5,0



Na podstawie 1 opinii
Vaseline Lip Therapy Original, Balsam do ust, Bezbarwny, Unisex, Skóra sucha, Skóra normalna, Bardzo sucha skóra, Nawilżający, Nawilżający, Słoik
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,32 zł
63,20 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vaseline | Healing Jelly 212g - Nawilżający Krem do Pielęgnacji Skóry, Idealny na Zimę, z Masłem Kakaowym, Balsam do Ust136,75 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Vaseline 67204335, Balsam do ust, Bezbarwny, Kobiety, Uniwersalne, Ekstrakt z róży, Nawilżający, Świecący2 160,81 zł/1l
16,98 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Vaseline 84126923, Balsam do ust, Bezbarwny, Kobiety, Uniwersalne, Nawilżający, Świecący, Alkohol2 427,14 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
ChapStick Classic Original 3-pak | Pielęgnacja suchych ust | 3x4g2 499,17 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Balsam do ust Lip Therapy Aloe dla kobiet 20 - Vaseline
2 675,10 zł/1kg
174,86 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Wazelina Kosmetyczna do Ust Cocoa Butter Puszka 20g masło kakaowe
631,80 zł/1l
63,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Balsam do ust Lip Therapy Vasenol (20 gr)
1 717,84 zł/1kg
87,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
3 807,50 zł/1l
76,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vaseline Lipcare – Terapia z aloesem 20 g
63,20 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Le Petit Marseillais Pielęgnacja ust Shea Almond Argan 2 x 4,9 g - Intensywne nawilżenie
12 665,31 zł/1kg
124,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Nawilżający Krem do Pielęgnacji Skóry, Idealny na Zimę, Balsam do Ust
285,51 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Vaseline, Rosy Lips Balsam do ust, 10g (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 477,00 zł/1kg
29,54 zł
Sprzedawca: VISO

Vaseline Rosy, Neutralny, Nawilżający, Kobiety, Połysk, 4 g
48,40 zł/1l
10,45 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vaseline Cocoa Butter, Przezroczysty, Nawilżający, Zmiękczający, Kobiety, Kremowy, 4 g, 1 szt.
5 224,00 zł/1kg
52,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Kneipp, Pomadka do ust, olej z pestek moreli i marula, 4,7g
410,33 zł/1kg
24,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CARMEX | Zestaw 3 sztuk, Balsam do Ust, Pielęgnacja Zapewniająca Komfort, Ochrona przed Mrozem, Szminka Ochronna | Mieszanka Owocowa - 3 x 10g
269,90 zł/1l
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Balsam do ust CARMEX Wiśnia, krem 10 g
897,78 zł/1kg
16,16 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vaseline | Lip Therapy Advanced Healing 10g - Balsam do Ust i Ciała, Wazelina Kosmetyczna, Intensywnie Nawilżający, Idealny na Zimę
1 499,00 zł/1l
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Balsam do ust w sztyfcie Carmex
2 792,94 zł/1l
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Palmer's Original Ultra Odżywczy Balsam do Ust 4 g
4 595,00 zł/1l
18,38 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Balsam do ust
- Grupa kolorów:
- Bezbarwny
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra sucha, Skóra normalna, Bardzo sucha skóra
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Nawilżający
- Brokat:
- Tak
- Typ dozownika:
- Słoik
- Perfumowane:
- Tak
- Certyfikaty:
- Pojemność:
- 20 g
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Wazelina Kosmetyczna do Ust Original Balsam Puszka 20g - Vaseline Lip Therapy
Wazelina Kosmetyczna do Ust Original Balsam Puszka 20g z serii Vaseline Lip Therapy to doskonały sposób na zapewnienie intensywnej pielęgnacji i ochrony dla suchych, spierzchniętych ust. Dzięki swojej unikalnej formule, bogatej w czystą wazelinę, produkt głęboko nawilża i zmiękcza skórę ust, zapewniając im zdrowy wygląd i uczucie komfortu. Puszka 20g jest wygodna w użyciu i idealna do noszenia ze sobą, co umożliwia łatwą aplikację produktu w każdych warunkach. Vaseline Lip Therapy Original jest wolna od dodatków zapachowych, co czyni ją idealnym wyborem dla osób szukających skutecznej, ale delikatnej ochrony ust.
Cechy produktu:
- Intensywne nawilżenie - dzięki wysokiej zawartości czystej wazeliny, balsam intensywnie nawilża i regeneruje suche oraz spierzchnięte usta.
- Ochrona przed szkodliwymi czynnikami - tworzy na ustach ochronną barierę, która skutecznie chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska, takimi jak wiatr, zimno i suche powietrze.
- Bezzapachowa formuła - idealna dla osób z wrażliwą skórą, szukających produktów bez dodatków zapachowych i aromatycznych.
- Wygodne opakowanie - praktyczna puszka 20g łatwo mieści się w każdej torebce lub kieszeni, co pozwala na aplikację produktu w dowolnym miejscu i czasie.
- Uniwersalność zastosowania - oprócz pielęgnacji ust, może być stosowana na suche partie skóry, takie jak łokcie czy kolana, zapewniając im głębokie nawilżenie i regenerację.
Zapewnia długotrwałe nawilżenie, pomagając leczyć suche usta. Nieklejąca, nietłusta formuła gładko się rozprowadza. Nadaje ustom lekki odcień i naturalny, błyszczący połysk.
Balsam do ust zapewnia długotrwałe nawilżenie, które leczy suche usta. Nieklejąca, nietłusta formuła gładko się rozprowadza i nadaje ustom naturalny połysk. Balsam oferuje lecznicze właściwości galaretki wazelinowej w formule dostosowanej do potrzeb ust.
Vaseline Lip Therapy Original Puszka 20gr.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Vaseline, Lip Therapy, Balsam do ust, 20g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- EAN
- 5099802150117
- Numer producenta
- 0515700006
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Vaseline, Lip Therapy, Balsam do ust, 20g (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- EAN
- 5099802150117
- Numer producenta
- 0515700006
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Canon PowerShot SX740 HS Lite Edition, 20,3 MP, 5184 x 3888 px, CMOS, 40x, 4K Ultra HD, Czarny
3 016,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DL_Ventures

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 300,00 zł/1kg
265,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Wazelina Kosmetyczna do Ust Cocoa Butter Puszka 20g masło kakaowe
631,80 zł/1l
63,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Balsam do ust Lip Therapy Vasenol (20 gr)
1 717,84 zł/1kg
87,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Vaseline Lipcare – Terapia z aloesem 20 g
63,20 zł/1kg
6,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Vaseline 67204335, Balsam do ust, Bezbarwny, Kobiety, Uniwersalne, Ekstrakt z róży, Nawilżający, Świecący
2 160,81 zł/1l
16,98 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową - składana hulajnoga elektryczna dla dorosłych, 350 W maks. 20 km/h, 36 V/7,8 A, sterowanie APP przez Bluetooth, maks. obciążenie 120 kg
1 129,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mindsupply

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Intensywnie pielęgnujące mleczko do ciała Cocoa Radiant 400 - Vaseline
210,40 zł/1l
84,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Gillette Fusion náhradní břity na holení 8 ks
106,99 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Yaheetech drapak drapak dla kota 87 cm drzewko wspinaczkowe z platformą widokową leżąca pusta jaskinia dla kota sizalowe pnie, jasnoszary
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Pojedyńczy, Czarny, 2000 W, 220 - 240 V
230,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

Kołdra zimowa 200 x 135 cm - Kołdra do łóżka kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biały
53,98 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

vidaXL Szafka biurowa biała 60×32×190 cm płyta wiórowa
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Apple MLWK3ZM/A Apple AirPods Pro
2 324,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Vaseline, Wazelina kosmetyczna, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,67 zł/100ml
9,67 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Vaseline Protecting Jelly, Balsam, Kobiety, Skóra sucha, Szorstka skóra, 50 ml, Pudełko, White Petrolatum Usp (100%)
40,18 zł/100ml
20,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

NUTRAKISS Lip Plumper "nude" - 4 ml
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 800,00 zł/1l

NUTRAKISS Lip Plumper "śliwka" - 4 ml
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 800,00 zł/1l

NUTRAKISS Lip Plumper "czerwony" - 4 ml
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 800,00 zł/1l

Martinelia Balsam do ust dla dzieci Panda 3,1g
33,50 zł
-58%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
4 512,90 zł/1kg

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | Passion Fruit-Marakuja, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 997,50 zł/1l

Blistex | Balsam do Ust, Leczniczy, Na Opryszczkę, Nawilżający, Ochrona Przed Zimnem, Ochronny | Medicated - 6g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
129,90 zł/1l

CARMEX | Balsam do Ust, Pielęgnacja Zapewniająca Komfort, Ochrona przed Mrozem, Szminka Ochronna | Wiśnia - 10g
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
99,90 zł/1l

CARMEX | Zestaw 3 sztuk, Balsam do Ust, Pielęgnacja Zapewniająca Komfort, Ochrona przed Mrozem, Szminka Ochronna | Mieszanka Owocowa - 3 x 10g
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1l

CARMEX | Słoiczek z Balsamem, Balsam do Ust, Ochrona Przed Mrozem, Pomadka Ochronna | Klasyczna - 7,5g
10,89 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,39 zł
Sprzedawca: Lemonbite
103,90 zł/1l

Zestaw Chapstick | Lip Balm - 4x4 g - Nawilżający - Świąteczny smak - Candy Cane
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 436,87 zł/1l

Vaseline 84126921, Balsam do ust, Bezbarwny, Kobiety, Uniwersalne, Kakao, Nawilżający, Świecący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 998,57 zł/1l

Vaseline | Healing Jelly 212g - Nawilżający Krem do Pielęgnacji Skóry, Idealny na Zimę, z Masłem Kakaowym, Balsam do Ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
136,75 zł/1l

Vaseline | Baby Healing Jelly 368g - Balsam do Ciała i Ust, Wazelina Kosmetyczna, Wazelina dla Dzieci, na Odparzenia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
108,67 zł/1l

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | SPF15-Naturalny Ochronny, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 997,50 zł/1l

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | SPF15-Naturalny Ochronny, 3 x 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 999 000,08 zł/1kg

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | Pumpkin Pie-Ciasto Dyniowe, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 497,50 zł/1l

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | Classic-Klasyczny, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 747,50 zł/1l

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | Miód Koniczynowy, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 997,50 zł/1l

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | Peaches&Cream-Brzoskwinia i Krem, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 997,50 zł/1l

ChapStick | Balsam do Ust, Nawilżający, Ochrona Przed Mrozem | Watermelon Lime-Arbuz i Limonka, 4g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
2 997,50 zł/1l