3,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Saphir Parfums Oui De Saphir, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Porzeczka, Frezja, Różowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
94,69 zł
473,45 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray10 855,20 zł/1l
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Laurent Mazzone, Princesse De Coeur, Extrait De Parfum, Unisex, 100 ml10 076,00 zł/1l
1 007,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana Q Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Wiśnia (owoc), Jaśmin2 991,50 zł/1l
299,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sisley Izia, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Aldehydy, Bergamotka, Różowy pieprz, Dzięgiel, Różowy, Bursztyn, Piżmo, Cedr8 927,80 zł/1l
446,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Saphir Oui de Saphir Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 139,60 zł/1l
56,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Parfums Cool, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Jaśmin, Karmel, Irys, Różowy
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Oui Intesne Pour Femme Woda perfumowana, 200ml
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Parfums Vida, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Gruszka, Jaśmin, Kwiat pomarańczy
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Siloe de Saphir Pour Femme Woda perfumowana, 200ml
371,25 zł/1l
75,85 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,25 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Chloé Eau De Parfum, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
3 720,00 zł/1l
279,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Saphir Parfums Elegance, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Porzeczka, Brzoskwinia, Frezja, Jaśmin
534,40 zł/1l
106,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Chloé Fleur de Parfum, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Werbena, Różowy
6 044,27 zł/1l
453,32 zł
Sprzedawca: somnia24

BVLGARI Splendida Patchouli, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
4 377,60 zł/1l
218,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo Signorina, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Różowy pieprz, Porzeczka, Jaśmin, Piwonia, Różowy
4 219,80 zł/1l
210,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Irresistible Nectar, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Różowy
4 732,75 zł/1l
378,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Nina Ricci Ricci Ricci, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Rabarbar, Różowy, Paczula, Drzewo sandałowe
3 656,80 zł/1l
182,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chloé , Kobiety, 20 ml, Butelka jednorazowa, Piwonia, Magnolia, Różowy, Ambra, Cedr
9 324,50 zł/1l
186,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Chloé Fleur de Parfum, Kobiety, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Werbena, Różowy
7 651,00 zł/1l
382,55 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Franck Boclet Ylang Ylang Eau De Parfum 50 ml (unisex)
3 694,00 zł/1l
184,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana Saphir Oui De Saphir 200 ml
Woda perfumowana Saphir Oui De Saphir 200 ml to wyjątkowy zapach, który łączy w sobie elegancję, subtelność i wyjątkową kobiecość. Kompozycja z przewagą kwiatowych akordów sprawia, że zapach jest lekki, a jednocześnie pełen charakteru, idealnie podkreślający kobiecą pewność siebie. Nuty czarnej porzeczki, róży, frezji oraz ciepłe drzewne akordy i wanilia tworzą niepowtarzalną kompozycję, która doskonale pasuje do eleganckiej kobiety, szukającej wyrafinowanego zapachu na każdą okazję.
Zalecenia:
- Dla kogo: Woda perfumowana Oui De Saphir jest dedykowana dla eleganckich, pewnych siebie kobiet, które pragną wyróżniać się subtelnym, ale wyrafinowanym zapachem.
- Kiedy używać: Idealna na wieczorne wyjścia, spotkania biznesowe, romantyczne kolacje lub inne wyjątkowe okazje, które wymagają elegancji i klasy.
- Sposób użycia: Spryskaj perfumy na nadgarstki, szyję, za uszami lub na ubranie, aby zapach utrzymywał się dłużej. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
Kluczowe cechy:
- Kwiatowo-drzewny zapach: Zrównoważona kompozycja z przewagą kwiatowych nut, które przełamują subtelną świeżość czarnej porzeczki oraz ciepłe akordy drzewne, paczuli i wanilii.
- Elegancka kompozycja: Zapach jest pełen finezji i klasy, co sprawia, że jest odpowiedni dla kobiet, które pragną wyrazić swoją elegancję i wyjątkowy styl.
- Długo utrzymujący się zapach: Intensywność zapachu pozwala cieszyć się jego świeżością przez wiele godzin, co zapewnia komfort przez cały dzień.
Korzyści:
- Subtelna świeżość i elegancja: Dzięki nutom czarnej porzeczki i frezji, zapach jest świeży, a róża w sercu nadaje mu delikatności.
- Zmysłowość i ciepło: Nuty bazy z drzewem, wanilią i paczulą dodają zapachowi głębi i zmysłowości, co sprawia, że jest on idealny na wieczorne wyjścia.
