza
Tak
W zestawie rękawica odporna na ciepło
Nie
Dane logistyczne
Produkty na warstwie palety
54 sztuki
Wysokość palety netto
195,6 cm
Długość palety netto
120 cm
Szerokość palety netto
80 cm
Szerokość palety (brutto)
80 cm
Długość palety (brutto)
120 cm
Wysokość palety (brutto)
2,1 m
Waga palety (brutto)
283,5 kg
Liczba pudełek na palecie
63 sztuki
Objętość palety (brutto)
2015 dm³
Kartony wysyłkowe na warstwę palety
9 sztuk
Liczba warstw na palecie
7 sztuk
Produkty na palecie
378 sztuk
GTIN palety (EAN/UPC)
43030050153666
Szerokość kartonu wysyłkowego
272 mm
Długość kartonu wysyłkowego
231 mm
Wysokość opakowania transportowego
394 mm
Waga opakowania transportowego
2,46 kg
Liczba produktów w kartonie wysyłkowym
6 sztuk
Główny GTIN kartonu (EAN/UPC)
33030050153669
Objętość kartonu głównego
248 cm³
Dane opakowania
Szerokość opakowania
375 mm
Głębokość opakowania
70 mm
Wysokość opakowania
130 mm
Waga opakowania
750 g
Ilość w opakowaniu
1 sztuka
Rodzaj opakowania
Pudełko
- Model:
- Lokówka
- Technologia:
- Ciepły
- Prostowanie włosów:
- Nie
- Kręcenie włosów:
- Tak
- Teksturyzacja włosów:
- Nie
- Suszenie włosów:
- Nie
- Funkcja jonizacji:
- Nie
- Ceramiczny promiennik podczerwieni:
- Nie
- Regulowany termostat:
- Tak
- Ustawienia ciepła:
- 6
- Temperatura (min):
- 160 °C
- Temperatura (maks):
- 210 °C
- Czas rozgrzewania:
- 45 s
- Kolor produktu:
- Czarny, Różowy
- Materiał płyty:
- Ceramika
- Powłoka ceramiczna:
- Tak
- Obrotowa podstawa:
- Tak
- Kraj pochodzenia:
- Chiny
- Wbudowany wyświetlacz:
- Tak
- Automatyczne wyłączanie zasilania:
- Tak
- Długość przewodu:
- 2,5 m
- Wbudowany wyłącznik:
- Tak
- Automatyczne wyłączanie po:
- 60 min
- Bezprzewodowy:
- Nie
- Obrotowe połączenie przewodu:
- Tak
- Produkt niebezpieczny dla środowiska:
- Nie
- Wskaźnik temperatury:
- Tak
- Źródło zasilania:
- Prąd przemienny
- Szerokość produktu:
- 330 mm
- Głębokość produktu:
- 57 mm
- Wysokość produktu:
- 48 mm
- Waga produktu:
- 263 g
- Średnica rurki:
- 3,8 cm
- Szerokość opakowania:
- 375 mm
- Głębokość opakowania:
- 70 mm
- Wysokość opakowania:
- 130 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 750 g
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
- Stacja dokująca uwzględniona:
- Nie
- Zaślepki:
- Nie
- Nienagrzewająca się końcówka:
- Tak
- Pokrowiec:
- Nie
- Walizka:
- Nie
- Podręcznik użytkownika:
- Tak
- Grzebień:
- Nie
- Etui podróżne:
- Nie
- Uchwyt/podstawka:
- Nie
- Mata grzewcza:
- Tak
- Dołączona rękawica żaroodporna:
- Nie
- Produkty na warstwę palety:
- 54 szt.
- Wysokość palety netto:
- 195,6 cm
- Głębokość palety netto:
- 120 cm
- Szerokość palety netto:
- 80 cm
- Szerokość brutto palety:
- 80 cm
- Długość brutto palety:
- 120 cm
- Wysokość brutto palety:
- 2,1 m
- Waga brutto palety:
- 283,5 kg
- Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę:
- 63 szt.
- Pojemność brutto palety:
- 2015 dm³
- Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety:
- 9 szt.
- Warstwy na paletę:
- 7 szt.
- Produktów na palecie:
- 378 szt.
- Paleta GTIN (EAN / UPC):
- 43030050153666
- Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):
- 272 mm
- Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 231 mm
- Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):
- 394 mm
- Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):
- 2,46 kg
- Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 6 szt.
- W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):
- 33030050153669
- Pojemność skrzyni (zewnętrznej):
- 248 cm³
BABYLISS Modellierzange 38 mm LED 6 Temperaturen (C453E)
Dane techniczne
- Wysokość siatki palety: 195,6 cm
- Szerokość siatki palety: 80 cm
- Długość siatki palety: 120 cm
Wykonanie
- Kolor produktu: czarny, różowy
- Materiał płyty:Ceramika
- Powłoka ceramiczna:Tak
- Obrotowa podstawa 360°:Tak
W
ydajność
- Źródło zasilania:AC
Waga i wymiary
- Wysokość: 48 mm
