4,8



Na podstawie 6 opinii
ZarkoPerfume BUDDHA-WOOD EDP 100 ml UNISEX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
413,98 zł
4 139,80 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kilian Sacred Wood woda perfumowana unisex 100 ml14 820,30 zł/1l
1 482,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kilian Sacred Wood woda perfumowana Refill 100 ml11 091,60 zł/1l
1 109,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Bohoboco Sandalwood Neroli Parfém 50 ml UNISEX11 595,20 zł/1l
579,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 207,50 zł/1l
320,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 750,20 zł/1l
375,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume Ménage À Trois EDP 100 ml UNISEX
3 236,00 zł/1l
323,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Black Meisterstuck Woda perfumowana, 125 ml
3 071,20 zł/1l
383,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

ZarkoPerfume e'L EDP 100 ml UNISEX
4 041,10 zł/1l
404,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zarkoperfume Inception Woda perfumowana, 100 ml
4 108,60 zł/1l
410,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ZarkoPerfume MOLéCULE C - 19 The Beach EDP 100 ml UNISEX
3 427,60 zł/1l
342,76 zł
Sprzedawca: Glampact

ZarkoPerfume Oud-Couture EDP 100 ml UNISEX
2 788,20 zł/1l
278,82 zł
Sprzedawca: Glampact

Zarkoperfume Youth woda perfumowana unisex 100 ml
4 685,30 zł/1l
468,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gritti Preludio Parfém 100 ml UNISEX
4 729,50 zł/1l
472,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Zarkoperfume The Lawyer woda perfumowana unisex 100 ml
3 406,00 zł/1l
340,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Sending Love woda perfumowana 100 ml
3 014,50 zł/1l
301,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zarkoperfume Cloud Collection No.2 Woda perfumowana, 100 ml
7 061,90 zł/1l
706,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 549,60 zł/1l
254,96 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Parfémová voda UNISEX
Zainspirowany stanem Zen, Zarko Ahlmann Pavlov opracował zapach, który wyróżnia się na tle innych jego kreacji: Buddha Wood. Otula nutami drewna Buddha i australijskiego drzewa sandałowego i emanuje medytacyjną aurą. Ta woda perfumowana to coś więcej niż tylko kompozycja zapachowa - schlebia zmysłom, pozwala poczuć swoje centrum i towarzyszy w dążeniu do wewnętrznej równowagi.
[b]Kierunek zapachu:[/b] drzewny[br][br][br][b]Nuty głowy:[/b] drzewo sandałowe, piżmo, drewno[br][br][b]Nuty serca:[/b] drewno kaszmirowe[br][br][b]Nuty bazy:[/b] cashmeran[br][br][br]Zainspirowany stanem Zen, Zarko Ahlmann Pavlov stworzył zapach, który wyróżnia się na tle innych jego kreacji: Buddha Wood. Otula nutami drewna Buddha i australijskiego drzewa sandałowego i emanuje medytacyjną aurą.[br][br]Wszystkie perfumy Zarko są wolne od niektórych składników, których bezpieczeństwo nie zostało w pełni wyjaśnione, są wegańskie i wykorzystują opakowania z recyklingu.
Zarkoperfume Spray Buddha-Wood Eau de Parfum teraz w Beauty Plaza.
Zarko Buddha-Wood Edp Spray
Zarko Buddha-Wood Edp Spray ZP-196 DENEMARKEN karton @ 1 stuk x 100 ml
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Linalool, Citral
- Producent
- Zarkoperfume
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5712980000196
- Numer producenta
- 40072255
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Linalool, Citral
- Producent
- Zarkoperfume
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 5712980000196
- Numer producenta
- 40072255
Pasuje również do tego

Zarkoperfume Molecule 234.38 Woda perfumowana, 100 ml
3 750,20 zł/1l
375,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KENZO Jungle, Kobiety, 100 ml, Kardamon, Mandarynka, Mango, Goździk, Heliotrop, Licorice, Paczula, Wanilia, Ylang ylang, Spray
2 532,10 zł/1l
253,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zarkoperfume Cloud Collection No.3 Woda perfumowana, 100 ml
6 478,80 zł/1l
647,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi, Classic Collection - Ecstasy, Extrait De Parfum, Unisex, 100 ml
4 943,10 zł/1l
494,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Birkholz Citrus Splash woda perfumowana 100ml
7 688,50 zł/1l
768,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
3 383,68 zł/1l
422,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
5 625,73 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Hermès Un Jardin à Cythère EDT plnitelný 100 ml UNISEX
3 516,20 zł/1l
351,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ZarkoPerfume Ménage À Trois EDP 100 ml UNISEX
3 236,00 zł/1l
323,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juliette has a Gun Not a Perfume, Kobiety, 50 ml, Spray
4 808,60 zł/1l
240,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Un Jardin a Cythere, Woda toaletowa, zapas, 100ml
2 502,20 zł/1l
280,37 zł
-30,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,22 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Zarkoperfume Molecule No.8 Woda perfumowana, 100 ml
3 624,40 zł/1l
362,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ZarkoPerfume OUD'ISH EDP 100 ml UNISEX
3 274,00 zł/1l
327,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume PINK MOLéCULE 090.09 EDP 100 ml UNISEX
3 207,50 zł/1l
320,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 549,60 zł/1l
254,96 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zarkoperfume Inception Woda perfumowana, 100 ml
4 108,60 zł/1l
410,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ZarkoPerfume Oud-Couture EDP 100 ml UNISEX
2 788,20 zł/1l
278,82 zł
Sprzedawca: Glampact

ZarkoPerfume MOLéCULE C - 19 The Beach EDP 100 ml UNISEX
3 427,60 zł/1l
342,76 zł
Sprzedawca: Glampact

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

ZarkoPerfume e'L EDP 100 ml UNISEX
4 041,10 zł/1l
404,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Zarkoperfume Sending Love woda perfumowana 100 ml
3 014,50 zł/1l
301,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zarkoperfume Youth woda perfumowana unisex 100 ml
4 685,30 zł/1l
468,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zarkoperfume Quantum Molecule Woda perfumowana, 100 ml
3 855,20 zł/1l
385,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zarkoperfume Cloud Collection No.2 Woda perfumowana, 100 ml
7 061,90 zł/1l
706,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zarkoperfume The Lawyer woda perfumowana unisex 100 ml
3 406,00 zł/1l
340,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Wspaniały zapach! Kupiłam go dla mojego męża! Sama mam kilka zapachów od Zarkoparfume. Ten zamówiłam na ślepo i jest po prostu rewelacyjny! Nie zawiedliśmy się!
Oceniono dnia 28 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie, bardzo szybka dostawa, wszystko jest w porządku !!!
Wspaniałe perfumy!!! Zamówię go ponownie, dziękuję
Oceniono dnia 22 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l