5,0



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,39 zł
228,25 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g364,92 zł/1l
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Mitchum Mountain Air dezodorant dla mężczyzn 96 g312,40 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Rabanne 1 Million, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa883,07 zł/1l
132,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nivelazione, Dezodorant do stóp dla kobiet, 180ml108,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
194,10 zł/1kg
19,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Adidas Fruity Rhythm Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
331,11 zł/1kg
29,80 zł
Sprzedawca: Katomix

Adidas, Fizzy Energy, Dezodorant z atomizerem, 75 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
440,00 zł/1l
33,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Adidas Ice Dive odświeżający Dezodorant z atomizerem dla mężczyzn, 75 ml
138,69 zł/1kg
18,03 zł
Sprzedawca: Katomix

Adidas Victory League Odświeżający dezodorant w sprayu, 75 ml
231,87 zł/1l
17,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adidas, Control for Women, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
202,73 zł/1l
31,43 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,41 zł
Sprzedawca: MANADA

Adidas Control Antyperspirant spray, 250ml
104,85 zł/1kg
28,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Adidas After Sport Dezodorant, 150ml
56,25 zł/1kg
15,57 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adidas After Sport Dezodorant, 150 ml
92,24 zł/1kg
15,68 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Adidas Intensive Antyperspirant, 150ml
45,30 zł/1kg
10,18 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,06 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nike The Perfume Woman Dezodorant, 200 ml
83,65 zł/1l
16,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dezodorant W Sprayu Nivea Pure 150 Ml
66,44 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Rexona 8710447211229, Kobiety, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
11,21 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adidas, Uefa Champions Dezodorant w sprayu dla mężczyzn, 150 ml
152,00 zł/1l
22,80 zł
Sprzedawca: Katomix

Dezodorant W Atomizerze Corri Seiden Blute Dla Mężczyzn 75 Ml
57,84 zł/1kg
14,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Adidas Pure Lightness damski dezodorant w atomizerze 75 ml
CARUNO
️
ADIDAS PURE LIGHTNESS DAMSKI DEZODORANT W ATOMIZERZE 75 ML
Poczuj świeżość i lekkość przez cały dzień z kobiecym dezodorantem Adidas Pure Lightness! Ten wyjątkowy zapach, oparty na kwiatowo-owocowych nutach, zapewni Ci uczucie komfortu i pewności siebie. Delikatna formuła dba o Twoją skórę, pozostawiając ją suchą i pachnącą.
Pure Lightness to więcej niż tylko dezodorant – to cała kompozycja zapachowa, która rozwija się na Twojej skórze. Początkowe nuty soczystego melona i czerwonego jabłka przechodzą w subtelne serce jaśminu, magnolii, fiołka i konwalii. Całość dopełnia baza zmysłowego piżma, pozostawiając trwały i elegancki ślad. Ten dezodorant to idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie świeżość, delikatność i naturalne kompozycje zapachowe.
Historia zapachu Adidas Pure Lightness sięga 2008 roku. Od tego czasu cieszy się on niezmienną popularnością wśród kobiet ceniących sobie świeżość i naturalne kompozycje zapachowe. To zapach dla aktywnych kobiet, które cenią sobie komfort i pewność siebie w każdej sytuacji. Dezodorant jest łatwy w użyciu dzięki praktycznemu atomizerowi, który zapewnia równomierne rozprowadzenie produktu na skórze. Formuła jest delikatna i nie powoduje podrażnień, dzięki czemu jest odpowiednia dla wrażliwej skóry.
- ️
Dezodorant Adidas Pure Lightness to doskonały wybór dla kobiet, które chcą czuć się świeżo i pewnie przez cały dzień. Jego kwiatowo-owocowy zapach dodaje energii i pozytywnie wpływa na nastrój. Nuty melona, jabłka, jaśminu, magnolii, fiołka, konwalii i piżma tworzą harmonijną kompozycję, która idealnie sprawdzi się na co dzień. Ten produkt to synonim lekkości, świeżości i naturalnego piękna, idealny dla każdej kobiety pragnącej podkreślić swoją wyjątkowość. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, na siłowni czy na spotkaniu z przyjaciółmi, dezodorant Adidas Pure Lightness zapewni Ci komfort i pewność siebie przez cały dzień.
ADIDAS PURE LIGHTNESS DAMSKI DEZODORANT 75ML
- Świeży, kwiatowo-owocowy zapach idealny na co dzień
- Długotrwała ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem
- Delikatna formuła, odpowiednia dla wrażliwej skóry
- Praktyczny atomizer dla łatwej aplikacji
- Pojemność 75ml – wystarczająca na długi czas
- Nuty zapachowe: melon, jabłko, jaśmin, magnolia, fiołek, konwalia, piżmo
- Idealny dla aktywnych kobiet
CARUNO-2025-11-14-14:50:23 cuProducent Adidas Nazwa Pure Lightness Dezodorant Rodzaj Atomizer Pojemność 75ml Zapach Kwiatowo-owocowy Nuty głowy Melon, czerwone jabłko Nuty serca Jaśmin, magnolia, fiołek, konwalia Nuty bazy Piżmo Data wprowadzenia 2008
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 33200
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 33200
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Waga: 75 ml
- Kraj pochodzenia: Francja
- Dodatkowe informacje.
Adidas Pure Lightness damski dezodorant w atomizerze 75 ml
CARUNO Numer: 3412245850017, PGD-8083-33200. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Higiena/Dezodoranty i antyperspiranty
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Adidas Pure Lightness damski dezodorant w atomizerze 75 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Niezwykle świeży i orzeźwiający zapach, wzbogacony morskimi nutami Pure Lightness - to synonim kobiecości i wdzięku. Harmonijny zapach pobudza nasze zmysły do szczęścia i radości. Idealny na upalne, wakacyjne dni.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: jabłko, melon, nuty morskie
Nuta serca: jaśmin, magnolia, fiołek, lilia
Nuta bazy: irys, brzoskwinia, morela, piżmo
Adidas Female Pure Lightness Deo - Dezodorant - Producent: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1 opakowanie 1 opakowanie
Wyjątkowa kompozycja zapachowa: Linia głowy: melon, czerwone jabłko Linia serca: jaśmin, magnolia, fiołek, konwalia Linia bazy: piżmo
Pure Lightness marki Adidas to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet, klasyczny i orzeźwiający. Górne nuty to przyjemny zapach arbuza, po chwili przechodzący w jaśminowo-fioletową woń. Wykończenie podkreśla uwodzicielskie piżmo. Idealny dla młodej i wysportowanej kobiety.Zapach został wprowadzony na rynek w 2008 roku.
Błękitny zapach dodający energii i lekkości. Łączy naturalną kobiecość, wdzięk, daje poczucie harmonii i spełnienia. Świeże nuty morskiej bryzy i wiosennych kwiatów wprawiają w pozytywny nastrój, a aksamitny aromat owoców i słodkiego piżma uosabia poczucie radości z każdej chwili.
Nuta głowy: melon, jabłko, morska bryza
Nuta serca: jaśmin, magnolia, fiołek, lilia
Nuta bazowa: irys, brzoskwinia, morela, piżmo
Dezodorant w sprayu Pure Lightness od Adidas został stworzony wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 75 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
- Producent
- adidas wäsche
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 3412245850017
- Numer producenta
- 48613
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Adidas Pure Lightness Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
- Producent
- adidas wäsche
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 3412245850017
- Numer producenta
- 48613
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Adidas Women, Dezodorant w sprayu, floral dream, 75 ml
194,10 zł/1kg
19,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Adidas, Fizzy Energy, Dezodorant z atomizerem, 75 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
440,00 zł/1l
33,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Juwel Ruckzuck 100 Wäschetrockner, Trockenlänge 6,6 m, ausziehbar, Breite 1 m
211,14 zł/1m
264,39 zł
-57,47 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
206,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adidas Fruity Rhythm Dezodorant z atomizerem dla kobiet, 75 ml
331,11 zł/1kg
29,80 zł
Sprzedawca: Katomix