- Szerokość: 330 mm
- Waga: 263 g
- Głębokość: 57 mm
- Średnica cylindra: 3,8 cm
Wydajność
- Typ: lokówka
- Ceramiczny system grzewczy:Nie
- Regulowany termostat:Tak
- Teksturowanie włosów:Nie
- Czas nagrzewania:45 s
- Temperatura (maks.):210 °C
- Kręcenie włosów:Tak
- Temperatura (min):160 °C
- Liczba poziomów nagrzewania:6
- Suszenie włosów:Nie
- Prostowanie włosów:Nie
- Funkcja jonizacji:Nie
- Technologia:Ciepła
Szczegóły opakowania
- Waga opakowania: 750 g
- Szerokość opakowania: 375 mm
- Głębokość opakowania: 70 mm
- Wysokość opakowania: 130 mm
- Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
- Rodzaj opakowania: pudełko
Z
awartość opakowania
- Walizka
- transportowa:Nie Instrukcja obsługi
- :Tak
- Stacja dokująca w zestawie:Nie Uchwyt
- :
- NIE Osłona włosów:Nie Szczotka do włosów
- :Nie Szczotka do włosów:
- Nie Rękawice odporne na ciepło
- w zestawie
- :
- NGewelacyjna końcówka:Tak
- Walizka
- transportowa
- :Nie Torba
- :Nie
- Podkładka
- grzewcza
- :Tak
Ergonomia
- Włącznik/wyłącznik:Tak
- Wbudowany wyświetlacz:Tak
- Obrotowy przewód:Tak
- Wskaźnik temperatury:Tak
- Automatyczne wyłączanie:Tak
- Niebezpieczny dla środowiska:Nie
- Automatyczne wyłączanie po:60 min
- Bez przewodu:Nie
- Długość przewodu:2,5 m
- D
ane logistyczneWalizka
- główna (zewnętrzna) na palecie: 63
- sztukiProdukty
- w walizce głównej (zewnętrznej): 6
- sztukWaga brutto palety: 283,5 kgWarstwy palety
- : 7 sztukDługość
- walizki głównej (zewnętrznej): 231
- mmWaga
- brutto
- walizki
- głównej
- (zewnętrznej): 2,46 kgProdukty
- na palecie: 378 sztukTIN
- palety (EAN/UPC):
- 43030050153666Szerokość walizki głównej (zewnętrznej):272 mmObjętość
- skrzyni głównej (zewnętrznej): 248
- cm³Objętość
- brutto
- palety: 2015
- dm³Długość palety: 120
- cmWysokość palety: 2,1
- mObjętość skrzyni
- głównej
- (zewnętrznej): 394
- mmSzerokość palety: 80 cmNumer
- GTIN skrzyni głównej (EAN/UPC):
- 33030050153669Skrzynie
- główne (
- zewnętrzne) na warstwie palety: 9 sztProdukty
- Technologia lokówki: Gorąca
- Efekt loków
- Ustawienia termostatu
- Ustawienie grzania: 6
- Czas nagrzewania: 45 sek.
- Wbudowany wyświetlacz
- Automatyczne wyłączanie
- Długość kabla: 2,5 m
- Źródło zasilania: prąd zmienny
- Czarny, różowy
Moc
Ustawienia termostatu*
Tak
Ustawienie ogrzewania de.*
6
Typ*
Lokówka de
Technologia*
Gorąca
Efekt wygładzenia*
Brak
Efekt loków*
Tak
Efekt teksturyzacji*
Nie
Suche włosy*
Nie
Temperatura (min)
160 °C
Temperatura (maks.)
210 °C
Czas nagrzewania
45 s
Funkcja jonowa*
Brak
Ceramiczny system grzewczy de*
Brak
Konstrukcja
Kolor produktu*
Czarny, Różowy
Materiał płyty
Ceramika
Powłoka ceramiczna
Tak
obrotowa podstawa 360
Tak
Kraj pochodzenia
Chiny
Ergonomia
Wbudowany wyświetlacz*
Tak
Wbudowany włącznik/wyłącznik
Tak
Automatyczne wyłączanie*
Tak
Automatyczne wyłączenie po
60 minut
Bezprzewodowy
Nie
Długość kabla*
2,5 m
Kabel obrotowy
Jeśli
Niebezpieczne dla środowiska
Nie
Wskaźnik świetlny gotowości temperatury
Tak
Zasilanie Kontrola zasilania
Moc Źródło energii
Zasilanie alternatywnie energią elektryczną
Waga i wymiary
Szerokość
330 mm
Głębokość
57 mm
Wysokość
wysokość 48 mm
Waga
263 g
Średnica cylindra
3,8 cm
Opakowanie
Szerokość opakowania
375 mm
Głębokość opakowania
70 mm
Opakowanie
Wysokość opakowania
130 mm
Waga opakowania
750 g
Ilość w opakowaniu
1 sztuka
Rodzaj opakowania
Pudełko
Zawartość opakowania
stacja deConnection w zestawie
Nie.
Nasadki ochronne
Brak
Zimna końcówka
Tak
Osłona
Nie
Torba transportowa
Nie
Instrukcja obsługi pl
Tak
Grzebień
Nie
Etui podróżne
Nie
Uchwyt
Nie
Mata termiczna
Tak
W zestawie rękawica odporna na wysoką temperaturę
Nie
Dane logistyczne
Ilość na warstwę palety
54 sztuki
Szerokość palety
80 cm
Długość palety
120 cm
Wysokość palety
2,1 m
Waga palety
283,5 kg
Liczba kartonów na palecie
63 sztuki
Objętość palety
2015 dm³
Liczba kartonów na warstwę
9 sztuk
Liczba warstw na palecie
7 sztuk
