5,0



Na podstawie 10 opinii
Dsquared2 Wood for Him SG 250 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,88 zł
231,52 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
4h 38m 50s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzeźwiający balsam HAPPY2 850,80 zł/1l
71,27 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Eau Rose SG 200 ml W1 085,50 zł/1l
217,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dsquared2 Żel Dsquared2 2 Wood Pour Homme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic 200ml660,95 zł/1l
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dsquared2 Green Wood żel pod prysznic unisex 250 ml423,40 zł/1l
105,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man SG 200 ml M
270,40 zł/1l
61,95 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dsquared2 Wood for Her SG 200 ml W
234,56 zł/1l
58,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dsquared2 Red Wood SG 200 ml W
472,28 zł/1l
118,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dsquared2 Icon Pour Femme SG 200 ml W
324,80 zł/1l
64,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Occitane Mélilot SG 250 ml W
371,80 zł/1l
92,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood SG 200 ml UNISEX
362,90 zł/1l
72,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Baldessarini Signature SG 200 ml M
535,75 zł/1kg
107,15 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

STR8 Ahead SG 250 ml M
65,76 zł/1l
16,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

JOOP! Le Bain SG 150 ml W
280,00 zł/1l
43,77 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Sergio Tacchini I Love Italy Woman SG 400 ml W
29,95 zł/1l
11,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Gisada Ambassador Women SG 100 ml W
1 167,10 zł/1l
116,71 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Pink Sugar Pink Sugar SG 150 ml W
161,53 zł/1l
24,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Moschino Toy 2 Pearl SG 200 ml UNISEX
681,85 zł/1l
136,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Madonna Truth or Dare SG 200 ml W
152,10 zł/1l
30,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

L'Occitane Cedr i Imbir SG 250 ml M
349,40 zł/1l
87,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel pod prysznic dla mężczyzn
bergamotka, cytryna, mandarynka
imbir, kardamon, liście fiołka
wetyweria, nuty drzewne, ambroksan
Dzięki myjce do ciała Dsquared² Wood Pour Homme możesz pod prysznicem nadać swojej skórze niepowtarzalny, intensywny zapach wody toaletowej Wood producenta. Oprócz nowej wody toaletowej, producent wprowadza również żele pod prysznic i inne produkty do pielęgnacji skóry, które można idealnie łączyć z męskimi zapachami.
Delikatna pielęgnacja pod prysznicem
Możesz użyć Dsquared² Wood Pour Gentle Haut Care Mens Body Wash, aby usunąć brud i zanieczyszczenia oraz zapewnić dodatkową pielęgnację i nawilżenie podczas procesu oczyszczania. Balsam pod prysznic pozostawia również długotrwałe uczucie świeżości i dobrego samopoczucia. Ale to nie wszystko: żel pod prysznic również pozostawia na skórze orzeźwiającą męskość. Kompozycja łączy w sobie świeżość śródziemnomorskich owoców cytrusowych, takich jak cytryna, mandarynka i bergamotka, z nutami kwiatowymi i drzewnymi oraz wyraźną nutą imbiru. W sercu zapachu wyczuwalne są różne przyprawy, liście fiołka i wetyweria.
Wood For Him to drzewno-kwiatowy zapach dla mężczyzn. W otwarciu wyczuwalne są świeże nuty cytrusów, podczas gdy serce łączy pikantne akordy kardamonu i imbiru rozjaśnione liśćmi fiołka. Kompozycję dopełnia wetyweria, białe drewno i ambroksan.został wprowadzony na rynek w 2018 roku.
Bergamotka, cytryna, mandarynka
Liść fiołka, kardamon, imbir
Ambroksan, nuty drzewne, wetyweria
Dsquared2 Gel Dsquared2 Wood Pour Homme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic teraz w Beauty Plaza.
Żel pod prysznic Wood marki Dsquared2. Wybrane opakowanie ma pojemność 250 ml.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 8011003845750
- Numer producenta
- 5B27
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 8011003845750
- Numer producenta
- 5B27
Pasuje również do tego

Dsquared2 - Wood pour Homme 100ml
1 895,00 zł/1l
189,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dsquared2 Wood for Him ASB 100 ml M
1 260,00 zł/1l
126,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dsquared2 Green Wood żel pod prysznic unisex 250 ml
423,40 zł/1l
105,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dsquared2 Green Wood woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 586,10 zł/1l
158,61 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dsquared2 Original Wood Woda perfumowana, 100 ml
2 329,60 zł/1l
232,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dsquared2 - Green Wood EDT 50ml
1 958,00 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Stojak na kwiaty KESPER 17277 z półkami w dekorze dębu / Stojak na kwiaty / Stojak z półkami
159,00 zł
Sprzedawca: homerci

Dsquared2 Green Wood balzám po holení pro muže 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Walcik z mikroigłami, 540 igieł, stymulacja wzrostu włosów i brody, kuracja przeciw wypadaniu włosów, urządzenie do pielęgnacji skóry (3,0 mm)
71,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Hugo Boss Hugo Man SG 200 ml M
270,40 zł/1l
61,95 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Dsquared2 Wood zestaw upominkowy dla mężczyzn Zestaw II. 100 ml
3 208,30 zł/1l
320,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

DSQUARED2 Wood Pour Homme 75ml
922,67 zł/1l
69,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dsquared2 - Green Wood EDT 30ml
5 002,67 zł/1l
150,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dsquared2 Wood Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
2 916,20 zł/1l
145,81 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Marbert Man Bath 400ml
223,67 zł/1l
89,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dsquared2 Original Wood Woda perfumowana, 50ml
4 210,40 zł/1l
210,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dsquared2 Wood for Her SG 200 ml W
234,56 zł/1l
58,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dsquared2 Wood Pour Homme Woda toaletowa, 30ml
2 965,00 zł/1l
88,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dsquared, Red Wood, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 463,80 zł/1l
146,38 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Szybka dostawa Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
199,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
997,10 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l