5,0



Na podstawie 4 opinii
Real Techniques Everyday Essentials Set, Zestaw pędzli do makijażu, Mieszany, Mieszany, Syntetyk, Czarny, Pomarańczowy, Różowy, Biały, Kobiety
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
77,05 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pędzle do makijażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw niezbędnych pędzli Mary Kay310,24 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 20 pędzli do makijażu z pędzlem do pudru, zestaw pędzli do makijażu z miękkim włosiem, pędzle do makijażu – MAKBRUSH104,00 zł
-5,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Real Techniques Artist Essentials Zestaw pędzli do makijażu, 5 sztuk
99,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques Pędzelek do aplikacji korektora
36,41 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Real Techniques Au Naturale Zestaw pędzli do makijażu, 9 sztuk
143,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Real Techniques Enhanced Eye Set, Syntetyk, Czarny, Fioletowy, Kobiety, 6 szt.
227,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Real Techniques Flawless Base Set, Czarny, Pomarańczowy, Kobiety, 4 szt.
204,04 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Real Techniques Flawless Base 2.0 Brush Set zestaw pędzli
100,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Real Techniques Everyday Eye Essentials Zestaw pędzli do makijażu oczu, 8 sztuk
100,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques Eye set pędzel do cieni
89,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques Setting Brush, Pędzel do pudru, Zaokrąglony, Gęsty, Syntetyk, Czarny, Różowy
36,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Zestaw pędzli do makijażu 12 sztuk Pędzle do podkładu Pędzle do pudru Zestaw pędzli do makijażu Zestaw pędzli do makijażu z torbą Narzędzia Kosmetyki do makijażu Różowy Retoo
18,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Real Techniques Soft Sculpting Brush pędzel do konturowania
58,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Real Techniques Level Up Brush + Sponge Kit zestaw pędzli
121,39 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Real Techniques Tapered Cheek Pędzel do różu
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Real Techniques The Wanderer Travel zestaw pędzli
92,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zestaw pędzli do makijażu MIMO Pink 12 szt
63,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Real Techniques Powder Brush, Pędzel do pudru, Zaokrąglony, Puszysty, Syntetyk, Czarny, Różowy, Kobiety
61,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques Eye Shade + Blend, Podstawowy pędzel do powiek, Zaokrąglony, Syntetyk, Czarny, Fioletowy, Kobiety, 2 szt.
49,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques, Real Techniques, Foundation Brush
210,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Zestaw pędzli do makijażu
- Kształt główki pędzla:
- Mieszany
- Rodzaj włosia:
- Mieszany
- Szczecina:
- Syntetyk
- Dwustronny:
- Nie
- Kolor produktu:
- Czarny, Pomarańczowy, Różowy, Biały
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Ilość na paczkę:
- 5 szt.
Real Techniques Everyday Essentials Brush Set to pięcioczęściowy zestaw pędzli do codziennego makijażu twarzy, od podkładu po cienie do powiek. Składa się z pędzla do różu do nakładania różu, gąbki Miracle Complexion dla idealnej cery, pędzla do cieni Deluxe do blendowania cieni do powiek i podkreślania oczu, pędzla do nakładania pudru oraz pędzla Expert Face do perfekcyjnego konturowania. Pędzle są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu.
Zestaw Real Techniques Everyday Essentials składa się z pędzla do różu RT 400 Blush Brush Miracle Complexion Sponge RT 300 Deluxe Crease Brush RT 402 Setting Brush RT 200 Expert Face Brush
Kompleksowy zestaw do perfekcyjnego makijażu. Zestaw nadaje się do codziennego makijażu.
Real Techniques - Everyday Essentials - Zestaw pędzli kosmetycznych do twarzy i oczu Kosmetyki. Dla kobiet.
Kosmetyki dekoracyjne w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Pędzle do makijażu Real Techniques pomogą Ci stworzyć perfekcyjny look.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do makijażu najpopularniejszych marek na rynku.
Zestaw Real Techniques Everyday Essentials Set 5 Artikel
- Waga
- 1 kg
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Real Techniques
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 796250178610079625017861079625017861
- Numer producenta
- 01786
- Waga
- 1 kg
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Real Techniques
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 796250178610079625017861079625017861
- Numer producenta
- 01786
Pasuje również do tego

Real Techniques Everyday Eye Essentials Zestaw pędzli do makijażu oczu, 8 sztuk
100,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques Soft Sculpting Brush pędzel do konturowania
58,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

AVANA iPhone 17 / iPhone 17 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
46,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Real Techniques Artist Essentials Zestaw pędzli do makijażu, 5 sztuk
99,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Real Techniques Au Naturale Zestaw pędzli do makijażu, 9 sztuk
143,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Real Techniques Pędzelek do aplikacji korektora
36,41 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Real Techniques Travel Fantasy Mini Brush Zestaw mini pędzli do makijażu, 10 sztuk
108,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Real Techniques Enhanced Eye Set, Syntetyk, Czarny, Fioletowy, Kobiety, 6 szt.
227,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Real Techniques Flawless Base 2.0 Brush Set zestaw pędzli
100,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Real Techniques Flawless Base Set, Czarny, Pomarańczowy, Kobiety, 4 szt.
204,04 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Real Techniques Eye Shade + Blend, Podstawowy pędzel do powiek, Zaokrąglony, Syntetyk, Czarny, Fioletowy, Kobiety, 2 szt.
49,22 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 393,22 zł/1l
82,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Zestaw pędzli do makijażu 12 sztuk Pędzle do podkładu Pędzle do pudru Zestaw pędzli do makijażu Zestaw pędzli do makijażu z torbą Narzędzia Kosmetyki do makijażu Różowy Retoo
18,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Real Techniques Eye set pędzel do cieni
89,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nike Plecaki JR Academy Team, DA2571010
102,29 zł
Sprzedawca: Sportology

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Real Techniques The Wanderer Travel zestaw pędzli
92,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara (Very Black) 7,2 ml
4 958,33 zł/1l
35,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Sofa w kształcie U BEST narożnik tkanina Poso beżowy
3 199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zestaw pędzli Real Techniques Everyday Essentials 5 PCs
Są dobrej jakości i mogę je tylko polecić. Moja córka je uwielbia. Lekkie, miękkie i doskonałej jakości.
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw niezbędnych pędzli Mary Kay
310,24 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Zestaw 15-elementowych pędzli do makijażu DUAIU, premium, syntetyczne włosie, kryształowy uchwyt
280,86 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Profesjonalny zestaw pędzli do makijażu DUAIU, 16 sztuk, wzór marmurkowy
177,34 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 20 pędzli do makijażu z pędzlem do pudru, zestaw pędzli do makijażu z miękkim włosiem, pędzle do makijażu – MAKBRUSH
104,00 zł
-5,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,80 zł
Sprzedawca: Mormark

Automatyczna myjka do pędzli do makijażu z półką do suszenia i przechowywania, myjka do pędzli do makijażu – CLEABRU
114,00 zł
-5,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,30 zł
Sprzedawca: Mormark

Akrylowy organizer do makijażu/kosmetyków Confibel XXL - regulowane szuflady - organizer na biżuterię/makijaż/kosmetyki - 11 przegródek - czarny
170,96 zł
Sprzedawca: Buxibo

Pędzle i narzędzia Jane Iredale The Handi Brush
236,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Pędzel do pudru Mary Kay
96,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Pędzel do podkładu w pudrze Mary Kay
89,47 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Podkład By Terry Light Expert Click Brush Foundation
190,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 767,69 zł/1l

Rozświetlacz w sztyfcie Shimmering Stick Highlighter Puff Fairy do makijażu twarzy i ciała



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Pędzelek do rozcierania cieni do powiek Mary Kay
71,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Pędzelek do cieni do powiek Mary Kay
72,38 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Pędzel do cieni w kremie Mary Kay
71,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Zestaw 10 pędzli do makijażu oczu, różowy, do cieni do powiek, eyelinera, korektora i blendera, syntetyczne włosie
357,23 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw pędzli do makijażu, 14 sztuk, z gąbką, płynem do czyszczenia pędzli i ręcznikiem, kolor perłowy
621,80 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw pędzli do makijażu, 2 sztuki, różowy. Pędzle do podkładu i korektora, syntetyczne, model T497
267,71 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Pędzel kosmetyczny ( Pędzel wykańczający)
188,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zestaw pędzli do makijażu, 14 sztuk, różowy, wegański. Zawiera pędzle do podkładu, korektora, cieni do powiek, eyelinera, pudru oraz rozświetlacza i pędzle do makijażu twarzy
462,73 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion