Jean Marc Copacabana For Men Woda po goleniu, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,94 zł
149,40 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml2 865,80 zł/1l
286,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml1 659,50 zł/1l
165,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml374,08 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M2 112,70 zł/1l
211,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Jean Marc X Black For Men Woda po goleniu, 100 ml
290,00 zł/1l
29,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

La Rive Cabana For Men Woda po goleniu, 100ml
190,07 zł/1kg
28,51 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean Marc Bossa Nova Woda po goleniu, 100ml
204,30 zł/1l
26,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,43 zł
Sprzedawca: Katomix

La Rive Cash For Men Woda po goleniu, 100ml
255,40 zł/1l
25,54 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jovan Musk For Men Woda po goleniu, 236 ml
277,16 zł/1l
65,41 zł
Sprzedawca: MANADA

Aramis Aramis for Men woda po goleniu 200 ml
883,33 zł/1kg
265,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Balsam do golenia FOR MEN 100 ml
82,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Baldessarini Baldessarini Woda po goleniu flakon, 75ml
1 107,28 zł/1kg
138,41 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior - Homme After Shave 100ml
3 366,50 zł/1l
336,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Gold - woda po goleniu, 100 ml
149,80 zł/1l
17,32 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Men Sensitive Cool woda po goleniu 100 ml
309,80 zł/1l
31,94 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,98 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss The Scent woda po goleniu dla mężczyzn 100 ml
225,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Jean P. Gaultier Le Male balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml
1 948,10 zł/1l
194,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean P. Gaultier Le Male woda po goleniu dla mężczyzn 125 ml
2 022,32 zł/1l
252,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Baldessarini Signature woda po goleniu dla mężczyzn 90 ml
1 688,89 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Copacabana For Men jest wodą po goleniu dla mężczyzn od marki - Jean Marc. Klasyczna, owocowo-kwiatowa kompozycja idealna na każdą porę dnia.
 /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy:mandarynka, różowy pieprz
Nuta serca:irys, jaśmin, róża
Nuta bazy:bursztyn, paczula, piżmo, wanilia
Opis szczegółowy Wyjątkowe połączenie prawdziwej elegancji z surową, męską zmysłowością. W pierwszych nutach ostry, nie, a w kolejnych staje się łagodniejszy, słodszy, lecz wciąż wyrazisty i męski. Copacabana to odważny mężczyzna kontrastów, który zna swoją wartość. Parametry produktu Pojemność 100 ml Zapach Owocowy Nuta bazowa czarny bursztyn, patchula, piżmo, wanilia Nuta średnia (serca) irys / fiołek, jaśmin, róża Nuta wysoka (głowy) mandarynka, różowy pieprz Skład alcohol denat., aqua, glycerin, parfum, peg-40 hydrogenated castor oil, coumarin, alpha-isomethyl ionone, linalool, hydroxycitronellal, cinnamal, eugenol, benzyl benzoate, limonene Waga jednostkowa brutto 0,31 kg Typ produktu Eau de Toilette (EDT) Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: DRAMERS S.A. Ulica i numer: Rabowice, ul. Olszynowa 38 Kod pocztowy i miasto: 62-020 Swarzędz PL Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) 45 g Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 189 op. zb. (DU) Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5901815013726 Marka: JEAN MARC Kategoria: KOSMETYKI Podkategoria: KOSMETYKI PO GOLENIU Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: DRAMERS S.A. Ulica i numer: Rabowice, ul. Olszynowa 38 Kod pocztowy i miasto: 62-020 Swarzędz PL Waga jednostkowa brutto: 0.31 kg
- Waga
- 310 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- alcohol denat., aqua, glycerin, parfum, PEG-40 hydrogenated castor oil, coumarin, alpha-isomethyl ionone, linalool, hydroxycitronellal, cinnamal, eugenol, benzyl benzoate, limonene
- Producent
- jean marc
- EAN
- 5901815013726
- Waga
- 310 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- alcohol denat., aqua, glycerin, parfum, PEG-40 hydrogenated castor oil, coumarin, alpha-isomethyl ionone, linalool, hydroxycitronellal, cinnamal, eugenol, benzyl benzoate, limonene
- Producent
- jean marc
- EAN
- 5901815013726
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
313,12 zł/1l
125,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pitralon Original AS 100 ml M
254,50 zł/1l
25,45 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
300,50 zł/1l
90,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Proraso - Shaving Brush - Pędzel Do Golenia Z Naturalnej Szczeciny
35,08 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,78 zł
Sprzedawca: Katomix

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 150 ml, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Słoiczek
129,07 zł/1l
19,36 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Dunlop Bicycle Bag Double Waterproof - Torba na bagażnik 36x30x12cm - 2 x 13 litrów - Nylonowe torby rowerowe z odblaskowymi paskami dla bezpieczeństwa - Zapięcie na rzep Single - Czarny
69,98 zł
Sprzedawca: TR8

JEAN MARC COPACABANA Woda Toaletowa dla Mężczyzn Drzewny Zapach 100 ml
319,80 zł/1l
31,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

VARON DANDY jako balsam 1000ml
89,05 zł/1l
89,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Marmara Barber No.1 Eau de Cologne 250 ml vapo
421,76 zł/1l
105,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Zestaw toaletowy Differnz, składający się z toalety podwieszanej z odpływem ukrytym, białej, z połyskiem, oraz z pokrywy toalety. Numer katalogowy: 38.500.02
764,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Neff Z11CR10X0, Szyna piekarnika, Neff, Chrom, 455 mm, 31 mm, 375 mm
160,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

HIDROTERMAL mydło do golenia w kostce 50 gr
1 071,40 zł/1kg
53,57 zł
Sprzedawca: somnia24

PRORASO RED Odżywcza woda po goleniu 400ml
324,00 zł/1l
129,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Pudełko na gotówkę Kreator 15x11x8 cm Skarbonka na monety i banknoty 6 przegródek
62,93 zł
Sprzedawca: Eoshop

Alpa - Alpa Windsor Fresh aftershave with propolis 100ml
16,23 zł/1kg
18,67 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Pino Silvestre Classico Woda po goleniu 125 ml
644,24 zł/1l
80,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Tabac Original, Balsam po goleniu, 50 ml
666,40 zł/1l
33,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Einhell 4006825619720, Górny uchwyt, Czarny, Czerwony, 45°, 275 mm, 210 mm, 85 mm
158,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SWAREY 680ml Mini myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa
254,41 zł/1l
173,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml
279,90 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk
338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Razor Power Core E90, Klasyczna hulajnoga, Czarny, 16 km/h, 9,9 kg, Każda płeć, 8 lat(a)
830,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scood

Zestaw pędzli do golenia Anbbas, 3 w 1 pędzel do golenia z syntetycznego włosia borsuka w stylu wegańskim, stojak do golenia ze stali nierdzewnej + miseczka, idealny do golenia na mokro
211,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

WARS Fresh Chłodzący płyn po goleniu, 90ml
287,78 zł/1l
25,90 zł
Sprzedawca: Katomix
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
387,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 871,30 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
286,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 865,80 zł/1l

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
270,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 161,92 zł/1l

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
236,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
909,00 zł/1kg

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Mary Kay MK MEN chłodzący żel po goleniu 73 m
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 474,25 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
217,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 171,70 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 074,50 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Hermès Terre D'Hermès AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
211,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 112,70 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 376,20 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 164,53 zł/1l

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
119,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 190,20 zł/1l

Méthode For Men Kojący i odżywczy balsam po goleniu 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 186,40 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l