5,0



Na podstawie 5 opinii
Stapiz Basic Maska do włosów Placenta, 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,10 zł
71,00 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml37,99 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Gliss 4-in-1 Regenerująca maska, 400ml69,98 zł/1kg
34,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
37,24 zł/1l
37,24 zł
Sprzedawca: AllYour

Kallos Argan Colour Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy farbowane, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Naprawa, Świecący, Argan
22,09 zł/1l
22,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Stapiz Volume Maska do Włosów, 1000 ml
54,48 zł/1kg
59,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

HERBATINT Regenerująca maska do włosów 200 ml
248,70 zł/1l
49,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Defy Damage KBond20 Maska do włosów 150 ml
610,33 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
687,05 zł/1kg
274,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SELECTIVE KERATIN Maska do włosów – 1000 ml
37,18 zł/1l
37,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kallos - Keratin Hair Mask 500ml
22,60 zł/1l
11,30 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Interpharma Loxygen Maska do włosów 300 ml
486,90 zł/1l
146,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

ITOXX Nutri Mask maska do włosów 1000 ml
57,29 zł/1l
61,36 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Echosline Maska do włosów kręconych i falowanych, 300ml
82,07 zł/1l
24,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

INTENSE CURLS – Maska do włosów, 400 ml
129,77 zł/1l
51,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Joico YouthLock Maska do włosów, 150 ml
423,33 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ITOXX Hydro Mask maska do włosów 1000 ml
57,29 zł/1l
61,36 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Arganicare Keratin Maska do włosów z keratyną, 500ml
116,87 zł/1kg
70,12 zł
Sprzedawca: MANADA

Balmain Rewitalizująca maska do włosów bardzo zniszczonych, 200ml
1 230,00 zł/1l
300,00 zł
-54,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
246,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 5 ml
17 148,00 zł/1l
85,74 zł
Sprzedawca: DaniChou

Nanoil - Hair Mask Keratin - Maska na vlasy s keratinem 300ml
196,67 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maska do włosów z ekstraktami z bambusa i kiełków pszenicy. Cenne substancje zawarte w masce poprawiają kondycję włosów oraz ich witalność. Maska dodaje włosom objętości i blasku. Jej delikatna konsystencja doskonale pielęgnuje włosy.
 /
INTERNATIONAL STAPIZ Glamourpuss oferuje ten wyjątkowy produkt
- Waga
- 1100 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Stapiz Basic Maska do włosów Placenta, 1000 ml
- Producent
- EAN
- 5904277710585
- Waga
- 1100 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Stapiz Basic Maska do włosów Placenta, 1000 ml
- Producent
- EAN
- 5904277710585
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Blat, Kuchenka mikrofalowa kombinowana, 20 l, 800 W, obrotowy, Czarny, Szary
457,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
37,24 zł/1l
37,24 zł
Sprzedawca: AllYour

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Keratyna, Słoik
21,07 zł/1l
21,07 zł
Sprzedawca: Tersorte

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bomann EH 561, Kuchenka wolnostojąca, Biały, Obrotowy, Przednie, Płyta uszczelniona, 4 stref(y)
1 737,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

Stapiz Sleek Line Blond Mask Maska z jedwabiem do włosów blond zapewniająca platynowy odcień, 1000ml
43,57 zł/1l
43,57 zł
Sprzedawca: AllYour

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Kallos Serical Crema Alla Cheratina regenerująca maska do włosów z keratyną, 1000ml
44,35 zł/1kg
48,79 zł
Sprzedawca: Katomix

Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Krem nawilżający z placentą
138,00 zł/100ml
69,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
3 256,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos Serical Crema Midollo & Placenta maska z wyciągiem z łożysk roślin do włosów suchych i zniszczonych, 1000ml
48,42 zł/1kg
53,26 zł
Sprzedawca: Katomix

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

HOME DELUXE - Zewnętrzna sauna beczkowa Lahti M - Wymiary: WxDxH: ok. 185 cm x 120 cm x 185 cm, drewno: drewno świerkowe - w zestawie piec do sauny i akcesoria do sauny I Sauna ogrodowa, sauna zewnętrzna, beczka do sauny dla 2 osób
12 146,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Porcelanowa zastawa dla 6 osób WHITE FLORAL, 18 elementów
146,77 zł
Sprzedawca: Fernity

PLACENTA PLACO - Ampułki na porost włosów i przeciw wypadaniu włosów
1 755,17 zł/1l
210,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Patelnia do serwowania Cheffinger Patelnia do duszenia Garnek do gotowania Indukcja Ø 24 cm Patelnia odlewana z aluminium
409,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
1 570,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml
48,99 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Łóżko tapicerowane Merax 90x200 Łóżko dziecięce 90x200, z tapicerowaną barierką ochronną, USB i typ C, łóżko młodzieżowe, łóżko miękkie, łóżko płaskie, łóżko podłogowe, PU, białe
659,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Gorenje WNFHEI74ADPS, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
1 849,27 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Kallos Silver Reflex Coloring Hair Mask 1000 ml
16,52 zł/1l
16,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
899,99 zł
-220,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 149,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 884,09 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
171,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
347,96 zł/1l