5,0



Na podstawie 3 opinii
Uriage - Ulga Krem łagodzący do skóry bardzo suchej, wrażliwej i atopowej Xemose (lipidowo-odżywczy krem przeciw podrażnieniom) 400ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
128,56 zł
285,69 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Babor Rewitalizujące serum do skóry zmęczonej, 30ml7 493,33 zł/1l
224,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dermalogica Intensive Moisture Balance odżywczy krem do skóry suchej 50 ml483,22 zł/100ml
241,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Declare Agecontrol Haut Krem łagodzący362,10 zł/100ml
181,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dexyane MEd Krem łagodzący ( Leczenie egzemy) 100 ml11 695,00 zł/100ml
116,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Uriage Xemose Cerat Balsam 200ml
35,69 zł/100ml
71,38 zł
Sprzedawca: VISO

Uriage Eau Thermale Cleansing Oil 1000 ml
159 319,99 zł/1kg
159,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Payot Krem kojący przeciw zaczerwienieniom, 50 ml
304,04 zł/100ml
152,02 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ALLERGIKA krem do twarzy z mocznikiem 5% do skóry suchej, krem 50 ml
217,10 zł/100ml
108,55 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Ph5 Krem F skóra wrażliwa 75 ml
128,79 zł/100ml
96,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Herbamedicus Dermatopan do skóry suchej Panthenol Urea 50 ml
43,90 zł/100ml
21,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Ureadin Ultra20 Krem przeciw szorstkości skóry 50ml
171,88 zł/100ml
85,94 zł
Sprzedawca: somnia24

SVR Sebiaclear Serum Oczyszczające serum przeciw niedoskonałościom, 30 ml
388,30 zł/100ml
116,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Caudalie Vinopure – Krem przeciw niedoskonałościom skóry z kwasem salicylowym
798,20 zł/100ml
119,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

DERMASENCE RosaMin serum intensywnie łagodzące, roztwór 30 ml
1 612,66 zł/1kg
103,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Neutrogena Głęboko nawilżający balsam z olejkiem do skóry suchej, 400ml
10,64 zł/100ml
42,55 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

DERMASENCE Seborra serum oczyszczające skórę, przeciw podrażnieniom i oczyszczające skórę, żel 30 ml
1 510,55 zł/1kg
83,08 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bioderma Hydrabio Perfecteur, Krem SPF30, 40 ml
10 793,00 zł/100ml
107,93 zł
Sprzedawca: VISO

Noreva Psoriane Krem łagodzący 40ml
1 501,67 zł/1kg
90,10 zł
Sprzedawca: apohealth

Emulsja zmiękczająca do skóry suchej ze skłonnością do wyprysku atopowego Exomega Control (Emollient Lotion), 400 ml
34,97 zł/100ml
139,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

A-Derma Exomega Control Olejek pod prysznic emolient skóra sucha skłonna do egzemy atopowej, 500 ml
99,62 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ten odżywczy krem ochronny natychmiast łagodzi uczucie swędzenia z powodu suchości i zapewnia długotrwały komfort. Rozpływająca się, nieklejąca konsystencja umożliwia ubranie się natychmiast po aplikacji. Natychmiast wnika i redukuje silną suchość, zapewniając długotrwały komfort.
Natychmiast łagodzi
Ten zabieg zapewnia natychmiastowe działanie kojące dzięki opatentowanemu Chronoxine.
Przynosi długotrwały komfort
Posiada potrójne działanie barierowe dla długotrwałej ulgi: Cerasterol 2F odbudowuje i wzmacnia barierę skórną, TLR2-Regul reguluje wrodzoną barierę immunologiczną, a woda termalna Uriage przywraca równowagę bariery mikrobiologicznej.
Wyniki:
96% skuteczności przeciwświądowej i 98% skuteczności łagodzącej.
Badanie przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną na 75 niemowlętach i dzieciach. Aplikacja dwa razy dziennie przez 28 dni.
Sposób użycia: /Stosuj codziennie na czystą skórę.
Ta pielęgnacja natychmiast łagodzi skórę dzięki opatentowanemu Chronoxinowi. Sprawia, że skóra dłużej czuje się komfortowo
Dzięki potrójnemu działaniu barierowemu krem ten koi skórę na dłużej: Cerasterol-2F odbudowuje i wzmacnia barierę skórną, kompleks TLR2-Regul utrzymuje wrodzoną barierę immunologiczną pod kontrolą, a woda termalna Uriage przywraca równowagę bariery bakteryjnej.
Łagodzący krem relipidacyjny do skóry bardzo suchej, wrażliwej i atopowej Xémose zapewnia nawilżenie, jednocześnie pielęgnując skórę.
Uriage s Dzieci i dorośli Krem wchłania się natychmiast. Stosować codziennie na oczyszczoną skórę
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Uriage zalicza się do kategorii kremów do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 400 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Uriage o objętości 400 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Uriage - Ulga Krem łagodzący do skóry bardzo suchej wrażliwej i atopowej Xemose (Lipid-Replenishing Anti-Irritation Cream) 400ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Uriage Xémose Crème Relipidante Anti-Irritations Bardzo sucha/atopowa skóra. Ten odżywczy i ochronny krem natychmiast łagodzi swędzenie i zapewnia skórze uczucie komfortu przez długi czas. Ma rozpływającą się, nieklejącą konsystencję. Natychmiast po aplikacji można się ubrać. Odpowiedni dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Krem natychmiast się wchłania. Stosowanie: Nakładać codziennie na czystą skórę.
Ten odżywczy, ochronny krem natychmiast łagodzi swędzenie spowodowane suchością, a jego rozpływająca się, nieklejąca konsystencja pozwala ubrać się natychmiast po aplikacji. Stosować codziennie na czystą skórę. Idealny do twarzy i ciała
Trwale odbudowuje i wzmacnia barierę ochronną skóry oraz łagodzi podrażnienia skóry suchej i skłonnej do atopii.
Uriage Xemose Lipid-Replen. Krem przeciw podrażnieniom
- Waga
- 450 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Uriage Xemose Lipid-Replenishing Anti-Irritation Cream Kojący krem uzupełniający lipidy, 400 ml
- Producent
- URIAGE
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3661434004858
- Numer producenta
- 20083399
- Waga
- 450 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Uriage Xemose Lipid-Replenishing Anti-Irritation Cream Kojący krem uzupełniający lipidy, 400 ml
- Producent
- URIAGE
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3661434004858
- Numer producenta
- 20083399
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

