5,0



Na podstawie 10 opinii
Klasyczny dezodorant dla mężczyzn 75 ml - Karl Lagerfeld
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,15 zł
420,68 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
2h 35m 51s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Pour Femme DEO 50ml1 888,50 zł/1kg
188,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermes - H24 Deodorant 150ml991,73 zł/1l
148,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace for Men Dezodorant w sztyfcie (75 ml)1 636,67 zł/1kg
122,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Alyssa Ashley Musk Dezodorant 75ml708,80 zł/1l
53,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic DEO ve spreji 150 ml M
783,73 zł/1l
117,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

SENSITIVE Deostick 75 ml
629,60 zł/1l
47,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Scholl deodocalzado 150ml
453,47 zł/1l
68,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Dezodorant Vertigo dla mężczyzn 150 ml - Scorpio
157,40 zł/1l
23,61 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Givenchy Pour Homme, dezodorant w sprayu, 150 ml
1 894,73 zł/1l
284,21 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Lattafa Shahd DEO Spray 200 ml W
125,90 zł/1l
25,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Eros Dezodorant w sztyfcie 75 ml
2 592,93 zł/1l
194,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Baldessarini Signature Deo Stick
1 636,67 zł/1l
122,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml
2 478,67 zł/1l
185,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dezodorant W Sprayu Corri Owoc Granatu Dla Mężczyzn 150 Ml
41,36 zł/1kg
10,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Christian Dior J´adore deospray dla kobiet 100 ml
2 408,80 zł/1l
240,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy Irresistible The Dezodorant 100ml
2 411,20 zł/1l
241,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

NIVEA 4006000094403, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
77,20 zł/1l
11,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Deostick Nivea 50 ml Fresh Active dla mężczyzn
251,20 zł/1l
12,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Mahasin Crystal DEO Spray 200 ml W
72,95 zł/1l
15,04 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Karl Lagerfeld Classic: Orientalno-drzewna kompozycja, która, jak sama nazwa wskazuje, jest absolutnie klasyczna. Dezodoranty w sztyfcie uwalniają zapach wody toaletowej, zapewniając optymalną ochronę i długotrwałą świeżość.
Karl Lagerfeld Classic Deo Stick KL001B12 FRANCE karton @ 1 sztuka x 75 gr
Karl Lagerfeld Classic Deo Stick KL001B12 FRANCE karton @ 1 sztuka x 75 gr
- Model
- Lagerfeld Classic
- Waga
- 162 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Składniki: Nie dotyczy ". "Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni do użytku osobistego, należy zapoznać się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu. " (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- PADU
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3386460059107
- Numer producenta
- 173991
- Model
- Lagerfeld Classic
- Waga
- 162 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Składniki: Nie dotyczy ". "Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni do użytku osobistego, należy zapoznać się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu. " (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- PADU
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3386460059107
- Numer producenta
- 173991
Pasuje również do tego

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
712,00 zł/1l
106,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic DEO ve spreji 150 ml M
783,73 zł/1l
117,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic AS 100 ml M
685,50 zł/1l
68,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
173,08 zł
Sprzedawca: Metler

Chopard, Wish, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 305,33 zł/1l
97,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Karl Lagerfeld Pour Femme Woda perfumowana, 85ml
1 421,29 zł/1l
120,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Karl Lagerfeld Classic, Woda toaletowa, 100ml
864,00 zł/1l
86,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 657,78 zł/1l
149,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Katy Perry Purr, Kobiety, 100 ml, Jabłko, Liście bambusa, Frezja, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
727,50 zł/1l
72,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SucceBuy Sztuczne drzewo oliwne 1,5 m Sztuczna roślina Materiał PE Ochrona przed końcówkami Realistyczne zielone fałszywe drzewo doniczkowe Wystrój biura domowego
144,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
2 030,00 zł/1l
203,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
588,00 zł/1l
44,10 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
1 615,00 zł/1l
161,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Wspaniały zapach Jeden z moich ulubionych
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Dobra dostawa. Jakość drążka dobra.
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry dezodorant w sztyfcie
Całkowicie znośny i aromatyczny
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Na czas i w nienaruszonym stanie, mimo 38 stopni w skrzynce na paczki
Super
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,70 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l