5,0



Na podstawie 1 opinii
Holste Arnold Kaiser tabletki sody oczyszczonej do kuchni i gospodarstwa domowego 100g opakowanie 3 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,81 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Jadalne dekoracje i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker ciemna czekolada w polewie 150g z 55% kakao, opakowanie 6 sztuk178,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Knorr Kiszenie bazylii123,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt136,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker dropsy czekoladowe, opakowanie 10 sztuk (10 x 75 g)176,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Gustin drobna mąka kukurydziana, opakowanie 6 sztuk (6 x 400g)
84,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker migdały mielone, opakowanie 5 sztuk (5 x 100 g)
92,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Skrobia piekarnicza Küchle
7,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SODA OCZYSZCZONA 1 kg - BATOM
19,08 zł/1kg
19,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Nazwij cukier cytrynowy
3,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker migdały w plasterkach 100g
183,60 zł/1kg
18,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kruche orzechy laskowe Dr. Oetker, opakowanie 5 sztuk (5 x 100 g)
63,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwnik spożywczy w proszku 5 g - biały
148,36 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Bezglutenowe kostki chlebowe Leimer
149,14 zł/1kg
26,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Gustin drobna mąka kukurydziana 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
33,65 zł/1kg
84,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd lukier kakaowy w foremce do ciasta 150g opakowanie 5 sztuk
69,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lukier mleczny Pickerd, opakowanie 5 sztuk (5 x 150 g)
59,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dom Rinaldi Trüffel-Carpaccio
108,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd migdały cukiernicze w plasterkach delikatnie blanszowane 100g opakowanie 3 szt
43,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KWASEK CYTRYNOWY 1 kg - BATOM
29,99 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Dr Oetker Cukier wanilinowy aromatyzowany do deserów 80g opakowanie 12 sztuk
96,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Holste Arnold Kaiser tabletki sody oczyszczonej do kuchni i gospodarstwa domowego 100g opakowanie 3 szt
Soda oczyszczona w proszku Holste Kaiser jest sprawdzonym i przetestowanym środkiem domowym od 100 lat. Wszechstronny proszek nadaje się do stosowania w kuchni, w domu i w podróży. Każda tabletka zawiera ok. 1 g czystego wodorowęglanu sodu.
Arnold Holste Wwe. GmbH & Co KGSudbrackstraße 3
33611 Bielefeld
Niemcy
Bezpieczne korzystanie z produktu. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Wodorowęglan sodu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 0 kj Energia kcal 0 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 0GRM Węglowodany, w tym cukier 0GRM Białko 0GRM Sól 68.5GRM
- Firma spożywcza
- Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KGSudbrackstraße 3 33611 Bielefeld Deutschland
- Nazwa handlowa
- Tabletki sody oczyszczonej Kaiser
- Producent
- Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KG
- Liczba sztuk
- 3
- Numer producenta
- 828196-3
- EAN
- 4251753703229
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Wodorowęglan sodu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 0 kj Energia kcal 0 kcal Tłuszcz 0GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0GRM Węglowodany 0GRM Węglowodany, w tym cukier 0GRM Białko 0GRM Sól 68.5GRM
- Firma spożywcza
- Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KGSudbrackstraße 3 33611 Bielefeld Deutschland
- Nazwa handlowa
- Tabletki sody oczyszczonej Kaiser
- Producent
- Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KG
- Liczba sztuk
- 3
- Numer producenta
- 828196-3
- EAN
- 4251753703229
Pasuje również do tego

Holste Arnold Kaiser tabletki sody oczyszczonej do kuchni i gospodarstwa domowego 100g
92,40 zł/1kg
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
49,20 zł/1kg
14,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister chleb wiejski mieszanka do wypieku chleba pszennego mieszanego z drożdżami 1000g
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg
197,70 zł/1kg
197,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Mieszanka do wypieku chleba wieloziarnistego
9,66 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanki do pieczenia Ruf ciasto wiśniowe
38,64 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanki do pieczenia Ruf Ciasto Eggnog
44,60 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Ciepłe ciasto czekoladowe 0,138 kg
14,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker mieszanka do wypieku sernika z drobnym cukrem dekoracyjnym 580g
41,98 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Diamant Cukier Puder 250 G
41,52 zł/1kg
10,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop do napojów Tri Top Berry Mix 600mlJednorazowe
37,60 zł/1l
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rosyjskie ciasto twarogowe Ruf
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

RUF 2526420003 RUF Crépes-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
66,70 zł/1kg
66,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mieszanki do pieczenia Ruf Eierschecke
28,68 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffinki cytrynowe Nowa receptura wyjątkowo wilgotne i puszyste 415g
47,06 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker ciasto marmurkowe ekstra wilgotne i puszyste klasyczne 400g
60,07 zł/1kg
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu
77,69 zł/1l
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorazowe
29,32 zł/1l
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Brownies mieszanka do pieczenia z formą na 16 brownies 456g
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Ciasto czekoladowe ekstra wilgotne i puszyste mieszanka do pieczenia 480g
50,21 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffiny Czekoladowe Ekstra wilgotne z kawałkami czekolady 335g
71,64 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Friesinger Mühle Küchenmeister mieszanka do wypieku chleba słonecznikowego 1000g
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schokino Ciasto ekstra wilgotne i puszyste 480g
50,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIESZANKA NA MUFFINKI Z JABŁKIEM BEZGLUTENOWE DEMETER400 g - BAUCK HOF
34,10 zł/1kg
13,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr Oetker cynamonowa mieszanka do pieczenia ciast biszkoptowych opakowanie 610g
24,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
129,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
649,95 zł/1kg

Suszone płatki kwiatów piwonii, 500 g, jadalne kwiaty piwonii
76,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
0,15 zł/1kg

Tortilla Durum 35 cm - Anadolu (Dijo)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,41 zł/1kg

CHEF Vegan Beef Taste Koncentrat w płynie o smaku wołowiny 1000ml
137,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
137,19 zł/1l

Brązowa masa cukrowa do modelowania Brown Model Paste 1kg - Saracino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,09 zł/1kg

Biała masa cukrowa do modelowania White Model Paste 1kg - Saracino



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
43,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,36 zł/1kg

Czarna masa cukrowa do modelowania Black Model Paste 1kg - Saracino



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
42,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,64 zł/1kg

Saracino roll fondant pasta top biały 1kg



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Masa cukrowa Pasta Di Zucchero 1Kg Pop Bianco Candido - Modecor
36,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,99 zł/1kg

Günthart róże marcepanowe czerwone z 33 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
213,86 zł/1kg

Zwierzęta cukrowe Günthart, różne 18 g 1 szt
16,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pomada zielona 250 g
14,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,04 zł/1l

Günthart posypka cukrowa nonpareils kolorowa 85g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Posypka dekoracyjna Günthart, Black Glam 110 g
18,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
171,73 zł/1kg

Günthart roll fondant czarny
17,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brokat dekoracyjny złoty Glitter Gold 3g - Saracino
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1 844,50 zł/1kg

Bułka tarta Leimer do wiązania i uszlachetniania bułki tartej 5000g opakowanie 2 szt



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
136,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrat dziczyzny w płynie Oscar idealny do zup i sosów 1000ml
130,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,03 zł/1l

Dr. Oetker Pudding o smaku truskawkowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
103,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Srebrny brokat dekoracyjny Glitter Silver 3g - Saracino
34,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3 149,00 zł/1kg