HI Klapptritt (Verkaufseinheit: 8) faltbar 31x22x22 cm farbig sortiert 101671 4034127404058
404,21 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Uriage Xémose Balsam oczyszczający Gentle Cleansing Syndet 500 ml
56,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Uriage - Xémose Anti-Itch Soothing Oil Balm - Soothing balm 500ml
149,65 zł/1kg
82,31 zł
Sprzedawca: VISO

Uriage Kojący krem uzupełniający lipidy, 200 ml
322,80 zł/1kg
96,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uriage Xemose Cerat Balsam 200ml
35,69 zł/100ml
71,38 zł
Sprzedawca: VISO

Uriage - Cleasing Cleansing Oil for Face and Body (Cleasing Soothing Oil) 500ml
61,69 zł
Sprzedawca: MANADA

Rower dla dziewczynki 14 cali pchacz kółka boczne różowy Sun Baby
699,77 zł
-41,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
658,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Babyboutik

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Uriage Xémose Łagodzący olejek przeciw swędzeniu 200 ml
417,30 zł/1l
83,46 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
![Zdjęcie produktu dla WISFOR kryształowy żyrandol wiszący 60 × 30 cm, 3-poziomowa lampa wisząca LED, regulowana wysokość z możliwością ściemniania Klasyczna dekoracyjna lampa sufitowa do salonu, jadalni, otwartej kuchni, przedpokoju, sypialni [klasa energetyczna A ++]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1043f529a7e6a0a969ac5a5ec190878e.webp)
WISFOR kryształowy żyrandol wiszący 60 × 30 cm, 3-poziomowa lampa wisząca LED, regulowana wysokość z możliwością ściemniania Klasyczna dekoracyjna lampa sufitowa do salonu, jadalni, otwartej kuchni, przedpokoju, sypialni [klasa energetyczna A ++]
655,22 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: WISFOR

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

3 warstwy Czarny Wyciągalne stojaki mikrofalowe, z 6 hakiami, z regulacją wysokości i długości 40-64 cm – regał na przyprawy, uchwyt do mikrofali
125,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Dino Bikes 124RL-UN, Rower miejski, Dzieci, Damski, Wyprostowany, 30,5 cm (12"), Stal
381,58 zł
Sprzedawca: ACRA

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Dash powder Alpen Frische 100WL
94,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych narożnych Kuchnia WALENCJA Narożna 5,8m | szafka • regał • blat • aneks narożny | KASZMIR 580cm
3 999,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Flieks Łóżko tapicerowane 140x200 cm Podwójne łóżko z rusztem i 2 szufladami, schowek Funkcjonalne łóżko Velvet, bez materaca
967,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Krem nawilżający CeraVe - do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała
78,70 zł/100ml
78,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
655,63 zł/100ml
196,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Uriage żel do mycia 1000ml
10,47 zł/100ml
104,70 zł
Sprzedawca: somnia24

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Blackview Tab 3 Tablet dla dzieci Android 13 Tablet dla dzieci 7-calowy wyświetlacz 4 GB pamięci RAM 32 GB pamięci ROM, 3280 mAh, Tablet dla dzieci z przenośnym uchwytem i odporną na upadki pokrywą Preinstalowany iKids/Google Play
305,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
"Sehr zufrieden mit dem Einkaufserlebnis auf Kaufland.de! Schnelle Lieferung, qualitativ hochwertige Produkte und ausgezeichneter Service. Empfehle es jedem weiter! Vielen Dank, Kaufland.de Team!"
Oceniono dnia 21 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Używam produktu od dłuższego czasu i jestem zadowolony z jego działania.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml