5,0



Na podstawie 3 opinii
Moroccanoil Curl Enhancing Conditioner odżywcza odżywka do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
262,11 zł
262,11 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżająca odżywka do włosów kręconych, 200ml279,95 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
TRESemme Silky&Smooth Odżywka do włosów puszących się 828 ml48,30 zł/1l
44,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Joico Moisture Recovery Conditioner odżywcza odżywka do włosów suchych 1000 ml114,85 zł/1l
114,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krem do włosów, Unisex, Kręconych włosów, 300 ml, Nawilżający, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, Buteleczka z pompką614,37 zł/1l
184,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Color Care Odżywka do włosów farbowanych 250 ml
463,55 zł/1l
92,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Odżywka nawilżająca 500 ml
316,22 zł/1l
158,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Moroccanoil 7290016494341, Kręconych włosów, Nawilżający, Odżywianie, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, 250 ml, Butelka, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 szt.
387,52 zł/1l
96,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, bez parabenów, odżywka do włosów, odżywia i wzmacnia odcień, 200 ml
469,90 zł/1l
93,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
649,38 zł/1l
103,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Color Continue, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 250 ml
112,60 zł/1l
28,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Selective Professional Curllover Curly Hair Conditioner odżywcza odżywka do włosów kręconych 275 ml
135,20 zł/1l
37,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

CHI CurlyCare Curl Conditioner odżywka do włosów falowanych i kręconych 355 ml
135,35 zł/1l
48,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odżywka do włosów falowanych i kręconych Curl (Conditioner), 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Curls Conditioner 300 ml
309,83 zł/1l
92,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odżywka do włosów falowanych i kręconych Curl Manifesto (Lightweight Moisture Replenishing Conditioner), 250 ml
911,56 zł/1l
227,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alterna Caviar Replenishing Moisture Conditioner odżywka dla nawilżenia włosów 1000 ml
311,82 zł/1kg
343,00 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Joico HydraSplash Hydrating Conditioner odżywcza odżywka nawilżająca do włosów 1000 ml
136,30 zł/1l
136,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Odżywki z kolekcji Curl marki Moroccanoil zostały stworzone z myślą o kręconych i falowanych włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
Odżywka wzmacniająca loki Moroccanoil 1000 ml
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
Odżywka wzmacniająca loki Moroccanoil 1000 ml
- Wymiary
- 1000 ml
- Waga
- 1005 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- EAN
- 7290016494365
- Numer producenta
- 117913
- Wymiary
- 1000 ml
- Waga
- 1005 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- EAN
- 7290016494365
- Numer producenta
- 117913
Pasuje również do tego

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
1 197,20 zł/1l
89,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 695,40 zł/1l
269,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner odżywka o działaniu nawilżającym 1000 ml
225,34 zł/1l
225,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krem do włosów, Unisex, Kręconych włosów, 300 ml, Nawilżający, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, Buteleczka z pompką
614,37 zł/1l
184,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
353,17 zł/1l
353,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Odżywka do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
197,73 zł/1l
197,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Color Complete Color Continue Conditioner odżywka ochronna do włosów farbowanych 1000 ml
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Odżywka nawilżająca 500 ml
316,22 zł/1l
158,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Moroccanoil Color Care Odżywka do włosów farbowanych 250 ml
463,55 zł/1l
92,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Volume, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture & Volume, 70 ml
638,43 zł/1l
44,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil, Color Care Blonde Perfecting Purple, bez parabenów, odżywka do włosów, odżywia i wzmacnia odcień, 200 ml
469,90 zł/1l
93,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil 7290016494341, Kręconych włosów, Nawilżający, Odżywianie, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, 250 ml, Butelka, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 szt.
387,52 zł/1l
96,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Repair Restorative Hair Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 75 ml
533,40 zł/1kg
53,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joanna Professional Curls Krem do loków Sprężystość i Elastyczność, 200g
138,60 zł/1l
27,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
649,38 zł/1l
103,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
361,72 zł/1kg
180,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
1 399,80 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
3 099,60 zł/1l
77,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil Color Care Shampoo 250 ml
1 291,41 zł/1kg
375,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment Original, Olejek do włosów, 25 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy
2 947,60 zł/1l
73,69 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
208,85 zł/1l
208,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon 500ml/Odżywka 500ml Zestaw nawilżający Moroccanoil
580,76 zł/1l
580,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Moroccanoil Color Continue, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 250 ml
112,60 zł/1l
28,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil wzmacniający loki szampon Locken : 1000 ml
353,64 zł/1l
88,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Moroccanoil Treatment Light, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Kolorowe włosy, Mocne włosy, Odżywiający, Świecący, Wzmacniający, Olej arganowy
1 825,60 zł/1l
182,56 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture And Shine, 70 ml
518,38 zł/1kg
42,57 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment vlasová kúra pro všechny typy vlasů 50 ml
2 446,00 zł/1l
122,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.nl i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.nl i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odżywka Curl
Zawartość 1 l
Świetna odżywka. Od lat używam jej w wygodnym, dużym opakowaniu.
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 1 l
Moje loki są po prostu bardziej wyraziste i miękkie.
Oceniono dnia 7 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,16 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
102,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,17 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
93,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
463,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
926,02 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l

Odżywka z błotem z Morza Martwego Olejek arganowy Keratyna do włosów zniszczonych i suchych Wzmocnienie Naprawa Przeciw puszeniu się Loki Pielęgnacja włosów
81,90 zł
Sprzedawca: TotesMeerProdukte
234,00 zł/1l

Philip B Oud Royal Forever Odżywka nabłyszczająca 178ml
336,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 888,09 zł/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Odżywka po keratynowym prostowaniu włosów, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,96 zł/1l