- Uniwersalność: Zapach jest odpowiedni na różne okazje – od codziennych spotkań po specjalne wydarzenia, nadając się zarówno na dzień, jak i na wieczór.
Specjalne właściwości:
- Wielowymiarowy zapach: Połączenie świeżych, kwiatowych nut z ciepłymi, drzewnymi akordami tworzy zapach, który rozwija się z każdą chwilą, pozostawiając wyjątkowy ślad.
- Długotrwała trwałość: Zawartość ambroksanu oraz paczuli w bazie zapachowej zapewnia długotrwały efekt, dzięki czemu zapach utrzymuje się na skórze przez cały dzień.
- Elegancja i subtelność: Każda nutka zapachowa jest idealnie zbalansowana, tworząc elegancką kompozycję, która pasuje do każdej nowoczesnej kobiety.
Działanie:
- Poczuć się wyjątkowo: Perfumy pomagają poczuć się elegancko i kobieco, podkreślając indywidualność i unikalny styl.
- Ochrona zapachu: Dzięki wyważonym akordom, zapach staje się integralną częścią Twojego wizerunku, nie przytłaczając, ale dodając subtelną nutę wyrafinowania.
Efekt:
- Zmysłowa, ale subtelna: Zapach pozostawia po sobie elegancki, kwiatowo-drzewny ślad, który przyciąga uwagę, ale nie dominuje.
- Pewność siebie: Dzięki długo utrzymującemu się zapachowi, woda perfumowana sprawia, że czujesz się pewna siebie i pełna klasy przez cały dzień lub wieczór.
- Aromatyczny ślad: Zapach jest wyrazisty, ale jednocześnie subtelny, co sprawia, że staje się idealnym wyborem na różnorodne okazje
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 200 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Model:
- Perfumy w płynie
- Nuty zapachowe główne:
- Porzeczka
- Główne nuty zapachowe serca:
- Frezja, Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Piżmo, Paczula, Wanilia
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
jpg Saphir Oui De Saphir Pour Femme 200ml edp Saphir 8424730014915
Producent : Saphir
Rodzaj : Woda Perfumowana
Pojemność : 200ml
Oui De Saphir Pour Femme to zapach z przewagą akordów kwiatowych przeznaczony dla kobiet .
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: liść czarnej porzeczki
Nuta serca: róża, frezja, paczula
Nuta bazy: wanilia, piżmo, nuty drzewne
Woda perfumowana, dla kobietZapach otwiera się nutami czarnej porzeczki. Nuta serca składa się z frezji, róży de mai i paczuli. Baza, bardziej gourmand, składa się z wanilii, piżma i nut drzewnych.
#VALUE!
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Saphir Oui de Saphir Pour Femme Woda perfumowana, 200ml
- Producent
- Saphir Parfums
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8424730014915
- Numer producenta
- 83108
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Saphir Oui de Saphir Pour Femme Woda perfumowana, 200ml
- Producent
- Saphir Parfums
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8424730014915
- Numer producenta
- 83108
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Saphir Parfums Cool, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Jaśmin, Karmel, Irys, Różowy
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Parfums Vida, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Gruszka, Jaśmin, Kwiat pomarańczy
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Oui Intesne Pour Femme Woda perfumowana, 200ml
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Oui de Saphir Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 139,60 zł/1l
56,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Perfect Woda perfumowana, 200ml
473,45 zł/1l
94,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Due Amore Woda perfumowana, 200ml
500,45 zł/1l
100,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 115,00 zł/1l
66,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Saphir Parfums Star de Saphir, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kwiat pomarańczy, Irys, Jasminum sambac
534,40 zł/1l
106,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Siloe de Saphir Pour Femme Woda perfumowana, 200ml
371,25 zł/1l
75,85 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,25 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,50 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 146,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Saphir Parfums Elegance, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Porzeczka, Brzoskwinia, Frezja, Jaśmin
534,40 zł/1l
106,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Saphir Vive la Femme Woda perfumowana, 50ml
1 222,00 zł/1l
61,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
28,93 zł/1m
63,82 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,50 zł
Sprzedawca: FDC

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Saphir Boxes Select Blue Wome Woda perfumowana, 200ml
534,40 zł/1l
106,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Saphir Parfums Prestige, Kobiety, 200 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Pomarańczowy, Jaśmin, Różowy
448,35 zł/1l
89,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
658,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Opviq, drewniany zegar 38, zegar ścienny, jasne drewno orzechowe, metal, 56 x 58 x 3 cm
265,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Saphir Uomo de Saphir Woda perfumowana, 200ml
448,35 zł/1l
89,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(92)Liczba wystawionych ocen: 92
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l