Adidas Pure Lightness 50ml edt
880,00 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Philips Norelco OneBlade OneBlade QP230/50 Wymienne ostrze, Żyletka, 3 głowic(e), Czarny, Limonka, Stal nierdzewna, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
148,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

200*70*110 cm pokrowiec na rower (uniwersalny) 210T wodoodporna plandeka ochronna na rower górski rower szosowy rower szosowy rower szosowy
80,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic w kubkach 10 x 2g
448,00 zł/1kg
8,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezprzewodowa stacja pogodowa z czujnikiem zewnętrznym Bezprzewodowa stacja pogodowa Cyfrowy termometr Prognoza pogody Czujnik LCD Higrometr Barometr Wewnętrzny i zewnętrzny 60m Retoo
69,89 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,89 zł
Sprzedawca: Retoo

AGA Leżak z daszkiem ogrodowy MR4254-Grey stalowy szary
143,75 zł
Sprzedawca: Aga24

Wodoodporny ochraniacz na materac Blumtal 90 x 200 cm - certyfikat Oeko-Tex, oddychający materac nawierzchniowy, mocowanie napinające, bez trzasków
55,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

TRIXIE 2908, 250 ml
85,28 zł/1l
21,32 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Deo Spray Women No 15 Frozen Berry jagodowo-wiśniowy zapach 150ml
140,07 zł/1l
21,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Półka drabinkowa Goiana, stojak na półki z 4 szufladami na kosze 101x30cm, shabby look, vintage ~ biały
634,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

PLAYMOBIL Action 71616, Akcja/Przygoda, 3 lat(a), Wielobarwny, Plastik
191,85 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mikser ręczny Philips HR 3741/00
157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Intex 68675, Czarny, Dorośli, PCW, Poliester, Chiny, 300 mm, 360 mm
10,81 zł
Sprzedawca: Sedco

Blender ręczny 24702-56 Czarny blender ręczny 3 w 1
323,75 zł
Sprzedawca: evomag

Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g
105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Happy
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 10
Niestety nie mogłam dostać tego produktu w drogerii, dlatego cieszę się, że był dostępny online. Długa podróż z Polski, ale wszystkie 11 butelek dotarło dobrze zapakowane! Dziękuję
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 10
Oceniono dnia 30 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 10
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 10
Oceniono dnia 24 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 10
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,15 lLiczba sztuk 1
Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 10
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,00 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l