4,7



Na podstawie 31 opinii
Oscar de la Renta Rose woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
109,14 zł
1 091,40 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Eau de Campagne Woda toaletowa, 100 ml4 342,30 zł/1l
434,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Eau de Campagne Woda toaletowa, 50 ml6 178,20 zł/1l
308,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Eau De Fleurs De Cedrat, Kobiety, 100 ml, Spray3 744,90 zł/1l
374,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W5 999,90 zł/1l
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Oscar de la Renta Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
1 075,56 zł/1l
96,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oscar de La Renta Oscar Rose toaletní voda pro ženy 100 ml
1 006,00 zł/1l
100,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oscar de la Renta So De La Renta woda toaletowa dla kobiet 100 ml
921,10 zł/1l
92,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Taylor Passion woda toaletowa dla kobiet 74 ml
1 306,89 zł/1l
96,71 zł
Sprzedawca: Tersorte

Oscar de la Renta Rosamor woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 349,80 zł/1l
134,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Oscar de la Renta Alibi woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 946,00 zł/1l
97,30 zł
Sprzedawca: MANADA

Oscar de la Renta Oscar for Men woda toaletowa 90 ml spray
1 561,56 zł/1l
140,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Oscar De La Renta Oscar EDT 200 ml W
868,25 zł/1l
173,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oscar De La Renta So de la Renta woda toaletowa 100ml spray
912,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chloé Roses De Chloé woda toaletowa dla kobiet 30 ml
5 335,33 zł/1l
160,06 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rochas Eau de Rochas woda toaletowa dla kobiet 100 ml
2 259,50 zł/1l
225,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Annick Goutal La Violette woda toaletowa dla kobiet 100 ml
6 082,80 zł/1l
608,28 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Floris Chypress woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
2 262,30 zł/1l
226,23 zł
Sprzedawca: Glampact

Diptyque Eau Rose woda toaletowa dla kobiet 50 ml
10 552,60 zł/1l
527,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cabotine woda toaletowa Rose dla kobiet 30 ml - Gres
2 080,33 zł/1l
62,41 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy damskie Rose Oscar De La Renta
EDT (
100 ml)Daj się zaskoczyć
wm perfum
om damskim Rose Oscar De La RentaEDT (100 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Oscar De La Renta!
- Pojemność: 100 ml
- Płeć: kobiety
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Rose
Oscar Rose marki Oscar De La Renta to idealne perfumy do noszenia, które przyciągną komplementy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Został wprowadzony na rynek w 2016 roku i jest bardziej zmysłowym zapachem marki. Jak sama nazwa wskazuje, nutą otwierającą zapach jest róża
Woda toaletowa Rose marki Oscar de la Renta została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda toaletowa Rose marki Oscar de la Renta została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- Róża
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008571557400885715574008085715574008
- Numer producenta
- 104808
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- Róża
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008571557400885715574008085715574008
- Numer producenta
- 104808
Pasuje również do tego

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,84 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 225,50 zł/1l
122,55 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 363,50 zł/1l
136,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Agent Provocateur Provocateur Woda perfumowana, 200 ml
659,50 zł/1l
131,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guy Laroche Fidji Woda perfumowana, 50ml
2 253,00 zł/1l
112,65 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Boucheron, Boucheron, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 622,00 zł/1l
162,20 zł
Sprzedawca: Sykz

Nina Ricci Premier Jour, Kobiety, 100 ml, Gardena, Mandarynka, Szlachetne drewno, Spray, 1 szt.
1 513,90 zł/1l
151,39 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lalique Soleil woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 737,50 zł/1l
273,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Emanuel Ungaro, Diva, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 730,00 zł/1l
173,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Montana Parfum de Femme Woda toaletowa spray 100 ml
1 140,90 zł/1l
114,09 zł
Sprzedawca: Sykz

Guy Laroche Fidji Woda toaletowa, 100ml
1 000,00 zł/1l
100,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Eau de, Kobiety, 50 ml, Spray, 1 szt.
3 351,60 zł/1l
167,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Boucheron, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 265,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
2 407,00 zł/1l
96,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique Le Parfum Woda perfumowana, 100ml
1 329,00 zł/1l
132,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique, Satine, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 368,80 zł/1l
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml
2 624,40 zł/1l
131,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moschino Pour Femme, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
4 515,20 zł/1l
338,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Elizabeth Taylor Passion woda toaletowa dla kobiet 74 ml
1 306,89 zł/1l
96,71 zł
Sprzedawca: Tersorte

Montana Parfum de Peau woda toaletowa dla kobiet 30 ml
1 391,67 zł/1l
41,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jean Louis Scherrer Pop Delights 02 EDT 50 ml W
914,80 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Grès Cabotine Fleur Splendide EDT 100 ml W
696,40 zł/1l
69,64 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cacharel Lou Lou Woda perfumowana, 30ml
3 211,00 zł/1l
96,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Liz Claiborne woda toaletowa spray 100ml
852,50 zł/1l
85,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Emanuel Ungaro Diva woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 667,00 zł/1l
83,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Louis Scherrer Pop Delights 03 EDT 50 ml W
884,80 zł/1l
44,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Givenchy Xeryus Rouge 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cedr, Cedar
5 819,00 zł/1l
581,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Guy Laroche Fidji Woda toaletowa, 50ml
2 012,40 zł/1l
100,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lanvin Rumeur 2 Rose Woda perfumowana, 100ml
1 382,10 zł/1l
138,21 zł
Sprzedawca: Sykz

Grès Pièce Unique EDP 100 ml UNISEX
854,70 zł/1l
85,47 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 77% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
77%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę świetny
Zawartość 0,1 l
Moja mama przysięga na zapach, jest bogata itp. Wysyłka jest naprawdę szybka w ciągu kilku minut, niestety z sumą wciąż około 5 euro opłaty za wysyłkę, po prostu przepraszam, ale niestety tak jest. Jeśli chodzi o zapach, cieszę się ponownie
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały różany zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo piękny różany zapach, który idealnie pasuje na wiosnę
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nawet zakrętka jest ze szkła… Prawdziwa piękność
Zawartość 0,03 l
Zapach jest czarujący, delikatny, prawdziwa rzadkość
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oscar de la Renta
Zawartość 0,1 l
Używam go od ponad 20 lat
Oceniono dnia 18 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znakomita wydajność
Zawartość 0,1 l
Ten przedmiot jest trudny do zdobycia. Ale tutaj nie było żadnego problemu.
Oceniono dnia 25 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudowny
Zawartość 0,1 l
Wspaniały zapach
Oceniono dnia 14 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oscar de la Renta Volupté woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Zawartość 0,1 l
Cudowny zapach!!!
Oceniono dnia 14 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa!!!
Zawartość 0,1 l
Woda toaletowa jest świetna.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l