Ilość na palecie
378 sztuk
GTIN palety (EAN/UPC)
43030050153666
Szerokość głównego pudełka
272 mm
Długość skrzynki
231 mm
Wysokość skrzynki głównej
394 mm
Waga całego zestawu
2,46 kg
Ilość w pudełku
6 sztuk
GTIN pudełka (EAN/UPC)
33030050153669
Pojemność pudełka
248 cm³
Dane techniczne
Wysokość palety netto
195,6 cm
Głębokość palety netto
120 cm
Szerokość palety netto
80 cm
Lokówka | C453E | BABYLISS | Ceramiczny system grzewczy | Średnica cylindra 38 mm | Temperatura (min.) 160 °C | Temperatura (maks.) 210 °C | Liczba poziomów nagrzewania 6 | Wyświetlacz | W | Czarny/Różowy
Technical details:
Temperatura (maks) - 210
Ustawienia ciepła - 6
Pielęgnacja jonowa - No
Ceramiczny promiennik podczerwieni - Yes
Temperatura (min) - 160
Średnica rurki - 38
Producer - BABYLISS
Design:
kolor - Black/Rose
:
Producer product name - C453E
Producer product family - Curling iron
- Package features / Gross depth (mm): 375.00 mm
- Package features / Gross height (mm): 45.00 mm
- Package features / Gross width (mm): 128.00 mm
- Package features / Packing quantity: 1.00 szt.
- Package features / Paper/Pasteboard: 365.00 g
- Package features / Tare weight (kg): 0.37 kg
- Package features / Volume (m3): 0.00 m³
- Package features / Embeeded battery: No
- Package features / WEEE tax: CL109:5:2017-04-01
- Package features / Plastic (No PET): 2.00 g
- Package features / Palette Qty: 800 szt.
- Technical details / Gross weight: 0.81 kg
- Technical details / Net weight: 0.45 kg
- Technical details / Temperatura (maks): 210 °C
- Technical details / Ustawienia ciepła: 6
- Technical details / Pielęgnacja jonowa: No
- Technical details / Ceramiczny promiennik podczerwieni: Yes
- Technical details / Automatyczne wyłączanie zasilania: Yes
- Technical details / Temperatura (min): 160 °C
- Technical details / Średnica rurki: 38 mm
- Technical details / Pętla do zawieszania: No
- Technical details / Inne funkcje: 38mm professional curling iron to create soft waves. Quartz-ceramic coating to easily create long-lasting defined curls. The extra-long iron is also ideal for longer hair. 6 temperatures, up to 210 ° C, and Advanced Ceramics ™ heating system that keeps the heat constant and homogeneous.
- Technical details / Producer: BABYLISS
- Design / kolor: Black/Rose
- Wskazywanie / Wskaźnik gotowości do użycia: Yes
- Pozostałe właściwości / Model: Curling iron
- Pozostałe właściwości / Długość przewodu: 2.5 m
- Producer product name: C453E
- Producer product family: Curling iron
- : 24 miesiąc
- Zawartość opakowania / Akcesoria do pielęgnacji włosów: Thermo-resistant mat
Nasza 38-milimetrowa lokówka z różowego kwarcu została zaprojektowana do tworzenia miękkich loków i fal. System grzewczy Advanced Ceramics zapewnia równomierne i stałe ciepło na całej długości włosów. Powłoka ceramiczna z różowego kwarcu zapewnia stylizację bez wysiłku. Można ją nałożyć w kilka sekund i ma wyjątkowo długi pręt grzejny, który ułatwia kręcenie dłuższych włosów. Skład / Skład Lokówka SUBLIM'TOUCH C338E 38 mm
Profesjonalna lokówka 38 mm zapewniająca luźne loki i naturalną objętość.
Włosy są mocowane za pomocą klipsa i owijane wokół pręta z ceramiki kwarcowej w celu uzyskania naturalnych, dużych loków.
Bardzo długa rura jest szczególnie przydatna do kręcenia dłuższych włosów.
Cyfrowy wyświetlacz temperatury z 6 ustawieniami do 210°C i systemem grzewczym Advanced Ceramics™ zapewniającym równomierne, stałe rozprowadzanie ciepła.
- Średnica
- 38 mm
- Kolor
- Różowy
- Waga
- 263 g
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Moc
- 235 W
- Liczba sztuk
- 12
- EAN
- 3030050153668
- Numer producenta
- C453E
- Średnica
- 38 mm
- Kolor
- Różowy
- Waga
- 263 g
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Moc
- 235 W
- Liczba sztuk
- 12
- EAN
- 3030050153668
- Numer producenta
- C453E
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

