5,0



Na podstawie 1 opinii
Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.06 Pink Pop, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
90,00 zł
450,00 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Kobiety, Cacao Intense, Odżywiający, Nawilżający, Świecący, Korekta kolorów, Buteleczka z pompką, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...485,77 zł/1l
145,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Color Wow Money Masque Nabłyszczająca maska do włosów, 215 ml722,26 zł/1kg
195,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Wella Ultimate Smooth Mask 500 ml284,60 zł/1l
142,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml37,99 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Maria Nila, Sheer Silver, Paraben-Free, Hair Treatment Cream Mask, Moisturizing, 250 ml
399,72 zł/1l
99,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lola Cosmetics Dream Cream Nawilżająca maska do włosów, 450 g
184,30 zł/1kg
92,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Balmain Hair Couture Balmain Repair Mask 200 ml
131,84 zł/100ml
263,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Maria Nila Mask Maria Nila Sheer Silver Booster Mask 50ml
1 261,20 zł/1l
63,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola, No More, Hair Treatment Cream Mask, For Styling, 750 ml
327,24 zł/1l
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Odżywka do włosów farbowanych - 100ml 0,12
398,45 zł/1kg
79,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Davines Mask With Vibrachrom 8,21 100ml
883,70 zł/1l
88,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Artègo Lola Your Beauty Colour Mask intensywnie koloryzująca maska do włosów Blueberry 200 ml
156,20 zł/1l
31,24 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Odżywka do włosów farbowanych - 100ml 7.18
883,70 zł/1l
88,37 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

WELLA Color Fresh PINK maska koloryzująca, 150 ml
509,40 zł/1l
76,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell, Dualsenses, Hair Treatment Cream Mask, For Hydration, 200 ml
280,10 zł/1l
56,02 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Color Maska koloryzująca do włosów Ocean Blue, 30ml
26,23 zł/100ml
7,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kallos Argan Colour Maska do włosów 1000 ml
16,93 zł/1l
16,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Maria Nila, Coils & Curls, Hair Treatment Cream Mask, Curl Defining, 250 ml
604,12 zł/1l
151,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Maska koloryzujaca do wlosow Pearl Blonde, 200ml
489,40 zł/1l
97,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Osmo Blinding Shine Maska rozświetlająca 100 ml
354,55 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odżywcza maska koloryzująca, która szybko odświeża i nadaje włosom różowy odcień. Dzięki zawartości drogocennego olejku arganowego intensywnie odżywia, nawilża i nadaje włosom wyjątkowy połysk.
Właściwości i oczekiwane rezultaty:
- Odpowiednia do włosów w odcieniach średnich i ciemnych (poziom 2-7)
- W przypadku włosów jaśniejszych należy rozcieńczyć z White Mix, w przeciwnym razie efekt może być zbyt intensywny
- Nie stosować przed jakimkolwiek zabiegiem rozjaśniającym
- Nie pokrywa siwych włosów
Formuła w 100% wegańska, nietestowana na zwierzętach.
Sposób użycia: umyj włosy szamponem, spłucz i osusz ręcznikiem, aby przygotować włosy do zabiegu. Użyj rękawiczek i nałóż Color Refresh równomiernie na włosy lub na partie, na których chcesz uzyskać kolor, za pomocą palców lub grzebienia. Pozostaw na włosach 3–10 minut w zależności od pożądanej intensywności. Spłucz wodą, aby pozbyć się nadmiaru koloru i wykończ odżywką. Kolor utrzymuje się przez około 4–10 myć, w zależności od kondycji włosów.
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - Maska koloryzująca
Maria Nila Colour Refresh to wyjątkowa maska koloryzująca ze szwedzkimi pigmentami.
- Wszechstronny produkt do odświeżania i intensyfikowania koloru włosów lub do tymczasowej zmiany koloru.
- Dzięki kompleksowi Colour Guard jest również szczególnie pielęgnująca dla włosów.
- Jak zwykle w przypadku Maria Nila, Colour Refresh Mask ucieleśnia spotkanie eko i szyku - podobnie jak wszystkie produkty Maria Nila, ta w 100% wegańska maska jest wolna od parabenów i siarczanów.
- Najlepsze możliwe produkty do włosów w zgodzie z naturą i wolne od testów na zwierzętach.
Właściwości:
- Maska koloryzująca z pigmentami koloru
- idealna do tymczasowej zmiany koloru
- 100% wegańska, wolna od parabenów i siarczanów
- odświeża i intensyfikuje kolor włosów
Stosowanie:
- Używając rękawiczek, nałóż Colour Refresh równomiernie na umyte włosy.
- Pozostaw maskę na 3-10 minut, aby uzyskać pożądaną intensywność.
- Następnie dokładnie spłukać.
Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Argani, Spinosa Kernel Oil, Quaternium-95, Hydrolyzed Wheat Protein, Basic Yellow 57, Basic Red 76, Propanediol, Lactic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Delikatna maska nadaje włosom romantyczny różowy odcień.
MARIA NILA COLOUR REFRESH to uniwersalny produkt do odświeżania i intensyfikacji koloru włosów lub do tymczasowej zmiany koloru. PINK P
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Maski do włosów marki Maria Nila z kolekcji Colour Refresh zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Maski do włosów Maria Nila z kolekcji Colour Refresh zostały stworzone z myślą o wszystkich rodzajach włosów, szczególnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 100 ml.
Maria Nila Colour Refresh Krem niepigmentujący 0.06 Pink Pop - Bez siarczanów i parabenów SCHWEDEN Karton @ 1 Stueck x 100 ml
Maria Nila Color Refresh Pink Pop 100 ml
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.06 Pink Pop, 100ml
- Producent
- Maria Nila
- EAN
- 7391681047082
- Numer producenta
- 178657
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.06 Pink Pop, 100ml
- Producent
- Maria Nila
- EAN
- 7391681047082
- Numer producenta
- 178657
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.20 Pearl Silver, 300ml
416,43 zł/1l
124,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Kobiety, Cacao Intense, Odżywiający, Nawilżający, Świecący, Korekta kolorów, Buteleczka z pompką, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...
485,77 zł/1l
145,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maria Nila, Colour Refresh, Vegan, Hair Colouring Cream Mask, For Color Refreshing, 300 ml
247,20 zł/1kg
123,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Kobiety, Vivid Violet, Odżywiający, Nawilżający, Świecący, Korekta kolorów, Buteleczka z pompką, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...
436,67 zł/1l
131,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Maria Nila Colour Refresh odżywcza maska koloryzująca do włosów o fioletowych odcieniach Vivid Violet 100 ml
824,60 zł/1kg
82,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Stella Trading - Elegancka szafa trzydrzwiowa z dużą pojemnością - Uniwersalna
2 421,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Rotoped Mini – Miniaturyzowany rower rehabilitacyjny. Miniaturowe koło treningowe. Trening dla nóg i ramion z wyświetlaczem LCD. Sportowy mini rower. Wymiary: 36 x 28,5 x 34,5 cm. Retoo
99,49 zł
Sprzedawca: Retoo

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Tytan
Odnowiony
3 027,70 zł
Sprzedawca: JANADO

EMKE kabina prysznicowa 130x140cm, 3-częściowy składany parawan nawannowy z powłoką NANO Easy-Clean, parawan składany, szkło bezpieczne 6 mm
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 15 128 GB czarny
3 349,13 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 149,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 884,09 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
171,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
347,96 zł/1l