5,0



Na podstawie 4 opinii
Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,17 zł
49,20 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek4 186,48 zł/1kg
226,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Tabletki żołądkowe Bullrich z solą przeciw zgadze (opakowanie 180 szt.)120,23 zł/1kg
25,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Guarana w proszku 500g Brat.pl176,52 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
BROMELAIN 500 FIP, 120 szt. KAP999,13 zł/1kg
149,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Holste Arnold Kaiser tabletki sody oczyszczonej do kuchni i gospodarstwa domowego 100g
92,40 zł/1kg
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CoreGL – suplement diety – 60 kapsułek – zawiera celulozę mikrokrystaliczną, ekstrakt z owoców żurawiny i ekstrakt z liści zielonej herbaty – przeznaczony dla dorosłych.
165,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Fresubin Energy Fibre Drink mieszany karton butelka do picia 6X4X200 ml
130,86 zł/1l
628,11 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sól w proszku Bullrich (200 g)
99,19 zł/1kg
23,21 zł
Sprzedawca: apohealth

vitamaze Biotyna + Cynk + Selen Tabletki, 365 tabletek
995,78 zł/1kg
115,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitamaze Witamina C 1000 mg w wysokiej dawce + cynk w tabletkach wegańskich, 180 tabletek
313,86 zł/1kg
100,12 zł
Sprzedawca: apohealth

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

BULLRICH Kapsułki z glinką leczniczą, 48 kapsułek
268,20 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Garcinia Cambogia + Cholin, 240 St KAP
458,19 zł/1kg
96,77 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kapsułki Vitamaze Maca 4:1 w wysokiej dawce + L-arginina, 240 kapsułek
480,78 zł/1l
99,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Robert Franz MSM w proszku 1000 g
0,20 zł/1l
199,00 zł
Sprzedawca: AM-Onlinehandel

RedMoringa Moringa Capsules High Dose - 90 wegańskich kapsułek na 2 miesiące - Wspomaga metabolizm, działa przeciwzapalnie - Superfood z IT
1 624,14 zł/1l
227,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Erexol Suplement Diety Dla Mezczyzn 60 Szt | Ginsenozydy Maca Zen Szen Cynk
153 149,99 zł/1l
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