BaByliss Pro 180 Sublim’Touch 25 mm, Lokówka, Ciepły, Do wszystkich włosów, 110 °C, 180 °C, 60 s
94,00 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BaByliss C332E, Lokówka, Ciepły, Do wszystkich włosów, 110 °C, 180 °C, 60 s
582,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

BaByliss 32mm Curling Tong, Lokówka, Ciepły, 160 °C, 210 °C, 45 s, Czarny, Różowy
157,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss BAB2275TTE, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Kolorowe włosy, Kręconych włosów, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Grube włosy, Cienkie włosy, 100 °C, 200 °C
394,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss 25mm Curling Tong, Lokówka, Ciepły, 160 °C, 210 °C, 45 s, Czarny, Różowe złoto
146,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss Count. Pęseta do włosów.32mm BAB2174TTE
216,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

20M 200LEDs 8 trybów lampek choinkowych, zasilanie, timer, funkcja pamięci, lampki choinkowe LED, oświetlenie ogrodu choinkowego, ciepła biel
80,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
32,39 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Star Trading 089-92, Lekka ozdoba, Złoto, IP44, 18 h, 28 szt., LED
134,47 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
2 456,88 zł/1l
196,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SONGMICS Stojak na buty z 12 półkami na 48-60 par butów, czarny
479,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

SoBuy stolik nocny wąski, szafka nocna z 1 szufladą i 2 półkami, nowoczesny stolik nocny, szafka do przechowywania Stolik nocny W39xD39xH65 cm FBT49-W
236,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Esperanza EBL014, Ciepły, 180 °C, Czarny, 1,8 m, 25 W, Prąd przemienny
18,90 zł
Sprzedawca: Remedial

