5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Creed Les Royales Exclusives White Flowers woda perfumowana dla kobiet 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1543,15 zł
20 575,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Creed Love in White Woda perfumowana 500 ml Splash8 932,38 zł/1l
4 466,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed Aventus Cologne Woda perfumowana, 100ml9 540,50 zł/1l
954,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Creed White Amber Edp Spray13 219,16 zł/1l
3 304,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana dla kobiet TUBEROSE4 815,40 zł/1l
248,25 zł
-7,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
240,77 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Sublime Vanille woda perfumowana spray unisex 75ml dla kobiet
19 120,53 zł/1l
1 434,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Creed Les Royales Exclusives Jardin d'Amalfi woda perfumowana unisex 75 ml
20 217,73 zł/1l
1 516,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Acqua Originale Zeste Mandarine, Woda perfumowana, 100ml
6 824,60 zł/1l
682,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Millesime Acqua Originale Cedre Blanc woda perfumowana spray 100 ml
11 890,00 zł/1l
1 189,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
12 511,60 zł/1l
938,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed, Aventus, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
19 250,40 zł/1l
962,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Creed Royal Oud woda perfumowana unisex 100 ml
14 345,80 zł/1l
1 434,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 506,60 zł/1l
750,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Christian Siriano Silhouette Midnight woda perfumowana spray 100 ml
664,00 zł/1l
68,90 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Acqua Originale Citrus Bigarade Woda perfumowana, 100 ml
11 263,30 zł/1l
1 126,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

By Kilian Love Don't Be Shy woda perfumowana dla kobiet 50 ml
18 961,00 zł/1l
948,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana White Flowers to wspaniały zapach, który przeniesie Cię wprost do kwitnącego ogrodu. Kompozycja składa się z subtelnych nut białych kwiatów jaśminu i narcyza harmonijnie zbalansowanych cytrusowymi akordami. Eleganckie połączenie akordów sprawia, że ten zapach jest zarówno kwiatowy, jak i świeży. White Flowers to doskonały wybór dla kobiet, które pragną poczuć się zmysłowo, zachowując przy tym delikatność i subtelność.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: zielone jabłko, liść fiołka, cytryna
Nuta serca: włoski jaśmin, róża bułgarska, marokański jaśmin, geranium
Nuta bazy: piżmo, narcyz, drzewo sandałowe
Woda perfumowana marki Creed została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
- Wymiary
- 75 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- według producenta
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3508440752055
- Numer producenta
- 1107505
- Wymiary
- 75 ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- według producenta
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3508440752055
- Numer producenta
- 1107505
Pasuje również do tego

Creed Silver Mountain Water Woda perfumowana, 100ml
14 225,40 zł/1l
1 422,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Creed Virgin Island Water woda perfumowana unisex 50 ml
22 284,00 zł/1l
1 114,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glampact

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml
13 978,80 zł/1l
1 397,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W
34 219,80 zł/1l
1 710,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 207,40 zł/1l
420,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Creed Aventus Cologne Woda perfumowana, 100ml
9 540,50 zł/1l
954,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
27 452,20 zł/1l
1 372,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Nina Ricci Ricci Chant D Extase EDP 80ml
3 566,75 zł/1l
285,34 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Xerjoff Alexandria III Perfumy, 50 ml
16 711,00 zł/1l
835,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 506,60 zł/1l
750,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Amouage Gold for Women EDP 50 ml W
12 492,80 zł/1l
624,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Creed Sublime Vanille woda perfumowana spray unisex 75ml dla kobiet
19 120,53 zł/1l
1 434,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed, Aventus, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
19 250,40 zł/1l
962,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
15 339,20 zł/1l
766,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
12 373,20 zł/1l
927,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Millesime Imperial EDP 100 ml UNISEX
11 720,70 zł/1l
1 172,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
13 374,20 zł/1l
1 337,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
12 511,60 zł/1l
938,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Kobiety, 70 ml, Spray, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
12 500,00 zł/1l
990,00 zł
-115,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
875,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zapach jest niebiański, ale utrzymuje się tylko przez kilka godzin. Trzeba o tym wiedzieć przed zakupem i wtedy podjąć odpowiednią decyzję. Dla mnie i tak było warto. Wysyłka była bardzo szybka, perfumy bezpieczne i dobrze zapakowane. Jestem bardzo zadowolony!
Oceniono dnia 12 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt - szybka dostawa
Perfumy dotarły dobrze zapakowane po zaledwie 2 dniach - jeszcze raz z przyjemnością
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l