dla ciebie włókno prebio
232,38 zł/1l
97,60 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Holste Kaiser-Natron - wszechstronny w gospodarstwie domowym
W walce ze zgagą, jako skuteczny środek czyszczący w łazience lub do pieczenia w kuchni - ten wszechstronny środek może być stosowany w wielu obszarach gospodarstwa domowego. Na przykład wysokiej jakości soda oczyszczona Holste Kaiser jest używana od ponad 100 lat do sprzątania w gospodarstwie domowym. Jeśli użyjesz białego proszku o nazwie chemicznej wodorowęglan sodu w wodzie czyszczącej, możesz na przykład dokładnie wyczyścić okna. W połączeniu z octem, wodorowęglan sodu Holste Kaiser pomaga również udrożnić rury kanalizacyjne.
Holste Kaiser-Natron jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie i stanowi naturalną i przyjazną dla środowiska alternatywę dla innych produktów chemicznych. Środek czyszczący należy przechowywać w suchym miejscu. Oznacza to, że zawsze masz dostęp do substancji, gdy jej najbardziej potrzebujesz - i nie musisz się martwić o datę ważności.
Wskazówki dotyczące korzystania z tego popularnego produktu gospodarstwa domowego
Możliwości zastosowania tego wszechstronnego środka czyszczącego są niemal nieograniczone. Środek czyszczący jest również bardzo ekonomiczny. Dzięki saszetkom zawierającym 50 gramów każda, możesz zainspirować się najpopularniejszymi wskazówkami i po prostu spróbować. Na przykład, zwalcz dokuczliwą zgagę rozpuszczając łyżeczkę substancji w szklance wody i wypijając mieszankę. Wodorowęglan sodu jest również skuteczny w walce ze wzdęciami i nudnościami. Rozpuść około łyżeczki tego uniwersalnego środka w szklance.
Soda oczyszczona Holste Kaiser jest również idealna do pieczenia. Możesz łatwo przygotować własny proszek do pieczenia, mieszając około 70 gramów sody oczyszczonej z 60 gramami kwasu cytrynowego i 20 gramami mąki kukurydzianej. Świeżo ugotowane jajka łatwiej się obiera, jeśli do wody z gotowania doda się odrobinę sody oczyszczonej Holste Kaiser. Jeśli masz wrażliwe dziąsła, soda oczyszczona może być również używana w połączeniu z wodą jako naturalny płyn do płukania jamy ustnej. Dzięki podwyższonej wartości pH, soda oczyszczona zapobiega stanom zapalnym i działa antybakteryjnie.
W zestawie:Soda oczyszczona Holste Kaiser 5 x 50 g
Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie zasadowa 250g
Soda oczyszczona HOLSTE Kaiser to tradycyjny produkt Grupy Holste, od pokoleń doceniany przez miliony konsumentów dzięki wielu pozytywnym właściwościom. Od czasu powrotu do dawnych naturalnych wartości, HOLSTE Kaiser-Natron staje się coraz bardziej popularny także wśród młodszych pokoleń.
bez glutenu i laktozy
Arnold Holste GmbH & Co KGSudbrackstrasse 1-733611 BielefeldOdkryj proszek sodowy Kaiser 5×50 g (250 g) – czysty wodorowęglan sodu o wszechstronnym zastosowaniu! Ten wysokiej jakości proszek sodowy doskonale nadaje się do pieczenia, czyszczenia i prac domowych. Praktyczne opakowanie zawierające 5 saszetek po 50 g zapewnia optymalne porcjowanie i długi okres przydatności do spożycia. W 100% czysta i bez dodatków – idealna do kuchni, łazienki i gospodarstwa domowego.
- 5×50 g praktycznych porcji
- 100% czysty wodorowęglan sodu
- Wszechstronne zastosowanie
Wartości odżywcze:
Wartość energetyczna, 0 kJ / 0 kcal
Tłuszcz, 0 g
– w tym kwasy tłuszczowe nasycone, 0 g
Węglowodany, 0 g
– w tym cukry, 0 g
Białko, 0 g
Sól, 68,5 g
Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KG
Sudbrackstraße 1–7
33611 Bielefeld
Niemcy
- zawiera wysokiej jakości minerały
- do ukierunkowanego dostarczania
- Proszek do przygotowania roztworu doustnego
- Suplement diety z apteki
- Producent: Holsten Pharma GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 1420649
Kaiser Natron Btl. proszek 250 g - Prezentacja: Proszek - Temat: Minerały
Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku 250g do kuchni, domu i podróży
- Zawartość
- 250 ml
- Lista składników
- Wodorowęglan sodu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wodorowęglan sodu
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 288 g
- Firma spożywcza
- Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KG
- Nazwa handlowa
- Wodorowęglan sodu Kaiser w proszku, 250 g proszku
- Producent
- Holsten Pharma GmbH, Deutschland
- Liczba sztuk
- 250
- Zalecany sposób podawania
- Proszek do sporządzania roztworu doustnego
- Numer producenta
- 01420649
- EAN
- 400040130018704000401300187
- Zawartość
- 250 ml
- Lista składników
- Wodorowęglan sodu
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wodorowęglan sodu
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 288 g
- Firma spożywcza
- Arnold Holste Wwe. GmbH & Co. KG
- Nazwa handlowa
- Wodorowęglan sodu Kaiser w proszku, 250 g proszku
- Producent
- Holsten Pharma GmbH, Deutschland
- Liczba sztuk
- 250
- Zalecany sposób podawania
- Proszek do sporządzania roztworu doustnego
- Numer producenta
- 01420649
- EAN
- 400040130018704000401300187
Pasuje również do tego

Sól Epsom 3 kg Sól gorzka Siarczan magnezu Sól do kąpieli Kąpiel stóp Peeling Ogród GiDeli
18,68 zł/1kg
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

EASYmaxx zestaw 2 moskitier do okien ochrona przed pyłkami Magic Click moskitiera przycięta na wymiar okna do 150x130cm montaż bez wiercenia 12 magnesów
5 594,00 zł/1m
55,94 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,98 zł/1l
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,70 zł/1kg
88,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

DYMO Taśma do etykieciarek wytłaczających Authentic | Rolki 9 mm x 3 m | Biały druk na czarnym tle | Samoprzylepna | Dla etykieciarek wytłaczających | 3 szt., Belgia, 3 m, 3 szt., 89 mm, 105 mm, 50 mm
39,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KRUMAD moskitiera drzwi magnes 100x220 cm Możliwość przycięcia do rozmiaru 80/90/100 x 210/220 cm Moskitiera drzwi balkonowe bez wiercenia Moskitiera drzwi balkonowe czarna
27,61 zł/1m
60,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBRAN_EUROPE

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Heinz Lea and Perrins Worcestershire sos pikantny Sos przyprawowy 568ml
89,12 zł/1l
50,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kombinowany roztwór Lenscare do miękkich soczewek kontaktowych, 380 ml roztworu
82,84 zł/1l
31,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Krem do twarzy i ciała z masłem shea, 250 ml CRE
116,23 zł/1kg
39,17 zł
Sprzedawca: apohealth

musegear® Key Finder z aplikacją Bluetooth z Niemiec | Maksymalna ochrona danych | ciemnoniebieski, 1 opakowanie | Śledzenie GPS / parowanie | Znajdź klucze
253,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
124,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gwoździe do betonu asortyment 200 szt.
915,55 zł/1m
141,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lampa akwariowa LED o długości 58 cm – lampa akwariowa, lampa do nurkowania, lampa podwodna, światło niebieskie i białe
115,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza soda oczyszczona
Najlepsza soda oczyszczona
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg