Słomka do picia Cool Milk z granulatem o smaku ciasteczkowym 5 sztuk 30g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,58 zł
219,33 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek692,38 zł/1kg
29,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Chocolate Mint Dragees z nadzieniem z ciemnej czekolady 50g163,60 zł/1kg
8,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Pastylki eukaliptusowe o smaku mięty bez cukru 15g484,67 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g41,24 zł/1kg
82,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,52 zł/1kg
187,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Rurki Kukurydziane Z Kremem Kakaowym 18G Alaska
931,67 zł/1kg
16,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Hellma 70000175 Czekolada Krispy Milk Chocolate
355,85 zł/1kg
142,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Sperlari Galatine, 125 g, Mleko, 1 szt., 1673 kJ, 395 kcal, 4 g
127,12 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Candyman Fresh Fruit Toffees (1kg)
82,01 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Mentos Clean Breath 7 OPAKOWAŃ Mix Smaków
0,33 zł/1kg
48,29 zł
Sprzedawca: Ajuy

Roshen Butter Milk Cukierki Karmelki Mleczne 1 Kg
29,39 zł/1kg
29,39 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Galaretka agar truskawkowa bezglutenowa 45g
77,80 zł/1kg
3,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

PEZ, kostki musujące o smaku Tutti Frutti, opakowanie 10 sztuk
334,67 zł/1kg
20,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Cool Brause Balls cukierki owocowe z nadzieniem z sorbetu w proszku 1000g
42,88 zł/1kg
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smint – kwaśne truskawki – 6 sztuk po 70 g
3 835,71 zł/1kg
187,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Roshen Wafelki Z Nadzieniem O Smaku Mlecznym 216 G
354,50 zł/1kg
77,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Oreo Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smak Waniliowym 44 G (4 Sztuki)
74,75 zł/1kg
2,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Open Food 4002781099019, 200 g, C, 68,6 g, 95,6 g, Plastik
57,70 zł/1kg
11,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka agar ananas-pomarańcza bezglutenowa 45g
75,80 zł/1kg
3,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Słomka do picia Cool Milk z granulatem o smaku ciasteczkowym 5 sztuk 30g
Ciasteczka i pyszne mleko to świetne połączenie, więc dlaczego nie cieszyć się jednym i drugim z tej samej szklanki? Wystarczy wlać świeże mleko do szklanki i dodać słomkę Cool Straw. Podczas picia perełki smakowe rozpuszczają się w słomce i mleko o smaku ciasteczek jest gotowe.
! UWAGA OSTRZEŻENIE !
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zawiera zabawki lub małe części, które mogą zostać połknięte lub wdychane. Zalecany jest nadzór osoby dorosłej.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.03 l
- Lista składników
- Cukier, kakao w proszku, dekstroza, syrop glukozowy, naturalny aromat, barwnik: E160a.
- Informacja o wartościach odżywczych
- 1663 kJ / 392 kcal Tłuszcz 0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,3 g Węglowodany 95,6 g w tym cukier 90,9 g Białko 0,9 g Sól 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen (Anhalt)
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowany cukier granulowany
- Producent
- International Sweet Trading e.K.
- Liczba sztuk
- 5
- Numer producenta
- 868924
- EAN
- 4260042076494
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.03 l
- Lista składników
- Cukier, kakao w proszku, dekstroza, syrop glukozowy, naturalny aromat, barwnik: E160a.
- Informacja o wartościach odżywczych
- 1663 kJ / 392 kcal Tłuszcz 0,5 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,3 g Węglowodany 95,6 g w tym cukier 90,9 g Białko 0,9 g Sól 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen (Anhalt)
- Nazwa handlowa
- Aromatyzowany cukier granulowany
- Producent
- International Sweet Trading e.K.
- Liczba sztuk
- 5
- Numer producenta
- 868924
- EAN
- 4260042076494
Pasuje również do tego

Słomka do picia Cool Milk o smaku waniliowo-czekoladowo-truskawkowym 5 sztuk 30g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cool Milk – słomka do napojów o smaku gumy balonowej, 5 sztuk, 30 g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słomka do picia Cool Milk z granulatem i owocowym bananem wiśniowym 5 sztuk 30g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
322,92 zł/1kg
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
406,18 zł/1kg
75,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
16,89 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hulajnoga balansowa vento unicorn kidwell
173,44 zł
Sprzedawca: Seleo

kinder 5733 Joy 3 St.
896,83 zł/1kg
53,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Lunch box, pudełko na lunch z 3 przegrodami i sztućcami 1400 ml, można myć w zmywarce, szczelne pudełko bento dla dzieci i dorosłych
72,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Storck 0.1833.2
127,47 zł/1kg
50,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Hersheys Cookies Creme Biała czekolada z kawałkami herbatników czekoladowych 40g
160,75 zł/1kg
6,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gummy bears gumy do wina gumy owocowe gumy kwaśne 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Migdały w cukrze Agilus, migdały Blue Wedding



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,09 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

KISIEL O SMAKU JAGODOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY 40 g - CELIKO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,79 zł
Sprzedawca: superbrandshop
444,75 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Cukierki Rocks indywidualnie pakowane z motywami owocowymi słodkie owocowe 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,00 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg