5,0



Na podstawie 1 opinii
SVR Densitium Bi-Serum, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
174,67 zł
5 822,33 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sera i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Medicube Triple Collagen Serum1 054,55 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Serum The Ordinary Multi-Peptide + HA530,00 zł/100ml
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Ahava Lifting Halobacteria Restoring Elasticity Serum 30 ml7 270,33 zł/1l
218,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dr Hauschka Serum regenerujące 30 ml7 816,67 zł/1l
234,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eucerin Hyaluron-Filler Epigenetic Serum 30ml
8 676,67 zł/1l
260,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Serum 30 ml
164 699,99 zł/1l
164,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Odbudowujące serum z retinolem, 30 ml
1 019,50 zł/1kg
81,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Lierac Hydragenist Serum nawilżające, 30ml
2 955,00 zł/1l
90,55 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Some By Mi Retinol Intense Reactivating Serum 30 ml
2 566,67 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SVR, Clairial Day, Krem korygujący SPF 30, 30 ml
546,67 zł/100ml
164,00 zł
Sprzedawca: somnia24

SVR Clairial Koncentrat, 30 ml
513,67 zł/100ml
154,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sesderma C-Vit 5 Serum liposomowe, 30 ml
761,13 zł/100ml
228,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Skoncentrowane serum DERMABSOLU 30 ml
19 781,00 zł/100ml
197,81 zł
Sprzedawca: VISO

Martiderm Acniover serum Serum 30 ml
2 760,00 zł/1l
82,80 zł
Sprzedawca: Glampact

Purito Seoul Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum 30 ml
2 630,00 zł/1l
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Numbuzin No.3 Serum zmiękczające 50 ml
1 530,00 zł/1l
78,40 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uriage Eau Thermale Serum Booster nawilżające do twarzy, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 418,33 zł/1l
72,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Esthederm Intensive Serum Pro-Collagene
21 537,00 zł/1l
646,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Medicube Exosome Cica Ampoule
3 435,33 zł/1l
103,06 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Serum do twarzy SVR Densitium 30 ml to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla wymagających osób, które dbają o swój wygląd i poszukują najlepszych kosmetyków podkreślających ich urodę. Jeśli jesteś jedną z nich, w 100% oryginalne produkty SVR są stworzone dla Ciebie.
- Właściwości:
- Nawilżające
- Wypełniacz zmarszczek
- Rodzaj:
- Kosmetyki
- Dermokosmetyki
- Parafarmacja
- Płeć: Kobiety
- Teksturyzacja: Serum
- Składniki:
- Propanediol
- Izomerat sacharydowy
- Cytrynian sodu
- Skwalan
- Tokoferol
- Guma ksantanowa
- Guma z akacji senegalskiej
- Jonon alfa-izometylu
- Olej z nasion Borago officinalis
- Glikol butylenowy
- Glikol kaprylowy
- Kwas cytrynowy
- Cytronellol
- Węglan dikaprylu
- Substancja zapachowa (parfum)
- Glycine soja (olej sojowy)
- Olej z nasion Helianthus annuus (słonecznikowy)
- Stearynian heksylodecylu
- Kwas hialuronowy
- Hydroksypropylowy fosforan skrobi
- Izononyl izononanian
- Ekstrakt z Lavandula stoechas
- Ekstrakt z kultury kalusa Leontopodium alpinum
- Linalol
- Ekstrakt z nasion Lupinus albus
- Olej z wiesiołka dwuletniego (Oenothera biennis)
- Glikol pentylenowy
- Gliceryna
- D-limonen
- Olej z nasion Argania spinosa
- 2-heksanodiol
- Kwas hialuronowy
- Wyciąg z Artemisia abrotanum
- Poliglicerydy oleinowe / linolowe / linolenowe
- Behenian glicerolu / eikozadionian glicerolu
- Glikosfingolipidy
- Trójglicerydy kaprylowe/kaprynowe
- Pojemność: 30 ml
Innowacyjne intensywne serum o podwójnym działaniu, zaprojektowane specjalnie dla suchej i bardzo suchej skóry dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia, takimi jak rozluźnienie konturów, utrata objętości, zmarszczki i matowy koloryt. Zapewnia głęboką restrukturyzację, a także natychmiastowe odżywienie i rozjaśnienie w jednym kroku. Dzięki połączeniu dwóch silnych koncentratów - wodnego serum żelowego i serum olejowego - osiąga wyjątkową synergię, która działa na utratę elastyczności, objętości i jędrności, zapewniając jednocześnie komfort i blask.
SVR Densitium Bi Serum Anti Gravite Intensywnie odżywcze serum przeciwstarzeniowe o podwójnej formule. Zawiera składniki aktywne, które zwalczają trzy największe problemy skóry dojrzałej: zmarszczki, zwiotczałą i bardzo suchą skórę
DENSITIUM BI-SERUM to unikatowe rozwiązanie dla skóry dojrzałej, które zwalcza 3 główne oznaki starzenia! Podwójna formuła posiada rekordowe, aż 45% stężenie ch składników aktywnych działających przeciwzmarszczkowo. Intensywnie poprawia gęstość skóry w dwóch wymiarach: działa ujędrniająco na głębokie warstwy skóry oraz wzmacnia i odbudowuje barierę ochronną naskórka. Przeciwdziała wiotczeniu skóry, zmniejsza zmarszczki i bruzdy oraz przywraca skórze blask i optymalne nawilżenie. Rewolucyjne efekty widać już po miesiącu stosowania bi-serum, w tym poprawę owalu twarzy.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt SVR jest sklasyfikowany jako serum do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
SVR Densitium Bi-Sérum Anti-Gravité.
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- SVR Densitium Bi-Serum, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Liczba sztuk
- 18
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 3401360237575
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- SVR Densitium Bi-Serum, 30ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Liczba sztuk
- 18
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 3401360237575
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Samsung The Frame GQ32LS03CBU, 81,3 cm (32"), 1920 x 1080 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 390,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: AO-Projekt-GmbH

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Robot kuchenny Klarstein, ugniatarka z miską 5L, profesjonalny robot kuchenny o mocy 2000W z hakiem do ciasta i trzepaczką, uniwersalny robot kuchenny z 6 poziomami, maszyna do mieszania, ugniatania i ubijania ciasta
441,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Medicube Collagen Night Wrapping Mask 75 ml - Regenerująca maska do twarzy
1 039,87 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi ESTELLE ZIELONY - MAŁY LEKKI WALIZKA
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą różowy
592,17 zł
-213,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
379,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Samochód elektryczny dla dzieci Mercedes Gtr, z pilotem 2.4G, reflektorami LED, MP3, klaksonem i muzyką, czarny
566,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Biotebal Rzęsy XXL Serum pobudzające wzrost rzęs, 3 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
42,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl
2 149,50 zł/1kg

Formuła do rzęs NUTRALASH - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

NUTRALASH Eyelash Formula 2.0 - 3 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
121 836,67 zł/1l

KEDMA Jedwabiste serum do twarzy z koenzymem Q10, 30 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
7 866,67 zł/1kg

Serum do twarzy z witaminą C dla mężczyzn
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
321,80 zł/1kg

ZealSea Serum do twarzy 30 ml Rozjaśniające serum przeciwstarzeniowe z witaminą C i E
74,29 zł
Sprzedawca: NIKCORP
2 476,33 zł/1l

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 566,33 zł/1l

TIRTIR Ceramic Milk Ampoule 40 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
151,43 zł
Sprzedawca: BYSARAH
3 785,75 zł/1l

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Skóra uniwersalna, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
379,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 580,20 zł/1l

Kedma GOLD Serum do twarzy 50ml
141,18 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 823,60 zł/1kg

The Ordinary Pycnogenol 5%
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

The Ordinary PHA 5% złuszczające serum do ust
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
8 600,00 zł/1l

Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant White Rice Ampoule 80ml
105,64 zł
-6,64 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
1 237,50 zł/1l

Serum wygładzające wzbogacone witaminami 30 ml
288,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
962,03 zł/100ml

Dr Hauschka Serum regenerujące 30 ml
234,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 816,67 zł/1l

Medicube Collagen Glow Booster Serum 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
5 933,33 zł/1l

Zwykły retinol 0,2% w skwalanie
109,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 633,33 zł/1l

The Ordinary Resweratrol 3% + Kwas ferulowy 3%
104,74 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 491,33 zł/1l

The Ordinary Niacynamid 10% + Cynk 1%



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
3 300,00 zł/1l

Dr Grandel Timeless Serum
226,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 540,67 zł/1l