Do uprawy użyj kiełkownicy z tacą do zbierania wody lub doniczki wypełnionej ziemią, również z tacą ociekową. Namocz kiełkujące nasiona przez około dwanaście godzin.
Zbiór po 7-10 dniach. Przed spożyciem dokładnie przepłukać czystą wodą. Idealna temperatura kiełkowania to 18-22°C. Nie nadaje się do słoika do kiełkowania. Zamiast tego użyj tacy do kiełkowania.
Psst. Pełna dawka trawy pszenicznej jest również dostępna w postaci płynnej: Beutelsbacher Organic Wheatgrass Cocktail
Składniki
NASIONA PSZENICY* (Triticum aestivum).
Wartości odżywcze i wyniki analizy na podstawie 100 g
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-3%
13,52 zł
Sprzedawca: Katomix
NASIONA KONOPI ŁUSKANE200 g - NATURAVENA
110,40 zł/1kg
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Owsiane otręby z kiełkiem, 500g | SPIELBERGER MÜHLE
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Puszysta quinoa pełnoziarnista, 100g | RAPUNZEL
106,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jak prawidłowo kiełkować
Do uprawy użyj kiełkownicy z tacą do zbierania wody lub doniczki wypełnionej ziemią, również z tacą ociekową. Namocz kiełkujące nasiona przez około dwanaście godzin.
Zbiór po 7-10 dniach. Przed spożyciem dokładnie przepłukać czystą wodą. Idealna temperatura kiełkowania to 18-22°C. Nie nadaje się do słoika do kiełkowania. Zamiast tego użyj tacy do kiełkowania.
Psst. Pełna dawka trawy pszenicznej jest również dostępna w postaci płynnej: Beutelsbacher Organic Wheatgrass Cocktail
Składniki
NASIONA PSZENICY* (Triticum aestivum).
Wartości odżywcze i wyniki analizy na podstawie 100 g
Energia:
225 kJ / 54 kcal
Tłuszcz:
1,3 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe:
0,21 g
Węglowodany:
2,4 g
- w tym cukier:
1 g
Błonnik pokarmowy:
1,1 g
Białko:
7,5 g
Sól:
0,02 g
Lista składników
WHEATseed* (Triticum aestivum)zawiera następujące składniki alergenne: Gluten* z certyfikowanej produkcji ekologicznej
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 225 kJ / 54 kcalTłuszcz: 1,30gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,21gWęglowodany: 2,4gw tym cukier: 1,0gBłonnik: 1,1gBiałko: 7,50gSól: 0,020g
Alergeny
Gluten
Waga
200 g
Firma spożywcza
RAPUNZEL
Nazwa handlowa
bioSnacky - Trawa pszenna 200g | RAPUNZEL
Producent
RAPUNZEL
Liczba sztuk
1
Numer producenta
118917
EAN
4006040169673
Lista składników
WHEATseed* (Triticum aestivum)zawiera następujące składniki alergenne: Gluten* z certyfikowanej produkcji ekologicznej
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 225 kJ / 54 kcalTłuszcz: 1,30gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,21gWęglowodany: 2,4gw tym cukier: 1,0gBłonnik: 1,1gBiałko: 7,50gSól: 0,020g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(471)Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Lionelo Babyline 5.1 niania elektroniczna z kamerą Niania elektroniczna Zasięg komunikacji dwukierunkowej 300 metrów Dwie kamery w zestawie Tryb nocny System VOXBiały
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
485,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zestaw do uprawy hydroponicznej warzyw 3 warstwy 108 otworów Zestaw do uprawy hydroponicznej System hydroponiczny do domu
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
490,20 zł
4% zniżki
Sprzedawca: GreatDEshop2021
VASAGLE szafka z lustrem, półką i 2 drzwiczkami Szafka łazienkowa
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(106)Liczba wystawionych ocen: 106
160,38 zł
Sprzedawca: Houseland
Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom
Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(200)Liczba wystawionych ocen: 200
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Kojec dla dzieci, oddychająca siatka, stelaż do raczkowania, namiot dla dzieci, niemowląt 128 x 128 x 65 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48
148,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby
Russell Hobbs mini rozdrabniacz 2466056
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
179,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
WISFOR Białe schody kwiatowe metalowa 4-poziomowa półka na kwiaty stojak na kwiaty półka na rośliny do ogrodu balkonowego, 81 × 57 × 26 cm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
150,02 zł
6% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
GALARETKA BEZ CUKRU 210g NISKOKALORYCZNA BRZOSKWINIOWA SANSEI - 30 porcji FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
31,99 zł
Sprzedawca: Sansei
152,33 zł/1kg
Słonecznik łuskany 25kg Brat.pl
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRAT_PL
10,00 zł/1kg
Płatki jaglane 1kg Brat.pl
10,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
9,99 zł/1kg
Pestki dyni prażone solone 200g
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
41,38 zł/1kg
Popcorn 25kg
191,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
7,68 zł/1kg
Babka jajowata 1kg Brat.pl
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,04 zł/1kg
Nasiona konopi 1kg Brat.pl
48,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
46,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
45,26 zł/1kg
Bestseller
Pestki dyni w łupinie 500g Brat.pl
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
28,17 zł/1kg
Słonecznik łuskany 2 x 2,5kg
43,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6%
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,08 zł/1kg
Chlorek magnezu zestaw 5 x 1kg
37,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
7,48 zł/1kg
PSZENICA EKSPANDOWANA Z MIODEM140 g - DOBRA KALORIA
29,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
210,36 zł/1kg
CHIA NASIONA1 kg -PLANET
45,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
45,51 zł/1kg
Kasza gryczana palona 5kg Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,73 zł/1kg
Galaretka bez cukru 350g aż 50 porcji BORÓWKA JAGODA FIT KETO bez glutenu, bez tłuszczu, bez węglowodanów tylko 9,5 kcal porcja
46,99 zł
Sprzedawca: Sansei
134,26 zł/1kg
Müllers Mühle jęczmień perłowy średnio obrane ziarna jęczmienia 250g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,32 zł/1kg
OTRĘBY ORKISZOWE150 g -PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,25 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
48,33 zł/1kg
OTRĘBY GRYCZANE BEZGLUTENOWE500 g - PROBIO
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
62,12 zł/1kg
PŁATKI DROŻDŻOWE NIEAKTYWNE 120 g - BATOM
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
182,08 zł/1kg
Polenta la 5 Cereali 350g - Polenta Valsugana
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,24 zł/1kg
Inulina 1kg Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2