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Szybka szafa z drzwiami przesuwnymi 125 cm biała
2 635,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

BaByliss 19 mm Curling Tong, Lokówka, Ciepły, Włosy suche, 160 °C, 210 °C, 40 s
175,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss Deep Waves, Lokówka, Ciepły, Do wszystkich włosów, Włosy suche, 160 °C, 200 °C
202,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss Conical Wand, Lokówka, Ciepły, 160 °C, 210 °C, 40 s, Czarny, Różowy
135,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BaByliss Hydro-Fusion Hydro Fusion Air Styler, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Kolor Aqua, Czarny, Metaliczny, Chiny, 2,5 m, 700 W
206,99 zł
-23,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor Różowy
Das ist echt toll
Oceniono dnia 15 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony Dziękuję
Kolor Czarny
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 21 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jest bardzo dobry
Kolor Czarny, Różowy
Mogę polecić każdemu
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny
Oceniono dnia 6 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Czarny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Multistyler 6 w 1 – Profesjonalna suszarko-lokówka z 6 końcówkami, 1300 W, automatyczne lokowanie, jonizacja i objętość – kolor szary
850,00 zł
Sprzedawca: Baskany

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
187,99 zł
Sprzedawca: BorlinGmbH

BaByliss PRO Elipsis 31mm Black BAB3000EPE + BaByliss PRO Rotating 800 Hot Air Styler BAB2770E
852,83 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wielofunkcyjny styler 5w1 z akcesoriami do stylizacji HB-618
279,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
249,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

REVENTO® AeroTwist Suszarko-Lokówka 5w1 Jonizacja Automatyczne Lokowanie 3 Temperatury Wymienne Końcówki



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
169,99 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,99 zł
Sprzedawca: REVENTO

Prostownico- lokówka do włosów , FREESTYLE , UPGRADE UG105



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
800,00 zł
Sprzedawca: Hairshop

BaByliss BAB2369TTE, Lokówka, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Do wszystkich włosów, 140 °C, 210 °C



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
257,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

UG95 Upgrade tytanowa lokówka do włosów , urządzenie wielofunkcyjne , 5 w 1
690,00 zł
Sprzedawca: Hairshop

Clatronic HAS 3818, Suzarko-lokówka, Ciepły, Czarny, Miedziany, Oczko do wieszania, 800 W, Prąd przemienny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
96,90 zł
Sprzedawca: FANTASTYCZNEZAKUPY

BaByliss BAB2770E, Szczotka z gorącym powietrzem, Para, Przyciski, Suwak, 70 dB, Czarny, Ceramika



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
198,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

UG80E Upgrade , lokówka obrotowa do włosów ,28 mm
440,00 zł
Sprzedawca: Hairshop

BaByliss PRO - Professional hot air brush (19 mm, BAB2675TTE)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
159,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

lokówka do włosów 5 w 1 o mocy 1000 W z lokówką, szczotką, okrągłą nasadką szczotkową i dyszą do suszenia - DYME



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
77,67 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,05 zł
Sprzedawca: Mormark

2-pak 5 w 1 Air Styler szczotka na gorące powietrze: jonowa suszarka do włosów, suszarka do włosów, okrągła szczotka do włosów, szczotka do prostowania, szczotka termiczna - D2YME



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
120,85 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,81 zł
Sprzedawca: Mormark

Lokówka ELLE Stwórz stylową linię na włosach



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
124,46 zł
Sprzedawca: A_und_G

Profesjonalna suszarka do włosów 5 w 1



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
187,99 zł
Sprzedawca: BorlinGmbH

Lokówka obrotowa z wyborem temperatury 160-200 C, lokówka samoobrotowa z bębnem 28 mm - CURLORA Purple



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,05 zł
Sprzedawca: Mormark

Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41
359,00 zł
Sprzedawca: Fleaugoods

Rowenta – lokówka z silnikiem i szczotką Brush Activ Volume Shine CF9320
228,71 zł
Sprzedawca: PG-Service

BaByliss Curl Secret Optimum, Lokówka, Ciepły, Przyciski, Do wszystkich włosów, Długie, Średni, 180 °C



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
605,99 zł
Sprzedawca: Netsilla